Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#701 22.07.2015 15:17:18

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Do lesa NE!


EL.BEER napsal(a):

luke21:za tu dobu co tady žiju, tak vždy když jsem policajty potřeboval měli času dost. Takže vše jsem nakonec stejně řešil sám. jedině si mě všimnou když chtějí pokutu za nějákej opravdu hrozně nebezpečnej čin. třeba že jsem zapoměl rozsvítit světla:)

presne tak!!!

 offline 

 

#702 22.07.2015 15:38:06

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


Já vám tak nějak nerozumím chlapi.

1. Vím, co dokážou cajti, když si na někoho zasednou. Sbalí člověka na pozemku, kde nemají co dělat a výpovědi tří fízlů jsou každej pes, jiná ves a obesrali to. Byli plni důvtipu při číhání na pachatele, ale nedomysleli konec.
Co je ale potřeba taky říct, je to, že on ten, koho sebrali úplně svatej není, nažranej autama jezdí, štěstí, že se nic zatím nestalo.

Člověk vše vidí nějak do doby, než se něco stane konkrétně mu nebo jeho blízkým a jinak, až se něco stane.

Člověk nadělá za život kravin a kdyby se měla každá trestat tak přísně, jako je na tom videu, tak tu půlka nás, co jezdíme, není.
Neznamená to ale, že by se cesty měly hemžit zfetlejma týpkama v polorozpadlejch kárách.
Fízli jsou taky lidi, taky dělaj kraviny, zákony vydávaj a schvalujou kkti - je to bordel. Pak se v tom má jeden proplítat.

Serte na to, uvidíme, co na to soud. Ale sledujte to!
Pokud je to levota, rodiče určitě laxní nezůstanou.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#703 22.07.2015 15:44:54

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Do lesa NE!


Ditrow napsal(a):

EL.BEER napsal(a):

luke21:za tu dobu co tady žiju, tak vždy když jsem policajty potřeboval měli času dost. Takže vše jsem nakonec stejně řešil sám. jedině si mě všimnou když chtějí pokutu za nějákej opravdu hrozně nebezpečnej čin. třeba že jsem zapoměl rozsvítit světla:)

presne tak!!!

me naposled dali pokutu za nedodrzeni bezpecne vzdalenosti od vozidla.. (zaparkoval jsem v kufru auta co si mne nevsimlo kdyz jsem predjizdel), ale zase to pekne sepsali a byli na mne hodni :-)
doufam ze je nebudem potrebovat k vaznejsim vecem i nadale..

 offline 

 

#704 23.07.2015 11:01:19

Zadrhell
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 16
Založená vlákna
Místo: středočeský kraj
Motorka: TM EN 300
Věk: 31
0 0

Re: Do lesa NE!


luke21: Jak řikám: Jsou to zamindrákovaný fízlácký dementi!
A.C.A.B. dead 

 offline 

 

#705 23.07.2015 15:38:32

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Do lesa NE!


Luke ty jezdíš z mašinou asi jen po cestě? Když pojedeš mimo cestu a chtěli by tě zastavit, tak by jsi jim zastavil ,že jo  ano (aby jsi nechytil kulku do zad)


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#706 24.07.2015 09:14:36

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Do lesa NE!


Pitr:
jezdim mesto i les, spz nesundavam, obcas ale na ni je omylem trochu blata.. :-)
a ano, zatim jsem vzdy zastavil, domluvuvil se a v pripade problemu se omluvil, otocil stroj a odjel

 offline 

 

#707 24.07.2015 10:38:35

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


Kluci, jinej kraj, jinej mrav - někde zastavit můžeš, jinde nesmíš.
Riziko je tu vždy, ale to i když jseš po přechodě a jede kolem ožralej řidič sypače s pluhem....


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#708 25.07.2015 19:55:50

Re: Do lesa NE!


luke21 napsal(a):

Pitr:
jezdim mesto i les, spz nesundavam, obcas ale na ni je omylem trochu blata.. :-)
a ano, zatim jsem vzdy zastavil, domluvuvil se a v pripade problemu se omluvil, otocil stroj a odjel

dnes jsem potkal dva zelené pablby  a25  .po pul roce jsem chtěl přejet přes kopec a měl jsem to štěstí. pro mě enduro skončilo, zustanu u mx.  a2 

 offline 

 

#709 25.07.2015 20:27:17

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Do lesa NE!


radekvaculik:

A co se přihodilo.To končiš že si je potkal nebo se dělo něco vic ??

 

#710 25.07.2015 20:54:54

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Do lesa NE!


babaexc:

jen kvůli myslivcum by snad nekoncil....

 offline 

 

#711 25.07.2015 21:49:57

Re: Do lesa NE!


babaexc napsal(a):

radekvaculik:

A co se přihodilo.To končiš že si je potkal nebo se dělo něco vic ??

cosi remcali .potříkali mě oranžovým sprejem blatník . že na mě zavolají fízly .opravdu chudáci. přejel jsem kousek níž a objel je. a pořádně jsem to načadil .nekončím jen budu jezdit tratě. u nás se po lesích jezdit nedá. blatník spravil aceton.

 offline 

 

#712 26.07.2015 19:29:33

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Do lesa NE!


radekvaculik:

je fakt ze to dohadovani stoji vždy za to....a bude to horší...jinak musim říct že trialky je tak neserou....a prej je ale serou kolari(motorky prej rvou jak prase a rusi zver a rikam proc vam vadi kola:??? prej nejdou slyset a několikrát je malem srazily lol  tak si potom vyber.....

 offline 

 

#713 26.07.2015 19:39:29

Re: Do lesa NE!


moje blbost. jenom až uvidím zeleného v lese s autem nebo 4 kolkou. nafotím a nahlásím tak na ně.    za pár let v lesích nebude žádná zvěř ,furt jim to chcípá. a co nezdechne tak rozjezdí traktory, nebo upytlačí sami. nic proti nim nemám ,jenom je nemám rád a24 

 offline 

 

#714 18.08.2015 21:46:13

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: Do lesa NE!


Strejda-GC napsal(a):

kauza pokračuje
http://www.novinky.cz/krimi/375562-neov … -soud.html

a už asi skončila ... pro poldu bez trestu .. ?!

http://www.novinky.cz/krimi/378057-poli … restu.html


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#715 18.08.2015 21:58:00

Re: Do lesa NE!


SojkinXR6R: vždyť tam jasně píšou že se státní zástupce na místě odvolal, takže nekončí nic

 offline 

 

#716 18.08.2015 23:01:52

Wenca24
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 468
Založená vlákna
Místo: Jeseník
Motorka: Transalp, Konopnice
0 0

Re: Do lesa NE!


Co jsem viděl státního zástupce dneska v TV tak vypadal dost tragicky... Jestli mu to projde tak je to hnus velebnosti...

 offline 

 

#717 19.08.2015 07:14:26

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Do lesa NE!


Proběhlo moje první setkání s Lesní stráží (takže fakt existuje  usch ). Když jsem byla s klukem na škole trialu a kluci skákali po balvanech v lese kousek od silnice, z ničeho nic se zjevil zelený mužíček, ihned ukázal průkazku a v klidu řekl, že je Lesní stráž, že pácháme přestupek proti lesnímu zákonu a že nás žádá, abychom odjeli. Kluci sice zkoušeli škemrat, že na těch šutrech nic zničit nemůžou, bohužel nešlo o ničení přírody - na to kejval, že vidí, že nic neničí. Bohužel šlo o sucho a nebezpečí požáru.
Takže jsme se přemístili jinam  cool .
Možná to bylo tím, že trial v přírodě už od pohledu nepůsobí "ničivě" nebo jsme jen měli štěstí na člověka. Každopádně jsou i mezi nimi normální lidi ano 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#718 19.08.2015 11:22:00

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Do lesa NE!


SojkinXR6R:
No nic neskončilo ale ty komentáře pod článkem se nedají číst. To jsou někdy takové kecy až je mi z toho  a31 
Někdo tam napsal ,že by to mělo být jako v Americe. To by jsme si tu ani neprdli ,tam je kriminalita vyšší o 80% jak u nás. Vždyť ani neví kolik tam mají zbraní.
Mladý určitě bez trestu taky neujde a ten Policajt je v prdeli,stačilo mu to veřejné pohoršení.
Každopádně nikdo z nás neví jak dlouho mladého už sledovali, co už má za sebou. Vliv rodičů byl nedostatečný. Zákrok byl sice nepřiměřený ale toho kluka z nás nikdo nezná tak kdoví co už napáchal. lol 
Hlavně že to přežil bez větší újmy.


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#719 19.08.2015 11:42:04

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Do lesa NE!


Pitr : Já ti nevím, ale aby policajt (a nebyl tam sám, měl zbraň = podle mě nebyl v ohrožení života) kopal do na zemi ležícího motorkáře (kteýr předtím něco spáchal a proto byl pronásledován) a mlátil ho pěstmi...To je trochu divokej západ.

A když soud vynesl de facto osvobozující rozsudek (bez ohledu na možné odvolání) po takovémto chování, tak to je úlet.

Je to snad precedens že mě může policajt vytáhnout z auta kopat poté, co třeba udělám dopravní přestupek a odmítnu ho uznat a jeho to nasere ?

Jde o míru rozumu a uznání toho, že něco je už za hranou. A toto je jasný důkaz faktu, že ruka ruku myje a ten soud asi nebyl tak úplně objektivní. Natož rozsudek.

Dodržování zákona a respekt k policii je k udržení nějakého pořádku nutný, ale tohle byl výlev pologramotné agresivní opice. Ten fízl ať se přidá k ISIL, tam může řezat hlavy za potlesku okolí. ne 

EDIT : A ta ostuda, kterou zmiňuješ...Kdo to jako ostudu vidí ? Dle komentářů máš přehled co si myslí část populace. Mladej je hajzl, policajt udělal dobře. Má tedy vlastně tu ostudu o které píšeš ? Kdyby někdo zkopnul babku ze shcodů a všichni po něm házeli rajčata a řvali fůůůůj je to dostatečný trest to veřejné ponížení ?  Prosímtě, dnes už si polovina lidí něco jako morální selhání vůči společnosti vůbec nepřipouští a názor okolí je jim jedno.

Editoval jirka87 (19.08.2015 11:44:59)

 offline 

 

#720 19.08.2015 13:14:11

Re: Do lesa NE!


Klasika napsal(a):

Proběhlo moje první setkání s Lesní stráží (takže fakt existuje  usch ). Když jsem byla s klukem na škole trialu a kluci skákali po balvanech v lese kousek od silnice, z ničeho nic se zjevil zelený mužíček, ihned ukázal průkazku a v klidu řekl, že je Lesní stráž, že pácháme přestupek proti lesnímu zákonu a že nás žádá, abychom odjeli. Kluci sice zkoušeli škemrat, že na těch šutrech nic zničit nemůžou, bohužel nešlo o ničení přírody - na to kejval, že vidí, že nic neničí. Bohužel šlo o sucho a nebezpečí požáru.
Takže jsme se přemístili jinam  cool .
Možná to bylo tím, že trial v přírodě už od pohledu nepůsobí "ničivě" nebo jsme jen měli štěstí na člověka. Každopádně jsou i mezi nimi normální lidi ano 

to jste měli kliku na normal borca ano  ano2 Nevím kde jste byli jezdit, ani to nijak neupřesňuj, ale paradoxně u D1, kde je hluk a bordel, a já bych je tam ani nečekal, jsem tam při jízdě na MTB tu jejich zelenou Vitaru s polepama narazil už x-krát. KOncentrace smerem ke Střelicím přímo ukrutná. Tady u nás stačilo jednomu od nich, že jsem ohříval olej v motoru před výměnou u rušné silnice a vadilo mu třikrát profouknutí motoru plynem. Už byl u mě, hned čučel na markanty co kde, jaký je to výrobce..... Klidně si došel asi 100m, že tady lidi po obědě spí, že ruším klid a obtěžuju. Tak jsme si ve slušnosti vyměnily názory, ale bylo vidět, že je dost zdrchanej, že si na mě nezchladil žáhu. Neměl vlastně na čem. Ale ta potřeba jít řešit pseudoproblém, když nikdo ani nic neporušoval, vlastní fakt že musel nakvačit kus pěcha, z toho jsem jasně cítil, chlapečku vím o tobě, teď jsem omrkl na čem jezdíš a jak uvidím někde nějakou fotku z pasti apod......Hádáním ale ani nikdo nic nezmění a bylo dobré, že jste se s ním domluvili. Nemá smysl zbytečně dráždit kohokoliv. Jinak je velká škoda, že tady v okolí trial jezdí moc málo lidí, sám jsem nad tím vážně uvažoval. Ale na enduru se dá i vozit na mamlasa (i bez vedení se člověk někam prokouše), ale na trialu to chce zkušené vedení, aby to k něčemu bylo, a člověk se s tím tak netrápil a nezrakvil. Co já vím, tak pár kluků někde od BK jezdí trénovat do starého lomu v Ćebíně. Ať to mladýmu lítá gp 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů