Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50

#1 06.11.2016 22:09:52

Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50

Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50

Akce: Výrobce: Yamaha Najeto:
Kraj: Model: pw 50 STK:
Město: Rok: Původ:
Nové: Objem: Cena:
Výkon:
Web: E-mail: Telefon:

kluci prosím,sháním pro malého yamaha pw 50 v dobrém stavu,rok je mi jedno,,,, prosím nevíte o nějaké za rozumný peníz? ,,díky moc ,,, mohou být alternativy i od jiných značek / honda,suzuki,ktm ....ale ideal ta yamaha

 offline 

 

#2 08.11.2016 21:22:33

Lopata 75
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 42
Založená vlákna
Motorka: SWM RS500R
Věk: 40
0 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


Taky jsem sháněl a prostě vše bylo 20tis+ ... A stav nic moc... Tak jsme se s ženou rozhodli a koupili malymu elektrický  Kuberg...  Perfektni. Nikoho to nerusi, dobre se reguluje výkon... No a ted už se musel koupit .manželce pitbike aby jsme litali vsichni ;-)

 offline 

 

#3 08.11.2016 21:32:32

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


Lopata 75: chech,,, to je dobrý.,...já stále doufám, že se něco objeví ,,,, ale díky,,, koukal jsem na ty kubergy, jak dlouho to vydrží jezdit?

 offline 

 

#4 08.11.2016 22:41:46

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50

 offline 

 

#5 08.11.2016 22:55:18

Felipe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 282
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC
Věk: 3+
Tel: služební a zvoní
3 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


A co Malaguti Grizzly - nechají se sehnat za rozum. A fungují.

 offline 

 

#6 08.11.2016 23:38:06

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


Felipe napsal(a):

A co Malaguti Grizzly - nechají se sehnat za rozum. A fungují.

Oproti čínˇanovi jo,pěrování péruje a tlumí,motor má sice jenom cca 1,5-2 koníky,takže je to spíš jenom na naučení,polnˇačky a zvlněný polnˇačky a mini skoky.Neřve to jak čína Ale sehnat solidní kus je už celkem problém,cenovka mezi 8-15 K,s dílama taky žádnej zázrak a když sou tak celkem ranec-odkaz

[url]https://www.skutry-levne.cz/3187-nahradni-dily-tuning?filter[1]=281[/url]

Je to podle roku výroby.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#7 09.11.2016 00:28:49

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


PW 50 sa už nevyrába?


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#8 09.11.2016 06:50:32

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


bobkuuu napsal(a):

PW 50 sa už nevyrába?

Ještě se dělá.

https://www.yamahamotorsports.com/off-road/models/pw50


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#9 09.11.2016 08:43:12

Lopata 75
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 42
Založená vlákna
Motorka: SWM RS500R
Věk: 40
0 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


Kuberg má vydržet myslím 3hod jízdy.  Ještě se mi nestalo,že by přestal jet a to jsem třeba po vyjížďce nedal ani nabíjet a druhý den se šlo zas jezdit... Hlavně když na to sedal, tak se nabál rámusu apod., vše v klidu...


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5112_20160817_185100.jpg

 offline 

 

#10 09.11.2016 09:26:39

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


Lopata 75: chválím ano  ano  ano  ano  ano  ano  ano zas jeden tatík co má rozum a prcka i pořádně "obleče"!!! Bohužel, opak je častou realitou ne  a19 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#11 09.11.2016 09:36:37

Monix
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 209
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI, YZ250F/20
Věk: 50+
2 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


Mám zkušenost starší deseti let, ale motorky se moc nezměnily - v partě jsme byli cca stejně staří a řešili jsme moto pro děti - já koupil PW50 a PW80 po několika předchozích majitelích - neskutečné držáky a spolehlivé motorky - o víkendu se k tomu přišlo, nakoplo a jezdilo - jsou dražší, ale taky se dráž a rychle prodají. Malaguti - bylo jich několik - nefungovaly dobře ani jedna - není větší depka pro tátu, když místo ježdění s dětmi motorku nenastartuje, běhá okolo ní se šroubovákem, protože pořádně nejde a do toho otrávené nebo frustrované děti. Moje doporučení - zbytečně nešetřit - nejde o závratné částky - investice do lepší motorky se rychle vrátí.

 offline 

 

#12 09.11.2016 13:14:20

Lopata 75
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 42
Založená vlákna
Motorka: SWM RS500R
Věk: 40
0 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


tohle je spíš jako trialka, mladej už jede ve stupačkách, ale objednal jsem i sedátko, které vyplní ten oblouk a pak už bude sedět dál... vytáhl se celkem rychle  smile 

 offline 

 

#13 09.11.2016 23:09:15

prackarr
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: EXC450 six days
0 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


Monix napsal(a):

Mám zkušenost starší deseti let, ale motorky se moc nezměnily - v partě jsme byli cca stejně staří a řešili jsme moto pro děti - já koupil PW50 a PW80 po několika předchozích majitelích - neskutečné držáky a spolehlivé motorky - o víkendu se k tomu přišlo, nakoplo a jezdilo - jsou dražší, ale taky se dráž a rychle prodají. Malaguti - bylo jich několik - nefungovaly dobře ani jedna - není větší depka pro tátu, když místo ježdění s dětmi motorku nenastartuje, běhá okolo ní se šroubovákem, protože pořádně nejde a do toho otrávené nebo frustrované děti. Moje doporučení - zbytečně nešetřit - nejde o závratné částky - investice do lepší motorky se rychle vrátí.

toto tesat do skály. ano  ano 


إندورو
na enduru se snažím být en duro.

 offline 

 

#14 09.11.2016 23:42:44

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


Lopata 75 napsal(a):

tohle je spíš jako trialka, mladej už jede ve stupačkách, ale objednal jsem i sedátko, které vyplní ten oblouk a pak už bude sedět dál... vytáhl se celkem rychle  smile 

Kde jsi to objednal ? Já bych to taky bral na OSETa. Jsem přemýšlel, jak to nějak vyřešit, ale nic rozumného mě nenapadlo  hmm 


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#15 10.11.2016 14:34:18

Lopata 75
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 42
Založená vlákna
Motorka: SWM RS500R
Věk: 40
0 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


Ja si to sedlo objednal u dealera Rimoto v Třebíči, ale na strankach Kubergu by to šlo myslim taky.  Rimoto ma to sedlo jako prislusenstvi u motorky na stránkách... Jak by to sedělo na Oset netuším, kdyby to Kuberg neměl v nabídce udelal bych nějaký prkynko a navštívil bych čalouníka...

Editoval Lopata 75 (10.11.2016 14:38:50)

 offline 

 

#16 07.03.2023 21:32:16

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


Ahoj, tak nastal čas, mladej chce moto a já mu slíbil, že až bude umět na kole tak se bude řešit moto. Ten zmetek se naučil šlapat během jednoho dne a já mám 4měsíce na to něco sehnat. Chtěl jsem novou čínu nějakou tu 50ccm, ale všichni mě od toho odrazují.
Mám zkušenost jen s čínskými 125 4t a ty poměrně fungují za tu cenu, ale to je moc velké a silné


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#17 08.03.2023 08:42:23

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


wáca:
Taky si tím procházím  lol  ano 
PWčko má/měl Chalka tuším....
Čínské pitbajky pro nejmenší, bych se z vlastní zkušenosti vyhnul.....primárně jsou to blbě okopčené velikostně dětské motorky primárně určené pro dospělé...!
(s řazením vůbec ne, dítě nedostane na páčku - natož aby jí zmáčklo!) ty 75 a 90 (s kolama 10/10") s odstředivou spojkou ještě jakš - takš na rozjetí ale jsou pro děti moc těžké, mívaj problém s baterkou, a otřesný podvozek co je na větší nerovnosti vyklepe....
PWčko je na rozjetí SUPER a nebo pokud z něj plánuješ mít pilota - tak jít cestou SX50 mini od roku 2013 už s nastavitelnou spojkou! Tu spojko povolit - pak je to pro dítě celkem přijatelné  ano 
Já navíc ty dětské motorky pořizoval za Kkovidu a to bylo peklo, nikde nic nebylo a když SX50 tak extrémě drahé...těť už je to rozvolněnější  wink 


Na vrchol nevedou zkratky...jen krev,pot a slzy !
Čím víc jsem starší,  tím víc ty zkratky hledám .... :-)

 offline 

 

#18 08.03.2023 10:09:00

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


Jen zkušenosti:

1. Před cca 7mi rokama jsem koupil jetou: http://www.esell.cz/produkt/minicross-4 … e-oranzova
ještě pořád původní gumy, musel jsem vyměnit za normální spojku - sportovní je pro děcka fakt moc. Moc se na ní nejezdí, ale v létě se děcka povozí. Mladá vletěla do kanálu a musel jsem koupit nový tlumiče za 700,- a před každou první jízdou v roce jednoduše vyčistit úsady v karbci. Jinak to jezdí, funguje, plní účel. Podvozkově nic moc, ale na zjištění bude/nebude bavit mi to stačí.

2. Loni jsem za akční cenu 5999,- koupil a poskládal pro známýho to samé v zelené barvě. Má 2 kluky, 5 a 7let a ti na tom řádí jak černá ruka - zatím bez vady.
O5 podvozek žádná sláva, karbec asi budeme čistit za měsíc, ale jezdí se na tom.

Osobně bych to nezatracoval, protože skoro nic nekoupíš z 2. ruky a cena se drží tak, že na následném prodeji moc tratit nebudeš a relativně levně zjistíš, jak na tom mladej je.
Výhody Gazelly: uzavřenej rám - nekroutí se to tolik, široké sklopné stupačky, koleno vedené vnitřem stroje - dítě se při pádu nepopálí.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#19 08.03.2023 10:35:13

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


wáca napsal(a):

Ahoj, tak nastal čas, mladej chce moto a já mu slíbil, že až bude umět na kole tak se bude řešit moto. Ten zmetek se naučil šlapat během jednoho dne a já mám 4měsíce na to něco sehnat. Chtěl jsem novou čínu nějakou tu 50ccm, ale všichni mě od toho odrazují.
Mám zkušenost jen s čínskými 125 4t a ty poměrně fungují za tu cenu, ale to je moc velké a silné

Nepíšeš ale kolik mladýmu je a jak je velkej - vysokej.  Můj kluk začal přesně ve třech na PW a to z toho vůbec nedostal na zem. Nedovedu si představit činu která je o dost vyšší - kluk to tady má a je to ostřesnej kostitřas.
PW funguje podvozek, myslí na bezpečnost - gumový stupačky, kardan, vložky v kolech, šroubek plynu, výfuk komplet zakrytej, šlápneš a jede - je tiché. Pokud řešíš peníze tak ty ceny PW jsou tak vysoko že na tom neproděláš vůbec nic, jen v tom jsou ty peníze strčený.

 offline 

 

#20 08.03.2023 11:28:03

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Koupím dětskou motorku Yamaha pw 50


Já zatím plánuji jít cestou el. pohonu pro ty nejmenší.. takže OSET 16 .. na naučení si myslím že není ideálnější stavba - lehké,  bezpečné, tiché, došáhne se na zem... dá se doplnit provizorní sedátko.  Pro starší se mi hrozně zamlouvá crf 110 s automatem a 4 rychlostmi... ale tam už je opravdu váha a je to spíš tak pro 7-10let?
Kamarád pořídil el. motorku čínu... zpracování tedy hrozné, přední tlumiče otřes.. zadní centrál nastaven na 50kg takže je to tvrdé... páčky taky daleko od heftů takže 5ti letý má problémy na ně došáhnout. 
Nicméně stále mi přijde pro okolí bezpečnější (vzholdem k nadávkám a různým komentářům), když dítě bude na el. než na 2T.  a8 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů