Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#941 28.10.2015 00:26:59

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


mikagen napsal(a):

Hugila:

Tak jestli mas pro bezneho programatora praci za 1500-2000kc/hodinu, tak se domnivam, ze pretahnes vsech nasich 65 programatoru  ano 

No hele, to není žádná velká darda za programátora.
Já sem obyčejný systémák, a můj zaměstnavatel fakturuje zákazníkovi za hodinu mojí práce 1200 s dph.
Takže sazba 2k/hod u slušného programátora nebude nic zvláštního:)

 offline 

 

#942 28.10.2015 02:05:48

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


nějak pořád nechápu, proč když se někdo rozhodne jít do nového vztahu, tak furt má potřebu řešit něco ve vztahu, z kterého už odešel? Co by měla ta bejvalá přinést do toho nového vztahu, kam jsem se rozhodl odejít?
Proč nenechat žít tu, od které jsem odešel tak, jak chce nebo umí, když mě sama do ničeho nekrafe a ani spolu nemáme žádný závazky, děti a podobně na co by se dalo svíst proč za ní furt chodim a říkám jí, že  mi vadí to a to...

Jinak k tématu zabezpečení to vnímám, že jo, lidi jsou na sebe celkem hnusný, tak je to určitě téma. Upřímně řečeno udělat si zamčenej web, tak se tam potkám s těma, co jsou tam "zamčený". Podle čeho by se dali lustrovat noví přicházející? Jak dokonalá ta lustrace bude, aby tam nepronik žádný nový škodič? To mi zní jako opravdová uzavřená skupina. Ta je většinou limitovaná počtem, protože u většího počtu to nikdy nikdo neuhlídal, teda tak to vidim ze všech historických zkušeností, kde se při rozšiřování vždycky našel ten, "co zradil". U otevřeného webu, kde z principu může nahlédnout kdokoli jinej jsou asi jiný požadavky a hlavně zadání. Nebylo by řešení tyhle 2 velmi rozdílné věci fakt oddělit? Mám web, kde jsou věci veřejné a pak třeba nějakou nadstavbu nebo třeba adresně něco úplně jiného, kde jsou vyšší nároky na bezpečnost a tam by třeba šlo nastavit i technicky adresnost, aby bylo jasný kdo a co udělal. Nevím, webmaster nejsem, technicky tomu nerozumím.

Hledání dokonalosti je složité a22  lol 

 offline 

 

#943 28.10.2015 11:24:58

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


nebo nechat Offmoto jak je, aby sem mohli přijít i noví členové a na lištu přidat jednu sekci s extra heslem kterým by se musela otevřít a tam vkládat videa a tajné informace


Když jsme potřebovali nový web, známý, který do toho dělá, se nabídl že to za asi 3.000 udělá. Zhruba rok se nedělo nic, neměl čas, něco zkoumal, přemýšlel o tom atd (prostě nebyla motivace), tak jsme dali dohromady 20.000, objednali jinde a byl hotový do měsíce. Otázka je jestli je tu třeba investovat víc peněz aby to bylo hned nebo to může počkat a být levnější

 offline 

 

#944 28.10.2015 19:42:20

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


badyšot napsal(a):

nějak pořád nechápu, proč když se někdo rozhodne jít do nového vztahu, tak furt má potřebu řešit něco ve vztahu, z kterého už odešel? Co by měla ta bejvalá přinést do toho nového vztahu, kam jsem se rozhodl odejít?
Proč nenechat žít tu, od které jsem odešel tak, jak chce nebo umí, když mě sama do ničeho nekrafe a ani spolu nemáme žádný závazky, děti a podobně na co by se dalo svíst proč za ní furt chodim a říkám jí, že  mi vadí to a to...

Ještě ráno jsem si říkal, že mi konečně někdo otevřel oči, ale po obědě mi přišlo mailem parte .... bejvalka 41 let ... náhle ... dcera, rodiče, brácha, ... v pátek. poslední rozloučení ... no znáš to. A zrovna jsem si řekl, že já vůl za ní nezašel někdy na pokec ... jen tak ... o blbostech. To prostě nevymyslíš.

 offline 

 

#945 28.10.2015 23:32:08

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Husíbrk napsal(a):

badyšot napsal(a):

nějak pořád nechápu, proč když se někdo rozhodne jít do nového vztahu, tak furt má potřebu řešit něco ve vztahu, z kterého už odešel? Co by měla ta bejvalá přinést do toho nového vztahu, kam jsem se rozhodl odejít?
Proč nenechat žít tu, od které jsem odešel tak, jak chce nebo umí, když mě sama do ničeho nekrafe a ani spolu nemáme žádný závazky, děti a podobně na co by se dalo svíst proč za ní furt chodim a říkám jí, že  mi vadí to a to...

Ještě ráno jsem si říkal, že mi konečně někdo otevřel oči, ale po obědě mi přišlo mailem parte .... bejvalka 41 let ... náhle ... dcera, rodiče, brácha, ... v pátek. poslední rozloučení ... no znáš to. A zrovna jsem si řekl, že já vůl za ní nezašel někdy na pokec ... jen tak ... o blbostech. To prostě nevymyslíš.

Co ti na to mám říct? Když mi umřela máma, tak se složil táta i obě ségry, tak ukaž na čem vlastně záleží a co s tím.... V září umřel táta mýho syna holky - 40 let, rakovina, celkem úspěšná operace, pak chvíli klid a pak najednou zhoršení a do 3 měsíců konec tohoto života. Holce 18 let a mladší ségra k tomu. Litovat nestačí. Výčitky k minulosti nepomáhají-nejde změnit. Už mnoho let nazpátek jsem se ztotožnil s myšlenkou, že smrt je přirozenou součástí života. Podle mě některé víry to mají lépe pořešeno v tomto směru, že se nestraší tím, co je naší nedílnou součástí.
Snažím se to mít tak, že minulost k nám patří a vždycky bude. Žít teď, v tomto okamžiku, bo nevíš, kolik tě jich ještě čeká a zrovna teď nezáleží na ničem více.
Je to trochu offtopic co tady řešíme, snad je to jedno...

Přeju klidnou mysl, pochopení a porozumění ostatním. Zítra přijde den, věřím, že všichni máme co a komu dát. Drž se chlape ano 

 offline 

 

#946 29.10.2015 06:39:29

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


badyšot:dik za podporu, od tebe si toho fakt vazim, ale tak jsem to nemyslel!! Spis jen namet k tomu ze duvody proc se "vracet" k "bejvalce" se najdou a nema moc smysl premyslet nad duvody proc ... treba jen tak.

 offline 

 

#947 29.10.2015 07:24:36

driftak
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 501
Založená vlákna
Motorka: XR650R FE 501
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

Mě osobně zamezeny přístup do galerii ostatních uživatelů dost mrzí, rád se koukam na všechny vychytavky a motorky ostatních lidi. Nestačilo by napsat do pravidel a třeba do : "Nahraj a vyber obrázek" nějakou dobre sformulovanou větu o tom že přidávám foto na verejne přístupný veb a ryskuji tím  ochranu autorských práv.
Popřípadě odemknou galerie ostatních uživatelů za 100k/rok, a těmto registrovaným platcum dat možnost vložit Téma pouze pro plátce? Díky

 offline 

 

#948 06.11.2015 19:24:53

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


 ou2 

 offline 

 

#949 06.11.2015 20:03:55

vratislav prošek
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Místo: nezamyslice
Motorka: Honda xrv 750,xr 600,XL600,KTM gs 500 rotax
Věk: 34
Tel: 604408328
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


driftak:

Mě taky ta galerie celkem dost mrzí!

 offline 

 

#950 06.11.2015 20:15:05

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Kluci, vydržte ještě "chvíli", pracuju na tom, aby vás nemělo co mrzet.  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#951 25.11.2015 19:20:26

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

Zdarec,
nebylo by možné "adminovat" svoje vlákna (promazat tu řádku plků a nechat jen to co je k tématu?), případně neaktuální vlákna smazat (bazar, duplicita atd.)?
Vlákno má 50 stránek a z toho 35-40 o ho..., případně se to v 25 vyřešilo atd. a kdo se v tom má potom vyznat. (vlákno o AJP je toho příkladem)

Díkas


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#952 25.11.2015 19:28:06

Hellborn
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 558
Založená vlákna
Místo: Želechovice (MORAVA)
Motorka: WR450F, Suzuki TL 1000S
Věk: 30
Tel: Samsung
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Je pravda, že ve většině for je možné mazat nebo upravovat vlastní založená vlákna.
Příspěvky ostatních už teda málokde.


Až se ti před očima promítne celej tvůj posr*nej život.....tak ať je na co koukat

 offline 

 

#953 25.11.2015 20:01:49

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jenze pak je polovina veci vytrzenxch z kontextu kdyz de to promaze. Navic promazavani smyva maslo z hlavy ,ze? usch 
To ale starosta dobre vi...

 offline 

 

#954 26.11.2015 06:45:53

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Slow napsal(a):

Raduz TT600r:

Zdarec,
nebylo by možné "adminovat" svoje vlákna (promazat tu řádku plků a nechat jen to co je k tématu?), případně neaktuální vlákna smazat (bazar, duplicita atd.)?
Vlákno má 50 stránek a z toho 35-40 o ho..., případně se to v 25 vyřešilo atd. a kdo se v tom má potom vyznat. (vlákno o AJP je toho příkladem)

Díkas

já bych řekl, že i tohle vlákno je velkým důkazem neschopností moderovat nebo administrovat tohle forum sad

 offline 

 

#955 26.11.2015 07:06:53

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Chyba nechyba... Pokud se někdo vrhne číst 43 stránek informací o AJP a dojde na posledních 5-10 stran, kde se řeší kdo by si zasloužil memoriál, kdo ne, výzvy k němu, urážky a pod... Takhle to vlákno je mrtvý. Lecacos v něm zapadne a hledat něco je nervydrásající zážitek.
Takhle se zvrtnout každý téma, tak se to tu může zavřít, to už sou přehlednější diskuze na novinkách.To že je MODům a Raduzovi u prdele, co se tu děje je smutný. Divný že krom tématu o AJP a gumách jakš takš úroveň je.
To vlákno tu funguje 3 roky, ale co se děje poslední měsíc nechápu
Teď když to green-bear promazal, je v tom ještě větší bordel.

Editoval WERDISKO (26.11.2015 07:36:53)


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#956 26.11.2015 07:39:18

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

Chyba nechyba... Pokud se někdo vrhne číst 43 stránek informací o AJP a dojde na posledních 5-10 stran, kde se řeší kdo by si zasloužil memoriál, kdo ne, výzvy k němu, urážky a pod... Takhle to vlákno je mrtvý. Lecacos v něm zapadne a hledat něco je nervydrásající zážitek.
Takhle se zvrtnout každý téma, tak se to tu může zavřít, to už sou přehlednější diskuze na novinkách.To že je MODům a Raduzovi u prdele, co se tu děje je smutný. Divný že krom tématu o AJP a gumách jakš takš úroveň je.
To vlákno tu funguje 3 roky, ale co se děje poslední měsíc nechápu

A právě proto to teď nemůžeš promazat. Je  na to pozdě.Šlo by to aby jsi udržel pseudopořádek ve svém vláknu od začátku ,ale pokud mázneš jeden příspěvek a další dva tam zůstanou, nikdo se nedozví co jak a proč. Přesně jak napsal Spacák, mohl jsi to udělat hned jakmile jsi viděl něco  nepatřičného,a to tlačítkem nahlásit,admin by se snad postaral a smazal. Jelikož jsi to neudělal, máš na tom úplně stejný podíl jako ti,kteří tam píšou příspěvky mimo téma ,a se kterými nesouhlasíš aby tam byly. Tož tak

 offline 

 

#957 26.11.2015 07:57:05

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jarynn:

Takže když se za 2 dny napíše 5 stránek blábolů aniž by je někdo "nabonzoval" tedy nahlásil stávají se pravdou a jsou tu vyryty nadosmrti?
Když do každýho svýho příspěvku zpětně editnu vulgarismy, pomluvy, urážky... Aniž by si toho někdo všiml- jakože nevšimne, zůstane to tam? Pochybuju


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#958 26.11.2015 08:16:38

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

Jarynn:

Takže když se za 2 dny napíše 5 stránek blábolů aniž by je někdo "nabonzoval" tedy nahlásil stávají se pravdou a jsou tu vyryty nadosmrti?
Když do každýho svýho příspěvku zpětně editnu vulgarismy, pomluvy, urážky... Aniž by si toho někdo všiml- jakože nevšimne, zůstane to tam? Pochybuju

Ale vadí to TOBĚ  vyk! Ty nad tím brečíš, (a nejsi sám kdo držťkuje a nic s tím sám nedělá) ,tak s tím něco udělej ne?? Nahlas a uvidíš. Pokud to nezafunguje tak je to otázka admina(ten by asi měl napsat jestli na to bude reagovat a mazat na popud nahlášení) Ty bláboly co jsi napsal jsou jen alibismus,nic víc,nic míň. Začni u sebe a dělej s tím něco, běž příkladem... Takhle je to jen takové coby,kdyby,někdo,něco,šlo by,nešlo by...

 offline 

 

#959 26.11.2015 08:36:33

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jarynn:

Já příkladem nepujdu, mě je to u prdele.Pro mě za mě ať se to smaže celý. Nic sem se k AJP nedozvěděl, krom toho jaká je to jebka, předraženej čínskéj krám kde nic nefunguje. Jakej je Procházka lhář.
Člověk půjčí AJP na vyzkoušení,napíše se recenze hobíkem, kde se obratem zpochybní, tak se to radši promaže a veškerý úsilí vniveč,jako snad vše, co sem tam psal a dával cenovky dílu. Napadeno jak je to 2x dražší než lego VVMX.
Jediný co si z posledních 10-15 stránek je rada, jak ošetřit hliníkový víčko nádrže, aby se nezadíralo.


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#960 26.11.2015 08:40:40

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

Jarynn:

Takže když se za 2 dny napíše 5 stránek blábolů aniž by je někdo "nabonzoval" tedy nahlásil stávají se pravdou a jsou tu vyryty nadosmrti?
Když do každýho svýho příspěvku zpětně editnu vulgarismy, pomluvy, urážky... Aniž by si toho někdo všiml- jakože nevšimne, zůstane to tam? Pochybuju

... všimne ... je tam datum poslední editace. Ale nevyedituješ citace, takže ze sebe maximálně uděláš vola ... protože kdo už je na foru trochu zběhlý ty bláboly cituje aby s tím právě nešlo čachrovat.
... pokud se stydíš za svoje příspěvky tak je radši nepiš

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů