Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Přední vidlice a jejich servis

#1 22.05.2015 19:33:42

Kulda73
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 402
Založená vlákna
Motorka: KTM 125 LC2, HSQ WR 125, Honda XL600
Věk: 17
Tel: 605482397
0 0

Přední vidlice a jejich servis


Dávám motorku do pucu a jediné na co ještě nedošlo jsou přední vidle,koupil jsem olej a chci ho měnit.Stačí vypustit olej a nalít nový ?Ale samotnýmu se mi to nezdá,nalít to do toho bordelu vevnitř,nebo je jen propláchnout a čím ? Osobně to asi rozeberu a důkladně vyčistím,protože na tlumiče hodně dlouho nikdo nešáhl.Kdyby mě někdo poradil o všelijakých vychytávkách při servisu rád se přiučím.
A taky olej koupil jsem 10w podle manuálu do teď tam byl 15w,co se změní hustotou oleje a poznám to vůbec ?
bahnu zdar  cool 


Kawa Power!

 offline 

 

#2 22.05.2015 21:47:51

fiss
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 590
Založená vlákna
Místo: ???
Motorka: 36kw
Věk: 31%
Tel: cth
1 0

Re: Přední vidlice a jejich servis


Kulda73:

zkus youtube a typ tve moto možna najdeš instruktážní video tongue  ano jinak par stranek zpět se to už řešilo ano 

 offline 

 

#3 23.05.2015 07:43:21

Re: Přední vidlice a jejich servis


10w je lepší .15 je hustá . tlumiče jsou měkší a líp chodí.

 offline 

 

#4 24.05.2015 06:08:42

Kulda73
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 402
Založená vlákna
Motorka: KTM 125 LC2, HSQ WR 125, Honda XL600
Věk: 17
Tel: 605482397
0 0

Re: Přední vidlice a jejich servis


Chystám se na to nejspíš příští víkend,dnes to vypadá,že razíme na trať pokud nezačne pršet gp 
fiss:Koukal jsem ale bohužel nic.Řešilo se to tu,ale co jsem chtěl tak jsem nenašel.
radekvaculik:taky si myslím,že jsem udělal dobře,když je tam takový z manuálu.
Ještě by mi někdo neporadil?


Kawa Power!

 offline 

 

#5 24.05.2015 07:23:12

fiss
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 590
Založená vlákna
Místo: ???
Motorka: 36kw
Věk: 31%
Tel: cth
1 0

Re: Přední vidlice a jejich servis


Kulda73:

no tak ještě jednou.a co maš vubec za moto?rozebrat a vyčistit to musíš udělat určitě čím ja to dělam třeba čističem motoru coyote nastříkam vyplachnu vodou necham vyschnout=hylzny.kartrige vyplachuji specialním řidkym olejem je jako voda.olej davam 5W.daval jsem i 10wale to už je noc huste.když už to budeš mít rozdělané zkontroluj si teflonová pouzdra jestli jsou ok.jestli tlumiče dlouho nikdo nedělal tak si vyměn i gufera a prachovy určitě neprohloupíš,abys to nesložil a za tyden to začne chcat protože na guferu už nebude ten břit co stírá bordel usch takže asi nějak tak bys to měl udělat lol  ano je s tím prace za 5 min to není lol  lol  a22 

 offline 

 

#6 25.05.2015 18:36:57

Kulda73
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 402
Založená vlákna
Motorka: KTM 125 LC2, HSQ WR 125, Honda XL600
Věk: 17
Tel: 605482397
0 0

Re: Přední vidlice a jejich servis


fiss napsal(a):

Kulda73:

no tak ještě jednou.a co maš vubec za moto?rozebrat a vyčistit to musíš udělat určitě čím ja to dělam třeba čističem motoru coyote nastříkam vyplachnu vodou necham vyschnout=hylzny.kartrige vyplachuji specialním řidkym olejem je jako voda.olej davam 5W.daval jsem i 10wale to už je noc huste.když už to budeš mít rozdělané zkontroluj si teflonová pouzdra jestli jsou ok.jestli tlumiče dlouho nikdo nedělal tak si vyměn i gufera a prachovy určitě neprohloupíš,abys to nesložil a za tyden to začne chcat protože na guferu už nebude ten břit co stírá bordel usch takže asi nějak tak bys to měl udělat lol  ano je s tím prace za 5 min to není lol  lol  a22 

moto mám kx 80,10w dávám tak uvidím.příště kdyžtak 5w,vše v zkontroluju. tull čekám že to za 5 minut není.zadní tlumič mám už komplet udělanej,na něj je v manuálu krásné nastavení co a jak.Ale na předek nic  a30 
nejčastěji je ale odskok nahoře a komprese dole ne ?


Kawa Power!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů