Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Pojezdění Brno a okolí...

#1041 19.09.2015 10:12:59

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Ataman:

neděle?


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#1042 19.09.2015 11:32:01

tom_TA
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 34
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: yamaha 250 wrr
Věk: 36
0 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


ladik164: a20 SZ

 offline 

 

#1043 19.09.2015 21:03:26

Re: Pojezdění Brno a okolí...


ladik164 napsal(a):

Ataman:

neděle?

byl jsem dnes dopoledne, zítra mám celý den povinnosti. Ale už mě to fakt se.., že nám to pořád nějak nemůže vyjít, rád bych s tebou vyjel. V pondělí vezu moto na kliniku heh2 - preventivní výměna pístu. Dneska jsem to celý vydrhl, ještě přehodím přední gumu a nový ložiska do předního kola.  Jak to budu mít v kupě, ozvu se do sz a musíme něco dohoukat konkrétně. A to jsem byl na pořádným okruhu až u Níhova.

 offline 

 

#1044 03.10.2015 19:18:31

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Ladík164 - dojel jsi dobře? My jsem to nakonec obrkalbou stihli  ano2 Jinak jezdíš parádně, ale jak blázen a29  ano usch ty výjedzy s výskokem apod usch  Já už se na to necítím. Vyhrabu se navrch a jsem rád, že jsem rád. 
TomTA - a co ty? Spokojenost? Ždímal jsi doma bundičku od potu?  ee1 

jinak při mytí jsem vyndal a vypral air filtr a je to hnus velebnosti, práší se jak kjáva ne už aby trochu poc  poc  

Editoval Ataman (03.10.2015 19:23:17)

 offline 

 

#1045 04.10.2015 09:21:09

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Ataman:

Jo v pohode jsem dojel a zas tak dobre nejezdim. Jen ty kopce znam a to udela hodne. Sice jsem ten skok v lome necekal ale dobry smile ty se toho moc bojis. Na ty kopce mas i motorka by to dala. Chce to jen vic plynu a lepsi kolo a trochu odvahy. To co mas je nepouzitelny. Videls co jsem jezdil s total ojebanou c-12 smile
A navic si myslim ze ti ten dvoutakt vubec nesedi  ne 
A ja to taky cca do pulnoci zakoncil kalbou se sousedem  ano 


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#1046 04.10.2015 14:19:38

Re: Pojezdění Brno a okolí...


ladik164 napsal(a):

Ataman:

Jo v pohode jsem dojel a zas tak dobre nejezdim. Jen ty kopce znam a to udela hodne. Sice jsem ten skok v lome necekal ale dobry smile ty se toho moc bojis. Na ty kopce mas i motorka by to dala. Chce to jen vic plynu a lepsi kolo a trochu odvahy. To co mas je nepouzitelny. Videls co jsem jezdil s total ojebanou c-12 smile
A navic si myslim ze ti ten dvoutakt vubec nesedi  ne 
A ja to taky cca do pulnoci zakoncil kalbou se sousedem  ano 

s tou odvahou na ty krpály máš pravdu, a to ani nezastírám.  smile Je to jen v psychice. Ale mě se zdá, že je to se mnou v enduru čím dál horší. Jak stárnu, každý bebííí mě víc a déle bolí. Ono to bude znít sice blbě, ale já se o sebe vůbec nebojím - modráky, kostičky a tak, to k tomu patří. Já se bojím o stroj - už mě nebaví sosat jednosměrně rodinný rozpočet na údržbu stroje a zbytečné opravy. Tak jedu tak nějak abych se vyšťavil, vyblbnul,  ale hranu už nepotřebuju. Někdo mě tady označí za debila, kterej když nejede bomby, tak na tom nemá co dělat. Mě je to volný blee1 . Mám dvě dcery. Teď například řeším stálá rovnátka, starší holka je pomalu v pubertě. Jedna huba přijde na 16 táců, to jde ne? Pak druhá. Ale nehodlám tu plakat, každý se pereme s těmi samými starostmi. Jen jsem chtěl naznačit, že enduro je pro mě sice parádní relax,ale už u mě nemá top prioritu jako dřív. A že ta 120 extremka stojí za hovno jsem věděl po 2 kilometrech, ale zahoď to, když je to nový usch Vyzkoušel jsem snad všechno co se kde dělá, ale nejvíc mě sedí C18 120/90-18. Pro někoho tragická guma, pro mě špica grip na všem. Ale před odchodem z enduro světa teda ještě musím vyzkoušet c 12 a mám všechno lol Ale pojezd to byl parádní.

Editoval Ataman (04.10.2015 15:20:19)

 offline 

 

#1047 04.10.2015 15:32:00

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Ataman:

c-18 jsem měl taky ale c-12 mi přijde lepší. víc uhrabe. a ještě bych zkusil pomalejší převod protože na první kvalt fakt nic nevyjedeš. nemáš rychlost a pak ti kolo tancuje na všechny směry  ne . viděls sám. za dva a tvrdej proti kopcu. hlavně v tom lomě  ano 1/3 kopce vyjedeš setrvačností


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#1048 05.10.2015 18:19:05

tom_TA
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 34
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: yamaha 250 wrr
Věk: 36
0 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


ladik164: díky za help po pádu, potřebuju už dýl vydýchávat  a5 
super pojezd, zase jsem si posunul laťku. no a o některých věcech co dáváš a29  budu raději jen snít pro pány našeho věku je to bezpečnější usch , viz koment Atamana - holt ve stejným věku vidím věci celkem stejně. tak ať to jezdí.

 offline 

 

#1049 05.10.2015 18:43:15

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Ataman napsal(a):

s tou odvahou na ty krpály máš pravdu, a to ani nezastírám.  smile Je to jen v psychice. Ale mě se zdá, že je to se mnou v enduru čím dál horší. Jak stárnu, každý bebííí mě víc a déle bolí. Ono to bude znít sice blbě, ale já se o sebe vůbec nebojím - modráky, kostičky a tak, to k tomu patří. Já se bojím o stroj - už mě nebaví sosat jednosměrně rodinný rozpočet na údržbu stroje a zbytečné opravy. Tak jedu tak nějak abych se vyšťavil, vyblbnul,  ale hranu už nepotřebuju. Někdo mě tady označí za debila, kterej když nejede bomby, tak na tom nemá co dělat. Mě je to volný blee1 . Mám dvě dcery. Teď například řeším stálá rovnátka, starší holka je pomalu v pubertě. Jedna huba přijde na 16 táců, to jde ne? Pak druhá. Ale nehodlám tu plakat, každý se pereme s těmi samými starostmi. Jen jsem chtěl naznačit, že enduro je pro mě sice parádní relax,ale už u mě nemá top prioritu jako dřív.

Mám to úplně stejně  wink  ano2 

A ke komentu Ladika164, že "na první kvalt fakt nic nevyjedeš. nemáš rychlost a pak ti kolo tancuje na všechny směry"....
Jezdila jsem v sobotu za Vendou Šolínem. Měl Betu 300. Na tomhle dvoutaktu prdlal TAK pomalu do takových krpálů přes kořeny i klacky, že jsem nevěděla, jak za ním mám jet, protože takhle pomalu to neumím (já to teda neumím ani rychle  a24 ), a to už jsem mu pak dávala veeelký náskok, abych ho nedojela. Dojela jsem ho vždy usch . Seděl na tom jak pantáta co jede z hub, tady obkroužil pařez, o kus vejš objel větev, pak se vyhnul kameni a pořád tím hlemýždím tempem šplhal nahoru a také samozřejmě vždycky nahoru tímhle způsobem vyjel, ať ten výjezd vypadal jakkoli  usch Já jsem za ním trápila jedničku přes spojku a probodávala mu záda, zatímco on byl reklama na klid a pohodu  lol 
Čili nahoru se dá vyjet mnoha způsoby, nejen rychle smile. Což samozřejmě všichni víme, ale málokdo umíme  heh2 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#1050 05.10.2015 18:55:14

Re: Pojezdění Brno a okolí...


jéje, já ale na jedničku nejezdímn a ani by to nešlo lol , to bych nic nevyjel, to by pak opravdu stálo za úplný kokino. Občas je to třeba, ale to, že mám převod moc do rychla samozřejmě vím a sám jsem ti to říkal (Ladík 164-což není výmluva, ale fakt), ale  a na normálních výjezdech se to pěkně sbírá v pohodě. Když je to ale ládíkův kopec, tak tam halt musím zkopnout za jedna, nebo bych to udusil. Pak už to ale není o stylu, a ale o přežití a velké práci se spojkou a plynem. Gasouš rád dává najevo, že má víc síly než já usch  A jsme zase u toho, přece to chvilku vydržím až dojezdím sadu a pak nahodím větší rozetu a je po problému. konec technického okénka a více ježdění. Kdepak všichni jste, když se máte hlásit na značkách? smile 

Klasika - nahoď nějaký "neškodný" fotky jestli máš(máte ostatní) z véletu?

 offline 

 

#1051 05.10.2015 19:13:33

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Ataman: Nemám skoro žádné fotky. Možná mi něco pošlou kluci z neděle, ale s tím moc nepočítám. Škoda, bylo co fotit, ale neměla jsem foťák a mobil byl v batohu na zádech.


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#1052 05.10.2015 19:16:09

dudydrz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 572
Založená vlákna
Motorka: xtrainer 300
Věk: 38
Tel: 725311272
2 1

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Jardo ty plačko až vyměniš píst tak napiš půjdu provětrat betičku,mám sice na pístu 500 mth ale snad ti budu ještě stačit

Editoval dudydrz (05.10.2015 19:26:43)

 offline 

 

#1053 05.10.2015 21:01:15

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Klasika:

Cus smile jako nejaky kopce se daji vyjet kochackou, to nerikam ale kazdej mame asi o vyjezdu jinou predstavu  ano  lom v lazankach je toho dukazem. A jezdit skoro po rovine to pro me neni enduro pojezd  ne 

Pojedeme s bratrem ve ctvrtek dopoledne kdyby se chtel nekdo pridat  gp 

Editoval ladik164 (05.10.2015 21:17:38)


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#1054 06.10.2015 07:46:33

dudydrz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 572
Založená vlákna
Motorka: xtrainer 300
Věk: 38
Tel: 725311272
2 1

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Ladikuještě se musíš hodně učit..klasika moc dobře ví co je výjezd..a když jseš hodně dobréj vyjedeš cokoli i pomalu taky jednoho takového znám.vylitnout výjezd rychlosti setrvačnosti to není umění,ale vyjed to z nuly pěkně od spodu to je něco!

 offline 

 

#1055 06.10.2015 17:44:36

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Kluci a holky, mate v podstate pravdu vsichni, ale neda se to pouzit na vsechny kopce obecne. Teda spis na vsechny podklady. V jehlici se da jet vyjezd na brblacku jak psala Klasika(jezdim tak taky) a v lazaneckym lomu se musi do stupacek, za 2 a plnej jak psal Ladik. Je to samozrejme o rukach, o tlaku, o pneu, o pocasi, ó náš pán, papírníci...jejda no nic a1  a setrvacnosti se toho da vyjet jednoduseji spousta a pomaleji je to vic o te technice, ale je pravda, ze konkretne na tom lazaneckym podkladu je ti technika celkem k prdu, tam ten spunt proste nema za co zabrat a30 

Editoval ZbyneKTM (06.10.2015 19:07:55)


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#1056 06.10.2015 18:47:10

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Pojezdění Brno a okolí...


ZbyneKTM: Zbyňo to, co píšeš, přece všichni (skoro  usch ) víme. Jen jsem reagovala na Ladikovo ultimátní "na jedničku nevyjedeš nic". Ano... možná nic v lomu za Lažánkama  a1

Kdyby Ladikův příspěvek napsal můj synátor, tak dostane "výchovnou", ať sedí a šoupe nohama, když se mluví o lidech, které nezná a o terénech, kde nebyl  wink Proto taky kluka tahám po republice, aby si ošahal, jak a co se jezdí jinde. Aby si nemyslel, že ty nejhustokrutější terény rostou zrovna nám za barákem  a1 Trochu pokory se tím do něho snažím nenápadně vtlouct... ono to není na škodu  smile


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#1057 06.10.2015 20:23:11

tom_TA
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 34
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: yamaha 250 wrr
Věk: 36
0 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Ataman:13/50 to na 2016 jistí, a to pak bude hustokrutopřísný na "dvojku" okok 

 offline 

 

#1058 06.10.2015 20:47:52

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Klasika napsal(a):

Kdyby Ladikův příspěvek napsal můj synátor, tak dostane "výchovnou", ať sedí a šoupe nohama, když se mluví o lidech, které nezná a o terénech, kde nebyl  wink Proto taky kluka tahám po republice, aby si ošahal, jak a co se jezdí jinde. Aby si nemyslel, že ty nejhustokrutější terény rostou zrovna nám za barákem  a1 Trochu pokory se tím do něho snažím nenápadně vtlouct... ono to není na škodu  smile

 ano  ano  ano  

jojo, měl sem kdysi dojem, že umím jezdit...a pak sem vyrazil s motkou za humna, poznal jiné kraje a jiné lidi.... ou2 -> a7 -> ou1 

 offline 

 

#1059 06.10.2015 20:59:13

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Jj. Zasprtl jsem se na par mistech smile na te mezi kdyz jsem se zkutalel ani jsem nevedel jak. S omotanym ruzovym kerem kolem motorky a spatnym kvaltem big_smile Moje blbost. na te louce ten kopec vyjel jen jeden clovek co znam. Chtel jsem to zkusit pac bylo sucho ale okolnosti tomu nepraly smile

A nerekl jsem ze mne vyjizdka s vama nebavila. Praveze bavila. Nez jsme se potkali u hriste tak jsem to od spoda jel potokem nahoru wink Ja nevyhledavam ty nejvetsi kopce. Videls sam ze se vyradim i na mensich ale to uz pak delam jen hovadiny a o to spis si namelu hubu smile ty Jezdis dobre jen se toho bojis big_smile bavili jsme se o tom jak ses starej clovek a jak te vsechno boli  a1 a ja si uzivam tvoje pady smile ne ze bych se smal ze ti to treba nejde, to bych si nedovoli ale ty mas strasne zvlastni styl kutaleni se smile

A verejne zde pisu ze nevim nic o jezdeni a neumim. Jezdim jak umim a jak mne zkusenejsi ucili. Nevyjedu vsechno a ani se o to nepokousim

A ja se jinym terenum nebranim. Ale nemam na to vybaveni a ani cas. Jsem rad ze se svezu jednou zacas kolem baraku. Treba mne vyjde offmoto sraz pokud bude a zjistim ze opravdu nic neumim a budu chodit s ocasem omotanym kolem zadnice gp 

Editoval ladik164 (06.10.2015 21:03:28)


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#1060 06.10.2015 21:11:33

Re: Pojezdění Brno a okolí...


já se kutálím do kulata, jako Zdenál Srstka, abych si nepolámal oudy lol Ono se tím hodně dá vyžehlit bez vyhozených ramen, zápěstí apod. Dál to neřešme, jak jsem psal, zpět do sedel. Každý máme své - styl i představy o enduru, ale občas vyjet obohatí určitě obě strany a bude zase prdel. Alles gute gp A nedělám ti tady žádné komplimenty - nemám to zapotřebí, ale je faktem, že jezdíš o dva levely výš než já, tak to je fakt a basta. A to, že tě někdo učil, resp. vedl, je skutečně vidět. já se plácám jak to jde, ale zvládnu ledacos. Výsledek je důležitý, teda  vlastní relax, na styl sejřím. ten ať pilují skuteční závodníci a někteří pseudozávodníci s velkým egem.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů