Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nákup fungl nové motorky

#21 12.12.2014 21:29:43

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Nákup fungl nové motorky


RSWR:

hm, tak teda navím, kde jsem s tím měl tu čest, jinou motorku než KTM a Yamahau jsem neměl  smile 
myslel jsem, že se to převlelko přes tu matku a hřídel a pak jen pojistilo ohnutím těch zarážek na plochy matky druhé podložky

http://thumbs3.ebaystatic.com/d/l225/m/mPJ6u95wqXSMkJVPPwHtgZg.jpg

 offline 

 

#22 12.12.2014 23:59:34

Šéďa
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 387
Založená vlákna
Místo: Plzeňský kraj
Motorka: Ktm exc 450
Věk: 30
Tel: mám
0 0

Re: Nákup fungl nové motorky


Řešíte zase píčoviny.....
beachbitch řeší koupi nový motorky a vy matku se závlačkou nebo bez....  a22  a31 fakt mi to tady připadá občas jak na motorkářích...
když mu nechcete poradit tak mu nezasrávejte vlákno píčovinama.. ne 


Když řežu....., musíte mi přidat plyn.

 offline 

 

#23 13.12.2014 04:42:17

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Nákup fungl nové motorky


Raduz nevím, že bychom se znali osobně, ale v pohodě  a1 osobně jsem viděl jen xfanyho skrz Rekluse snad..  wink 

Jinak koukám moc se toho nezměnilo, nicméně díky za komentáře k věci, tak nějak se mi potvrdilo co jsem si myslel.. Smlouvat a smlouvat a když plácnu, tak když budu hodně úspesnej mohu se dostat cca na 130k za novou mašinu, když vyloučím KTM, že ?

 offline 

 

#24 13.12.2014 06:46:13

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Nákup fungl nové motorky


m.sedivec napsal(a):

Řešíte zase píčoviny.....
beachbitch řeší koupi nový motorky a vy matku se závlačkou nebo bez....  a22  a31 fakt mi to tady připadá občas jak na motorkářích...
když mu nechcete poradit tak mu nezasrávejte vlákno píčovinama.. ne 

ANO, včetně tvojeho pičatého příspěvku

 offline 

 

#25 13.12.2014 07:02:34

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Nákup fungl nové motorky


m.sedivec napsal(a):

Řešíte zase píčoviny.....
beachbitch řeší koupi nový motorky a vy matku se závlačkou nebo bez....  a22  a31 fakt mi to tady připadá občas jak na motorkářích...
když mu nechcete poradit tak mu nezasrávejte vlákno píčovinama.. ne 

s tím podceňováním závlaček děláš chybuuu  ee1  lol  wink 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#26 13.12.2014 08:39:00

luky.st
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TTR , husqvarna fe 450
Věk: 45
1 0

Re: Nákup fungl nové motorky


mart:To neni kutilsky zasah ale origo,kupoval jsem ji novou a je tam,zavlacku jsem tam ale taky nemel..


Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu

 offline 

 

#27 13.12.2014 09:35:46

Petr. B
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 285
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: Honda CRF 250 X
Věk: 31
0 0

Re: Nákup fungl nové motorky


beachbitch napsal(a):

Raduz nevím, že bychom se znali osobně, ale v pohodě  a1 osobně jsem viděl jen xfanyho skrz Rekluse snad..  wink 

Jinak koukám moc se toho nezměnilo, nicméně díky za komentáře k věci, tak nějak se mi potvrdilo co jsem si myslel.. Smlouvat a smlouvat a když plácnu, tak když budu hodně úspesnej mohu se dostat cca na 130k za novou mašinu, když vyloučím KTM, že ?

Jo dá se koupit Honda Suza a Kawa za ty peníze Yamaha a KTM je jinde.

 offline 

 

#28 13.12.2014 11:14:13

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nákup fungl nové motorky


beachbitch:

Netuším, jestli se znáte/neznáte - to je mezi váma.
Pokud máš z vlákna přínos v podobě nějaké užitečné rady, je to O.K.
Zkus to nejak v kostce a srozumitelně napsat jako závěr, až se ti povede něco sehnat - taky mě to zajímá, jak dopadneš.

Ostatní nekomentuju, páč nejsem lesbič, warmhunt, bi, nekro ani jinej metrosxuál  hmm 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#29 14.12.2014 20:00:30

Re: Nákup fungl nové motorky


Janek napsal(a):

beachbitch napsal(a):

Raduz nevím, že bychom se znali osobně, ale v pohodě  a1 osobně jsem viděl jen xfanyho skrz Rekluse snad..  wink 

Jinak koukám moc se toho nezměnilo, nicméně díky za komentáře k věci, tak nějak se mi potvrdilo co jsem si myslel.. Smlouvat a smlouvat a když plácnu, tak když budu hodně úspesnej mohu se dostat cca na 130k za novou mašinu, když vyloučím KTM, že ?

Zkus tady z fóra sumavahonzi (kontakt najdeš v jeho tématech). Má hodně velký přehled ano . Prvně bych zkusil i dealery v německu, přeci jen je to velký trh, nepotřebují se nažrat na pár kusech jako tady .... nevím, ale honza by mohl vědět.

- proč smlouvat ... řekni rovnou jsem XY z Kotěhůlek, mám kilotřicet, co mi za to prodáte .... ale já chci dvěpade .... jak nemáte za ty peníze .... u toho a toho mi řekli, že za kilotřicetdva mi prodaj .... tak se kurva snažte .... a1 
Po novým roce budou 2014 snad trochu levnější.

Villopoto jezdí korunkovou matku bez závlačky lol , ale asi bude titanová a1 

Janku, dík..

ale já mám přehled jenom když sám sháním, jinak asi ne víc, než kdokoli jiný, kdo se zajímá...

k tématu:

ceny motorek díky kurzu Eura a bůhví čemu ještě za poslední dobu poněkud vzrostly, resp. neklesají příliš pod ceníkovky..

kupní síla zdá se je a dealeři nemají důvod podlézat.. jediná šance je stará skladovka, což u krosovek není nereálné, popř nějaký šedý dovoz, ideálně z Usa..


hledat a hledat i mimo čr..

 offline 

 

#30 15.12.2014 03:12:15

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Nákup fungl nové motorky


sumavahonzi:

Dovoz z USA? to mi zajíma jsem v Kanadě a teda co tu chtej za ojetý třeba deset let starý 4takty to je hnus.. v USA trochu lepsi ale stejne bych to pri převozu do Kanady zaplatil na CLU a dani..

Máš nějakou zkušenost, že se to fakt vyplatí? Když se připočte doprava plus dan, clo, tak za kolik by ta motorka musela v USA bejt  hmm 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů