Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

autobaterie-kde a jakou koupit?

#1 25.06.2015 21:34:44

autobaterie-kde a jakou koupit?


mamine dnes klekla baterka v corolla verso 1,6i. Máte nějaký tip, kde a jakou baterku koupit? v tescu mají nejekou s medvedí silou za 1050, ale asi to není ta správná cesta. a29 

 offline 

 

#2 25.06.2015 21:41:36

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: autobaterie-kde a jakou koupit?


autokelly wink tesco bych asi neresil  muter jezdi na baterku z kelly uz 4roky a nema problem vysla na 1200 tusim

 offline 

 

#3 25.06.2015 21:50:42

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: autobaterie-kde a jakou koupit?


Nedávno jsem to taky řešil a vlastně jsem nenašel řešení. Všechny běžnější značky, které prodávají běžní prodejci autodílů prostě nejsou nejvalnější kvality.
Všichni tak nějak připoušějí, že za tu kvalitu moc neručí a že bych neměl moc počítat s větší životností než 3 roky....
Zatím jsem volil Bosch, ale i tam mají několik kvalitativních tříd.


Dej koním pít...

 offline 

 

#4 25.06.2015 21:53:56

MaTTR
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 41
Založená vlákna
Místo: Zlín
Motorka: Yamaha TTR
Věk: 28
0 0

Re: autobaterie-kde a jakou koupit?


spacy:
Na našem trhu je podle mě obstojná Varta.Šestý rok ji mám na naftě a pořád točí a to jezdim 90% do 10km.

 offline 

 

#5 26.06.2015 10:20:18

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: autobaterie-kde a jakou koupit?


V přibližovadle co mám u baráku - Megane 1.9Holý Dýzl je šoupnutá rok a půl baterka BRIT. Prý to je nějaký Bulhar s licencní Varty. Bezúdržbovka.

Auto jezdí když moc tak 3x týdně trasu tam a zpět 3km big_smile + 1x v týdnu tam a zpět asi 20km.

Občas se i stane, že to týden..dva stojí úplně. I v tomhle režimu ta BRITka pořád jede. Jednou v zimě start přes kabely, protože to stál Megoš fakt asi 14dní a na trase 3km tam a zpět se světlama toho fakt moc nedobiješ.

Celkem jí obdivuju, že funguje big_smile

 offline 

 

#6 26.06.2015 11:49:02

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: autobaterie-kde a jakou koupit?


za mě Exide ano 
přežila 2 benzínové fiaty (6let) a 1 rok v traktůrku TK8


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#7 26.06.2015 22:37:19

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: autobaterie-kde a jakou koupit?


já ted kupoval do Volváče  100Ah od Exide, podle doporučení nejnižší procento reklamací, tak uvidíme.

Jinak Kelly bez slev naprosto šílené ceny všeho  ne 


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#8 26.06.2015 23:05:36

jendas87
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 137
Založená vlákna
Místo: Třebařov
Věk: 28
1 0

Re: autobaterie-kde a jakou koupit?


motoline.cz:

souhlas v kely bych nekoupil ani kolicky na pradlo je to vse predrazeny

jinak vartu a spokojenost

 offline 

 

#9 27.06.2015 11:10:13

Raisidlo77
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 48
Založená vlákna
Místo: Ždánický les
Motorka: GG EC300 '08
Věk: 23
0 0

Re: autobaterie-kde a jakou koupit?


Někdo tu chválil Vartu, jiný Bosch - pro upřesnění uvádím, že Varta a Bosch je tatáž baterka s jedné stejné fabriky v ČR s rozdílem, na jaké směně se právě vyrábí smile (řečeno trochu s nadsázkou wink ). Někdo na Vartu má štěstí, někdo ne - moje zkušenost je ta, že do V12 jsem měl Vartu starou 10let a ta držela, ale co jsem koupil za posledních pár let do obyčejných šestiválců, baterky za 2-3roky odešly. Tzn do auta dnes už Vartu ne, do motorky ano. Bosch nekupuji, je to "to stejné" za jinou cenu.

Doporučit mohu Exide - obě moje auta jsou trochu "elektrárny" a vždy bez poblému za super cenu - i do motorky (tam beru jako špici Yuasu nebo Exide - pozor Yuasa Toplite není klasická Yuasa).

Btw k tomu Kelly - ta společnost nefunguje na tom že si přijdou nakoupit lidi z vesnice, ale na základě odběrů servisům, který jsou k odběrům motivovaný slevama za odběr, proto je taky pultovka pro běžného smrtelníka nastavená výše. Také tam mám slevu a s tím už se dostanu na slušné ceny.

 offline 

 

#10 27.06.2015 21:02:57

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: autobaterie-kde a jakou koupit?


Raisidlo77:

Pozor na exide,baterka dobra ale u aut s vyssimi odbery pri kratkych trasach nestiha. Odskouseno 2x u A6 a 1x CLS,tyto auta jedine bosch,varta nebo origo. Svuj dil ma na tom ale  i to ze exide nenakodujes do jednotky a ona ta jednotka meni charakteristiku  nabijeni/vybijeni prave na zaklade typu baterie. Teorie potvrzena dodavatelem ze s tim maji u techto aut problem .Jinak ve vsem co nema rizeni spotreby exide slapala dobre,pomer cena /vykon asi u nas nejlepsi co jsem vyzkousel..

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů