Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...

#141 27.05.2016 13:14:30

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


jopr napsal(a):

Janek napsal(a):

jopr napsal(a):

sirr:

Tvl převazy mi nepřipomínej,  když jsem měl urvaný ty prsty a po plastice mi dvakrát denně dávali nový fáče  ( měl jsem ruku bez kůže, až na tkáně) , který se mi vždycky přilepili, tak jsem lezl po stropě. Já vždycky pomalu, pomalu a hl. sestra, nemáme jen vás šup, šup a strhla to. Já jí nadával a ona, říká  jen si ulevte  lol  a to trvalo dva týdny,  než se to zahojilo.

Takze prah bolesti bude asi v normalu  lol 
Ten cvik na zada, cos psal, je skvely a nedoceneny. Dulezitejsi je spravny provedeni, vahu pridavat je zbytecny, radsi striktni technika

 ano  No nevím s tím závažím, u ostatních cviků si taky postupně pridáváš a lítat hlavou dolů sem, tam, jak nudle v bandě  lol mě nebavilo, tak jsem si bral do rukou kotouče.

Pusťte si Rockyho a hned vam bude lip😂  Jak píše Jopr, ten zvýšenej práh bolestivosti a k tomu ještě velká vůle dělají strašně moc. Ale ani s jedním se jen tak nenarodis, do chce trvalej a pokornej tréning. Znám bývalé  reprezentanty v judu a když by člověk přečetl jejich chorobopis, tak by je poslal na zbytek života radsi do lázní... Ale tyhle bombardacií to kousnou a žijí dal plnohodnotným zivotem, sportují rekreačne, kolo, tenis, lyže atd a neřeší, že se pak pár dní nemůžou poradne hýbat, prostě Frajeři co umí žít!

 offline 

 

#142 27.05.2016 13:32:20

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Dandyss napsal(a):

Ale tyhle bombardacií to kousnou a žijí dal plnohodnotným zivotem, sportují rekreačne, kolo, tenis, lyže atd a neřeší, že se pak pár dní nemůžou poradne hýbat, prostě Frajeři co umí žít!

...a těch pár dní, co se pak nemůžou pořádně hýbat, je taky plnohodnotný život?  smile 

Nic proti, každý to má nastavený jinak  smile Mně to zní jen jako protimluv  usch Protože pokud se dva dny v týdnu (jeden, tři....) nemůžu natáhnout pro sušenky v horní polici, tak plnohodnotně nežiju  a1 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#143 27.05.2016 13:40:58

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Klasika napsal(a):

Dandyss napsal(a):

Ale tyhle bombardacií to kousnou a žijí dal plnohodnotným zivotem, sportují rekreačne, kolo, tenis, lyže atd a neřeší, že se pak pár dní nemůžou poradne hýbat, prostě Frajeři co umí žít!

...a těch pár dní, co se pak nemůžou pořádně hýbat, je taky plnohodnotný život?  smile 

Nic proti, každý to má nastavený jinak  smile Mně to zní jen jako protimluv  usch Protože pokud se dva dny v týdnu (jeden, tři....) nemůžu natáhnout pro sušenky v horní polici, tak plnohodnotně nežiju  a1 

No to máš pravdu, každý to má skutečně nastavený jinak, někomu to za to stojí, jinýmu ne. Samo že jsem tam v rámci lepší slohové ucesanosti a informační hodnoty mohl napsat vhodnější výraz než "plnohodnotné" ale chtel jsem jen ukázat že konkrétne pro tyhle lidi je důležitější pocit, že ještě nepatří do staryho zeleza a ještě letos dokazou.He-le bez sušenek jde zit a1 

 offline 

 

#144 27.05.2016 13:45:41

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Dandyss napsal(a):

He-le bez sušenek jde zit a1 

Nejde!!  a24  a1  a1 

Ale chápu a rozumím  wink 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#145 27.05.2016 13:50:20

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Klasika:presne tak. Judo jsem delal, bracha byl v reprezentaci, tak to znam dobre. Ono je Judo jiny nez moto, casto se konci kvuli tomu, ze praskne 3-4x klicka, nedrzi kloub v ramenou, nejvic trpi klouby na rukou, prsty, kotniky .... a staci, kdyz nejaky parkrat vykloubeny kloub nedrzi a je konec. Zbytek tela funguje relativne dobre. Jsou i likvidacni veci, chce to vcas odklepnout treba pri pace  smile .

Tezky pady na moto a utrzeny soucastky v tele  .... to je humus

 offline 

 

#146 27.05.2016 19:29:46

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Je libo příchuť šunky big_smile http://www.aktivnizvire.cz/kloubni-vyziva-pro-psy
To složení se mi líbí ano + vyrobený v čr
Na léčbu kloubů se používá i u lidí  kyselina hyaluronová, která je v gelorenu, ale třeba alavis a další ji nemá http://www.aktivnizvire.cz/lecba-kloubu

 offline 

 

#147 16.06.2016 12:08:45

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Vcera jsem se byl projet a ted pisu z chirurgie. Vzal jsem to pres obilny pole kolejkou. Pres pravou stupnu se mi stejně chytlo nekolik klasu a tak jsem se je snazil po vyjeti na cestu sundat pri pomaly jizde .... jenze mi nedoslo, ze mam retezovku vpravo - Berg ne 
Tak davejte pozor, co za jizdy vyvadite ano 

 offline 

 

#148 16.06.2016 12:14:33

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Janek: jako si strčil špičku boty do řetězovky?

 offline 

 

#149 16.06.2016 12:33:08

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Janek napsal(a):

Vcera jsem se byl projet a ted pisu z chirurgie. Vzal jsem to pres obilny pole kolejkou. Pres pravou stupnu se mi stejně chytlo nekolik klasu a tak jsem se je snazil po vyjeti na cestu sundat pri pomaly jizde .... jenze mi nedoslo, ze mam retezovku vpravo - Berg ne 
Tak davejte pozor, co za jizdy vyvadite ano 

to me poser  lol 
jak jsou nasledky?

 offline 

 

#150 16.06.2016 12:44:35

krestak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 276
Založená vlákna
Místo: Mělník
Motorka: Husqvarna TE 250 2015 Kawasaki KDX 250
Věk: 38
Tel: 721763960
0 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Janek: no šikovnej a11  fotku nemáš heh2  jako vodstrašujicí případ jak se to nemá dělat usch 


Furt luční mrdal :-)

 offline 

 

#151 17.06.2016 22:52:39

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Hugila napsal(a):

Janek: jako si strčil špičku boty do řetězovky?

Sundaval jsem to rukou .... ale vofatrně ... na chirurgii jsem byl pro vyplněný papíry na pojistku ... takže v pohodě ano 
Jen jsem myslel, že ta představa, co se "jako stalo", udělá někomu tady radost a potěší  lol  ano 

 offline 

 

#152 17.06.2016 23:19:37

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Hele kdo ma zkusenosti s Alavis Duoflex? Hlavne davkovani, pro kone 500kg se davaji 3 odmerky, tak kolik pro cloveka? smile ta jedna odmerka mi neprijde ani jako moc.


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#153 17.06.2016 23:26:08

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


danka napsal(a):

Hele kdo ma zkusenosti s Alavis Duoflex? Hlavne davkovani, pro kone 500kg se davaji 3 odmerky, tak kolik pro cloveka? smile ta jedna odmerka mi neprijde ani jako moc.

Cajova lzicka cca 5g na 100 kg , pak srazit podle navodu na pulku.....pecka je zapijet jablecnym juice.

 offline 

 

#154 17.06.2016 23:28:01

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


xfany:

Jj to zni rozumne. A rozpoustet nebo snist a zapit?


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#155 17.06.2016 23:29:54

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


danka napsal(a):

xfany:

Jj to zni rozumne. A rozpoustet nebo snist a zapit?

Vyzkousej vsechny varianty a zustan u te co ti vyhovuje lol 

 offline 

 

#156 18.06.2016 08:59:55

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


danka napsal(a):

Hele kdo ma zkusenosti s Alavis Duoflex? Hlavne davkovani, pro kone 500kg se davaji 3 odmerky, tak kolik pro cloveka? smile ta jedna odmerka mi neprijde ani jako moc.

Na netu jsou diskuze od lidi. Nekdo ma pri vyssich davkach sracku, tak bych zacal nejdriv treba 2g, po par dnech bez problemu zvysit .....
Proc nejdes do triple?
Po nedeli mi prijde geloren horse, tak jsem zvedavy.

 offline 

 

#157 18.06.2016 09:14:01

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Janek:

Žeru alavis tripl blend a jedna odměrka je na 100 kg a tu si dávám( mám váhu pod 90)
Bral jsem to tři měsíce každý den, teď vynechávám a od září to zase budu brát. Vedlejší příznaky nepozoruju nic. Na ty klouby bych řekl, že je to lepší, než cokoliv jiného co jsem kdy bral.

 offline 

 

#158 18.06.2016 09:35:07

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Janek napsal(a):

Hugila napsal(a):

Janek: jako si strčil špičku boty do řetězovky?

Sundaval jsem to rukou .... ale vofatrně ... na chirurgii jsem byl pro vyplněný papíry na pojistku ... takže v pohodě ano 
Jen jsem myslel, že ta představa, co se "jako stalo", udělá někomu tady radost a potěší  lol  ano 

To by tešilo jen DEBILA, ale už jen to, že tě to napadlo, nesoudíš podle sebe ?


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#159 18.06.2016 09:49:11

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Se pletes, debilove jsou vetsinou hodny a zamerne neskodi, nemaj radost ze skodolibosti  ano 
Jinak nic lidskeho mi neni cizi. Jen jsem chtel udelat radost ...  smile 

 offline 

 

#160 18.06.2016 16:01:53

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


DUTOHLAV:

Diky za info. Triple jsem nevedel ze existuje, to duo jsem videl u kamose na veterine a vzpomel si, ze se to tady resilo, tak jsem si vzal baleni. Az ho doberu tak zkusim ten triple.


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů