Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DRAPÁK RODEO

#461 29.04.2016 08:54:53

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: DRAPÁK RODEO


Nebo by mohli ty šikovní extremáci potrenovat palbu, aby prolítli prolog a nemusí se proplejtat. A ted mi tu utrhnete hlavu  a1  a1 

 offline 

 

#462 29.04.2016 09:04:57

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

Ludwiq:

Který si dojel?

Ve vší skromnosti napíše jen A ano ,
ale jestli je to Ludwa Ladislav Fiala z Říčan, tak v
sobotu 91. čas 3:51:14
neděle asi nedal v limitu, tak byl poslední
celkově taky v A poslední
Jestli je to tak, žádný problém s motokrosařema na kamení patrně něměl nee1  lol . Tak hlavně že máme možnost to od kompu skouknout lol 
Jestli se pletu, omlouvám se ano  ano  ano , jedu podle google, který považuju za chytřejší sebe.

Nasel jsi to spravne, v nedeli jsem odstoupil 500m za startem jen pro uplnost tve reportaze. Asi to uzavru tim, ze ja priste zase pojedu a ty zase nepojedes. Cau

 offline 

 

#463 29.04.2016 09:18:44

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


xfany napsal(a):

roxteedy napsal(a):

No já jestli jsem to pochopil dobře tak extrém závod teda podle vás je o tom závodit na louce a čekat jako pejsek ve frontě tam kde je to těžký  lol  no tak že to zrovna neudělaj jako loukokros a v neděli se nejedou hromadně zaprcat někam do koryta  lol 

Jako vzdy to s Mikim prekrucujete do extremu.....sem si nevsiml ze by tohle nekdo psal, ale chapu polska strana no, voda ze stejne studny lol 

jedinej kdo tady všechno překrucuje do extrému jsi ty pražskej Pepiku to víme všichni ale baví mě to takže good job  usch 

 offline 

 

#464 29.04.2016 09:20:02

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

xfany napsal(a):

roxteedy napsal(a):

No já jestli jsem to pochopil dobře tak extrém závod teda podle vás je o tom závodit na louce a čekat jako pejsek ve frontě tam kde je to těžký  lol  no tak že to zrovna neudělaj jako loukokros a v neděli se nejedou hromadně zaprcat někam do koryta  lol 

Jako vzdy to s Mikim prekrucujete do extremu.....sem si nevsiml ze by tohle nekdo psal, ale chapu polska strana no, voda ze stejne studny lol 

jedinej kdo tady všechno překrucuje do extrému jsi ty pražskej Pepiku to víme všichni ale baví mě to takže good job  usch 

Prosim hod dukaz prekrucovani....nebo to nejak podloz to tvoje tvrzeni  lol 

 offline 

 

#465 29.04.2016 09:34:58

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


xfany napsal(a):

roxteedy napsal(a):

xfany napsal(a):

Jako vzdy to s Mikim prekrucujete do extremu.....sem si nevsiml ze by tohle nekdo psal, ale chapu polska strana no, voda ze stejne studny lol 

jedinej kdo tady všechno překrucuje do extrému jsi ty pražskej Pepiku to víme všichni ale baví mě to takže good job  usch 

Prosim hod dukaz prekrucovani....nebo to nejak podloz to tvoje tvrzeni  lol 

 a1  nápodobně podle tebe všechno překrucuju já a Miky podle mě překrucuješ všechno ty  usch  jednoduchý jako facka co člověk to názor  smile ve zkratce a podle mě: Drapák jsou závody tak by se tam mělo závodit že do tebe občas někdo strčí nebo se před tebe nasere to bude asi tím že to není fotbal  a1  mě taky serou ty vylízaný motokrosaři co lítaj po louce jak urvaný a ohrožujou mě a v lese pak zdržujou a čuměj na tebe jak na kreténa když se válí s moto v pulce kopce a není schopnej ji uhnout že mu ji přežehlím  holt někdo jede přes mrtvoly po louce někdo v lese wink to podle mě patří k závodům.  A ano drapák jsem nejel protože na to nemám a nechci tam dělat brzdu. Ale jestli chceš a příští rok pojedeš aby jsi mi ukázal jak tam v duchu fair play zajedeš pojedu taky akorát stylem jako ten Polák pokud na to budu mít a pak se o tom můžeme pobavit znovu  ano 

edit: samozřejmě mluvím o A  lol 

edit2 : mě prostě nepořídíš nasrat  lol  lol  lol 

Editoval roxteedy (29.04.2016 09:37:19)

 offline 

 

#466 29.04.2016 09:36:24

Re: DRAPÁK RODEO


Semis napsal(a):

MikiberG napsal(a):

Semis napsal(a):

kossak:

Ten jezdec je normální dement, kterej by akorát potřeboval kopnout do kulí.
Furt tam akorát někoho ohrožuje, sem tam někoho preventivně sundá a ještě si to nastříhá do videa aby to všichni viděli.... prostě hovado.
Přesně kvůli takovejm na drapák už nejezdim. Dráha super ale takovýchto vapatlanců je tam až příliš velká koncentrace na můj vkus.

tě nechápu  ... nic tam dementního nevidím ... jel celkem s hlavou a dával bacha... jel věci kudy ostatní ani netušili, že to jde....  spíš se tam motali ti co se tam kochali krajinou a nebo se přišli učit jezdit extreme enduro (to považuju za demenci - jet se učit jeezdit na nejtěžší závod v republice) a ještě se radši nahlásili do A big_smile
asi 2x se mu tam něco nezadařilo ale nikoho tam nesmet jen to uklidil na jistotu ... žádnej zához do lidí atd

Tak to jsi asi koukal na jiný video než já.... jinak nechápu o čem píšeš.
Ale až příště skočí takovej retard na záda tobě, tak možná změníš názor.
Mě se to buhužel stalo před dvěma lety několikrát, že mě tam takovejhle chytrák vyprasil jen proto aby o 10m dál zůstal stát stejně jako ostatní a neměl jsem daleko do toho abych ho taky nakop. A schodou okolností to byly všechno poláci.
Kámoše taky takhle sundal a ještě na to prohlásil "racing" , tak dostal racing kopačku a už byl klidnej.
Myslím, že velká část těch jezdců v A by tu rokli projeli celkem normálně kdyby tam nebyly ty zácpy. Problém právě vzniká tím, že nemáš kam jet a snažíš se to objet horší stopu.
Předjíždět se má tam kde to jede a ne kde to stojí hlava na hlavě. Na to tam má hafo volnejch kilometrů trati a nemá se tam snažit něco honit na zasekanejch 200m z celýho závodu.
Znám dost lidí co dojeli líp než ten polák a nepotřebovali k tomu takhle prasit...

100% souhlas ano 

 offline 

 

#467 29.04.2016 09:42:30

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

... pojedu taky akorát stylem jako ten Polák pokud na to budu mít a pak se o tom můžeme pobavit znovu  ano ...

Org jasně prohlásil, že jízdu stylem ala polák na videu na závoddech nechce vyk! , tak se tím řiď, jestli se budeš registrovat - to je ten respekt k pravidlům, soupeřům, ..... Bezohledných jako ty je tam evidentně dost - možná přespříliš?
Není to závod, je to jen závod, nejde o nic, budeš lepší člověk, když budeš o pár míst ve předu, bude z tebe lepší táta, až budeš vychovávat děti, .... je to jen blbej, stupidní závod - zábava, odreagování ... nic víc, je mi líto každýho, kdo to má jako seberealizaci, osobní prestiž ... no a co že jeden jede a další nejede ... co je to za měřítko???

 offline 

 

#468 29.04.2016 09:53:56

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: DRAPÁK RODEO


xfany napsal(a):

roxteedy napsal(a):

xfany napsal(a):


Jako vzdy to s Mikim prekrucujete do extremu.....sem si nevsiml ze by tohle nekdo psal, ale chapu polska strana no, voda ze stejne studny lol 

jedinej kdo tady všechno překrucuje do extrému jsi ty pražskej Pepiku to víme všichni ale baví mě to takže good job  usch 

Prosim hod dukaz prekrucovani....nebo to nejak podloz to tvoje tvrzeni  lol 

Prosimtě nám nejdřív dolož že nic nepřekrucuješ pak ti budu dokládat opak jo ? big_smile ... až budeš mít chvilku tak dolož že něco překrucujem ...  lol  nemáš svoje tvrzení čím doložit ? nepiš je sem Ď big_smile

 offline 

 

#469 29.04.2016 09:58:12

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: DRAPÁK RODEO


Janek: janku ale to právě je závod ... nepleť si to s vyjížďkou nebo výletem ... je to logicky odstupňovaný, platí se tu za závodění ... vyjížďky s Vendou jsou v jiný termín.

 offline 

 

#470 29.04.2016 09:59:39

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: DRAPÁK RODEO


Janek: ještě který to video a kde prohlásil že je špatně ... to bych si rád zkouknul abych věděl pro příště nebo na to mohl zareagovat . Ď

 offline 

 

#471 29.04.2016 10:01:27

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

... pojedu taky akorát stylem jako ten Polák pokud na to budu mít a pak se o tom můžeme pobavit znovu  ano ...

Org jasně prohlásil, že jízdu stylem ala polák na videu na závoddech nechce vyk! , tak se tím řiď, jestli se budeš registrovat - to je ten respekt k pravidlům, soupeřům, ..... Bezohledných jako ty je tam evidentně dost - možná přespříliš?
Není to závod, je to jen závod, nejde o nic, budeš lepší člověk, když budeš o pár míst ve předu, bude z tebe lepší táta, až budeš vychovávat děti, .... je to jen blbej, stupidní závod - zábava, odreagování ... nic víc, je mi líto každýho, kdo to má jako seberealizaci, osobní prestiž ... no a co že jeden jede a další nejede ... co je to za měřítko???

Janku kde: "Org jasně prohlásil, že jízdu stylem ala polák na videu na závoddech nechce" to jsem nějak nezaznamenal díky  smile 

 offline 

 

#472 29.04.2016 10:01:28

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: DRAPÁK RODEO


babaexc: obrázek společnosti ...
o co kráčí? já to netuším ... myslel si peníze?

 offline 

 

#473 29.04.2016 10:02:55

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


MikiberG napsal(a):

Janek: ještě který to video a kde prohlásil že je špatně ... to bych si rád zkouknul abych věděl pro příště nebo na to mohl zareagovat . Ď

neser se dopředu ti říkám nebo na tebe pošlu pořadatele že předbíháš i na foru  lol  lol  lol 

 offline 

 

#474 29.04.2016 10:11:44

Re: DRAPÁK RODEO


MikiberG napsal(a):

xfany napsal(a):

roxteedy napsal(a):


jedinej kdo tady všechno překrucuje do extrému jsi ty pražskej Pepiku to víme všichni ale baví mě to takže good job  usch 

Prosim hod dukaz prekrucovani....nebo to nejak podloz to tvoje tvrzeni  lol 

Prosimtě nám nejdřív dolož že nic nepřekrucuješ pak ti budu dokládat opak jo ? big_smile ... až budeš mít chvilku tak dolož že něco překrucujem ...  lol  nemáš svoje tvrzení čím doložit ? nepiš je sem Ď big_smile

Polska voda....zrejme od te uhelne panve za carou :-D

 offline 

 

#475 29.04.2016 10:12:42

Re: DRAPÁK RODEO


Semis napsal(a):

MikiberG napsal(a):

Semis napsal(a):

kossak:

Ten jezdec je normální dement, kterej by akorát potřeboval kopnout do kulí.
Furt tam akorát někoho ohrožuje, sem tam někoho preventivně sundá a ještě si to nastříhá do videa aby to všichni viděli.... prostě hovado.
Přesně kvůli takovejm na drapák už nejezdim. Dráha super ale takovýchto vapatlanců je tam až příliš velká koncentrace na můj vkus.

tě nechápu  ... nic tam dementního nevidím ... jel celkem s hlavou a dával bacha... jel věci kudy ostatní ani netušili, že to jde....  spíš se tam motali ti co se tam kochali krajinou a nebo se přišli učit jezdit extreme enduro (to považuju za demenci - jet se učit jeezdit na nejtěžší závod v republice) a ještě se radši nahlásili do A big_smile
asi 2x se mu tam něco nezadařilo ale nikoho tam nesmet jen to uklidil na jistotu ... žádnej zához do lidí atd

Tak to jsi asi koukal na jiný video než já.... jinak nechápu o čem píšeš.
Ale až příště skočí takovej retard na záda tobě, tak možná změníš názor.
Mě se to buhužel stalo před dvěma lety několikrát, že mě tam takovejhle chytrák vyprasil jen proto aby o 10m dál zůstal stát stejně jako ostatní a neměl jsem daleko do toho abych ho taky nakop. A schodou okolností to byly všechno poláci.
Kámoše taky takhle sundal a ještě na to prohlásil "racing" , tak dostal racing kopačku a už byl klidnej.
Myslím, že velká část těch jezdců v A by tu rokli projeli celkem normálně kdyby tam nebyly ty zácpy. Problém právě vzniká tím, že nemáš kam jet a snažíš se to objet horší stopu.
Předjíždět se má tam kde to jede a ne kde to stojí hlava na hlavě. Na to tam má hafo volnejch kilometrů trati a nemá se tam snažit něco honit na zasekanejch 200m z celýho závodu.
Znám dost lidí co dojeli líp než ten polák a nepotřebovali k tomu takhle prasit...

konecne nekdo s rozumnym nazorem  ano 
vsichni tady zavodi u monitoru a v koryte az by jim polaci hazeli mtorky na zada, tak by je jeste placali po ramenou jakou jedou palbu  lol 

 offline 

 

#476 29.04.2016 10:14:23

Re: DRAPÁK RODEO


sloofa napsal(a):

Semis napsal(a):

MikiberG napsal(a):


tě nechápu  ... nic tam dementního nevidím ... jel celkem s hlavou a dával bacha... jel věci kudy ostatní ani netušili, že to jde....  spíš se tam motali ti co se tam kochali krajinou a nebo se přišli učit jezdit extreme enduro (to považuju za demenci - jet se učit jeezdit na nejtěžší závod v republice) a ještě se radši nahlásili do A big_smile
asi 2x se mu tam něco nezadařilo ale nikoho tam nesmet jen to uklidil na jistotu ... žádnej zához do lidí atd

Tak to jsi asi koukal na jiný video než já.... jinak nechápu o čem píšeš.
Ale až příště skočí takovej retard na záda tobě, tak možná změníš názor.
Mě se to buhužel stalo před dvěma lety několikrát, že mě tam takovejhle chytrák vyprasil jen proto aby o 10m dál zůstal stát stejně jako ostatní a neměl jsem daleko do toho abych ho taky nakop. A schodou okolností to byly všechno poláci.
Kámoše taky takhle sundal a ještě na to prohlásil "racing" , tak dostal racing kopačku a už byl klidnej.
Myslím, že velká část těch jezdců v A by tu rokli projeli celkem normálně kdyby tam nebyly ty zácpy. Problém právě vzniká tím, že nemáš kam jet a snažíš se to objet horší stopu.
Předjíždět se má tam kde to jede a ne kde to stojí hlava na hlavě. Na to tam má hafo volnejch kilometrů trati a nemá se tam snažit něco honit na zasekanejch 200m z celýho závodu.
Znám dost lidí co dojeli líp než ten polák a nepotřebovali k tomu takhle prasit...

konecne nekdo s rozumnym nazorem  ano 
vsichni tady zavodi u monitoru a v koryte az by jim polaci hazeli mtorky na zada, tak by je jeste placali po ramenou jakou jedou palbu  lol 

Ne, ty kravoooo ty mas Magi !!!!

 offline 

 

#477 29.04.2016 10:19:43

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


sloofa napsal(a):

Semis napsal(a):

MikiberG napsal(a):


tě nechápu  ... nic tam dementního nevidím ... jel celkem s hlavou a dával bacha... jel věci kudy ostatní ani netušili, že to jde....  spíš se tam motali ti co se tam kochali krajinou a nebo se přišli učit jezdit extreme enduro (to považuju za demenci - jet se učit jeezdit na nejtěžší závod v republice) a ještě se radši nahlásili do A big_smile
asi 2x se mu tam něco nezadařilo ale nikoho tam nesmet jen to uklidil na jistotu ... žádnej zához do lidí atd

Tak to jsi asi koukal na jiný video než já.... jinak nechápu o čem píšeš.
Ale až příště skočí takovej retard na záda tobě, tak možná změníš názor.
Mě se to buhužel stalo před dvěma lety několikrát, že mě tam takovejhle chytrák vyprasil jen proto aby o 10m dál zůstal stát stejně jako ostatní a neměl jsem daleko do toho abych ho taky nakop. A schodou okolností to byly všechno poláci.
Kámoše taky takhle sundal a ještě na to prohlásil "racing" , tak dostal racing kopačku a už byl klidnej.
Myslím, že velká část těch jezdců v A by tu rokli projeli celkem normálně kdyby tam nebyly ty zácpy. Problém právě vzniká tím, že nemáš kam jet a snažíš se to objet horší stopu.
Předjíždět se má tam kde to jede a ne kde to stojí hlava na hlavě. Na to tam má hafo volnejch kilometrů trati a nemá se tam snažit něco honit na zasekanejch 200m z celýho závodu.
Znám dost lidí co dojeli líp než ten polák a nepotřebovali k tomu takhle prasit...

konecne nekdo s rozumnym nazorem  ano 
vsichni tady zavodi u monitoru a v koryte az by jim polaci hazeli mtorky na zada, tak by je jeste placali po ramenou jakou jedou palbu  lol 

někdo u monitoru brečí, někdo závodí, někdo komentuje něco kde nebyl (nějak jsem si nevšiml že by jsi byl letos v Petříkovicích) můžeš příští rok předvést jakej jsi závoďák gentleman  a1 třeba budeš druhej z PEH factory racing gentleman teamu (jinak hliník je taky howado i na vyjížďkách) a z celý naší bandy kdo to dojede  lol 

 offline 

 

#478 29.04.2016 10:23:22

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: DRAPÁK RODEO


Tak jo prďolové jeďte si dál pecky za monitorem , stejně k tomu nemáte co víc říct. Pro vás ty závody nejsou ale aspoň máte rozum a nejdete se tam zacpat do koryta.  ano  lol 

 offline 

 

#479 29.04.2016 10:29:35

Re: DRAPÁK RODEO


MikiberG ty musíš bejt strašnej závodník.  A machr úplně největší.  Doufám,  že někdy uvidím takového drsňáka na živo.  usch 

 offline 

 

#480 29.04.2016 10:31:42

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy:
a tys tam letos jel jo? tak cumet ale vid  lol 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů