Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

představení motocyklů AJP

#21 07.04.2015 08:19:47

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: představení motocyklů AJP


blejdamint:

tohle je fórum o motorkách a vše co k tomu patří, vše ostatní je mimo téma a pokud tady někdo neustále brečí a tahá furt politiku, tak to jsou hospodské hemzy, které vede věčně nespokojena část obyvatelstva s argumentem "za komárů bylo líp"  vyk! absolutně mě nezajímá, jestli si někdo vydělá víc peněz nebo má majetek, každý dělá jak umí a nepotřebuje tady nutně tlačit svoje chytré řeči, že někde je líp....
si tady na fóru chvíli a nic jiného tady od tebe nečtu, buď se srovnej a bav se offmotem a nebo odpal......

 offline 

 

#22 07.04.2015 12:48:09

ZASEJA
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Místo: Semily
Věk: 34
Web
0 0

Re: představení motocyklů AJP


od firmy co to tu inzeruje bych už nikdy nic nekoupil,  kupoval jsem tam silničku a když jsem s ní byl pak v autorizovaným servisu tak mi tam řekli že to je poskládaná po bouračce sice perfektně ale byla bouraná... a mě přitom říkali že to nespadlo ani ze stojánku ...hovada, no co jsme v čechách a oni chtějí vydělat ,

 offline 

 

#23 07.04.2015 13:37:36

Re: představení motocyklů AJP


ZASEJA: asi mysleli že nespadla od jejího zmrtvýchvstání

 offline 

 

#24 08.04.2015 13:03:16

Martin_voe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 187
Založená vlákna
Místo: Praha
Věk: 32
0 1

Re: představení motocyklů AJP


No... a rsovnání s xr 250 z roku 99 je taky krapet přestřel :-D
Kdybych byl bohatej, tak proč ne, mně se líbí. A podpořil bych tim i nějaký menčí vejrobce, ať je konkurence a všichni se snažej smile

 offline 

 

#25 09.04.2015 00:55:25

Re: představení motocyklů AJP


Zdar, na tohle se člověk musí vyjádřit. Na obhajobu prodejce. Pouze dal info,že bude možno si přijet zkusit motorky a svézt se zadarmo na nich. Mělo se to vlákno přečíst a napsat max." díky za info " . Uvědomte si,že máte možnost pokud to nemáte daleko přijet se svézt na motorce,nikdo po Vás nic nechce, prostě Vám půjčí stroj a svez se a udělej si názor. To je spíš na díky a né na nadávky. Když jsem si kupoval AJP, využil jsem podobné akce v ČB a ještě pak jsem se 2 hodiny svezl s prodavačem v Plzni po cestách výjezdech,brodech atd.. Sám mi řekl,že chápe,že jsou to mé težce vydělané peníze a že je dobré vědet za co je utrácím.Než koupit, být zklamaný a obratem s provarem prodávat.. Měl jsem ještě adepta Yamaha WR 250,kterou nikde neměli a to jsem byl u 3 prodejců a slovo o tom ,že bych se šel svézt někam na enduro s ní abych věděl,tak se mi vysmáli... Což mě ujistilo,že jdu u AJP správnou cestou..podotýkám hledal jsem hobby motorku !! Stejně jako vy jsem se ptal kolik ajp je prodáno a že jsem se nedočetl v ČR moc recenzí,měl jsem hodně načteno z fora v USA a UK.. V době ,kdy jsem já kupoval PR5 ,tak prý ten rok prodali přes 50 strojů.. A že ví,že moc lidí nepíše na fora,ale že je to dáno tím, že každý využilo možnosti se svézt a pak bud koupil nebo ne a tím pádem pak nemuseli dlouho polemizovat jedna bába povídala..NAčež stejná odpověď mi přišla na to proč nejsou ojetiny,že jsem si myslel že jich je prodáno mnohem mín..Stejná odpověd, lidi věděli co kupují a jsou se strojem spokojeni,nové modely se nijak zvláštně neliší,tak nemění.. K ceně : 142 tis - já kupoval ještě za 134 900,- model 2014 - není drahá..Hledal jsem stroj (po ttr,ktm...) který je podobný soutěžáku,ale není soutěžák,času ubilo,rodina se rozrostla- tahle motorka má podvozek stejný jak jiné vaše motorky, hmotnost super,placka,možnost jezdit po silnici a 2 roky záruka!!! motorky co mají stejné komponenty stojí o x% více a tahle má ještě záruku..tak co, chápu že záruka je promítnutá do ceny,ale jsem za to rád..DAlší věc která se mi líbila byla ta že prý většina prodejců má stroje,ne na showroomu ale připravené na test,aby člověk jen nekoukal ale i posoudil,což se mi moc líbilo..lepší než katalog v Yamaze.. Po užívání AJP opět tvrdím,je to hobby stroj..!! pokud chcete být extra závodníci,není pro vás..jezdil jsem i se skupinou riderů,samozřejmě motorku chtěli půjčit a neřekli slovo proti,což mě těší..A popravdě dnes jsem za něj rád,ikdyž občas zastesknu na pořádné zlobení po větším výkonu, tak jezdím,toulám se kudy chci a neřešim dokola poměřování penisů,kdo má lepší stroj a bla bla.. ted mě třeba kamenujte.. Jen podotýkám,že před koupí jsem prošel dlouhou pouť zjištovaní věcí o AJp ale neprobíhalo to u klávesnice,ale u motorek..tot vše

 offline 

 

#26 09.04.2015 01:12:38

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: představení motocyklů AJP


Pánové, jen budu opakovat to, co je známo.

1. Z třech inzerátů lze považovat za nefiremní inzerci jen jedno vlákno a to je toto. Inzerent ale mlčí a patrně spoléhá na mou nevšímavost, čímž si sám sobě nepřipravuje zrovna dobrou půdu pro další jednání. To dojde i začátečníkovi. Jak to pak vrhá světlo/stín na inzerenta, netřeba komentovat.

2. Promo akce jdou za organizátorem - to je jasná věc - můžeme tedy děkovat, pokud se jdeme pobavit/povozit atp. Ale on to nedělá jen tak pro srandu králíkům, takže opatrně s těmi ódami. Milodar to záměrem není (ikdyž to tak v závěru nekdy finančně vyjde).
Yamahu bych k AJP moc nepřirovnával - lehce si jeden naběhne. AJP a Yamaha je nebe a dudy, ať se podíváš, kam se podíváš. Tím nebylo řečeno nic zlého/špatného o AJP - jen mají velký kus cesty k tomu, aby Yamahu dostihli.

Na telefonu, který máme na sebe oba, jsem zítra po 10:00 - jen pro pořádek.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#27 09.04.2015 18:45:00

Re: představení motocyklů AJP


spacak: jj, tohle se ti s AJP nestane. S Uralem taky ne

 offline 

 

#28 09.04.2015 19:24:33

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: představení motocyklů AJP

 offline 

 

#29 10.04.2015 08:23:30

Re: představení motocyklů AJP


Tady nejde o srovnání KTM vs AJP vs Námaha apod...
Láme se vše, když přijde na věc. Nic není nesmrtelné.

Po desáté jsem byl na founu a ono stále nikdo nic...  deb1  Proč já z toho celého začínám mít zase podobné pocity, jako při poslední akci?  ee2 

 offline 

 

#30 11.04.2015 10:45:32

Re: představení motocyklů AJP


Raduz TT600r test: jestli šlo o nějaký poplatek za inzerát, tak ten asi uhradí po akci z výnosů za prodané AJP

 offline 

 

#31 11.04.2015 10:50:51

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: představení motocyklů AJP


jees napsal(a):

Raduz TT600r test: jestli šlo o nějaký poplatek za inzerát, tak ten asi uhradí po akci z výnosů za prodané AJP

 usch 

 offline 

 

#32 11.04.2015 11:45:08

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: představení motocyklů AJP


Posmívat se.... to přece neděláme.

Ale sliby jsem už nějaký slyšel a tím to tak nějak skončilo.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#33 11.04.2015 12:51:29

Re: představení motocyklů AJP


Raduz TT600r napsal(a):

Posmívat se.... to přece neděláme.

Ale sliby jsem už nějaký slyšel a tím to tak nějak skončilo.

No právě, aby to se sliby o zajištění ND v budoucnu nebylo podobné

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů