Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Další krádež motorek !!!

#41 30.04.2015 21:29:48

Miran
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 25
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: HONDA HM CRE F450R + nově FE 450e, BETA 450 RR, HUSABERG FE501
Věk: 29
1 0

Re: Další krádež motorek !!!


kdykoliv jsem prodaval strojovnu, tak mimo garáž kde ji parkuji a vždy jsem si vyžádal klíče od auta, kterým kupec přijel.
Nazvat a oznámit  se to musí, jako ústní dohoda o ručení.

 offline 

 

#42 01.05.2015 00:29:43

S4ne
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 448
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300, HBG FE 350
Věk: 28
0 0

Re: Další krádež motorek !!!


Miran:

Radsej tu plnu sumu. Nedavno bol pripad na Slovensku kedy chlapik prisiel pekne na aute ale na skusobnej jazde proste usiel. Nemal ani prilbu. A podla auta ho nenasli lebo bolo uz davno odhlasene alebo tak nejako

 offline 

 

#43 01.05.2015 08:30:35

Honza
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1010
Založená vlákna
Místo: v lese mezi Pv, Bk a Vy
Motorka: DRZ 400S (07')
Věk: 35
14 0

Re: Další krádež motorek !!!


Miran: Jsou případy, že přijel "kupec" kradeným vozem a ten ti jako zástava je k ničemu.


Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují.
T.A.Edison

 offline 

 

#44 01.05.2015 09:41:48

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Další krádež motorek !!!


souhlasim a potvrzuji, ja prodavam s dobrym umyslem, takze prodej:

1.vzdy mimo garaz, nejlepe benzinka, tam jsou i kamery

2.penize za moto ke mne, upozornim, ze pri padu je pro mne obchod uzavren jen se doplni udaje a end

3.jak zacne nekdo klickovat, seberu se a odjizdim dom, bo je jasne, ze se obchod nechce delat

mel jsem jednou jedinkrat problem, kdyz jsem tyto zasady nedodrzel  a9 

Koupe:
1.volany po tel. zacne vymyslet, koncim jednani
2.kontrolne pred vyjezdem prozvonim dle dohody jestli je vse ok a jsem ocekavany dle dohody, jestli nebere, nejedu konec komunikace
3.neodpovida to stavu na fotkach, odjizdim..... nasranej to je jasny  a2 

je to jen muj osobni maly navod, ktereho se drzim, myslim, ze prodavajici chce prodat a kupujici koupit a vse musi byt vyvazene na obe strany, nejvic me muze nasrat prijezd dalsich 3 kamaradu, kteri treba o tom modelu nic nevi a resi oderky a podobne ptakoviny, rad si pokecam s borcem, ktery modelu rozumi a je to z jednani citit, ze je nezaujaty a mluvi se k veci, pokud dany model neznam, zaplatim si kluka co tomu rozumi a beru s sebou, nekdy se stane, ze to proste nejde a jedna se o flignu ale i tak kdyz clovek trati cas a cestu, zaplatit mechosovi co jede semnou(vyuzil jsem jednou a byl jsem moc spokojeny, mluvilo se k veci a jasne)

ale kdyby vsecko vyslo tak jsme vsichni spokojeni usch  a nikdy nic neni stoprocentni

hodne zdaru jak pri prodeji ci kupovani stroje

Editoval blejdamint (01.05.2015 09:53:13)


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#45 01.05.2015 12:54:56

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: Další krádež motorek !!!


Není zase takovej problém, chtít k autu tp kde je kupec dle OP veden jako majitel atd. občanku, jiné doklady, nikdy jsem neprodával sám, a v garáži vůbec ne. jinak nikomu prostě nevěřit i kdyby to byl sám svatej, nikomu nikdy  vyk!  vyk!  vyk!  S tím pujčováním oproti penězům a případnému pádu souhlasím, ať si to každej v hlavě srovná, co chce a jak to chce, žádný projedu se a nic v ruce, blbost, vždycky jsem to dělal na dobré slovo, ale končím s tím, jedině jak píše blejdamint...

100% souhlas ano 

Editoval FoXR (01.05.2015 13:10:47)


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#46 01.05.2015 14:43:52

Re: Další krádež motorek !!!


Kdyby mi jako zajemci o koupe motorky prodavajici pri domluve rekl ze se prodej uskutecni na benzince tak bych ho poslal do prdele a tim by pro me zajem o motorku skoncil.

Blejdamint - jak si prosimte prakticky predstavujes ze to budes provadet? To jako pro kazdeho kdo bude mit zajem se na tvou motorku prijet podivat ji extra nalozis na vozik a odjedes s ni na benzinku treba 10km daleko. Tam sundas, nechas zajemce projet a kdyz ji hned (nebo vubec) nevezme tak si ji zase nalozis a pofrcis domu. Kdyz budes mit treba tri zajemce behem vikendu tak ji budes 6x nakladat a skladat, 3x s ni pojedes na benzinku a domu  usch  usch 
Je videt ze placas, ale motorku jsi timhle stylem asi neprodaval ze a30 

Editoval kick-start (01.05.2015 14:44:30)

 offline 

 

#47 01.05.2015 16:16:21

Dirty-rider
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 95
Založená vlákna
Místo: SVK, Kysuce
Motorka: Honda
0 0

Re: Další krádež motorek !!!


U nás sa cca pred mesiacom stál jeden prípad, kedy jeden "kámoš" prišiel ku kámošovi. Obzrieť novu mašinu a nakoniec si ju "požičal".
Nič nieje ešte vyriešené lebo majiteľ ju spolu z políciou u neho nenašli...  a30  a30 


Ak sa bojíš, nerob to!
    Ak to robíš, neboj sa!

 offline 

 

#48 01.05.2015 16:45:29

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Další krádež motorek !!!


Hádáte se jak malí kluci.

Každý si může zvolit cestu, jaká mu vyhovuje. Kdo je poučen chybami druhých, ten se zařídí podle vlastních podmínek. Kdo není, dá o5 fotky před domem/garáží na inzerci a může se později divit. Tady už ale těžko radit.

Na druhou stranu se uskuteční spousta prodejů v naprosté pohodě a s férovým přístupem. Nevidím to tak černě.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#49 01.05.2015 17:51:56

curcab
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 367
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 33
0 0

Re: Další krádež motorek !!!


Raduz TT600r:
Já to vidím černě , čím dál víc je to horší.
Prostě nevěřit nikomu....


i pád na držku je pohyb vpřed.

 offline 

 

#50 01.05.2015 18:15:02

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Další krádež motorek !!!


Jeden vidí sklenici už poloprázdnou, jinej ještě poloplnou. Oba vidí totéž, nemýlí se, mluví pravdu, ale názor mají jiný. Nejde tedy soudit ani jeden z nich.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#51 01.05.2015 18:37:17

curcab
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 367
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 33
0 0

Re: Další krádež motorek !!!


Raduz TT600r:
Jjjj nesoudím,jen můj pohled a  názor. wink  wink 


i pád na držku je pohyb vpřed.

 offline 

 

#52 01.05.2015 19:11:52

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Další krádež motorek !!!


curcab napsal(a):

Raduz TT600r:
Jjjj nesoudím,jen můj pohled a  názor. wink  wink 

A názor mít můžeš jakej chceš - přišel jsi na to sám  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#53 01.05.2015 20:58:27

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Další krádež motorek !!!


kick-start:

no objedná ich po sebe od toho čo to má najďalej až sa nik nepreženie  ano 


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#54 02.05.2015 06:35:01

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Další krádež motorek !!!


kick-start napsal(a):

Kdyby mi jako zajemci o koupe motorky prodavajici pri domluve rekl ze se prodej uskutecni na benzince tak bych ho poslal do prdele a tim by pro me zajem o motorku skoncil.

Blejdamint - jak si prosimte prakticky predstavujes ze to budes provadet? To jako pro kazdeho kdo bude mit zajem se na tvou motorku prijet podivat ji extra nalozis na vozik a odjedes s ni na benzinku treba 10km daleko. Tam sundas, nechas zajemce projet a kdyz ji hned (nebo vubec) nevezme tak si ji zase nalozis a pofrcis domu. Kdyz budes mit treba tri zajemce behem vikendu tak ji budes 6x nakladat a skladat, 3x s ni pojedes na benzinku a domu  usch  usch 
Je videt ze placas, ale motorku jsi timhle stylem asi neprodaval ze a30 

Mistre vy zlobite........

budes se divit, ale vzdy a bez problemu,myslim si svoje. To je jen zkusenost nasbirana lety, jen preji Tobe a vsem ostatnim, jen dobre zajemce
kdyz zajemce nechce prijet na me misto, ok respektuju to tak jako protistrana, chce koupit tak moje misto a pripominam VEREJNE, nevidim duvod aby mi nekdo lezl do baraku a to jako proc? Koupil jsem uz par motorek i na benzinkach, nikdy jsem v tom nic neshledal divneho, to mi prosimte objasni tuhle teorii, at se poucim

to Raduz- jak pises, kazdy podle sebe a kazdy svuj uhel pohledu a hlavne dle zkusenosti, myslim, ze kazdy z nas ma sve, kdyz probehne vse dobre a na obe strany je to v poradku, bohuzel se tak nedeje

Bahnu zdar

Editoval blejdamint (02.05.2015 06:47:12)


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#55 02.05.2015 09:18:40

Re: Další krádež motorek !!!


blejdamint napsal(a):

... to mi prosimte objasni tuhle teorii

no, kdyz by mi nekdo chtel motorku prodat na benzince tak by me hned napadlo ze neco neni v poradku. Budto kradena, nebo s nejakym skrytym technickym problemem. Zkratka prodejce ma v umyslu sbalit prachy a po me potopa. Duvod v tom vidim jediny, aby se kupujici nemohl vratit a neco chtit dodatecne resit.

blejdamint napsal(a):

nevidim duvod aby mi nekdo lezl do baraku a to jako proc?

to jako motorku prodavas doma v kuchyni a11  Nachystam ji pred garaz, nebo doprostred dvora, zavru vrata od garaze a co?
Napodzim jsem prodaval motorku, prijeli tri ruzny lidi, od nikoho jsem nechtel zalohu kdyz se jeli projet. Nikdo mi neujel a detaily jsme resily u me v garazi. Na jare jsem objel asi 5 inz, jen jednou po me chteli zalohu asi 10% z ceny motorky. Vzdycky mi poradily kudy na polnacku a k lesu. Treba pres pul vesnice, daleko od jejich baraku, protoze nemeli zahumeni cestu za barakem jako to na normalni vesnici byva. Jen v jednom pripade chteli ze mam jezdit po asfalte pred jejich barakem, 50m tam a zpatky. Po chvilce jsem pochopil proc, predni kolo zosmovane, brzda nebrzdila, rozeta jaka tam sla maximalne napasovat abych nepoznal ze motor to ma uz zasebou.... porste curacci.
Kdyz nekdo prodava chova se priblizne stejne jako pri nakupu a opacne. Je to stejne, jen jednou stojis na te a podruhe na opacne strane. Proste je to v tobe jak pri nakupu tak pri prodeji. Jestli tahas pri prodeji motorku z baraku na benzinku, vede te ktomu jen vlastni predstava jak se budes chovat az budes v roli kupujiciho ano 

 offline 

 

#56 02.05.2015 21:28:27

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Další krádež motorek !!!


ja som dal na predajni občianku a 500€  a1 a jazdil som po dvore BikersCentrumSlovakia TT


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#57 03.05.2015 00:09:14

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Další krádež motorek !!!


kick-start:

tak to je ta nejvetsi kachna co jsem cetl big_smile  big_smile  big_smile ale odbry, je videt , ze mas velke zkusenosti, tohle co predvadis ty muzu udelat jen kamaradoj ktereho znam dobre, ale je aspon dobre, ze jsi napsal jak to delas ty,take pro druhe lidi navod jak to udelat a to je ten rozdil a kvalita po, ktere tolik volame.

Ja ti taky napisu moje story,pred 20 lety jsem si koupil CB100F moje 1.velka motorka, cena tak akorat, vse dolu vymazlit nalakovat, po 2 letech jezdeni prodej, prestup na kross, zajemce prijel do dvora zavrena garaz, hezke chovani, samozrejme projet, jasne asi po kilometru podbrzdil predni kolo vletel do oraniska, pana orel, otrhany vsecko z motorky, vysledek, zaloha(2000) kterou mi dal, ja jsem ji nechtel protoze jsme prece jedna rodina, mi zbyla po odjezdu plneho auta jeho kamosu,zbytek jak to probihalo dal, jsem nebudu psat, takze uz nikdy vice a tobe preju aby se ti to nikdy nestalo, jasne motorky ktere zde jezdime jsou odolne a vydrzi hodne, ty mas mozna jinou predstavu a priority, me by jen predstva, ze mi nekdo zmrsi motorku, moji motorku je nemyslitelna, proto mam sve zasady a uroven, kterou mam nastavenou, rad setkam s lidmi stejneho mysleni, kteri situaci pochopi, jinak muj dum, muj hrad, fertig.

jo a jeste neco, kdyby mi rekl nekdo at jezdim s motorkou jen kolem baraku tak uz to je divne, pokud mi prodavajici da prodejni cenu muze jet treba dopryc je mi to jedno, protoze kdyz mi ty love da, mysli to vazne tak jako ja, ja provadim obchod, ne pujcovnu aby mi na ni harcovali parchanti, ktere neznam, ja si kupce vybiram, ale to jsi asi nepobral,to je ten rozdil mezi nami, kazdy se na to divame jinak.

Kazdopadne jsi sem napsal svuj navod a to jiste tady zde potesi a zaroven nekomu pomuze a treba ti i nekdo podekuje za tvuj navod, tot vse.

Bahnu lesu zdar.


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#58 03.05.2015 03:41:05

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Další krádež motorek !!!


bobkuuu napsal(a):

ja som dal na predajni občianku a 500€  a1 a jazdil som po dvore BikersCentrumSlovakia TT

No, nebyla to motorka, ale týpek před nákupním centrem. Srdcerivný příběh a žádost o 200,- oproti občance. Neodolal jsem, měl 2 stovky, já jeho občanku a pak jsem ho potkal znovu. Další 3 stovky, mám přece občanku.... No, jsem kokot. Mám občanku, to je všechno. Nemám samozřejmě žádný prachy nazpět. Ani nejsem na něj nasranej, je to moje chyba. Mám pořád tu občanku. A co dál????
Takže od tý doby: Chceš se projet na motorce, co sis prohlíd, vošahal a teď se jen rozhoduješ jestli jo nebo ne? o.k., tady je moje motorka, oproti tomu jsou tvý prachy. Pokud nebudeš mít zájem a nezkurvil jsi mi motorku, tak si to zas můžem vyměnit a nic se neděje. Jinak sorry, příklady ze světa táhnou, tak se tomu přizpůsobuju ačkoli to nejni podle mojí chuti. Nechci platit vysokou daň.

 offline 

 

#59 03.05.2015 08:17:46

Re: Další krádež motorek !!!


blejdamint:
to co jsem tu napsal neni navod, ale moje osobni zkusenosti s prodejem a nakupem. To ze si nekdo vybere zalohu  a jiny ne je kazdeho vec. Jen me ale zajimalo proc tahat pri prodeji motorku na benzinku a jak to tedy provadis v praxi, kdyz si ji vezme treba az treti zajemce, ktery si pro ni prijede treba pristi vikend po tom co ji videl. To mas takovou trpelivost s nakladanim a vozenim pryc z domu. A toho casu co u toho zabijes.
Kdyz si vyinkasujes zalohu, neni uz jedno jestli ji kupec rozbije u baraku nebo na benzince?
Stejne nevim jak by se takova situace resila nasledne kdyz by se kupec-rozbijec zacal cukat. Zavolala by se policie a jak by to probihalo dal. Penize by se pouzily na opravu znicenych veci, nebo uzavrit kupni smlouvu jako by se nic nestlo. Co kdyz ma kupec-nicitel predstavu to koupit za 10%-20% nizsi cenu nez prodejce a diskutovat o cene chtel az po projizdce. Jak by se stanovovala cena pokud by treba motor byl v jinem stavu nez vam prodejce pred projizdkou tvrdil. Ma nekdo tuhle zkusenost? Co kdyby si vzal kupec-nicitel pravnika, byla by vybrana zaloha vubec k necemu?
Ja treba s prodavajicim resim kupni cenu az po projizdce i kdyz svoji predstavu mam uz kdyz k nemu jedu a projizdka me to jen potvrdi a nebo rekne jdi od toho.

 offline 

 

#60 04.05.2015 18:47:16

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Další krádež motorek !!!


badyšot:

na OP sa dajú požičať prachy u nebankovky  vyk!  a máš kačky späť


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů