Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..

#261 28.07.2015 22:12:51

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


ZbyneKTM:

Takovych navodu jsem videl mraky. Ukazujou to profici a vypada to hned strasne jednoduse,ale oni maj najeto vice nez mi autem.

Taky jsem slysel ze za komncu se jezdilo na jednokolce na trenovani balancu.
Pokud to umis drzet v mrtvem bode muzes jed z kopce skoro na neutral.

Chce to hlavne hodiny a hodiny zkouseni a neni to otazkou jednoho nebo dvou dnu.

 offline 

 

#262 29.07.2015 20:24:50

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


Tak jak je ti s tema prevodama? Na trial jezdeni s endurem to urco nemaj zprevodovany na 150km/h na nejvetsi kvalt.

Dnes jsem to zkousel a proti kopci to jde ohodne lepe. Ikdyz bylo po desti a zadni guma nasracku. Jednou sem to dostal nahoru a citil,jak motor jen bubla na volnobeh. Pri zvedani to chce jen vrknout plynem o milimetr. Jen tu zadni brzdu musim poladit. Zmacknu ji ale porad brzdi malo. Mam boty z kloubem a vic me nepusti a ty vule taky asi moc ne pridaj.
Spojkovou packu mam nastavovaci,abych ji mel citlivou a mohl si predni kolo prehazovat namiste dostran anebo to hodit na velky kamen nebo strom.

Mam 360 zweitakt tak to ma snahu,ale chcipnout to taky dokaze. Uz se tesim jak pujdu jezdit z klukama se 4taktama ty ani nevedi ze takovy veci jdou delat.

 offline 

 

#263 29.07.2015 20:29:48

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


jimird napsal(a):

Tak jak je ti s tema prevodama? Na trial jezdeni s endurem to urco nemaj zprevodovany na 150km/h na nejvetsi kvalt.

Dnes jsem to zkousel a proti kopci to jde ohodne lepe. Ikdyz bylo po desti a zadni guma nasracku. Jednou sem to dostal nahoru a citil,jak motor jen bubla na volnobeh. Pri zvedani to chce jen vrknout plynem o milimetr. Jen tu zadni brzdu musim poladit. Zmacknu ji ale porad brzdi malo. Mam boty z kloubem a vic me nepusti a ty vule taky asi moc ne pridaj.
Spojkovou packu mam nastavovaci,abych ji mel citlivou a mohl si predni kolo prehazovat namiste dostran anebo to hodit na velky kamen nebo strom.

Mam 360 zweitakt tak to ma snahu,ale chcipnout to taky dokaze. Uz se tesim jak pujdu jezdit z klukama se 4taktama ty ani nevedi ze takovy veci jdou delat.

Věta : „Uz se tesim jak pujdu jezdit z klukama se 4taktama ty ani nevedi ze takovy veci jdou delat“ se zapíše do historie,to je bomba ,málem jsem si poprskal monitor ano  lol  lol  lol 

Editoval Filda (29.07.2015 20:30:30)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#264 29.07.2015 21:25:24

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


No je to tak. Oni si mysli treba,ze pres kladu se neda prejet, ze motorka bude vyset na spodku.

 offline 

 

#265 29.07.2015 23:25:16

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


krestak napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:
Pěkný jak dlouho ti trvalo se tohle naučit ou2  ou2 ?

toasi nedokazu presne rict.... ale když se to vezme kolem a kolem tak asi 2 roky na enduru a soubeznes nim bylo 40 mth na trialce a ted jen samostatne na trialce 30 mth a to jsem se posunul nejvic.....ted se momentalne snazim ucit odhazovatpredni kolo a to je peknej podel....zatím to jen hodim dvakrát do boku a pak slapnu a to jen na jednu stranu.....


při uceni na zadnim jsem to porad zkousel ale nemohlsem se dostat do bodu G:-) a pouzit brzdu.....vždy jezdim na vysí kvalt a vysi rychlosta at nemusim resit balanc......myslimže na enduru tak 2 kvalt(u trialu je to trochu jinak a jedu na první dlouhej kvalt(tj 4rka u sherca) no a hned první co bylo sherco doma jsem to asi na podesat ej pokus zdvihl a NASEL brzdu...... muj poznatek je ze na enduru budu asi takymuset jezdit nazadnim jen ve stoje protože vsede mi na trialce proste nejde(nedokazu se oprit o blatník.....


takze podle me je to tak 70 mth na trialce....(kazdej druhej vyikend jedu za nekym kdo jezdi at mi dá další rady a dost kluky otravuju telefonama co a jak dál.....

samozrejme se chystam k romanovi korberovi na další lekci ale s trialkou(jeden termin nam uz nevysel a cekam uz jen na potvrzení termínu a pak hurá na další posun.....


jinak na posledních závodech(asi před mesicem) sem byl 2 v sobotu a 4tej v nedeli v hobikach....

 offline 

 

#266 30.07.2015 06:56:17

zachvat
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 445
Založená vlákna
Místo: Jindř. Hradec
Motorka: Husaberg Fe450
Věk: 43
1 0

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


jimird napsal(a):

No je to tak. Oni si mysli treba,ze pres kladu se neda prejet, ze motorka bude vyset na spodku.

Prosímtě, a kdo lol ?

 offline 

 

#267 30.07.2015 18:43:58

Bugs
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 201
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: GG 300, XT660X
2 0

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


zachvat:

Třeba já  a25 

 offline 

 

#268 30.07.2015 19:44:51

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


Bugs:

Ty urcite ne. Ja myslel tady nase krosare a bratra na bmw

 offline 

 

#269 30.07.2015 19:49:54

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


Me to jde proti kopci nejlip. Ale chci jezdit co nejpomaleji jen krokem na volnobeh. Silou motoru to udrhi kde kdo v rychlosti  pod plynem.

 offline 

 

#270 31.07.2015 07:04:00

zachvat
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 445
Založená vlákna
Místo: Jindř. Hradec
Motorka: Husaberg Fe450
Věk: 43
1 0

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


jimird napsal(a):

Me to jde proti kopci nejlip. Ale chci jezdit co nejpomaleji jen krokem na volnobeh. Silou motoru to udrhi kde kdo v rychlosti  pod plynem.

Tak musíme dát nějakej trénik Žirovnický  a1 , dáme nějaký  beer  a půjde to.

 offline 

 

#271 31.07.2015 21:41:23

krestak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 276
Založená vlákna
Místo: Mělník
Motorka: Husqvarna TE 250 2015 Kawasaki KDX 250
Věk: 38
Tel: 721763960
0 0

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


Filip - SANDOKAAN:
Díkes to mam před sebou ještě hooodně hodin ve stupačkách smile tepr to zkoušim podruhé a už docela zvedám přední kolo ale venčení jezevčíka mi furt nejde ta potvora furt padá na zadní blatník ale až po chvíli co ji chci pomalu rozjet smile 


Furt luční mrdal :-)

 offline 

 

#272 31.07.2015 23:32:10

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


krestak napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:
Díkes to mam před sebou ještě hooodně hodin ve stupačkách smile tepr to zkoušim podruhé a už docela zvedám přední kolo ale venčení jezevčíka mi furt nejde ta potvora furt padá na zadní blatník ale až po chvíli co ji chci pomalu rozjet smile 

ted mam méně casu za nekym jezdit a tak to s posunovanim bude horsí....ale je lepsi když sou aspoň dva jezdci a divas se na toho druhého co dela spatne a opacne.....trial je ale sport kde není moc lidi takze se blbe hledá

 offline 

 

#273 02.08.2015 10:15:07

krestak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 276
Založená vlákna
Místo: Mělník
Motorka: Husqvarna TE 250 2015 Kawasaki KDX 250
Věk: 38
Tel: 721763960
0 0

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


Filip - SANDOKAAN:

partáka mam ale má málo času tak přes tejden jezdim sám smile 


Furt luční mrdal :-)

 offline 

 

#274 02.08.2015 19:27:16

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


tak dnes dám video jak se SNAŽÍM odhazovat predni kolo....vůbec mi to nejde ....když prijedu prekazku a potrebuju pohodit tak VUBEC....takze se porad jen ucim na plácku a snad uz ke konci roku to bude lepsí a budu to umet vse pouzít v sekci a ne jen tak jako ted ze se to povede jednou z deseti pokusů....


tady je ten lepší pokus....

 offline 

 

#275 02.08.2015 19:34:09

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


Filip - SANDOKAAN:

progrese tam je  ano  ano2 

 offline 

 

#276 03.08.2015 19:19:54

krestak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 276
Založená vlákna
Místo: Mělník
Motorka: Husqvarna TE 250 2015 Kawasaki KDX 250
Věk: 38
Tel: 721763960
0 0

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


Filip - SANDOKAAN: ano 


Furt luční mrdal :-)

 offline 

 

#277 26.11.2015 07:06:45

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: tipy a triky WHEELIE a STOPPIE pište..


 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů