Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

problemy s stk

#41 04.02.2016 00:53:05

Re: problemy s stk


Jaara napsal(a):

.......  Nechápu tvůj názor na techniky STK. Neříkám, asi jsou i kokoti, ale nemusíš hned házet všechny do jednoho pytle...

bohuzel nejsem si jist ze jsem schopen ti napsat vysvetleni ktere by vedlo k pochopeni meho nazoru na techniky STK. Ale zkusim to.

v prvni rade je potreba rict, ze ja na STK nejezdim s nicim co by potrebovalo nejake primhoureni oka a podobne srandy. Takze o to vic me cele chovani techniku vadi vic. Protoze zkratka vim, ze to musi bez kecu projit aji kdyz by se na hlavu stavel a snazil se vystourat sebemensi chybicku.

Cele je to totiz spise pocitova zalezitost.
Jejich chovani a jednani byva povysene, svym vyjadrovanim jasne naznacuji, ze oni jsou tu ti co rozhoduji a pokud ty nebudes jen kyvat tak pak si te vychutnaji. Nekteri opet vzbuzuji pocit, ze by jsi mel soupat nohama a bejt rad ze te milostive nechaji projit (presne tento pocit ma zafixovany "sirr"), protoze se jim zda ze mas sjete gumy, nebo kotouce a jine smyslene zavady. Jini to dotahuji az tak daleko ze v tobe vzbudi pocit, ze bys mel radeji dat neco do technicaku abys prosel.
Jenze v tom je ten for... oni jsou jen radovi zamestnanci co muzou prave za tuto situaci ktera se ted na STK odehrava. Prisne kontroly, kamerovy system. Cele se to zavedlo jen kvuli uplatnym technikum, kteri pustili na silnice kdejakej vrak. Takze presne naopak...oni by meli drzet hubu a soupat nohama a bejt radi ze vubec maji praci.
A proto mi vadi ,kdyz technik na STk zacne mudrovat o stavu meho vozu. Mozna je to take zpusobene tim, ze o problematice motorovych vozidel vim asi tisickrat vic jak on a tak me ty jeho blaboly proste nasiraji, kdyz vim ,ze gumy maji jeste milimetr rezervu, kotouce jsou na pulce zivotnosti a tlumice mam dva mesice stare a osobne jsem je na auto namontoval, ale jemu se nejak nezdaji. A to tam dojedu v monterkach se spinavejma rukama, tak by sakra mel umet odhadnout, ze nebudu nejaka fishka z kanclu ktera mu ty jeho moudra bude hltat. Tvari se ze jsou to bejvali mechanici od Porsche a vyslouzili zavodnici, ale kdyz je vidim najizdet nad diru tak je musi druhej navigovat big_smile zkratka me sere ta povysenost, ze si mysli, ze maji nejakou dulezitou rozhodovaci funkci. Jenze nemaji a v tom je ten for. Jsou to jen zamestnanci, kteri se trepou o svuj mesicni plat. To ze jsou hlidani a buzerovani je jen jejich vina a maji se chovat ne jako urednice za okynkem ve statni sprave, ale jako clovek, ktery chce aby si jejich sluzeb vyuzil i priste.

Existuji i jine soukrome sektory, ktere jsou statem velmi hlidane a rizene upravou vselijakejch narizeni, vyhlasek a zakonu. Kuprikladu lekarny.
Stalo se vam snad nekdy ze by se Mgr. v lekarne ktera vam vydava na recept chovala tak jak technici na STK?
Uvedu priklad kdy vam Mgr. v lekarne muze docela zneprijmnit zivot a bude dle zakona naprosto v pravu. Prijdete tam s den propadlym receptem. Mgr. ma dve moznosti, bud pokud je to v ramci mesice pretocit o den razitko, nebo vas s tim propadlym receptem nemilosrdne vyhodit. Vzhledem k tomu ,ze nechce prijit o zakaznika, pretoci razitko, protoze se proste vubec nic nedeje a je to uplne jedno. Nenakeca kolem toho milion povyseneckych kdydu a jeste podekuje za nakup a popreje pekny den.

Kdezto technik na STK zacne mudrovat kolem veci, ktera je naprosto v poradku, ale jemu se jen nezda...


na uplnej zaver uvedu takovou sranda vec. V technicaku je uvedeny typ motoru. Technik na STK ho nemuze najit (protoze naprosto netusi kde je vyrazeny) a rekne mi, ze kdyz to nenajde tak me nemuze nechat projit, ze je to udaj ktery musi zkontrolovat. Jenze to me naprosto nezajima, ze je blbej a nevzdelanej a nevi kde ma u meho vozu hledat vyrazeny typ motoru. Ja to samozrejme vim, kde je to uvedene a take vim ,ze bez rozebrani pulky obsluznych komponent v motorovem prostoru se na to proste nepodiva a to aji kdyz by si prst v prdeli zlomil, ale jak kurva muze z huby vypustit to, ze me nenecha projit, kdyz to nezkontroluje. To mu mam dat rovnou petikilo do kosile? nebo co tim jako chtel basnik rici? Me nezajima, ze to nemuze najit..to je jeho starost...jeho problem a jeho blbost, ze nezna jak ma postupovat.
Pokud by nepousteli na silnice auta se swapnutyma motorama tak by to kontrolovat nemuseli. Takze opet si za tento nesmyslny ukon muzou sami. Ale budou s tim obtezovat zakaznika a vzbuzovat v nem neprijemne pocity jako urednice za okynkem statni spravy ktera se tvari ze protokol cislo 468/20 odstave B nemate naprosto bezchybne vyplneny a ze to teda takto nelze delat...namsito toho aby vam ho pomohla vyplnit spravne.

a k tomu tu mam jedno pekny cteni... navod jak pro cvicene opice big_smile
http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/64787A5 … idenvo.pdf


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#42 04.02.2016 01:21:31

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: problemy s stk


cuir:  ano 


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#43 04.02.2016 05:54:30

Re: problemy s stk


cuir:
Mám dotaz. Ani si nepamatuju, kdy mi naposledy na běžné periodické STK někdo kontoloval číslo/typ motoru (moto, auto, dodávka), pouze u dovezenýho auta. Je to teď novota?

Editoval Dandyss (04.02.2016 06:00:06)

 offline 

 

#44 04.02.2016 08:58:09

Re: problemy s stk


sirr napsal(a):

cuir: ..Uvědom si, že ty přicházíš na STK, protože ty něco potřebuješ a měl by ses tak chovat ...

neplest si pojem a prujem, on tam neprichazi ze neco potrebuje, on tam prichazi proto ze tam MUSI. Proto ze mu to tenhle nas debilni system prikazuje. Vsechno je to jen o tom ze ti co tvori zakony tehle zeme dobre vedi ze nejlepsi a nejmene rizikovy kseft je tahat z lidi penize nesmyslnyma zakonama za jejichz dodrzeni a provedeni jim lidi zaplati.
U nas se na STK s motorkama musi povine nekdy od roku 1995(nevim zcela presne ten rok). Myslite si ze jsme timhle narizenim nejak vice ochraneni? Slo to do te doby bez povinosti, proc to nejde i nadale? Je to jednoduche, urednici z toho vycitily dalsi vynosne koryto tak to zakonem prikazali, lidi platti a par kamaradu politiku se ma.
V Belgii a Irsku motorky na STK nemusi a myslite si ze tam s tim ma nekdo problem? Vubec ne. Nikdo tam nevede keci jako u nas ze vozidla bez providelne kontroly ohrozuji bezpecnost provozu, ridicu nebo i ostatnich ucastniku provozu. Evidencky za ucelem snizeni kriminality, a spousty dalsich hovadin kterym nas politici krmi pres media.

Cuir to napsal spravne a vubec se jeho postoji nedivim. Na STK je spousta mechaniku co jsou lemplove tak jdou buzerovat na STK. Kdyz narazite na STK na technika ktery neprudi, u motorky ci pod autem jen pokyva hlavou, usmeje se, hodi po vas pohledem ale hlave nedela machra a nekeca, tak ten neco umi. A vetsinou doma v garazi auta i opravuje. Ti co prudi tajne sni o kariere policisty na dopravce.

 offline 

 

#45 04.02.2016 09:03:02

tchert
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 17
Založená vlákna
Motorka: KTM LC8 Adventure
0 0

Re: problemy s stk


sirr napsal(a):

cuir: myslím si že hlavou zeď neprorazíš ..Uvědom si, že ty přicházíš na STK, protože ty něco potřebuješ a měl by ses tak chovat ....

já jsem zákazník, a proto se ke mně mají chovat slušně... udělat co udělat musí, a nehrát si na boha...

 offline 

 

#46 04.02.2016 11:42:36

Re: problemy s stk


sirr napsal(a):

Nikde žádný zákon ti nenařizuje, že na STK musíš! Pokud vozidlo nechceš provozovat  na pk, pak nech STK propadnout a dej TP do depozitu a jezdi po poli ...
Ty nikam nemusíš, ale vrámci zákona pokud chceš jezdit po pozemní komunikaci .... mělo by být v tvém zájmu STK navštěvovat, ... nebo choď pěšky!

Jak to ze nemusim a31 pokud jezdim po silnici tak musim. U nas musim jinde to jde i bez toho MUSIM a funguje to tam.
Ted dalsi detail co pises, pokud nebudu provozovat je tu dalsi MUSIM. Pokud nechci momentalne provozovat vozidlo a nechci mit problemy s CKP MUSIM dat zanacky do depozitu. Jsou staty kde to funguje jednoduseji. Zadny depozit tam nepotrebuji, az chci jezdit zaplatim si pojisteni, ometu prach a pavuciny, doleju benzin, nafoukam kola a jedu.
To jen v tom nasem CZ-blbakove porad na vsechno MUSI stat dohhlizet. MUSIS na STK, MUSIS resit depozit.
Citim ze z tebe mluvi urednik nebo Pomahac-chranic. Ja cerpam z vlastnich osobnich zkusenosti ze statu kde STK a deozit NEMUSIS a funguje to tam, a troufnu si rict ze lepe jak u nas.
Cim vice toho pod dohledem statu MUSIS tim vice je prostoru pro korupci, a vice pracovnich mist pro hloupe co se oblecou do uniformy.

 offline 

 

#47 04.02.2016 12:32:59

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: problemy s stk


kick-start:

máš plnou pravdu je to buzerace a pod pláštíkem bezpečnosti a bůhvíčeho se pakujou jistí lidé, kteří mají prsty až do parlamentu  a5 

ale co s tím, na druhou stranu v Irsku musíš mít viditelně umístěnou platnou pojistku a to i na moto, asi jsi tam byl, tak si
tam ty nevzhledné terčíky viděl, nedovedu si to představit na off motce  wink ale jak je to tam s povinnou STK to už si nepamatuju,


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#48 04.02.2016 14:30:44

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: problemy s stk


Dneska jsem byl s autem a naprostá pohoda... auto má nalítáno 350+tkm a je 17 let (český rodinný sen Oktávka v naftě) ... jasný že za tu dobu a najezd nevypadá jak nová... celou dobu jezdila v Čechách a tak je dost obojovaná...
Díra v blatníku velikosti vlašského ořechu (prostě prohnila klasika dole u prahu) jim vůbec nevadila... vzhled auta vůbec neřešili... nebyl důvod, všechno je v základu... žádná buzerace, přijemná domluva, seřídil světla...  pěněžně asi trochu víc než normal (nevím) 800Emise+850STK Liberec u Babylonu (Steko). Jinak všechno nafoceny a hlídali si i čas prohlídky (moc nekvaltovali).
Motorku mám na papírech ale značka sundaná, STK propadla, platím jen povinny ručení ve výši nákladu na dojeti na uřad, vložení do depozitu a dojeti domů... a s motorkou se dostanu všude protože všude se dá dostat "zadem" mimo cestu...  a ten příbal co jsem tenkrát jak vul dokupoval nepotřebuju :-D

Editoval Vojtas (04.02.2016 14:35:34)


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#49 04.02.2016 20:00:20

Jaara
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 57
Založená vlákna
Motorka: 990 Advík, XR 650R, EXC 300
Věk: 27
0 0

Re: problemy s stk


Jak se říká, moudřejší ustoupí. Ani nebudu na některé příspěvky reagovat, je to ztráta času. Dělejte si co chcete a Stk ať si řeší každý po svém. Jinak je to asi velice dobrý téma k pivu do hospody  usch 

 offline 

 

#50 05.02.2016 01:00:58

Re: problemy s stk


Jaara napsal(a):

Jak se říká, moudřejší ustoupí. Ani nebudu na některé příspěvky reagovat, je to ztráta času. Dělejte si co chcete a Stk ať si řeší každý po svém. Jinak je to asi velice dobrý téma k pivu do hospody  usch 

tak tak... proto sem hned na zacatku psal, ze nevim, jestli to popisu tak aby to bylo spravne pochopeno.

nicmene je rozdil pokud nekdo leze na technickou s vozidlem ,ktere ma evidentni nedostatky..tam je jaksi jasne, ze se na nem povozi...a pak majitel holt musi drzet jak kocka a jeste idealne vrnet big_smile

ale kdyz tam jdu s normalnim autem ve velmi dobrem technickem stavu tak by to melo probehnout tak jako nakup v obchode a ne ze se tam po me nejakej srac bude vozit.

Je to soukrome podnikani, proto jsem odjel jinam. Danou stanici STK vzdy kdyz se mne nekdo pta vyloucim ze seznamu a nedoporucim ji.
To ze musim chodit na technickou mi nevadi.. Jak tu kdosi napsal...mas auto tak dodrzuj nastavena pravidla. Ani me netrapi ze to stoji nejake penize... v podstate to jsou drobne...projebu mnohem vice penez na mnohem vetsich cypovinach big_smile Ale jednou jsem zakaznik a oni jsou obchod ktery poskytuje jisty ramec sluzeb a ja si je zvolil a pokud jsem nespokojen s jejich fungovanim a sluzbammi, mezi nez patri i kontakt se zakaznikem, tak vyjadrim svuj nesouhlas.
Nemyslim si, ze neco zmenim ,ale proste nenecham po sobe vozit nejakeho technika STK. Protoze zrovna technik je to nejmensi hovno v trave na celem tomhle molochu, ale hraje si na velkeho pana. S usmevem ho poslu do prdele a jeste se postaram, ze tu vyplatu o kterou se tak trepe nedostane.

Docela mne tihle zamestnanci bavi, neni to jen na STK,
Kuprikladu jihomoravska plynarenska (tam mi nauctovali 21 000kc za mesic v byte 2+1 a i po uspesne reklamaci plynomeru, ktery byl uznan vadnym, trvali na zaplaceni cele castky. Pani na pobocce byla velmi neochotna, prisla o premie za dany mesic a nejlepsi vyhruzka jakou jsem na ni pouzil bylo, ze kdyz odejde jinam nez pro svoji nadrizenou tak ji rozhazu vsechny papiry na stole. Stelovala se totiz ze by sla na obed, kdyz jsem se odmital zvednout a odejit i pres pokus vyvedeni ochrankou). Rozhodl jsem se, ze neodejdu driv nez moji vec projednam osobne s jeji nadrizenou a trval jsem na tom ,ze prijde za mnou. Nejprve nebyla v praci, pak najendou byla v praci ale mela jednani a po par minutach dokonce mela i cas a uracila se dojit a vyresit to co dama za prepazkou jaksi nezvladla. Chtel jsem jedine, podat reklamaci na fakturu a pdoobu reklamace pozastavit datum splatnosti aby mi nebylo nahodou nauctovane penale. A to jsem se dozvedel od pani za prepazkou ze nelze. No a stim jsem logicky nebyl spokojen.
Dalsi clovek ktery mne poznal v horsim svetle a zajiste mne nema rad je dorucovatelka psotovnich zasilek, ktera mi dorucila otevreny balik do schranky (jake to zklamani ze balik velikosti mobilniho telefonu a poslany z ciny neobsahoval telefon big_smile ) no a dama uz na poste nepracuje. Stejne tak jako jeden ridic z PPL, take jiz ke mne nevozi baliky. Extra za mnou zajizdi jiny ridic, ktery mi zbozi nedoveze dovalene v kaluzi a krabice nevypadaji jako salat co bych si ani na obed nedal.
A nejlepsi zazitek mam s ceskou celnici. Nakonec jsem si pohovoril po telefonu s generalnim reditelem. Moje zbozi bylo bezduvodne zadrzovano na celnici pres dva mesice. Vsechno byl problem. Jakmile jsem, ale zvednul telefon, zavolal na infolinku a predstavil se jako advokatni kancelar zatupujici pana X, tak jsem dostal mobil na reditele. Vyrusil jsem ho z nejakeho veleduleziteho jednani. Nacez zvedl telefon a velmi ostre se predstavil, ze nema cas....opet jsem rekl, dobry den advokatni kancelar u telefonu YY , zastupuji XX a najednou zmenil pristup, rekl ze zavola za 10 minut. Do peti minut volal a druhej den v 7 rano byl balik doma. A pak ze to nejde.

aby jste nerekli ze jsem kurva co si jen stezuje. Kuprikladu jedne pracovnici posty nebylo shnilo najit zatoulany balik. Ochotne obvolala predpokladana depa a balik skutecne nasla. Zavolala mi zpatky a jeste se omlouvala ,ze to misto peti minut trvalo 15. Napsal jsem jmenovite pochvaleni na vedeni posty. Dama dostala financni premii a pristi mesic se stala vedouci pobocky. Jestli to bylo zpusobeno jen mym dopisem nevim ,ale kdyz jsem se na poste zastavil tak mne poznala, podekovala za muj pochvalny dopis na vedeni, ze ji to pomohlo a ze je rada ,ze se najdou i lidi co jen nenadavaji.

A toto jsou jen takove usmevne prihody, ktere jsem resil se zdarnym koncem. Je mnoho situaci ktere proste nevyresim ke sve spokojenosti, ale ikdyz hlavou zed neprorazim..nema cenu si na tu hlavu nechat srat.... Na to jsem jeste dost mladej a musim si nechat nejakej prostor abych ve stari tu hromadu hoven co na me prece jen napada vubec unesl big_smile


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#51 05.02.2016 08:24:52

Re: problemy s stk


offroaderTE:
Na motorce zadny doklad o pojisteni vozit nemusis. Ten tercik o kterem mluvis je tax disc holder a mas v nem doklad o zaplaceni road tax. Kdyz si chce polda overit pojisteni tak to udela on-line. Maly technicak tam tez neexistuje. Jen auta maji na skle vylepeno NCT, road tax a pojisteni. Jen ridicak do kapsy a jedes.
http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/137_tt_plaz1.jpg
Sirr:
Obhajujes debilni pravidla ktere tu mame a jdes ve stadu jako poslusna ovce. Kdyz ti napisu jak to maji jinde bez buzerace a funguje jim to, tak na to odpovis jen trapnyma kecama typu "poslouchej a mlc".
Motorku prepises na poste, SPZ-tku si vyrobis sam - v zelezarstvi si koupis podkladovou tabulku, samolepici cislice a znacku si polepis v kuchyni na stole. Nebo kdyz jsi zrucny si ji namalujes stetcem. Maji 1 homologovany rozmer tabulky a krome toho prodavaji jeste dalsi tri, nebo ctyri ruzne mensi velikosti nehomologovane. Samozrejme ze vetsina motorek tam jezdi s nekterou z tech mensich a nikdo, vcetne policie s tim nema problem. Pokud chces mit na znacce cislice vylisovane tak v nekterych mototechnach maji lis a vymackaji ti to.
Dovedes si predstavit ze by to u nas fungovalo stejne? U nas pro jistotu, aby nekdo z vyvolenych neprisel o koryto plynouci ze statni zakazky vyroby SPZ-tek, kterou si MUSIS povinne koupit, mame zakonem prikazane ze jina znacka nez vyrobena "statni zakazkou" nesmi byt pouzita.

 offline 

 

#52 02.05.2016 19:39:24

Re: problemy s stk


Dneska jsem dělal technickou na moto. Po 2,5 hodinách čekání jsem dostal ojeb, že mám moto na vozíku a musela dolů. Pak se mu nelíbil držák na telefon na řidítkách, že nemá homologaci.. Ale jinak byl technik docela slušný, vyfotil, zkoukl čísla, rozměry pneu a světla. Měl jsem tam nějako drobnosti, ale buď dělal že to nevidí nebo to ani nechtěl řešit.

 offline 

 

#53 02.05.2016 20:05:41

Honza
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1010
Založená vlákna
Místo: v lese mezi Pv, Bk a Vy
Motorka: DRZ 400S (07')
Věk: 35
14 0

Re: problemy s stk


RadoTP: Zkoušel funkci spínače bočního stojánku? Respektive, že s vyklopeným stojanem se nejde rozjet.


Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují.
T.A.Edison

 offline 

 

#54 02.05.2016 20:08:17

Re: problemy s stk


Honza:

Ne, ani jsem to nestartoval.

 offline 

 

#55 02.05.2016 20:23:06

Storeman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 528
Založená vlákna
Místo: Týn nad Vltavou
Motorka: KTM 350 Freeride a BMW F650 GS Dakar
Věk: 61
Tel: 728173269
Web
0 0

Re: problemy s stk


RadoTP:
S Husabergem jsi tam byl?

Já mám Freeride nastrojený : Blinkry, zrcátka, zadní blatník, SPZ a její osvětlení... pouze jedno ale: Pneumatiky hmm  a čekám na objednaný spínač brzdového světla z přední brzdy který jsem zničil.

Když se tak na tu homologačně nastrojenou motorku podívám, je vidět jaký je to nesmysl!  roll  Takto se s tím jezdil fakt nedá !
Jeden skok nebo jedno malé odložení a všechno by bylo ulámaný!  ne 


Ze silnice do terénu a zase zpátky.

 offline 

 

#56 02.05.2016 20:43:37

Honza
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1010
Založená vlákna
Místo: v lese mezi Pv, Bk a Vy
Motorka: DRZ 400S (07')
Věk: 35
14 0

Re: problemy s stk


RadoTP: No na STK v Blansku, to řešil, sice na silniční motorce, ale na enduru by to chtěl taky a11 


Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují.
T.A.Edison

 offline 

 

#57 02.05.2016 20:59:54

Re: problemy s stk


Honza:

Tak to změň technickou.

Storeman:

S TTčkem, takže relativně v klidu. Husaberg mě čeká v prosinci, už se nemůžu dočkat na ten opruz vše strojit a pak zase sundavat...

 offline 

 

#58 02.05.2016 22:20:10

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: problemy s stk


Já jsem si nechal dělat STK na motorku přes kamaráda (mechanik jezdí tam často) všechny tam zná. Dělal mi to ještě minulý rok takže ještě v pohodě. Tento rok jsem si tam byl sám se třemi auty. První bylo firemní dodávka. Tož všecko v pořádku jen se mu nelíbilo pravé zpětné zrcátko ale řekl jsem mu ,že už mám objednané druhé. Pak jsem tam byl s manželčiným autem, nelíbilo se mu poškrábané čelní sklo (moja s tím už jezdí asi 5 let) Pak jsem tam byl s mým autem a taky nemohl najít vin karoserie. Jenom uvedu, že technik je bývalý celník a žádný mechanik. To jsou pak šoky když se to člověk doví.
Pak ještě ty ceny děs a hrůza, emise co tam dělá nějaký prďola co sotva umí ovládat počítač a je ještě důležitý jak prdel.
Stk teda bývalý celník a ještě si nechali postavit novou stanici pro dvě auta. Dřív : evidenčka- 150,- ted 400,-
emise: dřív - 300,- na obě,na  diesla: 500,- benzín: 300,- STK dřív -700,- ted 900,-
No tak to prostě je  mad 


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#59 03.05.2016 06:23:15

Re: problemy s stk


Pitr:
Ja jezdím pořad na jedno místo, vždycky to nějak dopadne, občas nějaká ta připomínka (většinou věcná), ale naprosto chápu rozčarování nad tím, když tam někdo rozumuje, nebo ještě k tomu buzeruje a přitom vi po technický stránce prd. Mě se to stalo na evidence, v místě kde jsem kupoval a to jsem málem vykvet z těch mouder, které tam při ověřování "totožnosti" padali...  A nad cenama bych nebrečel, levnější už to nikdy nebude, zdražuje se všechno a ruku na srdce, když člověk spočítá všechny režijní a provozní náklady, tak je ta částka při tom, když člověk jezdí skoro zanedbatelná. Mě víc štvalo, když jsem lil do nádrže beno za 40,- vždycky když beru u auta plnou, ta si vzpomenu o kolik jsem platil vic a vlastně s radostí zaplatímsmile

 offline 

 

#60 03.05.2016 07:00:42

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: problemy s stk


Nevíte někdo rozdíl mezi Evidenčkou a Technickou?

Tím myslím, může zústat na evidenčku laďák?
Blinkry značky jasné.

Na evidenčku jede kupující, ale může zajet prodávající třeba týden dopředu?

Dík


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů