Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

POLICIÉÉ

#81 29.04.2015 21:12:02

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: POLICIÉÉ


Tvl takový útoky na ženský - ty tlustý americký sračky si na nic jinýho netroufnou. Když už jim to někdo vrátí tak ho zastřelí. vyk! 

 

#82 24.06.2015 08:59:25

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: POLICIÉÉ


http://www.novinky.cz/krimi/373201-poli … oleje.html

 big_smile  big_smile  big_smile 

není to někdo z offmota ??? gratulace  ano 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#83 24.06.2015 09:06:22

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: POLICIÉÉ


zrovna jsem to tu chtel pridat   smile   doufam ze ho nechyti, ale mozna se prizna sam a bude aspon za borca   a1 


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#84 24.06.2015 09:55:17

Felipe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 282
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC
Věk: 3+
Tel: služební a zvoní
3 0

Re: POLICIÉÉ


 a1  - borec  a1 
ale škoda přišel o fichtla deb1 

 offline 

 

#85 24.06.2015 10:18:24

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: POLICIÉÉ


Felipe:

Stačí když borec přijde na policii,že mu někdo ukradl fichtla(nestačil to nahlásit) a že ho poznal v televizi a předem si udělá alibi.Samozřejmně bych si půjčil i jinou helmu,když by chtěli vidět pro jistotu tu jeho.Samozřejmně jestly má vůbec papíry a fichtl neni levá lol 

 offline 

 

#86 24.06.2015 11:05:18

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: POLICIÉÉ


DUTOHLAV:

 ano  ano  ano 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#87 24.06.2015 11:56:23

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: POLICIÉÉ


125-140tka pitbike, ale asi bych ho bengům nechal, můžou ty dva idioti jezdit spolu než jim opraví ochcávku usch 

Dnešní policajti jsou to prostě namyšlení blbci (všeobecně). Už Vám nějaký z nich pomohl?

Ani se nedivím, že ujížděl, moto nemá SPZ, on třeba papíry a jestli ho prudili někde na polní cestě kde se zašili a chrápali...tak výsledek zcela logické situace v panice ujet.

Nechápu nynější stav Policie v ČR.
Sám jezdím na motorkách asi od 8smi let a když mě chytli policajti (do těch 17cti než byly noty), tak jsem dostal sprda, fotr taky, žádné pokuty, úřady, buzerace...a byla to prevence pro všechny.

Vemte si, že by se kluk za pitbajku zabil... půjdou pak za rodičema se omlouvat, že tohle a táhle to a "on nám ujížděl" atd...kluka to k životu nepřivede ne 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#88 24.06.2015 12:38:45

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: POLICIÉÉ


Slow:

stav Policie Čr a jejich "sboru" je opravdu k pláči, za posl 3 roky jsem byl 3 x u výslechu (1x jako domnělý pachatel přestupku, 2 x jako svědek) a světe div se, pokaždé výslech probíhal v rozporu se zákonem, neproškolení svědků o jejich právech, na závěr pohozený papír, "tady to podepište, že jsem vás před výslechem proškolil", aj, aj, jak před výslechem  a5 , ten přece už skončil a papír tu lěží až teď  vyk! už jim to rovnou píšu rukou do protokolu, snad se to jednou naučí, u mě mají všichni Policajti od těch dob  stop2 vyjma mého jednoho velmi dobrého kamaráda

a to jsem pro ně v minulosti toho dost udělal a vždy zdarma, nejsem zastáncem starých časů, ale tohle dříve fingovalo jinak a líp  a8 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#89 24.06.2015 12:43:28

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: POLICIÉÉ


Ten mlaďas musel mít dobrý bobky ale taky srdce v gatích. A k poslední větě SLOuWa - máš recht kámo, mohlo to dopadnout tragicky. Poldy nijak nehájim a asi nebudu, taky sem pravidelně na všech motorkách ujížděl, než sem si po 8 letech ježdění udělal papíry, a předtim mě nikdy nechytili, ale představ si, že je někdo uvidí, jak nechávaj ujíždět moto bez SPZ a nezakročují, měli by průser. Zas na druhou stranu mají povinnost zastavit neoprávněné vozidlo, ale pak je otázka jaký donucovací prostředky použijou... Ještě že to dopadlo takle, snad ho nedostanou, ale kluk si z toho veme ponaučení smile


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#90 24.06.2015 14:42:05

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: POLICIÉÉ


myslím že ty policajty to zastavilo už na prvních kolejích, a přes ty druhé byli rádi že to horko těžko přeskákali  usch , možná museli i zatlačit


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#91 24.06.2015 16:15:53

Stefa99
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 127
Založená vlákna
Motorka: CR500
Věk: 30
0 0

Re: POLICIÉÉ


Jsou země kde je pronásledování motorkářů policií v autech, nezákoné, právě z bezpečnostních důvodů musejí namísto toho žádat o leteckou podporu. a1 

 offline 

 

#92 24.06.2015 18:38:35

Re: POLICIÉÉ


tak na ně .fandím klukovi

 offline 

 

#93 24.06.2015 18:53:23

Kepec
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 195
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: GasGas EC 300
Věk: 25
0 0

Re: POLICIÉÉ


Kecy, kecy, kecy .... nadávat na jejich práci umí každý, nikdo z vás tam nebyl a neví proč ujížděl..Mohl to být nějaký OPLkář, kterého hlídka dle místní znalosti poznala apod... Nezastávám se hlídky, někteří policisté jsou ostuda, ale zamyslete se nejdřív......třeba je jednou budete potřebovat.

 offline 

 

#94 24.06.2015 20:34:58

kalimerro
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: Babetta - raketa
Věk: 39
Tel: 724453952
Web
0 0

Re: POLICIÉÉ


Kepec: Ujížděl minimálně proto, že neměl fichtla zrovna dle předpisů, za což by mu při dnešním bláznoství hrozila pokuta minimálně 2x cenu toho hvězdoletu. Kdoví kolik klukovi bylo vlastně let. Taková pokutka několik tisíc a kdoví jaký další postih na prahu dospělého života stojí mlaďochovi za ten risk.
Sám jsem kdysi za mlada před policajty zdrhal, nic špatného jsem nedělal, ale zařvali na mě stůj, no tak jsem běžel smile.  Adrenalin se vyplaví a...
Poliši podle mě místně neznali vůbec nic jestliže takto někam zahučí.
Já bych teda raději, když už bych je nedejbože někdy potřeboval, ať mi pomůžou poněkud profesionálněji, když už si je teda platím.


Král defektů

 offline 

 

#95 25.06.2015 12:21:14

Re: POLICIÉÉ


Kepec: tvl ty jsi měšták na pit bike většinou ujizdej 16nasobny vrazy drogový dealeři už to nehul. Frajeři meli kliku ze je tam horizont že to skočili skoro celý a nejel vlak nebo nešli lidi. Kdyby tyhle 2 meli neco v hlavě tak si ho nekde vycihly. Auto bych je nechal zaplatit.  A muzou byt radi ze se nic jinyho nestalo.

 offline 

 

#96 25.06.2015 14:27:21

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: POLICIÉÉ


konopnik36:

 ano  ano  ano pokud vím ve st. správně nejsou vozidla pojištěna, rychlá rota si určitě vymyslí pohádku co všechno ujíždějící motorkář provedl, že do nich najížděl a ohrožoval, zatímco oni ho pronásledovali s nasazením vlastního života  usch 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#97 25.06.2015 14:45:25

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: POLICIÉÉ


offroaderTE napsal(a):

konopnik36:

 ano  ano  ano pokud vím ve st. správně nejsou vozidla pojištěna, rychlá rota si určitě vymyslí pohádku co všechno ujíždějící motorkář provedl, že do nich najížděl a ohrožoval, zatímco oni ho pronásledovali s nasazením vlastního života  usch 

to nevim meli by tam mit kameru wink takze si asi moc vymyslet nebudou big_smile pojistene nejsou ale zaplatime to my danovi poplatnici big_smile

 offline 

 

#98 25.06.2015 14:48:05

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: POLICIÉÉ


Ditrow:

jj, to je mi jasné, a najížděl do nich na tom prskoletu určitě ze strany, která je mimo záběr kamery  a23 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#99 25.06.2015 14:50:52

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: POLICIÉÉ


offroaderTE napsal(a):

Ditrow:

jj, to je mi jasné, a najížděl do nich na tom prskoletu určitě ze strany, která je mimo záběr kamery  a23 

zaleti co to je za smejdy aletonouci se stebla chyta takze bych se tomu ani nedivil wink

 offline 

 

#100 25.06.2015 19:40:38

Kepec
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 195
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: GasGas EC 300
Věk: 25
0 0

Re: POLICIÉÉ


Jojo měšťák :-D :-D :-D pobavil. Nebudu se svama dohadovat kazdej to tady ví nejlíp....

Editoval Kepec (25.06.2015 19:41:07)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů