Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dálkový ovladač bran a vrat FAAC XT2 868 SLH

#21 16.03.2015 17:44:46

Re: Dálkový ovladač bran a vrat FAAC XT2 868 SLH


Misstral: tak tlacitko je nejvyssi bod na tom tistaku, cili bych to resil tak jak sem to naznacil na obrazku. Odbrousil bych ten pozustatek ulomene packy a pak pres to bych nalepil nejakej kus jineho plastu. Z duvodu mozneho poskozeni roztavenim toho ovlacaciho stredoveho kolecka bych to tam nepajel, ale fakt prilepil. Presah bude dostatcnej a praskat to nebude a fungovat to bude nadosmrti. A bude to vypadat jako original ovladac bez zasahu. coz kdyz provrtas tak se tam bude dostavat dost bordelu a vlhkost... vyresil bych to tou opackou..prijde mi to lepsi. To vrtani byl napad jeste bez fotky toho tistaku.
Mozna nebude potreba ani na tu packu lepit resit nejakej cudlik na mackani, protoze tyhle mikrospinace se zmacknou i tak. Nemaji tam zadnej vodici prvek.


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#22 17.03.2015 22:07:18

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Dálkový ovladač bran a vrat FAAC XT2 868 SLH


cuir:
tak jsem to spáchal chlape. Díky za nápad. Mě samotnýho by nenapadlo tak malé nic lepit. No ve skutečnosti sem to udělal tak, jak jsi načrtnul, akorát se ta pacička co ovládá mikrospínač musí zeslabit opět na cca 0,7mm aby to kolečko zapadlo správně do těla ovladače. No tak uvidíme jak dlouho to bude fungovat a jestli se to nezlomí v brzké době...

 offline 

 

#23 18.03.2015 06:59:47

Re: Dálkový ovladač bran a vrat FAAC XT2 868 SLH


Incom3r napsal(a):

ahoj, vyborná vec je http://www.jabloshop.cz/gsm-syst%C3%A9m … ApvL8P8HAQ    uz jsem jich namontoval radu a zatim bez problemu muzes ovladat sms, prozvonenim, nebo ovladaci. zalezí jen na tobe co si zvolis, popr to muzes pouzit i na neco jineho..

používám jak toto tak i ovladač, tel využívám dlouho před příjezdem k baráku, ale ovladač je zase rychlejší když se pohybuješ kolem baráku, zjednodušeně GSM při příjezdu, ovladač při odjezdu. Hlavní výhodu GSM vidím v tom že si můžu otevřít vrata i na motorce
přes GPS, ovladačem mi to za jízdy moc nejde :-)). Tenhle příjímač GSM jsem za pět let už jednou měnil a není to zrovna levná věc.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů