Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

problemy s stk

#21 02.02.2016 15:45:27

Dwonder
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 42
Založená vlákna
Motorka: TM 250 EN
Věk: 25
0 0

Re: problemy s stk


Felipe:
Mě na evidenčce stačil měřič mth, ale nevím co na STK.

Taky by mě zajímalo co na tom chcou vidět, protože když s tím někdo nejezdí tak to stejně bude ukazovat samé nuly.

Editoval Dwonder (02.02.2016 15:46:46)

 offline 

 

#22 02.02.2016 17:31:02

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: problemy s stk


ZdeninoTE: Tak to jsi narazil na pěknýho chytráčka!  a31 Já už mám taky zkušenost... Na STK to bylo domluvené přes majitele a stejně jsme na evidenci neprošli. Bohužel teď už se to vojebat nedá.  wink Neprošel jsem kvůli tomu že jsem neměl chránič na řetěz a osvětlení SPZ a to že nebyli blinkry zapojený by se nějak zkouslo, ale na foto by to bylo bohužel vidět, že tam není chránič a osvětlení. Nikoho nezajímá že ta motorka jezdit na silnici nebude, na foto to musí být zřetelně vidět, buhužel  ne 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#23 02.02.2016 19:02:53

Jaara
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 57
Založená vlákna
Motorka: 990 Advík, XR 650R, EXC 300
Věk: 27
0 0

Re: problemy s stk


cuir napsal(a):

na technickou chodim jen po znamosti.. ne proto ze bych neprosel ,ale proto abych nemusel poslouchat blby kecy nedostudovanejch radoby automechaniku co rukama delat poradnou praci nebudou a misto toho chcou zahnivat na STK. S takovejma volama se nehodlam vybavovat a uz vubec poslouchat jejich radoby moudra. Jednou jsem zkusil jit normalne bez znamosti. Spustil tohle roumbradovani tak mu rikam.. vratte mi papiry.. vas ja poslouchat nebudu, otevrete vrata a ja odjizdim jinam. Cumel jak sulin s otevrenou pusou a stal..rikam cemu jste nerozumel? jsem s vasim pristupem nespokojen, cili chci vratit sve doklady od vozidla odjizdim ke konkurenci. U vas technickou delat nechci..na takove ekcy co tu vypoustite z huby nejsem zvedavej. Pohnete se jeste dnes a donesete ty papiry a nebo to chcete odfaxovat?
Tak nakonec se hnul, a ja pak odjel jinam.
je to verbez, nadruhou stranu jsou buzerovani to chapu ,ale takove kydy si muzou odpustit.

Bohužel teď uz to není jen o těch lidech, kteří ti dělají prohlídku. Fotí se a na fotkách jde vidět spousta věcí. Když vyfotim neco problemovyho , neohodnotim závadou a někdo si toho všimne, můžu dostat pokutu až 50 000kc, provozovatel stanice až 500 000. Můžou mi taky odebrat osvědčení.Proč bych to teda dělal?? Je to "jen" prace, tak proč ji dělat špatně a mít problémy??  Nechápu tvůj názor na techniky STK. Neříkám, asi jsou i kokoti, ale nemusíš hned házet všechny do jednoho pytle...

 offline 

 

#24 02.02.2016 19:06:19

Jaara
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 57
Založená vlákna
Motorka: 990 Advík, XR 650R, EXC 300
Věk: 27
0 0

Re: problemy s stk


Myslím, že převážná většina lidí se snaží dělat svoji práci dobře , ne??

 offline 

 

#25 02.02.2016 19:17:40

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: problemy s stk


No ja jsem zvedav jak dopadnu na STK s Jawkou kterou ted popravuji. Ram je v novem laku, takze vyrazene cislo jde pcecist ale fotit horko tezko, tachometr mam po repasi, takze najeto 0 km.... to bude jeste komedie.. Mate nekdo zkusenost  jak s veteranama ted za novych pravidel?

 offline 

 

#26 02.02.2016 20:16:33

Felipe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 282
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC
Věk: 3+
Tel: služební a zvoní
3 0

Re: problemy s stk


Jaara napsal(a):

Myslím, že převážná většina lidí se snaží dělat svoji práci dobře , ne??

No a potřebuji ty budíky nebo nepotřebuji? Jinak tě chválím že děláš práci poctivě...pašák ano 

 offline 

 

#27 02.02.2016 20:17:04

Re: problemy s stk


cuir:

Dobře ty, to jsem se fakt pobavil  a1  Predstavuju si jak tam stoji a cumi jak pero z gauce. Takhle na ne smile. Je tam samej radoby chytrak, kterej nesahne na praci, a jeste se tam snazi rozdavat svoje moudra.. Samozrejmne nerikam ze vsichni, ale nejak se na tech STK kumulujou smile

 offline 

 

#28 02.02.2016 20:19:04

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: problemy s stk


na evidenci si jenom vyfotil tacháč s vybitou baterkou - takže nic. A na STK už byla nová baterka a našulil sem tam 10000km ať se mi dobře počítá kolik mám najeto od koupě. Na každé STK píšou najeté kilometry, tak pokud by to řešili na té jawce, asi bych to připojil na vrtačku až do hodnoty předchozí STK.

Mimochodem taky chápu, že jsou za to technici jebaní, ale aby dělali chytráčky už od vrat, to se prostě nedá.


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#29 02.02.2016 23:33:22

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: problemy s stk


cuir napsal(a):

na technickou chodim jen po znamosti.. ne proto ze bych neprosel ,ale proto abych nemusel poslouchat blby kecy nedostudovanejch radoby automechaniku co rukama delat poradnou praci nebudou a misto toho chcou zahnivat na STK. S takovejma volama se nehodlam vybavovat a uz vubec poslouchat jejich radoby moudra. Jednou jsem zkusil jit normalne bez znamosti. Spustil tohle roumbradovani tak mu rikam.. vratte mi papiry.. vas ja poslouchat nebudu, otevrete vrata a ja odjizdim jinam. Cumel jak sulin s otevrenou pusou a stal..rikam cemu jste nerozumel? jsem s vasim pristupem nespokojen, cili chci vratit sve doklady od vozidla odjizdim ke konkurenci. U vas technickou delat nechci..na takove ekcy co tu vypoustite z huby nejsem zvedavej. Pohnete se jeste dnes a donesete ty papiry a nebo to chcete odfaxovat?
Tak nakonec se hnul, a ja pak odjel jinam.
je to verbez, nadruhou stranu jsou buzerovani to chapu ,ale takove kydy si muzou odpustit.

STK na motorku stojí cca 600,-Kč a aspoň u nás (Plzeň) se platí předem. U okénka zaplatím a pošlou mě k vratům č. 1 -... Jestli se mi technik nelíbí, můžu odjet jinam, ale jednou jsem na hale a peníze mi nikdo nevrátí. Nechce se mi věřit, že jsi jen tak vyhodil pětikilo, abys nemusel poslouchat hloupé řeči. Ale možná jsem flegmatik. A když se nad tím zamyslím - mně je to jedno  smile 

 offline 

 

#30 03.02.2016 07:35:14

Re: problemy s stk


Zapomněl jsem zmínit sundavání moto z vozejku .

Jak píšete, dřív to bylo "od vrat" a nic sem nesundaval. Teď musí motokra dolů a pěkně před foťáček jak modelka .


Snad ty blby nenapadne zavést dvoutaktní daň

 offline 

 

#31 03.02.2016 09:21:41

Sendy
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: Běta 450 RR, Vmax, BMW GS1150
0 0

Re: problemy s stk


Suitce_TT napsal(a):

Zapomněl jsem zmínit sundavání moto z vozejku .

Jak píšete, dřív to bylo "od vrat" a nic sem nesundaval. Teď musí motokra dolů a pěkně před foťáček jak modelka .

Asi jak kde. V pátek jsem koupil motorku a cestou se s ní stavil na evidenčce. Linkou jsem projel se zapřaženou kárkou a fotili ji bez sundání. Nekontroloval nic kromě WINka a výrobního štítku. Za 5 minut jsem držel protokol v ruce.

 offline 

 

#32 03.02.2016 09:23:10

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: problemy s stk


Sendy: To jsi šťastlivec  ano  smile my ji museli taky sundavat...


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#33 03.02.2016 18:18:37

Jaara
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 57
Založená vlákna
Motorka: 990 Advík, XR 650R, EXC 300
Věk: 27
0 0

Re: problemy s stk


Felipe napsal(a):

Jaara napsal(a):

Myslím, že převážná většina lidí se snaží dělat svoji práci dobře , ne??

No a potřebuji ty budíky nebo nepotřebuji? Jinak tě chválím že děláš práci poctivě...pašák ano 

Všechna motorová vozidla, asi jen kromě kategorie L1e ( malej padesatkovej skutrik), musí mít rychlomer a počitadlo kilometru. Takže ano, musíš. Ale teoreticky stačí třeba takovej ten z kola...

 offline 

 

#34 03.02.2016 18:21:02

Jaara
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 57
Založená vlákna
Motorka: 990 Advík, XR 650R, EXC 300
Věk: 27
0 0

Re: problemy s stk


milanosor napsal(a):

No ja jsem zvedav jak dopadnu na STK s Jawkou kterou ted popravuji. Ram je v novem laku, takze vyrazene cislo jde pcecist ale fotit horko tezko, tachometr mam po repasi, takze najeto 0 km.... to bude jeste komedie.. Mate nekdo zkusenost  jak s veteranama ted za novych pravidel?

Klidně tam nech 0. Jedna se o náhradní díl. Je upe jedno kolik tam je. I když je prokazatelna manipulace s údajem ujetych kilometru, je to jen lehká závada..

 offline 

 

#35 03.02.2016 18:23:06

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: problemy s stk


Jaara napsal(a):

Felipe napsal(a):

Jaara napsal(a):

Myslím, že převážná většina lidí se snaží dělat svoji práci dobře , ne??

No a potřebuji ty budíky nebo nepotřebuji? Jinak tě chválím že děláš práci poctivě...pašák ano 

Všechna motorová vozidla, asi jen kromě kategorie L1e ( malej padesatkovej skutrik), musí mít rychlomer a počitadlo kilometru. Takže ano, musíš. Ale teoreticky stačí třeba takovej ten z kola...

Ten z kola stačí, když rozumný technik přimhouří oko, když bude chtít, dostane tě na to že není podsvícený, jak nařizuje vyhláška... wink 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#36 03.02.2016 18:28:57

Jaara
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 57
Založená vlákna
Motorka: 990 Advík, XR 650R, EXC 300
Věk: 27
0 0

Re: problemy s stk


Sendy napsal(a):

Suitce_TT napsal(a):

Zapomněl jsem zmínit sundavání moto z vozejku .

Jak píšete, dřív to bylo "od vrat" a nic sem nesundaval. Teď musí motokra dolů a pěkně před foťáček jak modelka .

Asi jak kde. V pátek jsem koupil motorku a cestou se s ní stavil na evidenčce. Linkou jsem projel se zapřaženou kárkou a fotili ji bez sundání. Nekontroloval nic kromě WINka a výrobního štítku. Za 5 minut jsem držel protokol v ruce.

Pokud je motocykl naložený takovým způsobem, že můžu udělat všechny povinné fotky a je možné zkontrolovat všechny záležitosti evidenční kontroly, tak nevidím důvod, proč bych ji měl sundavat z vozíku. Technická prohlídka je neco jinýho...

 offline 

 

#37 03.02.2016 18:32:23

Jaara
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 57
Založená vlákna
Motorka: 990 Advík, XR 650R, EXC 300
Věk: 27
0 0

Re: problemy s stk


PETARDAK napsal(a):

Jaara napsal(a):

Felipe napsal(a):


No a potřebuji ty budíky nebo nepotřebuji? Jinak tě chválím že děláš práci poctivě...pašák ano 

Všechna motorová vozidla, asi jen kromě kategorie L1e ( malej padesatkovej skutrik), musí mít rychlomer a počitadlo kilometru. Takže ano, musíš. Ale teoreticky stačí třeba takovej ten z kola...

Ten z kola stačí, když rozumný technik přimhouří oko, když bude chtít, dostane tě na to že není podsvícený, jak nařizuje vyhláška... wink 

Tak ja myslel, že se bavíme o evidenční kontrole. Ale je možný ze tam neco takovýho bude, ja to nikdy nekontroloval, tak nevím no...

 offline 

 

#38 03.02.2016 18:38:02

Jaara
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 57
Založená vlákna
Motorka: 990 Advík, XR 650R, EXC 300
Věk: 27
0 0

Re: problemy s stk


Jaara napsal(a):

PETARDAK napsal(a):

Jaara napsal(a):


Všechna motorová vozidla, asi jen kromě kategorie L1e ( malej padesatkovej skutrik), musí mít rychlomer a počitadlo kilometru. Takže ano, musíš. Ale teoreticky stačí třeba takovej ten z kola...

Ten z kola stačí, když rozumný technik přimhouří oko, když bude chtít, dostane tě na to že není podsvícený, jak nařizuje vyhláška... wink 

Tak ja myslel, že se bavíme o evidenční kontrole. Ale je možný ze tam neco takovýho bude, ja to nikdy nekontroloval, tak nevím no...

Mas pravdu, neosvětlený rychlomer je vážná závada....

 offline 

 

#39 03.02.2016 18:52:36

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: problemy s stk


Dneska jsem byl na stk,technicke opet probihaji hladce pac nesmysl s nacitanim readiness code  je pozastaven. Neproslo v vele republice timto systemem 80% autobusu,a polovina osobaku. Uz ted ma vystavenou vyjimku Dacia a jeste dalsi 2 znacky,takze klasicky cesky kocourkov. Vzhledem k tomu ze panacci na ministerstvu uz ted vedi ze opet splacali nesmysl,tak tvrde bazirujou prave na detailech u evidencky-rozmery pneu,tacho atd... a31 

 offline 

 

#40 04.02.2016 00:00:08

Re: problemy s stk


sirr napsal(a):

Pokud sis otevřel ústa na technika, buď rád, že ti nezaprotokoloval nějakou závažnou závadu, pak bys musel po odstaranění pouze tam - kde sis ty ústa otevíral !
A věř, že pokud by chtěl, tak by ti moch pěkně zavařit...hlavně se v okolí moc dobře znaj :-)

spis bych to rekl jinak... technik mel stesti ze nezacal delat problemy. Protoze se jedna jen o radoveho zamestnance v soukromem sektoru. Na mem aute by nenasel nic co by mohl klasifikovat jako vaznou zavadu... ani jako lehkou zavadu. A ze se zna s par dalsima zamestnancema? Hmm gratuluju... k cemu ze mu to bude, kdyz prijde o misto? big_smile


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů