Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Vše o motocyklech SHERCO

#1 05.02.2016 19:59:41

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Vše o motocyklech SHERCO


Ahoj

Tak po dvou a půl roce na Fanticu bych rád vyzkoušel něco dalšího. Né že by Fantic Caballero nebyla dobrá motorka, ale skoro po 500 mth mám nárok na něco dalšího (ještě jednou dík Pavlíkovi zde z fóra od kterého jsem Fantic Caballero pořídil.)

Zaujali mě motocykly Sherco. Vcelku mladá značka. Tak nějak na rychlo jsem prohlédl internet a zatím jsem narazil na poměrně silné ohlasy značky Sherco v trialu a motocyklech pro mládež (50ccm.)

Mám v merku koupi endura Sherco 250 4T. Pokud tady někdo má zkušenosti s uvedenou značkou či jakékoliv informace, sem s nima!


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3700_c__data_users_defapps_appdata_internetexplorer_temp_saved_images_untitled.png


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#2 06.02.2016 00:26:06

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Držte se tématu, "osobní spory" přesuňte sem:
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=267404

Děkuji.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#3 06.02.2016 00:46:40

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Jinak já v rukou měl stroj 510 od Bitrina. Podvozek se chová kulturně (zade Ohlins), startuje moc hezky i v mrazu - stříkačka, pocitově 450ka, naladěná spíše příjemně. Pohledově je to obšlehlá koncepce motorů KTM. Hodně úzká stavba
Cenově příznivá záležitost, dovoz za cca 50.000,-
Zajímavá alternativa.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#4 06.02.2016 10:20:42

jirka str.250
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 309
Založená vlákna
Místo: dlouhá loučka
Motorka: plyn plyn
Věk: 32
Tel: mám
0 20

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Jak je to s dostupností n.d.na starší ročníky a celkově všeobecně jak Trial enduro mx X ride? nebo jak se to jmenuje wink 

 offline 

 

#5 06.02.2016 15:36:44

puerteen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Místo: Frýdek - Místek
Motorka: Fantic TZ 300...PITMAXX 160, starší kolo v motard upravě
Věk: starší pan
1 0

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Taky sem chtěl koupit kdysi Sherco.... ale cena pístu 9tisic nebo kolik to.... u prodejce Sherco na onen motocykl Sherco... myslim že to byla 4T 300 už fakt nevím smile ale krásná byla to jo ...komplet ohlins....

 offline 

 

#6 07.02.2016 00:35:07

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Jsem rad ze Raduz pridal report i kdyz za me se na tom malo svezl :-), testujeme motorky pod firmou motomanbrno tak ze ze zkusenosti vim, ze clovek by se mel povozit dele jinak k veci.

Dostupnost dilu: je na to vse, enduro motorka zacla od 2008 zbytek neni treba komentovat
Cena dilu: oproti ktm jsou nekdy o polovinu levnejsi jinak o tretinu na 110%.
Dodani: byt mam sherco nebudu to hajit, v pondeli objednate a dil prijde cca 10-14  den od pondeli, nepocitam vikendy. Nadruhou stranu neni dil jako dil. Veskere blboviny jako jsou desky, kotouce, retezovka, olej. Filtr a vzduchovy je skoro ve vsech eshopech po cr.
Zkusenosti: delal jsem ventili, ted budu delat rozvodak. Ventilova podlozka 50kc rozvodak 731kc. Zbytek jsem jen okoukl a zhodnotil. Pod hlavu a na valec a pist jsem nelezl ani u svoji ani od kamaradove za me neni zatim potreba.
Chod motoru: do strednich otacek se chova jako nejake ctyrtaktni 250 pak se to prehoupne ve zbesilou bestii, ale tupy spodek to taky nema. Snese hodne podtoceny motor, jeste aby ne kdyz se o to stara vstrikovani. Raduz muze potvrdit ze i po castem uslapnuti jsem nemel nejmensi problem se startem a to i kdyz motorka po sobe casto lezela.
Pro zastance jizdy po zadnim, to ma cidlo na zadnim kole , tak ze vite kolik jedete po zadech :-D.
Dle meho, kazdy at si vybere co mu nejvice sedne.
Proc jsem si ji vybral? Cena rok a stav mluvil za vse. Za rok toho moc nenajezdim, proto mi nevadi horsi casova dostupnost dilu, pro nektere nevyhovujici.


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

#7 16.03.2016 23:50:12

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Váha Sherco 103 kg suchá  ano 

Pořad jsou otázky, ze moto neváží 103kg suché váhy, tady je důkaz 107kg na kalibrovane váze, 107-1L oleje - 1.5L chladicí kapaliny - 2Lbenzinu = 102.5kg :-))), musel jsem to vyzkoušet, taky me to zajímalo :-)))

Zveřejnil(a) Sherco Airmoto dne 16. březen 2016


https://www.facebook.com/permalink.php? … 2396891127

Editoval MotoDriver (17.03.2016 00:09:51)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#8 11.04.2016 23:04:45

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Tak jsem se byl kouknout do Prostějova do AIR MOTO, myslím že značka Sherco má docela potenciál, hlavně u mě. Mám sice rád KTM a nedal bych na ni dopustit, ale všeci nemůžeme jezdit stejnou značku  a1  jak by to vypadalo.

Díly stroje sherco od roku 2012 vše skladem a pokud něco nemá, odmontuje to z motorky, která mu tam stojí. Ceny dílů jsem nějak neřešil, protože je to skoro stejné jak u všech značek ba naopak i levnější. Moc se mi líbí, že je otevřeno i v sobotu dopoledne, velká výhoda pro některé. Prostějov je blízko Bruntálu, Šternberku, Olomoucí a Brna, tak že jste poměrně rychle na prodejně po dálnici či rychlostní silnici. Pak je značka Sherco v Jaroměři, Rožnov pod Radhoštěm. tudíž zastoupení pěkné si myslím.

Spodek motoru a některé části jsou převzaty a odkoupeny od KTM, vršek motoru a zbytek komponentů si značka Sherco vyrábí sama, podvozek mají stejný od WP tak není co dodat. Ceny nových strojů jsou poměrně o cca 30 tisíc méně než u KTM. Když člověk vezme v úvahu, že vlastní stroj v průměrné hodnotě 80tisíc tuhle částku odečtě od 190 tisíc nového stoje tak zbývá doplatit 110, a to je hodně dobré. Kdybych nekupoval dům, neváhal bych.

Ti šikovnější použijí odpočet DPH a motorku máte za super price.
Mají občas dny Sherca, kdy si můžete stroje odzkoušet. Myslím že velice dobrá značka pro ty, kteří chtějí okusit něco nového a zároveň kvalitního za slušnou cenu.


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

#9 12.04.2016 11:10:01

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#10 13.04.2016 14:17:58

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Sherco je podlě mě super koupit 3-4 roky starý - je tam hrozná ztráta ceny od nové a jsou za dobrý peníz a dost motorek co jsem zatím v inzerci našel vypadá celkem málo jetých...

Nikdy jsem na něm nejel, takže nemůžu říci ale rozhodně je v širším výběru mé další motorky, když vidím ty ceny za oranžovky...

Vzhledem k dodání dílů to asi nění pro někoho kdo jede nějaký seriál na body, ale na lesní enduro a víkendy...proč ne..

Tom

 offline 

 

#11 13.04.2016 17:56:10

Re: Vše o motocyklech SHERCO


a co myslis ty?hezke moto s dobrymi komponenty,jen pro zajimavost co nejake srovnani,kdyz je to tak spatna nabidka

 offline 

 

#12 19.04.2016 03:36:52

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Vše o motocyklech SHERCO


30. DUB.   SHERCODAY

https://www.facebook.com/events/1135961929756670/

https://www.google.cz/maps/place/Motokr … fdd55b4c46


Sherco Slovakia sdílel(a) svoji událost.
15 duben v 2:39 ·
připomínka na 30.4.
jen prosím všichni co mají zájem, začátek přesouváme od 12hod do nekonečna Emotikona smile dopoledne vyhrazeno novinářů

Sherco Slovakia
14 březen ·
Jako loni i letos si budete moci vyzkoušet endura Sherco na vlastní plyn, vychází to předběžne na sobotu 30.4.2016 od 10hod do nekonečna Emotikona smile v pískovně Brodek u Prostějova, občerstvení zajisteno, tuto sobotu by měl mít volno i náš enduro jezdec Zdeněk Gottvald, který nám všem řekne jak špatně na tom jezdíme :-)))


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#13 04.05.2016 17:24:33

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Vše o motocyklech SHERCO


 hmm  Moje čerstvá zkušenost s dovozcem/prodejcem SHERCO:
Dnes jsem měl jednání v PV a skončil dřív, po 13h jsem zajel k prodejci, nový obchod je postaven na výpadovce, v areálu autobazaru... brána otevřená - nikde nikdo - bazar liduprázdný, obchod zamčený - 10-15min "mlsně" okukuji mota přes sklo - a nic - pak na bráně najdu telefoní.č. (na obchodě žádný kontakt, žádné info...) volám, a odpověď:
-on:co potřebujete - já: chtěl bych okouknout mota a získat informace - on:nó já jsem teď odjel a to já bych tam musel přijet a jestli chcete, ptejte se po telefonů.... - já: poděkoval jsem... nee1 

Už v tuto chvíli to SCHERCO u mě kontumačně prohrálo ne  ne  ne  s jakou ochotou bude prodejce přistupovat k případné reklamaci? K dodání náhradních dílů aj.?

To když jsem se před 14dny, zastavil v "DYPRE" ve Slavkově, už mezi dveřmi, jsem po pozdravu hlásil, že jdu jen na "čumendu" následovalo 15-20min. očumování všeho a príma fundovaný pokec s prodejcem ano  ano  ano 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#14 04.05.2016 18:05:05

Re: Vše o motocyklech SHERCO


PETARDAK napsal(a):

 hmm  Moje čerstvá zkušenost s dovozcem/prodejcem SHERCO:
Dnes jsem měl jednání v PV a skončil dřív, po 13h jsem zajel k prodejci, nový obchod je postaven na výpadovce, v areálu autobazaru... brána otevřená - nikde nikdo - bazar liduprázdný, obchod zamčený - 10-15min "mlsně" okukuji mota přes sklo - a nic - pak na bráně najdu telefoní.č. (na obchodě žádný kontakt, žádné info...) volám, a odpověď:
-on:co potřebujete - já: chtěl bych okouknout mota a získat informace - on:nó já jsem teď odjel a to já bych tam musel přijet a jestli chcete, ptejte se po telefonů.... - já: poděkoval jsem... nee1 

Už v tuto chvíli to SCHERCO u mě kontumačně prohrálo ne  ne  ne  s jakou ochotou bude prodejce přistupovat k případné reklamaci? K dodání náhradních dílů aj.?

To když jsem se před 14dny, zastavil v "DYPRE" ve Slavkově, už mezi dveřmi, jsem po pozdravu hlásil, že jdu jen na "čumendu" následovalo 15-20min. očumování všeho a príma fundovaný pokec s prodejcem ano  ano  ano 

Dobre jsi udělal a díky za referencí, chtěl jsem se tam cestou zastavit taky (na cumendu -a nějakej pokec o moto), ale nezastavim-tohle mi stačí... Nekterym zákazníkům stačí k rozhodnutí o případné koupi některé značky nafouklá reklamní bublina, jine třeba odradí negativní reference na prodejce-a to je dobře. Pan má asi zákazníků dost a nepotřebuje Tvoje peníze, které by jsi u něj třeba do budoucna utratil... A jestě k tomu, má vyloženě obchodní "talent"

 offline 

 

#15 04.05.2016 19:31:56

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Dandyss napsal(a):

PETARDAK napsal(a):

 hmm  Moje čerstvá zkušenost s dovozcem/prodejcem SHERCO:
Dnes jsem měl jednání v PV a skončil dřív, po 13h jsem zajel k prodejci, nový obchod je postaven na výpadovce, v areálu autobazaru... brána otevřená - nikde nikdo - bazar liduprázdný, obchod zamčený - 10-15min "mlsně" okukuji mota přes sklo - a nic - pak na bráně najdu telefoní.č. (na obchodě žádný kontakt, žádné info...) volám, a odpověď:
-on:co potřebujete - já: chtěl bych okouknout mota a získat informace - on:nó já jsem teď odjel a to já bych tam musel přijet a jestli chcete, ptejte se po telefonů.... - já: poděkoval jsem... nee1 

Už v tuto chvíli to SCHERCO u mě kontumačně prohrálo ne  ne  ne  s jakou ochotou bude prodejce přistupovat k případné reklamaci? K dodání náhradních dílů aj.?

To když jsem se před 14dny, zastavil v "DYPRE" ve Slavkově, už mezi dveřmi, jsem po pozdravu hlásil, že jdu jen na "čumendu" následovalo 15-20min. očumování všeho a príma fundovaný pokec s prodejcem ano  ano  ano 

Dobre jsi udělal a díky za referencí, chtěl jsem se tam cestou zastavit taky (na cumendu -a nějakej pokec o moto), ale nezastavim-tohle mi stačí... Nekterym zákazníkům stačí k rozhodnutí o případné koupi některé značky nafouklá reklamní bublina, jine třeba odradí negativní reference na prodejce-a to je dobře. Pan má asi zákazníků dost a nepotřebuje Tvoje peníze, které by jsi u něj třeba do budoucna utratil... A jestě k tomu, má vyloženě obchodní "talent"

To mě vůbec nepřekvapuje,jezdím tama každej týden minimálně dvakrát,furt tam na ty krásky čumím a věčně se tam nic nehýbe.V úterý sem se zastavil a byl to přesně ten případ jak píšeš,s tím rozdílem,že sem nikam nevolal a jel rovnou pryč ne 

 offline 

 

#16 05.05.2016 10:52:28

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#17 05.05.2016 11:18:21

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Proč je papírově 300 2T těžší o 3 kg než 300 4T?

 offline 

 

#18 05.05.2016 11:26:32

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Janku, nezapomeň, že papír snese hodně a chybuje se všude.
Jinak by to tak být asi nemělo.


     Asi má ten 2T ocelový ventily a 4T titan - to jsou ty 3 kila  heh2 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#19 05.05.2016 13:14:24

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Vše o motocyklech SHERCO


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#20 05.05.2016 14:07:43

Re: Vše o motocyklech SHERCO


Janek:
Sherco má 110 kilo pohotovostní.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů