Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

EXC 450 08 – dotaz na kontrolu rozvodového řetězu

#41 13.10.2015 19:59:07

Re: EXC 450 08 – dotaz na kontrolu rozvodového řetězu


Mimochodem jen pro upřesnění se při demontáži stalo přesne to o čem se zde vedly diskuze.. Při povolovani sponovaku se motor normálně samovolně protocil... Pravděpodobně nepreskocil- to zjistím zitra, ale jakmile se povolil tlak na řetěz tak se motor otočil, rozsvitilo se zapalko a převalil se o cca 1/4 otáčky....v tu chvili byl sponovak zhruba ze 3/4 vysroubovan.

Muj sponovak ma celkovou délku 56mm po vytažení cca minutu po vypnutí motoru.. Bohuzel se mi jej nedaří více roztáhnout tak potřebuji vedet zda je to max délka..??

Tom

 offline 

 

#42 27.11.2016 17:36:00

kossak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 413
Založená vlákna
Motorka: BETA300RR
0 0

Re: EXC 450 08 – dotaz na kontrolu rozvodového řetězu


badyšot napsal(a):

Klasika:

jako myslíš až to tam bude dávat ten mechanický jo? smile  Přemýšlel jsem o výměně hydraulického za mechanický taky na Betě páč někdy za studena se z toho linou opravdu nepěkné zvuky, ale prej i přes pazvuky se to nesere a nepřeskakuje. Řikaj kluci na americkým fóru, i prodejce tady mě uklidňoval...

jak to dopadlo_? menils to? za studna mam ten samy trabl  a8 

 offline 

 

#43 27.11.2016 17:37:11

kossak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 413
Založená vlákna
Motorka: BETA300RR
0 0

Re: EXC 450 08 – dotaz na kontrolu rozvodového řetězu


Klasika napsal(a):

badyšot: Jj, při výměně... Já už tam ten mechanický mám  ano  Měnili jsme to pět minut po dvanácté, už jsem to měla o zub přeskočené  ne A to 2x. Poprvé jsem to přičítala právě tomu neodbornému vymontování a vrácení hydraulického šponováku, ale podruhé už to skočilo stopro samo...  ou1 Právě že mi bylo z více stran řečeno to samé "nech to rachtat, tak hrozný to rachtání ještě není". A bylo. Takže bacha.
A když jsem si v Sette objednávala ten mechanický, tak mi pan Kuklík říkal, že hydraulický je velká bída. Jestli jen chtěl prodat, to nevím. Jak jsem koupila, tak prodávám.

Leni kde si sehnla ten mechanicky? asi to zavcasu vymenim taky

Editoval kossak (27.11.2016 17:37:32)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů