Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?

#1 01.05.2016 19:21:04

Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Zdravím všechny milovníky offroadu
chtěl bych znát vaše názory a zkušenosti.Je potřeba ujíždět a nebo je lepší zastavit a pokusit se domluvit?

 offline 

 

#2 01.05.2016 19:25:06

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


kolikrát to na daném člověku poznáš jestli tě bude prcat nebo jen upozorní, každopádně nechcípat motor :-D


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#3 01.05.2016 19:25:34

SkejT
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 294
Založená vlákna
Motorka: YZ450, Kubeg START
Věk: 36
1 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


nemas tam co delat, tak ujizdet

 offline 

 

#4 01.05.2016 19:28:19

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


záleží na tom jak rychle umíš ujíždět  lol 


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#5 01.05.2016 19:29:28

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Uklidnit jízdu a hezky pozdravit to je většinou natolik překvapí že tě nechaj být  lol ale je to kus od kusu takže rozhodně nezdechat  ano 

 

#6 01.05.2016 19:34:54

Storeman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 528
Založená vlákna
Místo: Týn nad Vltavou
Motorka: KTM 350 Freeride a BMW F650 GS Dakar
Věk: 61
Tel: 728173269
Web
0 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Za poslední dva roky jsem potkal zeleného mužíčka 2x.
Jednou jsem vjel do lesa po cestě a on šel přede mnou. Jen se otočil o rozhodil rukama, jako že co? Tak jsem se otočil a jel jinudy.
V druhém případě nás jelo více a byl tam hon. Myslivec stál na cestě a jen ukázal: Tudy nejezděte. Objeďte to tudy, a ukázal kudy máme jet.
Tak že dobrá zkušenosti.
Každopádně bych v případě hrozícího konfliktu nezastavoval, nediskutoval. Otočit se, objet, v klidu zmizet!


Ze silnice do terénu a zase zpátky.

 offline 

 

#7 01.05.2016 19:50:34

duso
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 619
Založená vlákna
Motorka: XR600 97
Věk: 29
2 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


ja vždy utekám, zatial som stretol 2x, raz som šiel a stáli asi 15m na lavo predo mnou na luke vedla land rovera hneď sa pešo rozbehli za mnou tak som ujížďel big_smile druhý krát som schádzal zvažnicou a oproti samuraj dvaja v nom ako sme sa otáčali tak si kamarát všimol že jeden sa buchál po hlave či nám nejebe sa tade jebať ale nešli za nami ujiždet ujiždet ujiždet

Editoval duso (01.05.2016 20:07:13)

 offline 

 

#8 01.05.2016 19:52:20

srsen600
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: Gas Gas EC250 Cami-R
Věk: 28
Tel: 732857376
0 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


V lese když vidím lidi chovám se mravně jedu klidně...Pozdravím ,a oni mě...Babky mají rohlíky na ústech, že by ti snad i dali pětka na benzín...Dětci v nouzi zase pomáhají.Holky mávnou a smějí se.
Myslivce potkám 1x za rok a vždy pokecám.....Spíše seru lidi ,když jim jedu po louce ...Ale z jedním už jsme kámoši-jezdí motocross a má trať.Tak to teď zpravili dvě kilča na naftu do traktoru ať to pěkně udržuje...


Gas Gas EC250 R (Raketa :-) - tlumiče marzocchi,sachs / brzdy komplet nissin a podsedadlák , řidítka , chladiče z EC 300 2T .

 offline 

 

#9 01.05.2016 19:58:04

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


nezastavovat a ujíždět...a hlavně nezmatkovat.zážitků s lesáky a myslivci mám celkem dost,(většina samozřejmě špatných,ale nějaká výjimka se už našla)  a v různých lokalitách,ale vypisovat to nebudu,vždy se u toho rozčiluju  usch je to všechno o lidech.


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#10 01.05.2016 20:03:00

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


srsen600 napsal(a):

V lese když vidím lidi chovám se mravně jedu klidně...Pozdravím ,a oni mě...Babky mají rohlíky na ústech, že by ti snad i dali pětka na benzín...Dětci v nouzi zase pomáhají.Holky mávnou a smějí se.
Myslivce potkám 1x za rok a vždy pokecám.....Spíše seru lidi ,když jim jedu po louce ...Ale z jedním už jsme kámoši-jezdí motocross a má trať.Tak to teď zpravili dvě kilča na naftu do traktoru ať to pěkně udržuje...

Jahahahahah tull  tull Tohle je hodně dobrý,takhle sem se už dlouho nepobavil a nezasmál ano  ano 

 offline 

 

#11 01.05.2016 21:30:21

Šéďa
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 387
Založená vlákna
Místo: Plzeňský kraj
Motorka: Ktm exc 450
Věk: 30
Tel: mám
0 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Když vidim lidi nebo stavení vždy přednima spomalím a krokem objedu a pozdravím kynutím hlavy, když vidím proti myslivce v autě tak vždycky spomalím na 1čku,občas zastavím před  v dostatečné vzdálenosti a čekám co udělá jestli mi zatarasí cestu tak ujíždim když ne tak vklidu objedu a pokračuju dál a1 


Když řežu....., musíte mi přidat plyn.

 offline 

 

#12 01.05.2016 22:09:51

Filip4
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 91
Založená vlákna
Motorka: exc-r 400
0 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Zaleží jak kdy, ale když vidíš že za tebou běží s klackem v ruce tak se asi vybavovat nechce  a31 

 offline 

 

#13 01.05.2016 22:53:36

vat
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 141
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: TE 410, KX 450 F
Věk: 31
4 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Taky se snažím spíš v klidku lidem vyhnout. Zpomalím a pri nizkejch otackach projizdim kolem lidi, to aby motorka moc nervala. Jednou me pokarali myslivci který se objevili z niceho nic, kdyz jsme zrovna stali a byli z motorek, byli slušný. To jsem mel sklopeny uši a omlouval jsem se jim. Ale kdyz se objeví nějakej pitomec co po me neco hodí, nebo se me snaží skopnout, tak okamzite zastavuju a bohužel vzniká konflikt..

 offline 

 

#14 02.05.2016 06:14:49

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Zamnou si to frcel myslivec na babete od posedu 😂 nezastavoval jsem projistotu 😂😂😂

 offline 

 

#15 02.05.2016 07:50:03

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Ja se vždy otočím a jedu na druhou stranu v klidu - ono lidi to prostě rádi nemají a i když se tváří že je v pohodě nevíš co udělá až kolem něj pojedeš a i ty lidi nechci sr..t, protože v tom lese prostě nemám co dělat...

 offline 

 

#16 02.05.2016 08:17:27

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Ono je většinou poznat, že s klackem v ruce si nechce pokecat a probrat způsob lovu lol ale je fakt že zrovna tady jich stálo kupa u rybníka a těch kačen pak moc "neudělali"


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4456_received_1548265972132600.jpeg


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#17 03.05.2016 16:56:51

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Po jednom incidentu,kdy mě vběhl do cesty s brokovnicí nad hlavou......oni šli skupina přes pole a on musel běžet aby mě na polní cestě zkřížil cestu....jsem přestal komunikovat a ignoruji,otáčím,ujíždím,žádný kontakt.. nee1 
Stačil jsem projet okolo něho ale otočil to,začal s ním diskutovat,řvát,doběhli ostatní...pochopil jsem,že nechtějí nic slyšet,pochopit,porozumět si....a já byl strašně tou hádkou vyčerpaný a rozhozený.Nerozuměl jsem tomu,nevěděl proč ten jeho atak....Přitom jsem jen pomalu a na brumláka jel na ofiko trat Mx.Vyskočila mi krkavice,ful gas a otočka okolo nohy,zasypal jsem je sprchou kamení a odjel....
Nejsem na to hrdý a i proto se setkáním vyhýbám co mohu.Okolo mě bydlí 3 myslivci a žijeme v jakési symbioze respektu,s těmi ostatními se snažím nedostat do kontaktu/konfliktu... ne 

Editoval honzaWR450F (03.05.2016 16:58:06)


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#18 28.12.2016 09:05:39

Bakemono
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 6
Založená vlákna
Místo: Skoro Brno
0 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


To já zatím potkala jen jednou revírníky v džípu. A bylo to na úzké cestě v serpentinách v obřím kopci bez možnosti otočení a ujetí. Borci dojeli vedle mě, zeptali se, jestli zase jezdím mimo silnice, to jsem jim potvrdila (nějak nemělo cenu lhát  wink ) a pak s úsměvem odjeli. Ale možná to proběhlo v pohodě jen díky tomu, že jsem holka tongue takže vám klukům doporučuji si před jízdou v lese zvětšit hrudník, hodit si řasenku a mluvit vysokým hlasem wink big_smile

Každopádně když jedu okolo někoho v lese, výrazně zpomalím a uctivě se pokloním a ještě po mě nikdo nic nehodil.


Já nepadám, já stylově zastavuji!

 offline 

 

#19 28.12.2016 09:17:07

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Bakemono napsal(a):

Každopádně když jedu okolo někoho v lese, výrazně zpomalím a uctivě se pokloním a ještě po mě nikdo nic nehodil.


 ano   ano 


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#20 28.12.2016 09:35:39

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Já to řeším takhle  usch  ještě tenkrát na těžkejch  usch   https://www.youtube.com/watch?v=pdOjUag7S1g ..........1:33........... cool 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů