Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Spojkový koš KTM / Hinson / Prox / ...

#1 21.11.2014 16:27:31

doktor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 112
Založená vlákna
Místo: Benešov
Tel: 606 660 601
0 0

Spojkový koš KTM / Hinson / Prox / ...


Jsem postaven před hořkou situaci nákupu nového spojkového koše (konkr. je to na KTM-HSB 300 '11). Máte někdo nějaké doporučení / srovnání těchto tří variant v mém níže uvedeném výběru? Popř. jeho rozšíření? Nenapadá mě jak jinak to uchopit něž z pohledu "poměr cena / výkon". Já jediný, co jsem si k tomu schopen dát dohromady je ten čitatel = ceny.
A ještě k tomu podotázka: Do jaké míry ovlivňuje osekání koše lamelami včasná výměna gum mezi košem a ozubeným kolem. Ev. jaký si na to mám nastavit servisní interval?
No a vlastně když už jsem otevřel ten plný pytel problémů, tak co lamely a plechy? Je radno se něčemu vyhnout nebo je možno sáhnout bez rozmyslu třeba pro Prox? BTW: co Rekluse Core Manual, když budou ty Vánoce?
Prosím vás o vaše názory, rady. Díky.

Ten můj předvýběr (ceníkové ceny):
originál KTM: + nýty + gumy = 7867,00
Hinson: dodává se podle mých informací se šroubky (místo nýtů), ale bez gum, takže celý vyjde na 6892,00
Prox: dodávka komplet (zase jen moje info) se šrouby místo nýtů a gumama 5854,00

Editoval doktor (21.11.2014 16:28:23)

 offline 

 

#2 21.11.2014 18:05:35

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Spojkový koš KTM / Hinson / Prox / ...


doktor:
rozšiřuji na Talon:
http://www.zrmoto.cz/spojkovy-kos-ktm-2 … -sx-02-10/
Zkušenosti nemám. Jenom když jsem řešil problém chrastění na Rekluse EXP namontováno na KTM EXC 200, tak jedna z variant a způsobů řešení byla výměna koše. Z rekluse přímo napsali, že většinou ta výměna pomůže. Rekluse koš na EXC 200 nedělá. Nakonec jsem v rámci pokusů vyměnil můj skoro nový spojkový koš za výrazně jetý (výměna s kámošem) a bylo po rachtání. Do originálu KTM bych nešel. Už ta konstrukce je horší než nabízí většina náhradních výrobců..

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů