Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#781 20.02.2016 07:31:42

Re: Do lesa NE!


SojkinXR6R:
Reagoval jsem na tvoje prohlaseni o narvani flinty do zadnice.
Jit hrdine k nekomu kdo sunda flintu z ramene je jedna vec, videt jak u te sundane flinty natahne zaver je neco uplne jineho.
A kdyby jsi mel v ruce ten tvuj peprak bylo by to jeste zajimavejsi. V teto chvily by to uz nebylo o tom ze te nimrod ohrozoval, uz by se mohlo jednat o obranu - o mire primerenosti by rozhodovali jini, ale to by tobe s dirou skrz pajsl bylo uz jedno.
Jeste by jsi si mel k tomu pepraku pribalit teleskopicky obusek, aby jsi se nemusel zdrzovat s hledanim vhodneho kalcku.

 offline 

 

#782 20.02.2016 07:39:39

Koštěbuch
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 334
Založená vlákna
Místo: přerov
Motorka: Gas Gas 515 FSE
Věk: 28
0 3

Re: Do lesa NE!


Kikstarte přečti si nějaký paragtafi o zbraních co tu plácáš sou nesmysli... A stejně tak každej člověk co má zbroják by měl vědět co je nutná obrana a potobně...

 offline 

 

#783 20.02.2016 07:53:37

Re: Do lesa NE!


Koštěbuch:
Vim, ale to tu resit nechci. Kdyz bude nejakej 70-ti letej strejc v zelenym ve stresu, bude mit natazenej kver v rukach a ty, mladej floutek, s peprakem v ruce k nemu hrdinne pujdes naproti. Tak se taky klidne muze stat ze mu ten prst na spousti ujede. Paragraf - neparagraf, co chces potom resit kdyz budes mit streva 3m za zadama v jehlici. Neni lepsi ho v klidu objet nez si mozna naposledy zahrat na hrdinu??

 offline 

 

#784 20.02.2016 09:50:19

Re: Do lesa NE!


Koštěbuch napsal(a):

Kikstarte přečti si nějaký paragtafi o zbraních co tu plácáš sou nesmysli... A stejně tak každej člověk co má zbroják by měl vědět co je nutná obrana a potobně...

 lol  lol de
A co Trpisovsky bo jak se jmenoval a dalsi ....pred nima to taky nebylo a dnes uz je auto brany jako "zbraň". Mozna to plati vseobecne na motorovy vozidlo ... Co vis, co bylo, kdyby rekl ... On.na me najizdel, tak jsem se bal o zivot a vystrelil jsem ... vlastne jsem mel jen prst na spousti a jak na me najel bac.
Nejlepsi je mit na moto samolepku offmoto s nickem, vzdy zastavit a snazit se vse vysvetlit  a3  a3  a3  a3 

 offline 

 

#785 14.03.2016 06:11:55

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Do lesa NE!


6e by světlo na konci tunelu. smile Pánové z Dypré mají zajímavě plány do budoucna,tak snad se jim to povede,i když tady v tom státním bordelu,nevím nevím.

Výnˇatek z článku z časopisu Motocykl

http://www.motocykl-online.cz/testy/232 … vor-dypree

Jaké jsou vaše plány do budoucna? Prý chcete otevřít hotové off-roadové centrum.
Chceme v Česku vytvořit stadion superendura a off-roadový kemp někde uprostřed republiky, tak aby si zde přišli všichni na své. Na tento projekt už nebudeme stačit pouze my. Bude třeba asi založit klub nebo neziskovku, sjednotit všechny fandy, jezdce, novináře a nadšence. Přestat kecat a stěžovat si, že není kde jezdit, ale spojit se a zatraceně moc zabrat. Mělo by se to týkat všech z oblasti, trialu, motokrosu, endura a možná i supermota. Vše je ještě v plenkách, takže více prozatím neprozradím.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#786 29.03.2016 09:10:15

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Do lesa NE!


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#787 29.03.2016 09:45:06

Re: Do lesa NE!


seznam napsal(a):

http://ekonomika.idnes.cz/za-vstup-do-lesa-pokuta-az-30-tisic-dq8-/ekonomika.aspx?c=A160328_204222_ekonomika_fka
 ee3 

Ono by úplně stačilo, aby pořádně pokutovali vjezd do lesa na motorkách (endurech), kteří si z lesa dělají eldorado, ničí mladé stromky, kořeny stromů, borůvčí... Proti tomu jsou lidi na procházce nebo houbaři úplně neškodní, ale samozřejmě ti slušní se pokutují mnohem líp. :-/

 offline 

 

#788 29.03.2016 09:47:24

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Do lesa NE!


Seznam : Aha, takže takové stanné právo vztahující se jen na les ? Kolik procent mapy u nás pokrývá les ? Není to úplně málo.

Takže teď to bude tak, že myslivci si tam budou dělat co se jim zlíbí a obyčejnej člověk bude chodit se psem na náměstí.

"Pásla koně na betoně"... Upřímně si nedokážu představit, že mi někdo zakáže vstup do lesa. A beztak ještě na léto, v zimě tam tolik lidí nechodí, takže se to redukuje samo.

 offline 

 

#789 29.03.2016 09:49:22

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Do lesa NE!


seznam napsal(a):

http://ekonomika.idnes.cz/za-vstup-do-lesa-pokuta-az-30-tisic-dq8-/ekonomika.aspx?c=A160328_204222_ekonomika_fka
 ee3 

Takže když vlastním les, který je součástí honitby, nebudu mít do něj přístup, když se kamizolka rozhodne, že se tam zrovna něco tetelí? lol 
Oukej. Když zákaz, tak pokud se mi ztratí nějaká kulatina, budu chtít náhradu po tom, kdo mi zakázal na svůj pozemek přístup...

Editoval WERDISKO (29.03.2016 09:53:18)


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#790 29.03.2016 09:55:53

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Do lesa NE!


seznam:
Je to neskutečná buzerace lidí, vůbec na to nemají právo. Lesní a polní pozemky (myslivecká honitba) je v pronájmu neboli zpřístupněna myslivcův aby na tomto pozemku mohli vykonávat myslivecké právo. Pokud majitel pozemku (většinou fyzická osoba muže být i právnická) nedá svolení k tomuto vykonávání mysliveckého práva tak nesmí myslivci nic. Takže kdo vlastní nějaký pozemek cokoliv a myslivci ho mají zavedený v honitbě můžete zrušit jejich působnost na těchto pozemcích. Trvá to cca rok než se tato honitba zruší. Politici zase nemají do čeho jiného šťourat tak zase pobuřují lidi proti sobě. Radši kdyby se zabývali tím jak se ten stát tady rozkrádá před našima očima. Další pruser jsou uprchlíci,cigani a drogy  ee3  ee3  ee3  ee3  ee3  ee3  ee3 


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#791 29.03.2016 11:16:55

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Do lesa NE!


Pitr napsal(a):

Politici zase nemají do čeho jiného šťourat tak zase pobuřují lidi proti sobě. Radši kdyby se zabývali tím jak se ten stát tady rozkrádá před našima očima.  

Počkej a ty si myslíš, že jim vadí, že si pobuřují lidi proti sobě ? big_smile Nebo že se tady krade ? A kdo to krade, snad já, nebo ty ? Vždyť to jsou oni nahoře...Státní zakázky,nebo "já na bráchu, brácha na mě"...Prosímtě, ti přesně vědí, že českej národ je zdechlej vylézt z baráku něco změnit a když, tak je to pár stovek lidí...Tak proč něco měnit, když na to není potřebný tlak.

A ti co si stěžují nejvíce si říkají, že "jim" to u voleb vytmaví, nebo tam pro jistotu ani nejdou a jen kafraj u piva lol  Ty vóóóle...

Mě by zajímalo, jak by to probíhalo (ad absurdum), kdyby se se strojovou přesností domluvily 2 miliony voličů, že zvolí například stranu "Offmoto" a skutečně by to nikomu dalšímu neřekli, nebylo by to nikde známo....přepadovka. Byly, nebo nebyly by ty výsledky voleb přiznány ? big_smile Já už ani nevěřím tomu, že ty volby probíhají regulérně.

 offline 

 

#792 29.03.2016 11:25:33

Re: Do lesa NE!


jirka87 napsal(a):

Pitr napsal(a):

Politici zase nemají do čeho jiného šťourat tak zase pobuřují lidi proti sobě. Radši kdyby se zabývali tím jak se ten stát tady rozkrádá před našima očima.  

Počkej a ty si myslíš, že jim vadí, že si pobuřují lidi proti sobě ? big_smile Nebo že se tady krade ? A kdo to krade, snad já, nebo ty ? Vždyť to jsou oni nahoře...Státní zakázky,nebo "já na bráchu, brácha na mě"...Prosímtě, ti přesně vědí, že českej národ je zdechlej vylézt z baráku něco změnit a když, tak je to pár stovek lidí...Tak proč něco měnit, když na to není potřebný tlak.

A ti co si stěžují nejvíce si říkají, že "jim" to u voleb vytmaví, nebo tam pro jistotu ani nejdou a jen kafraj u piva lol  Ty vóóóle...

Mě by zajímalo, jak by to probíhalo (ad absurdum), kdyby se se strojovou přesností domluvily 2 miliony voličů, že zvolí například stranu "Offmoto" a skutečně by to nikomu dalšímu neřekli, nebylo by to nikde známo....přepadovka. Byly, nebo nebyly by ty výsledky voleb přiznány ? big_smile Já už ani nevěřím tomu, že ty volby probíhají regulérně.

A v čem se ty nebo já lišíme od těch špatných politiků - my jen nemáme tu příležitost mad  mad  lol . Za sebe - dělal bych to samý/podobný
Ta připravovaná novela se mi líbí ano - čím míň lidí v lese celoročně, tím líp ano ... z dálky se bude ozývat jen vytí vlků a huboký vrčení 4T .... lol  lol 

 offline 

 

#793 29.03.2016 11:36:03

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Do lesa NE!


Janek:
to by mne zajimalo, co tam budou ti vlci navijet  a1 

 offline 

 

#794 29.03.2016 11:38:36

Re: Do lesa NE!


luke21 napsal(a):

Janek:
to by mne zajimalo, co tam budou ti vlci navijet  a1 

 lol  ano , už edituju lol 

 offline 

 

#795 29.03.2016 11:41:30

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Do lesa NE!


Janek : Znáš a máš mezi známými určitě živnostníky...menší, větší..úspěšnější...

Já osobně jich znám několik, kteři sami říkají - my bychom to DPH odváděli v plné výši / já bych dělal fakturu na každou opravu auta a pak to danil - nebo bych jich minimálně psal o mnoho více...Ale má to cenu, když to nahoře rozkradou ?

A já se nedivím. A můžeš začít mýtným, dálnicemi a skončit u hodinek Prim pro vojáky.

Opravdu věřím tomu, že kdyby se něco viditelně změnilo a ty prachy šly tam, kam mají jít, tak hodně lidí by si řeklo - tak fajn, dálniční známka stojí sice 1500, ale stojí to za to apod...

Ale když cikán dojede na socku tágem v teplákovce Adidas a ty víš, že on prostě dělat nebude a navíc je chudák invalidní, tak je to teda silně demotivující...

 offline 

 

#796 29.03.2016 12:14:27

Re: Do lesa NE!


jirka87: ti samí opraváři říkají, že kvalitou svých oprav přímo žijí a pak ti třeba nezkontrolují ventilové vůle nebo rozvoďák protože to je práce a čas a jim se zdá, že to běhá ještě dobře. Nebo ti napočítají víc hodin - běžný jev. Na jednu stranu se tu řeší, že se jim nedá věřit (a to nedá) a na druhou tady píšeš jak by to bylo když to oni přece říkají.

Je to jak píše Janek, je to jen otázka příležitosti. Možná jednou odoláš, možná třikrát, ale pak ...

Na druhou stranu mi ale vadí přehnaná pravomoc úředníka a přehnaná odpovědnost občana nebo firmy, tady si stát nechutně zlehčuje práci a mělo by to být nepřípustné

Editoval jees (29.03.2016 12:16:18)

 offline 

 

#797 29.03.2016 12:26:09

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Do lesa NE!


jees : Bavme se ale konkrétně. Jakou má souvislost kvalita provedené opravy s tím, zda ten dotyčný řádně odvádí to, co odvádět má ? To je přece úplně něco jiného a spolu to nijak nesouvisí. To můžeš říct i o chlapovi, který dělá kuchyně na míru, že je lempl a nemá to souvislost s tím, jestli daní....

A pak sbíráš na postižené děti víčka od PETek, protože mužský pohlavní orgán někde nahoře (a že jich tam je) se rozhodl si koupit nový domeček ve Španělsku na pobřeží...

No ale zpět k tématu - zakázat lidem na nějaké dlouhé období vstup do lesa a to ještě plošně napříč ČR je teda paskvil jak kráva.

 offline 

 

#798 29.03.2016 12:53:33

Re: Do lesa NE!


jirka87: když neudělá co má, neřekne to a ještě si to vyúčtuje je pro mě signál toho, že s odvodem daní to bude úplně stejné. Jestli věříš tomu, že někdo oškube zákazníka ale daně přizná poctivě v plné výši, tak máš životního optimismu na rozdávání, to bys měl povinně objíždět domovy důchodců a rozjasňovat tváře rezidentů

 offline 

 

#799 29.03.2016 13:16:05

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Do lesa NE!


jees : ne, tak takhle to opravdu nemám  lol 

 offline 

 

#800 29.03.2016 13:43:07

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Do lesa NE!


a když půjdu na houby, jak poznám kde můžu a kde ne? to tam budou jako cedule nebo co?


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů