Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)

#221 30.07.2016 10:45:11

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):

Hoždy:

Ja jsem si to přečetl vcera od zacatku a vim přesně,  jak to vzniklo....Roxana kouknul na video, napsal, ze jedes porad stejne, ze te pomlouvame, to se dozvedel, protoze mi po vikendu volal Alan, jak bylo blablabla, pak se pta, jak hozdy, rikam, ze porad stejny....potom si vlozil svoje video a cekal, ze te budou vsichni chvalit, ale napsal ti mira, ze nic nejdes, proti řečem, co tu vedes, at jdes radsi misto kecani trenovat, na to si zacal kopat, ze se jel hardextrem, janek napsal, ze zase takovej hard se nejel atd, zes jel kulovy, to samy ale napsal o sobe, to se te dotklo a zaclo peklo, jak mas 2x lepsi techniku atd...v te nasranosti, urazenosti, litosti, si prehlidnul,  ze janek pise mne a projevil ses úplně,  co si myslis o Jankovi, ze je socka atd....pak se ti lidi snazili vysvetlit, at otevres oci, ze opravdu nejedes, tak jak si myslis a na co mas sebevědomí,  to bylo jako hadr na byka....klidne si to muze přečíst kazdej  znova, at to vidi....ted delas, ze sis prijel užít vikend a za nic nemuzes, to ty zasrany plzenaci.....kdyz jsem si to vcera precetl, pekne si mi s tim nasral, protoze, to co pise Janek, je pravda,  ale nechtel jsem reagovat, kdyz ty tu potřebu stale máš, ok....

Ps. Cela tahle hnusná diskuze by nebyla, kdybys na začátku napsal mirovi....ok, budu trenovat, tecka..

Proč bych to dělal? Míra kdyby byl co k čemu tak mi to písne do SZ. Do videa jsem dal vše co se mi nepovedlo a nečekal jsem od toho nic. Ale taky jsem nečekal že se do mě obujete a zrovna ty jsi mě taky pěkně nasral. Hraješ si na kamaráda a přitom faleš! ne Od začátku jsi jen vysel na mobilu a dostával moudra od té vaší partičky jak mě máš večer ukalit a druhej den pojezdit......  lol  Nechápu proč se pořád do mě obouváte a řešíte moje výkony a povahu! Chceš li pomoct písni SZ, nebo se na mě vyser ale takhle veřejně  ne  ne  a31 Měl jsem strašnou radost že jedete ale už bych si rozmyslel s váma někam jet ne Janek je u mě kokot a to není zaslepeností a to jak si tady ze všech děláte totální prdel (protože podle vás jste úplně jinde) je taky na  a31  a31  a31 

Ty uz fakt nevíš,  kudy kam, prej faleš, ukalit a pojezdit lol  lol 

 offline 

 

#222 30.07.2016 10:48:47

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

Proč bych to dělal? Míra kdyby byl co k čemu tak mi to písne do SZ. Do videa jsem dal vše co se mi nepovedlo a nečekal jsem od toho nic. Ale taky jsem nečekal že se do mě obujete a zrovna ty jsi mě taky pěkně nasral. Hraješ si na kamaráda a přitom faleš! ne Od začátku jsi jen vysel na mobilu a dostával moudra od té vaší partičky jak mě máš večer ukalit a druhej den pojezdit......  lol  Nechápu proč se pořád do mě obouváte a řešíte moje výkony a povahu! Chceš li pomoct písni SZ, nebo se na mě vyser ale takhle veřejně  ne  ne  a31 Měl jsem strašnou radost že jedete ale už bych si rozmyslel s váma někam jet ne Janek je u mě kokot a to není zaslepeností a to jak si tady ze všech děláte totální prdel (protože podle vás jste úplně jinde) je taky na  a31  a31  a31 

Ty jsi neskutečnej ano 
Enduroracer nám ukazuje fotky mmj některý super, (dokonce na některý sám ochotně a vědomě pózuješ a děláš třeba, jako že jsi KO) který posílá, čte ti texty, vč. toho, co napsal a řekl, komu to posílá ... chlámali jsme se u toho VČ. TEBE jako svině a to jsme byli střízlivý - všechno jsi věděl, žádná levárna, jen to byla sranda bez lsti .... a teď místo omluvy budeš zase jen kopat.
Jediný, co mně tu na té debatě vadí, že jsem do toho enduroracera zatáhl, on je s tebou fakt rád, žádná faleš ty "zaslepený pitomo" jeden,
Má jen dvě možnosti, potvrdit, co jak bylo nebo tě tu nechat lhát. Co je víc rovnějšího, ať si každej odpoví sám.

A že si někdo myslí, že jede upe někde jinde a dělá si totální prdel ... to už fakt ne vyk! On byl první, koho jsem slyšel říkat, že si uvědomuje co jede za "plíseň" a že nejde nic víc, než většina dalších a hlavně vždycky mluvil jen o lidech, se kterýma jezdil, nechlubil se koho pojel, že ten nebo ten jede hovno a že se plácá. A pokud řekl, že se plácá nebo že jede hovno, tak to řekl tahle - " plácá se podobně jako já, jede hovno jako jedu já ...."
A i o tom lidsky největší kreténovi, se kterým jel, řekl, že jede pěkně. Co bys chtěl hezčího slyšet, co bys chtěl rovnějšího za jednání????

Ale jak se chováš ty? Míra ti napíše jen pravdu bez obalů a hezkýho plácání ... ty začneš zas to tvý extreme .... a mám možnost tě nechat být za borce, nebo napsat zase jen pravdu bez obalu. Ano extreme by to bylo na rozmáčeným, asi i nesjízdný, ale jinak pěkný enduro, co by dal asi i Baba na AJP, pokud by nedošel Power.

Když do tebe jel roxi, tak jsem nevěděl, kdo má pravdu, kdo ne, protože píšeš tak věrohodně .... nebyl jsem u toho ... věřil jsem v tvůj progres .... abych nebyl ve zmatku tak jsem si to zjednodušil rozdělení viz výše, ale on se stejně každý vč. mě odkecá sám.

Pokud bys hledal někoho, kdo má v hlavě srovnáno a reálně vidí svůj stav, tak je to eracer. To není pochlebování, to je realita. Vidíme se v průměru tak 1x za 2 měsíce nebo třeba i 1/2 roku ne, nevoláme si jen před vyjížďkou ...  jen nebudu koukat, jak zase jedeš ty tvý bomby ne 
Třeba cestou zpátky jsem se prakticky nebavili až cca 40 km před Plzní, že zastavíme na kafčo .... nikdo neměl potřebu cokoliv řešit ohledně víkendu, byla spokojenost ... a k té spokojenosti stačilo, abys byl trochu, ne nijak vážně, sebekritický.
Neumíš nic než kopat a opět tě moc prosím, abys s tím přestal.

 offline 

 

#223 30.07.2016 10:52:24

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


jopr napsal(a):

 xfany:

 ano  jo máš pravdu, už jsem se s tím smířil, víš jak rodina, děti atd., to mi stačí.

Rodinu vynech ta s tim nema nic spolecneho......ta ty lzi s pusy nevypousti ano 

 offline 

 

#224 30.07.2016 10:53:35

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Janek: Souhlas ano  smaž mi profil nebo poraď jak na to....

 

#225 30.07.2016 10:54:10

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

Janek: Máš pravdu mám vysoké sebevědomí  ne  Jezdím úplnou píču  ne  a po večerech pomlouvám všechny kamarády ne  Ale teď když si to všechno uvědomuju budu dělat věci jinak a pokusím se to napravit ano Díky že jsi mi ukázal cestu....... ano 

 ano  to jsi nemohl napsat hned?  lol 

 offline 

 

#226 30.07.2016 11:03:10

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

Janek: Souhlas ano  smaž mi profil nebo poraď jak na to....

Profily už se nemažou, témata se nemažou, .... každý si tu vyjíme kaši, co jsme navařili a jede se dál jako v životě, Když někomu špatně vymaluješ, taky neřekneš vymažte mě z adresáře .... předěláš to, podáte si ruce a začne se znovu. Věřím na to, pokud je to upřímný ano 

 offline 

 

#227 30.07.2016 12:36:15

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Míra 89 napsal(a):

Romane ty jsi mnel rozkaz ho večer ožrat jo?   usch  usch  usch 
No Teda a pak chudák má podávat nějaké výkony  usch 

To uz je moc, co? Ctu jim u vecere, jak mi fany z prdele píše,  tak je vozer a rano pojezdi, vsichni jsme se smáli,  rano jeste delali pozi, jak jsem jsou jako kluci v prdeli po opici a ted jsem dozvíš,  ze si falešnej, ze za zady dostavas pokyny...to uz je fakt moooc  lol 

 offline 

 

#228 30.07.2016 13:07:32

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoši, hoši....

to je keců, výmluv, pomluv. Shrnu to jako, to je hoven co tu padlo...  a31 

Škoda, že to nezůstalo u Baby Jagy u piva ...  a32 


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#229 30.07.2016 13:10:39

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer napsal(a):

Míra 89 napsal(a):

Romane ty jsi mnel rozkaz ho večer ožrat jo?   usch  usch  usch 
No Teda a pak chudák má podávat nějaké výkony  usch 

To uz je moc, co? Ctu jim u vecere, jak mi fany z prdele píše,  tak je vozer a rano pojezdi, vsichni jsme se smáli,  rano jeste delali pozi, jak jsem jsou jako kluci v prdeli po opici a ted jsem dozvíš,  ze si falešnej, ze za zady dostavas pokyny...to uz je fakt moooc  lol 

No pěkně jste se na mě připravili a bavili Plzeň/ Prahu/ Náchod...... na můj účet  ne  Takhle je to myšlený. A pokud napíšeš že to tak nebylo tak už nemám nic co bych s tebou chtěl řešit  nee1 

 

#230 30.07.2016 13:14:18

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Tak uz to prozradte lol 

 offline 

 

#231 30.07.2016 13:14:41

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):

Míra 89 napsal(a):

Romane ty jsi mnel rozkaz ho večer ožrat jo?   usch  usch  usch 
No Teda a pak chudák má podávat nějaké výkony  usch 

To uz je moc, co? Ctu jim u vecere, jak mi fany z prdele píše,  tak je vozer a rano pojezdi, vsichni jsme se smáli,  rano jeste delali pozi, jak jsem jsou jako kluci v prdeli po opici a ted jsem dozvíš,  ze si falešnej, ze za zady dostavas pokyny...to uz je fakt moooc  lol 

No pěkně jste se na mě připravili a bavili Plzeň/ Prahu/ Náchod...... na můj účet  ne  Takhle je to myšlený. A pokud napíšeš že to tak nebylo tak už nemám nic co bych s tebou chtěl řešit  nee1 

Dobra psychóza... Končím......a budu se muset omluvit roxane, v tomhle mel pravdu  gp 

 offline 

 

#232 30.07.2016 13:19:41

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):


To uz je moc, co? Ctu jim u vecere, jak mi fany z prdele píše,  tak je vozer a rano pojezdi, vsichni jsme se smáli,  rano jeste delali pozi, jak jsem jsou jako kluci v prdeli po opici a ted jsem dozvíš,  ze si falešnej, ze za zady dostavas pokyny...to uz je fakt moooc  lol 

No pěkně jste se na mě připravili a bavili Plzeň/ Prahu/ Náchod...... na můj účet  ne  Takhle je to myšlený. A pokud napíšeš že to tak nebylo tak už nemám nic co bych s tebou chtěl řešit  nee1 

Dobra psychóza... Končím......a budu se muset omluvit roxane, v tomhle mel pravdu  gp 

A nezapomeň si s ním podat ruku  ano  wink 

 

#233 30.07.2016 13:20:31

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


xfany napsal(a):

Tak uz to prozradte lol 

Chytli se pekne, co? lol 

 offline 

 

#234 30.07.2016 13:23:24

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer napsal(a):

xfany napsal(a):

Tak uz to prozradte lol 

Chytli se pekne, co? lol 

I ja, a to nemam laktacni psychozu lol 

 offline 

 

#235 30.07.2016 13:35:58

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Napadá ještě něco někoho jak obohatit tohle vlákno?  ano  lol 

 

#236 30.07.2016 13:48:26

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

Napadá ještě něco někoho jak obohatit tohle vlákno?  ano  lol 

Ted uz to jen dat do vazby, pokřtít a zfilmovat lol 

 offline 

 

#237 30.07.2016 13:55:06

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer:  lol Krkonošské pohádky  ano 

Editoval Hoždy (30.07.2016 13:56:42)

 

#238 30.07.2016 13:59:20

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy:

Mě už taky došly lži


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#239 30.07.2016 15:07:01

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Přestal sem se vtom orientovat...  kdo je Teda ten spatnej?   lol  usch 

 offline 

 

#240 30.07.2016 15:39:15

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Míra 89:

Já  lol 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů