Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Bezdušový systém Tubliss

#41 30.06.2016 14:16:03

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Bezdušový systém Tubliss


Rajko napsal(a):

Takže když budu trubka a nevezmu si sebou knoty a pumpičku, tak stačí jet v klidu a tohle mi s tublissem nehrozí? Jestli ta fotka je výsledkem dvouhodinového ostrého zavodu tak začínám bejt klidnej a jdu do nich. Ostatně o sebe strach nemám, ale uvrtal jsem do tublissu dalších 6 lidí a tak bych nerad kdyby nefungovalo tak jak jsem jim nasliboval.

Budete spokojení, uvidíš. Hlavně bacha pokud budeš jezdit měkou gumu která je pro mousse,tak ji pocvakáš hranou ráfku v patce, jakoby prořízneš. Ale taková guma na tublisa nepatří. je to paráda ,ale jak chytneš defekt a hned si nevšimneš, tak ju odpravíš. My letos na UA za 2 dny 2 nové gumy  sad 

 offline 

 

#42 30.06.2016 14:58:26

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Bezdušový systém Tubliss


RadoTP:

Jak by namazání zamezilo tomuhle "oskákání"?  Ani v oficiálním návodu na YouTube ho nemažou.


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#43 30.06.2016 15:24:43

Re: Bezdušový systém Tubliss


WoxmenRX:

Tipnul bych si, že mazání sníží tření, teplotu atd? smile. Taky jsem na závodech prorazil zadní pneu hned na začátku prvního kola a objel s tím ještě další dvě kola a tubliss i pneu bez jediného defektu  ano 

Editoval RadoTP (30.06.2016 15:25:19)

 offline 

 

#44 30.06.2016 17:45:10

Jepta
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Místo: PV
Motorka: 690EnduroR, TA600, TE450
Věk: 28
0 0

Re: Bezdušový systém Tubliss


co na lc4 s mými 120ti kily, dát nebo nedát? nechci jezdit s nijak moc upuštěným kolem, jen to beru jako prevenci defektu s možností zalepení trnem,,, zadní kolo už se mi v terénu vážně přezouvat nechce,,, a jak tubeliss funguje s tt a tl gumami, je tam rozdíl?

 offline 

 

#45 30.06.2016 17:59:01

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Bezdušový systém Tubliss


Jepta napsal(a):

co na lc4 s mými 120ti kily, dát nebo nedát? nechci jezdit s nijak moc upuštěným kolem, jen to beru jako prevenci defektu s možností zalepení trnem,,, zadní kolo už se mi v terénu vážně přezouvat nechce,,, a jak tubeliss funguje s tt a tl gumami, je tam rozdíl?

NEEEEE!!! řešil jsem to i přímo u výrobce, "mastodonti"  LC4 apod. mají zadní ráfek 2,5" a TUBLISS je určený pro max.2,15", výrobce tady připouští jen užití s konkrétním typem pneu MAXXIS která má širší patky a tím sedí šířka TUBLISS+pneu ano ... prubnu dohledat ten email a hodím sem přesný typ pneu...


edit.: tak nehodím, email už je v "křemíkovém" nebi...

Editoval PETARDAK (30.06.2016 20:14:13)


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#46 30.06.2016 20:10:11

Re: Bezdušový systém Tubliss


Rajko napsal(a):

Takže když budu trubka a nevezmu si sebou knoty a pumpičku, tak stačí jet v klidu a tohle mi s tublissem nehrozí? Jestli ta fotka je výsledkem dvouhodinového ostrého zavodu tak začínám bejt klidnej a jdu do nich. Ostatně o sebe strach nemám, ale uvrtal jsem do tublissu dalších 6 lidí a tak bych nerad kdyby nefungovalo tak jak jsem jim nasliboval.

Kde budete kupovat? Máte nějakou lepší cenu?
Neřešili jste třeba nějakýho prodejce v Anglii, teď je pěkný kurz a vyšlo by to možná dobře. Asi bych se i přidal, kdybyste dostali nějakou výhodnější cenu.

 offline 

 

#47 30.06.2016 20:39:01

Kubajz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 793
Založená vlákna
Motorka: Beta 300RR
2 0

Re: Bezdušový systém Tubliss


Zdarec, v případě nějaké výhodné ceny, bych se taky rád přihlásil o jeden 18' Tubliss, jestli to teda bylo možné ...  smile  ano2 

 offline 

 

#48 30.06.2016 21:03:00

Rajko
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 117
Založená vlákna
Motorka: XR 400R
Věk: dostatečný
Tel: mám
0 0

Re: Bezdušový systém Tubliss


Janek:
Lepší cenu zatím nemáme, jen nás letos v Rumunsku duše hodně vytrestaly (3 defekty za jeden den) a ztratili jsme scháněním nových celý den. Takže když jsem přednesl Tubliss jako alternativu, tak všichni nadšeně jásali, že to chtějí taky. Bohužel jsou to pánové co si v tomhle směru ani neuprdnou a když jim ty tublisse nenaservíruju až pod nos, tak příště zase pojedou na duších a budou brečet jak želvy, že musejí tahat rezervní duše a pracně přezouvat. No a já zatím čekám na finanční injekci od pojišťovny (která si dává už 8 měsíců načas) a do té doby to moc neřeším, jen mě zaujal tvůj příspěvek s těmi moussema.
Pokud by jsi měl nějaký nápad jak nákup zrealizovat levněji nejsem proti jen prostě musím zatím počkat na tu pojišťovnu.

 offline 

 

#49 30.06.2016 21:19:26

Re: Bezdušový systém Tubliss


Rajko:
Našel jsem nejlevnějc z usa http://slavensracing.com/shop/tubliss-t … y-nuetech/, ale nevím, jak doprava, platba ... nevládnu anglicky.
Nebo std. Motoline https://eshop.motoline.cz/tubliss-syste … &results=6
Tady mají parádní cenu, ale jestli to skutečně mají, to je otázka http://www.gtmotocross.cz/aktuality.php?id=5156 - aktual cena 1.7.2016 3190,-
Nutně to nepotřebuju, spíš jen kdyby to bylo opravdu výhodný.

 offline 

 

#50 30.06.2016 21:59:07

Rajko
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 117
Založená vlákna
Motorka: XR 400R
Věk: dostatečný
Tel: mám
0 0

Re: Bezdušový systém Tubliss


Janek:

No z Ameriky je to problém, tam se musí často připočítat i doprava do ČR pak určitě DPH a pokud to přesáhne hodnotu 200 EUR tak i CLO, ale našel jsem, že to mají za těch cca 90 Dolarů i na Amazonu
https://www.amazon.com/Neutec-Tubliss-N … B001AWI112
jen netuším jestli to za ty prachy mají na skladě i tady v ČR nebo jinde v Evropě, pak by to bylo asi zajímavý (netuším jak momentálně Amazon funguje když má sklady u nás)
Ten poslední odkaz jsem taky našel a cena vypadá dost zajímavě, jen ty odpovědi majitele eshopu jsou fakt divný (ten člověk netuší která bije) a dokonce tam s ním diskutoval i RadoTP odsud z Offmota  a1  tak by nám mohl říct jestli s tímhle eshopem má nějaké zkušenosti ano 

Editoval Rajko (30.06.2016 22:00:37)

 offline 

 

#51 30.06.2016 22:14:51

haus1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: kousek od MB
Motorka: 690EnduroR ; EXC 450 Six Days ; XRV 750 RD07 ; CRF 1000A
0 0

Re: Bezdušový systém Tubliss


Janek napsal(a):

Rajko:
Našel jsem nejlevnějc z usa http://slavensracing.com/shop/tubliss-t … y-nuetech/, ale nevím, jak doprava, platba ... nevládnu anglicky.
Nebo std. Motoline https://eshop.motoline.cz/tubliss-syste … &results=6
Tady mají parádní cenu, ale jestli to skutečně mají, to je otázka http://www.gtmotocross.cz/aktuality.php?id=5156
Nutně to nepotřebuju, spíš jen kdyby to bylo opravdu výhodný.

Kdyz jsem se na tech slavensracing.com strankach proklikal objednavkou s dodaci adresou do CR az na platbu pres PayPal, chtelo to platbu $89.95.
Takze zajimavy, asi by to slo. Plus by se tady muselo doplatit 21% DPH + CLO.

 offline 

 

#52 30.06.2016 22:26:40

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Bezdušový systém Tubliss


Kura, proč nenapíšete Martinovi MOTOLINE, já kupoval u něj tubliss za bezkonkurenční cenu  ano  když vás bude více, tak se určitě ještě zmáčkne a půjde níže  heh1 

 offline 

 

#53 30.06.2016 22:38:37

Re: Bezdušový systém Tubliss


haus1:

Clo se plati u zásilek od 170 EUR výše. Tedy je třeba počítat 21% dph a asi 200Kc poplatek za zastupování českou poštou

 offline 

 

#54 30.06.2016 22:44:37

lečo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 215
Založená vlákna
Místo: Zlín
Motorka: yamaha xt 125 r, WR 250 F
Věk: 22
0 0

Re: Bezdušový systém Tubliss


Robinsson:

to zastupování českou poštou je taky pěkná zlodějina... posledně jsem se tak vztekl

 offline 

 

#55 01.07.2016 10:36:10

Re: Bezdušový systém Tubliss


Rajko napsal(a):

Janek:

No z Ameriky je to problém, tam se musí často připočítat i doprava do ČR pak určitě DPH a pokud to přesáhne hodnotu 200 EUR tak i CLO, ale našel jsem, že to mají za těch cca 90 Dolarů i na Amazonu
https://www.amazon.com/Neutec-Tubliss-N … B001AWI112
jen netuším jestli to za ty prachy mají na skladě i tady v ČR nebo jinde v Evropě, pak by to bylo asi zajímavý (netuším jak momentálně Amazon funguje když má sklady u nás)
Ten poslední odkaz jsem taky našel a cena vypadá dost zajímavě, jen ty odpovědi majitele eshopu jsou fakt divný (ten člověk netuší která bije) a dokonce tam s ním diskutoval i RadoTP odsud z Offmota  a1  tak by nám mohl říct jestli s tímhle eshopem má nějaké zkušenosti ano 

Kupoval jsem je z www.gtstore.cz za 2590, ale už jsou to 2 roky.

 offline 

 

#56 01.07.2016 15:54:48

Rajko
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 117
Založená vlákna
Motorka: XR 400R
Věk: dostatečný
Tel: mám
0 0

Re: Bezdušový systém Tubliss


Strejda-GC napsal(a):

Kura, proč nenapíšete Martinovi MOTOLINE, já kupoval u něj tubliss za bezkonkurenční cenu  ano  když vás bude více, tak se určitě ještě zmáčkne a půjde níže  heh1 

Martina z MOTOLINE neznám a cena kterou momentálně má na webu nahozenou je o 600,- vyšší než jsme zatím v českých eshopech objevili takže asi proto, ale jestli máš zkušenost, že dokáže udělat pro větší odběr konkurenceschopnou cenu, tak nemám problém podpořit místního podnikatele wink 

 offline 

 

#57 01.07.2016 16:05:56

Re: Bezdušový systém Tubliss


gtstore tubliss 2 akualni cena 3190,- s dph

 offline 

 

#58 01.07.2016 16:14:53

Kubajz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 793
Založená vlákna
Motorka: Beta 300RR
2 0

Re: Bezdušový systém Tubliss


Rajko napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

Kura, proč nenapíšete Martinovi MOTOLINE, já kupoval u něj tubliss za bezkonkurenční cenu  ano  když vás bude více, tak se určitě ještě zmáčkne a půjde níže  heh1 

Martina z MOTOLINE neznám a cena kterou momentálně má na webu nahozenou je o 600,- vyšší než jsme zatím v českých eshopech objevili takže asi proto, ale jestli máš zkušenost, že dokáže udělat pro větší odběr konkurenceschopnou cenu, tak nemám problém podpořit místního podnikatele wink 

Tak pro offmoťáky je automatická sleva 10% ne? Pokud to ještě funguje ... a myslím že by se nás tady slezlo celkem dost, tak třeba by šel ještě níž  smile Tak kdo to domluví?  big_smile 

 offline 

 

#59 01.07.2016 17:13:13

krestak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 276
Založená vlákna
Místo: Mělník
Motorka: Husqvarna TE 250 2015 Kawasaki KDX 250
Věk: 38
Tel: 721763960
0 0

Re: Bezdušový systém Tubliss


Strejda-GC napsal(a):

Kura, proč nenapíšete Martinovi MOTOLINE, já kupoval u něj tubliss za bezkonkurenční cenu  ano  když vás bude více, tak se určitě ještě zmáčkne a půjde níže  heh1 

Přesně taky z Motoline se slevou a levnější tady koupit nejde ano  ano  a byly doma 2 den ano 


Furt luční mrdal :-)

 offline 

 

#60 03.02.2017 11:28:15

Kubajz660
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 24
Založená vlákna
Motorka: Husaberg fe 550
Věk: 27
0 0

Re: Bezdušový systém Tubliss


Cau, jake jezdite zadni pneu na tublissech?

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů