Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

CCM GP450 Adventure

#61 06.05.2016 11:09:31

zetor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 67
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: BMW G650X-challenge rallye
Web
0 0

Re: CCM GP450 Adventure


Ale jo...1000km na 1V bych nechtěl jet...  usch 

 offline 

 

#62 06.05.2016 11:12:52

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: CCM GP450 Adventure


zetor napsal(a):

Ale jo...1000km na 1V bych nechtěl jet...  usch 

Na Yuki si toho taky nacestoval dost  lol 

 offline 

 

#63 06.05.2016 11:25:07

zetor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 67
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: BMW G650X-challenge rallye
Web
0 0

Re: CCM GP450 Adventure


Na Yuki 100 Smile 250km a 250km zpět...nebo 130 a 130 v -12°C na Elefantententreffen...  usch 

Jojo...  a1 

 offline 

 

#64 06.05.2016 12:04:26

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: CCM GP450 Adventure


offroaderTE napsal(a):

...  mít tam zase nějaký 200 kilový stroj držák je taky na hovno...

Tihle na videu nevypadaj, že by jim to přišlo na hovno  big_smile   ( čas cca 12:30 a 21:30 videa jsou duny)

https://www.youtube.com/watch?v=cNojE3I … e&t=12m33s



Editoval NoEnd (06.05.2016 12:23:58)

 offline 

 

#65 06.05.2016 12:09:05

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: CCM GP450 Adventure


zetor napsal(a):

Jsem tlustej a 700km na 1150ADV s tím, že v 6 ráno vyjedu a v půl 5 odpoledne mám postavený stan není problém. 600km na SuperEnduru taktéž. A bez dálnice...

Asi se pohybuješ v jiný sortě lidí...tohle je naprosto běžná věc... wink

to se asi fakt pohybuju v jiným světě, jezdím 11 let, ročně dám 6 až 8 tis km na cestě (TA 650) + 100 - 120 mth v terénu (TE 310)

na cestáku mám vyzkoušeno, ráno snídanička pohodička v osm cca po deváté sbaleno a odjezd, do oběda min 1 x espresso, a to dáme tak 250 km, po obědě max 150 až 200 km, kolem 17té začínáme hledat ubytko (v září, když už není tak dlouhý den tak i dříve), pokud to máme domluvený jedem klidně i dýl,

jezdím ted taky víceméně ve dvou, vloni rekord z Kaltekuchlu do Duino 550 km, po okreskách, hledám ty nej zapadákovy (Haiderovo atd.), ráno jsme sedali na K.K. v 8,05 na motku, večer jsme byli 19,55 na místě, ubytko domluvený, ale najít ho bylo problém, tak 40 minut hledání s pomocí jiných turistů, bylo to dokonale zašitý, jezdili jsme okolo, už jsem byl schopen chrápat na asfaltu, jenom abych nemusel držet ty proklatý řidítka  a7 

na druhý den jsme jeli jen 5 km na pláž do Sistiana, dva dny jsem si dal pohov a pak hurá do Slovinska na nádherný úzký asfaltky a šotolinky, tam udělat průměr 50 km/h je SCI-FI, za den jsme dali tak 250 km  a2 

pokud někdo cestuje stylem - BRNO - GENOVA po dálnicích, at se přihlásí na jiné forum, nebo založí nové vlákno "JAK JSEM PROPÁLIL EVROPU ZA 20 HODIN"  a1 a na to mu stačí VARADERO nebo jinej Ingot

motu ZDAR  cool 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#66 06.05.2016 13:01:26

zetor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 67
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: BMW G650X-challenge rallye
Web
0 0

Re: CCM GP450 Adventure


To byl samozřejmě "extrém". Bežně jezdíme tak +-400-500km.   smile 

To byla spíš reakce na to, že nejde ujet 1000km...

Kámoš třeba ujel za 22h 1800km v kuse (dálnice).

Pak si třeba vemte rallye typu Endurance wins 600, která se u nás jezdí. 600km s limitem ujetí do 24h v terénu...  cool 

Editoval zetor (06.05.2016 13:02:20)

 offline 

 

#67 06.05.2016 13:45:30

Re: CCM GP450 Adventure


Sjaak Lusassen objel svet na Firebledu, na R1 najel za 5 let pres 250000 km po cestach a necestach ... Saharu projel na podhusteny gume, ... Clovek ma pry cestovat na motorce blizke jeho srdci. Pro me to neni CCM byt ma super parametry ...

 offline 

 

#68 06.05.2016 13:58:14

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: CCM GP450 Adventure


zetor:

no že jsi psal, že je to "běžná věc" za běžnou věc považuju, že to jezdím denně po celou dobu tripu, tj třeba 9 dni v sedle a denní dávka 700 km na slinících IV třídy a šotolinách  a27 

Janek: o dálnicích a strojích FB a R1 se nebavím, to je jiné téma viz. moje reakce výše


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#69 06.05.2016 14:13:07

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: CCM GP450 Adventure


offroaderTE napsal(a):

zetor:

no že jsi psal, že je to "běžná věc" za běžnou věc považuju, že to jezdím denně po celou dobu tripu, tj třeba 9 dni v sedle a denní dávka 700 km na slinících IV třídy a šotolinách  a27 

Janek: o dálnicích a strojích FB a R1 se nebavím, to je jiné téma viz. moje reakce výše

Bavili sme se o přesunu kdy se chceš někam dostat, to sem ujel nejvíc kolem 900km, je jasný že když jedeš na dovolenou že každej den neurveš tolik km, jednak by mě to nebavilo a ani bych to nedal  smile 

 offline 

 

#70 06.05.2016 18:25:12

Re: CCM GP450 Adventure


Cestování je různý, na různých strojích a různou trasou. Každej to má jinak a každej má od dovolený na moto jiný očekávání. I na sportovně cestovní motorce se dá jet v pohodě na jeden zátah z Chorvatska domů na tri tankování a tři pořádný kafe, dá se to a poměrně rychle. Oproti tomu pro mě bylo necelých 300km v horách po pěkným asfaltu s miliónem zatáček masaker jako blázen-a večer jsem byl na kaši, zvýšená pozornost, neustálý řazení, spojčení a brždění dokáže pěkně vyšťavit. A co teprve off (kterýho je zase spoustu druhů) a při cestování po ose ještě s naloženou motkou-to je zase někde jinde. Jsou ale nadšenci, který zase baví cestovat úplně jinak a zakládají si právě na tom, že je to nevšední-a ještě k tomu je to baví. Viz Šéša (Fichtlkrámek) a jeho kámoš, který dali za 3 dny na babetách 1000km! ano 

 offline 

 

#71 09.05.2016 10:26:40

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: CCM GP450 Adventure


Ono tohle je debata o prdu ... každý kdo cestuje si pořídí co mu vyhovuje pro účel a pak to doladí... postupně zjistí a pak třeba změní stroj a zase doladí ... je to na dlouho a vychází to ze zkušeností , záměru a typu cestování.
A tohle je taky typ motorky kterou si koupí člověk co už ví co od toho potřebuje . A tady o tom debatit a ptát se na co ta motorka je je pitomost. Určitý zkušenosti jsou nepřenositelný a jen okrajově okoukatelný nebo je lze odzkoušet.

Já v tomhle typu motorky potenciál vidím a právě docela zajímavě vyplňuje mezeru na trhu ... hotová cestovně terénní motorka.
Na závody a sport bych to nekupoval kvůli nejistotě v motoru (spojka). Ale zase to neznamená že pokud to pár závodníků utrápí že to běžný provoz nevydrží.

 offline 

 

#72 09.05.2016 13:41:14

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: CCM GP450 Adventure


MikiberG:

tohle je přesně debata o CCM 450 (ne o prdu ani na prd  a1 ), proto se podivuju nad denníma nájezdama 700 až 1000 km  a22 proč sem píšou takový pizzoviny ??? Na to to přece jasně není stavěný  a21 

Je to lehká motorka na cestování do pouště, špatný asfaltky a cestovatelský OFFroad

Sirr:

motka zjevně není určená ryze pro český trh, přečtěte si Sadílkovi cestopisy a zjistíte k čemu má sloužit

třeba v Albošce musí být takový stroj boží, a nikde není napsaný že se tam na ní musí dojet po ose, mrkněte na youtube, dodávkou do Itálie, trajektem do Albošky, tam řádění po horách a necestách a stejně dom  a2 

jinak Zašovská skála byla super, Ondra je bojovník  ano 

za mě CCM 450 dobrý, na to co jsem napsal, pro mne zbytečně drahý, životnost je diskutabilní, radši bych si lehce připlatil a na svoje cestování si vzal novou Africu Twin, i když je o metrák těžší

Editoval offroaderTE (09.05.2016 13:43:40)


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#73 09.05.2016 16:15:46

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: CCM GP450 Adventure


Víceméně si odpovídáte navzájem ... nejde tu o ježdění po čechách to snad ani není cestování ale výlety ... to si každý obrazí už na začátku "na kole" smile ale o použití ve světovým měřítku (expedice, dobrodružství atd ) ... tam vůbec nejde o výkony a ultrakomfort ... ale v tomhle případě bohužel o splehlivost jednoduchost použitelnost ... hodně věcí to má ale má to i hodně otazníků.

100% to nikdo nevyvíjel ani necílil na české poměry a tento minitrh ... tady se prodá kulový a spíš z nadšení ... buďme rádi, že tu je někdo kdo nám tu možnost tady nabízí a chce se o nás v budoucnu starat , ví jak se na lopatu sedá a je s ním normální řeč.

To o prdu jsem myslel tak, že to je motorka pro ty co už vědí co hledají a tohle jim to nabízí ... to se tady nedá předat povídáním.
Kdo cestoval a zkusil ví přesně co chce a kam až může zajet se svým vybavením ...  Určitě bych nebral Afriku někde do pralesů a naopak ostrou do Mongolska smile ...

A řešit tady kdo co a na čem a jak nacestoval zase nejde říct v jedný větě ... druhý pak vykulí oči, protože to vidí z toho svýho úhlu a nevidí co nebylo sděleno. Za den dokážu ujet 120 Km a mám toho plný kecky a nebo 1200km - na oboje jiný stroj a jiný styl , jiný zážitek atd ... a to je právě do jiný diskuse.

 offline 

 

#74 09.05.2016 17:16:53

Re: CCM GP450 Adventure


MikiberG:

Souhlas, navíc se tu debati, rozumuje a teoretizuje (tím nechci schazovat osobní zkusenosti-ty jsou opravdu neprenositelny) o motorce na který nikdo z nás nejel. Kdyby mělo 50 z nás možnost se na tom svézt, projet si svy OFF trasy, pak dat třeba 200 km po silničkách horších kvalit a pak ji projet nalozenou v plný polni tak tu bude 50 pocitu a názorů. Já osobně si myslím, že svoje místo na trhu ma a jestli je to tak nebo ne se ukáže během pár let. Svézt bych se na ni určitě chtěl a jestli bude nějaká možnost si ji na den za rozumné love půjčit a vyzkouset, tak si rád ujasnim co si o tomhle stroji myslet:)

 offline 

 

#75 09.05.2016 19:26:05

jarakinc
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 165
Založená vlákna
Motorka: Huska 610 E SM r.v.99
Věk: jak kdy
Tel: vysouvací
1 0

Re: CCM GP450 Adventure


Za mě motorka na každej den. Přes týden člověk jezdí na motardu po městě a do práce a když ho chytne bahenní cestování přehodí kola a jede. Která motorka má dnes v techničáku napsaný dva typy ráfků? Řekl bych že žádná. Zpracování je taky někde jinde než ostatní značky. Jasně BMW motor je divná volba už kvůli sekundáru v ose rámu ale asi byli jediní s kým se dalo bavit o použití jejich motoru. Cena je vzhledem ke komponentům a značce CCM made in England skousnutelná.

 offline 

 

#76 10.05.2016 11:08:16

haus1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: kousek od MB
Motorka: 690EnduroR ; EXC 450 Six Days ; XRV 750 RD07 ; CRF 1000A
0 0

Re: CCM GP450 Adventure


jarakinc napsal(a):

Za mě motorka na každej den. Přes týden člověk jezdí na motardu po městě a do práce a když ho chytne bahenní cestování přehodí kola a jede. Která motorka má dnes v techničáku napsaný dva typy ráfků? Řekl bych že žádná. Zpracování je taky někde jinde než ostatní značky. Jasně BMW motor je divná volba už kvůli sekundáru v ose rámu ale asi byli jediní s kým se dalo bavit o použití jejich motoru. Cena je vzhledem ke komponentům a značce CCM made in England skousnutelná.

Dva typy ráfků / kol má v TP už ta výše zmiňovaná KTM 690.
Nebo alespoň moje Enduro to mělo.

 offline 

 

#77 10.05.2016 18:05:40

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: CCM GP450 Adventure


Sadilek napsal(a):

Janek:
Kdybych tenkrát věděl co vím tedˇjel bych na CCM.Jelikož asi víte že jsem nedojel a to je pro mě víc než
peníze,protože jsem do toho investoval kus svého já a cíl jsem nesplnil.
Úmrtnost strojů byla 2 z pěti,a to vím že mechanici jsme dobrý.
Je mi jasný,že jsem zde pro část diskutujících v pozici toho zlého dovozce co chce chudý lid sedřít z kůže,
a bude zde mnoho argumentů proč si to nekoupit.Já naopak věřím,že se najde dost lidí kterým je naše zem
malá,nebo jsou jim ostatní stroje silné,vysoké,těžké,nemají dojezd,mají potíže na stk nebo co já vím.
Pokud mám možnost volby jsem za to rád.Cena je jaká je.Motorka se vyrábí v GB,servisní síť existuje.
Stroj stojí cca.10xprůměrnou mzdu v ČR.Pokud si dobře vzpomínám tak Jawa 350 za komančů na tom byla
podobně.
Pokud máš Janku pocit že je na trhu něco lepšího v daném segmentu tak do toho jdi.Výrobců motorek je mraky.
Radit někomu jak by to měl dělat je jednoduché.Udělat něco sám je větší fuška.

Sleduji CCM delsi dobu, zajimal by me tvuj nazor  na tuto motorku http://swm-motocykly.cz/rs-650-r-2/
jelikoz jezdim XR 650 r a jezdim vse, miluji tuhle motorku a nejvice mi sedla, jedine co me v cestovani trosku, ale opravdu trosku vadi je servisni interval  vymeny oleje a to 1600km, tohle od SWM me prijde jako kandidat cislo 1. KTM 690 me nebere, dekuji a preji tobe s CCM uspech v tomto CR panoptiku. Bl


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#78 10.05.2016 20:54:12

Sadilek
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 68
Založená vlákna
Motorka: Bmw 1150GS,Honda XL600LM,BMW650GS Rallye
Věk: 44
Web
0 0

Re: CCM GP450 Adventure


blejdamint:
Omlouvám se,ale o téhle italce nevím zhola nic.Nicméně můj kamarád je myslím mezi dealery.
Pokud máš zájem napiš mi do PM a já Ti dám na něj číslo.

 offline 

 

#79 26.05.2016 17:20:14

Sadilek
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 68
Založená vlákna
Motorka: Bmw 1150GS,Honda XL600LM,BMW650GS Rallye
Věk: 44
Web
0 0

Re: CCM GP450 Adventure


Tohle je to na co je CCM určena nejvíc.
https://www.youtube.com/watch?v=vVjHa1J … ture=share

 offline 

 

#80 30.05.2016 15:27:05

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: CCM GP450 Adventure


Sadilek:

tak tomu říkám opravdický adventure cestování, boží  heart , a to s tím vůbec nemlátili nebo to mají tak dobře sestříhaný ??  lol 

super video, dobré motky (asi boma pérování a tlumiče) a neuvěřitelné gumy  ou2 to co dávali s těma standard tires že až k nevíře

dají se někde stáhnout vaše filmy z Afriky ? Chytil jsem na kabelovce jen jeden díl a bylo to super  cool  ano 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů