Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

skutečně najeté hodiny

#21 01.07.2014 16:58:45

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: skutečně najeté hodiny


honzaWR450F:
.. no tak tomu už neuhneš ... to je profipast a nebo na druhou stranu profi oservisovaná moto ... pokud je vše jak by mělo a nejsou tam skrytý vady, tak proč ne?
.. postavit moto po go je kus práce a pokud to všechno šlape je to OK ... ta užitná hodnota tam je

... no ty mth mi právě (a nejen mě) kolikrát nejdou a beru to jako lehkou vadu kterou řeším až najedu cca mth na výměnu oleje a servis... s tím dělám i další lehký vady.. tak jako s destičkama opravuju třmeny (dřív ne když tak nějak fungujou) atd...
... a to vidím, že se poměrně starám ... někteří to fakt dojebou na kost a pak to hodí za nízkou cenu do frcu ... jenže to je pak všechno měnit ... není na čem stavět... a nízká cena není nakonec dost nízká
... a to právě dojde ještě k naleštění ty bídy s tím, že se odstraní (nebo např rozbije - provrtá origo budík aby nešel spravit !!! i to jsem viděl) a jde do světa vytuněná stařena  lol 

a ten tvůj scénář s dalším prodejem je trefa 100% i s původníma foto  lol ... už mockrát....

 offline 

 

#22 01.07.2014 18:15:42

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: skutečně najeté hodiny


Honza : "jezdit off bez budíku,nebo analogy bez náhonu,jen s krytkou" Já jsem asi jediný kokot, který na základě prasklého náhonu motorku prostě odstavil...Jel jsem na tom 25km (to vím přesně, protože to jezdím pravidelně), po cestě na mě náhon vystčil prostředníček a je to tuším od předminulého víkendu, co jsem na ní neseděl.

Náhon došel dnes, tak uvidíme...Skládat to budu v pátek.

A jaký to má důvod ? Důvod to má ten, že pokud něco nefunguje, je to rozbitý a pokud je to rozbitý, tak by to nemělo jezdit, jenže to hlavní gró je v tom, že kdybych na to sral a neřešil, tak jak já pak budu dělat údržbu ? Podle čeho ?

Lepší najeto a postaráno, než "jakože najeto málo" a ojebáno...

V mém případě totálně přeservisováno lol Od nákupu XR (vše origo díly) jsem v tom za 35Kč/Km  lol A to se bavíme jen o prevenci a doladění nějakejch much (ložiska v kole, nová řetězovka, nový filtr, rozvoďák - nic nebylo vyloženě nutné)...

Jo a není v tom započítanej benzín big_smile Ale dělat jsem nic z výše uvedeného nemusel. A upřímně neznám nikoho, kdo by to dělal...Zkrátka by tu motorku ojezdil a nebo to řešil až...jednou...



http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3767_20140701_181741.jpg

Editoval jirka87 (01.07.2014 18:31:04)

 offline 

 

#23 01.07.2014 19:31:17

S4ne
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 448
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300, HBG FE 350
Věk: 28
0 0

Re: skutečně najeté hodiny


S ludmi je to otras...prave som sa dockal po tyzdnovom cakani fotiek motorky... ale kvalita taka ze lepsie by bolo keby som sa ich nedockal...Aspon keby som nepovedal vsetko co chcem vidiet... ne  bliz2 

 offline 

 

#24 01.07.2014 20:57:28

Re: skutečně najeté hodiny


Zatím to tady je samej podstivec, přizná se tu někdo kdo přetočil tacho? lol 

 offline 

 

#25 01.07.2014 22:50:47

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: skutečně najeté hodiny


Ja stocil tacho v praci na kamionu.dopredu big_smile kvuli zavade,kdyz byk tacho 14dni v oprave big_smile

 offline 

 

#26 02.07.2014 08:48:02

Re: skutečně najeté hodiny


Janek: Ty ani neznáš slovo poctivec, takže ono je to fuk. Koukám, že začínáš být i odborník na pravopis.

 offline 

 

#27 02.07.2014 09:28:40

Brky
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 142
Založená vlákna
Místo: Praha - Sporilov
Motorka: KTM EXC 500 F SixDays, KTM SuperEnduro 950 R
Věk: 38
Tel: mobilni
1 0

Re: skutečně najeté hodiny


No, osobne mam takovou zkušenost, ze uz si motorku z bazose proste nekoupim. Pouze s výjimkou pripadu, ze bude od člověka, kterého osobne znam a v idealnim pripade znam i tu motorku. V ramci historie shaneni ruznych motocyklu, at uz svých, ci v mem blizkem okoli, to bylo vždycky picou ke zdi. Klasickej model jsou takovy ty jednoletky s 60mth apd. To je ve vetsine pripadu pruser. Za prve ta motorka miva minimalne jednou tolik a za druhé to slusneho servisaka nevidelo ani z letadla. To je presne ten model prodeje zraneni, koncim, moc silna apd. kecy (ještě mi tam chybi nevhodny dar ! ). Ve vysledku je to jenom otoceni stroje, aby byl na novou sezonu novy kus. Ty kluci to na tech mistracich vylitaj uplne do nesmyslu, samo ze z toho sundají masku a budiky (aby si to nekde nerozbili prece) a výsledkem je, ze vic jak 3/4 motorek je levota. Je to muj soukromej odhad. Tu motorku za tu sezonu vojebou takovym zpusobem, ze se to hobikovi nemůže podarit za pet sezon a ta jejich zkušenost je takova, ze když uz to je neunosny a ta motorka potřebuje fakt servis, tak ji prodaj jako vonavku, se kterou se jezdilo na ryby přes les. Nahazou tam zpatky origo plasty, vratej masku a budiky, zlejou to cely silikonem a nalestej a normalni clovek nepozna ani prd. Pozna se to az během dalšího jezdeni, pripadne velkou rozborkou vcetne podvozku. Proste do toho lejou benzin a olej a jezdej. Když je potřeba něco jiného, tak to jde do světa. Opet plati to co vždy. VYJIMKA potvrzuje pravidlo a par takových výjimek znam. Asi bych neresil mth na motorce po Mikibergovi, Doktorovi, nebo třeba JirkoviKTM, pac vim, ze se ty kluci tomu venujou a ty motorky dostavaji co potrebuji, nicmene to jsou presne ty výjimky. Podstatou problemu je, ze je clovek obelhavan uz na zacatku a kupuje si stroj v nejake kondici a za to plati, nasledne pak zjisti, ze byl sproste okraden (tomu se jinak rikat neda) a je z toho plactivej. Osobne jsem jednu takovou motorku s 60mth po zavodnikovi přes dealera HSB kupoval (ta mela preci super servis) a co jsem pochytil, tak prusery pochazejici z jeji zavodni kariery resil ještě nasledujici majitel a to jsem do ni sam nasypal v servisu nesmysly.  Jak jsem jiz psal, je to opakovany pribeh a mrda me to, tak jsem se rozhodl se tehle sracek proste usetrit a nakupni strategii zmenit. Jina situace je, když si někdo kupuje moto za 50 tis s tim, ze do ni dalších 30 nasype a pak z toho bude motorka za 80 tis. Tomu rozumim a to je jina hra na jinem hristi. Vetsinou je to tak, ze si clovek koupi motorku za 80tis v cene 50tis a tech 30 tam nasype, aby to fungovalo. No mrdat....jsem se rozohnil, sorry za tak dlouhej výpotek....


mrdalem jsem byl, mrdalem jsem a mrdalem zustanu....az na vecne casy, Amen...

 offline 

 

#28 02.07.2014 11:38:31

MartinXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 283
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 0

Re: skutečně najeté hodiny


taky si přidám svojí troškou:)
na podzim (11/2013) jsem koupil HSB FE 450 , r.v. 08 z bazaru, chvíli se ten kus probíral i tady na offmotu ve vlákně "inzerce...no nekup to...." nebo jak. motorka byla koupena 11/09 v Anglii jako výprodejový kus. když jsem ji kupoval já (tj. přesně 4 roky později) měla na budíku 39mth.
Stav byl 1A s hvězdičkou, absolutně bez vůlí, boky motoru téměř netknuté, rám, vidlice, ráfky i plasty nikde ani škrábanec nebo seknutí. Olej jsem vyměnil po první kratší vyjížďce, na vypoušťáku 3mm ocelová šponka, jinak nic. rozvoďák je teď už nevim jak daleko, ale po konzultaci s místíma odborníkama v pohodě.  teď mám na budíku lehce přes 50mth, další výměnu oleje, opět na vypoušťáku nic. Jenom už motorka není opticky tak pěknásmile na konci sezony budu mít počítám tak 65 mth, více nestihnu. takže z mojeho pohledu těch 40mth za 4 roky provozu je hodně málo, ale né uplně nereálné. buď někdo skutečně jezdil tak málo, nebo koupil plasty i s origo polepama, nové ráfky( nevím jestli by ráfky přežily bez škrábance, nebo záseku více provozu... nebo je někdo přeeloxoval), nastříkal rám, vyměnil rozv řetěz....prostě přivedl motorku skoro do orig. stavu....to je mi záhadou

 offline 

 

#29 02.07.2014 11:38:40

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: skutečně najeté hodiny


Brky:

na tohle jsou 5 mozosti a ne kazdy je má.

možnost č.1
asi ta nejlepší,ale nejméně dostupná. brát motorky od nějakého závodního teamu, ale ne přes motoinzerci, ale přímo od daného teamu v Mx třeba HT nebo Buksa, ale k tomu se každej nedostane. Motorky jsou sice ojetý, ale servisovaný a prostě dobře nastavený a hobby jezdec se na tom opravdu výborně sveze a je spokojenej, navíc jsou ty motorky většinou za úplně jiný peníze smile 013tky za 80 atd.

možnost č.2 kupovat novou, na což jednoduše každej nemá.

možnost č.3 kupovat novou , ale ne aktuální model, občas se objeví doprodej motorek které jsou třeba 3 roky staré, ale prostěě nové a nejeté, často je cena i na 60% původní ceny stroje.

možnost č.4 Jak jsi zmínil koupit jednoduše ojetej stroj a investovat do něj nějakou tu kačku s tím, že víš na čem jsi.

možnost č.5 Hrát vabank a koupit tu rok starou motorku a doufat, že je pravda to co je v inzerátu, ale to je šance 50/50 u MX motorek a u endur je to tak 85/15 že trefíš vylétanou sračku.


MartinXR: ano i taková se dá sehnat a věř tomu, že vrátit motorku do stavu nové by stálo víc než ta nová motorka o času ani nemluvím, takže ta bude mít opravdu 40mth, ale je to vyjímka. Já ted koupil SX 250 z roku 2008 a ta motorka má reálně najeto taky okolo 20mth. Prostě stála a prášilo se na ni a je to na ní vidět, že na ni není co vytknout.

Editoval Joraell (02.07.2014 11:43:19)


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#30 02.07.2014 12:18:49

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: skutečně najeté hodiny


Ataman:
No chlape, a to si nepřej vědět co říkal mě když jsem mu v pondělí volal a byly jste tam, s kamarádem že??? Nj prej 2,5 hodiny pak Vás vyhodil, a mě to přislíbyl na tento pátek a včera mi psal že jí nechá sousedovi, s kterým byl na pivu a tam se zmínil že prodává  deb1  to je hnus dnes koupit moto fakt


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#31 02.07.2014 12:31:45

Brky
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 142
Založená vlákna
Místo: Praha - Sporilov
Motorka: KTM EXC 500 F SixDays, KTM SuperEnduro 950 R
Věk: 38
Tel: mobilni
1 0

Re: skutečně najeté hodiny


Tak ja mam na EXCecku najeto od novoty 49mth za dva roky, cili takovy motorky existujou, ne ze ne, ale je jich jako safranu......

PS: stesti je, ze ji nechci prodávat, protože s tim najezdem, servisni knížkou a stavem bych byl automaticky za lumpa, teda videno tou moji optikou  a1 

Editoval Brky (02.07.2014 12:32:53)


mrdalem jsem byl, mrdalem jsem a mrdalem zustanu....az na vecne casy, Amen...

 offline 

 

#32 02.07.2014 19:10:35

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: skutečně najeté hodiny


ja som kúpil včera XT660Z Ténéré s 4329km  ano 
ale nie rok 2014, ale r.2008 je to stočené???  a14 

Editoval bobkuuu (02.07.2014 20:01:19)


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#33 02.07.2014 19:41:12

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: skutečně najeté hodiny


Foto! Dojmy!

GRATULUJU JAK SVIŇ !

 offline 

 

#34 02.07.2014 19:57:58

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: skutečně najeté hodiny


o príspevok vyššie, XT660Z


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#35 02.07.2014 23:21:01

Re: skutečně najeté hodiny


FoXR napsal(a):

Ataman:
No chlape, a to si nepřej vědět co říkal mě když jsem mu v pondělí volal a byly jste tam, s kamarádem že??? Nj prej 2,5 hodiny pak Vás vyhodil, a mě to přislíbyl na tento pátek a včera mi psal že jí nechá sousedovi, s kterým byl na pivu a tam se zmínil že prodává  deb1  to je hnus dnes koupit moto fakt

No když je pán takový frajer, a prý nás vyhodil, tak asi takhle.

Dotaz na stav moto - po telefonu - vše je naprosto OK. Konkrétně jsem se ptal na ráfky, jestli nejsou střelený, chladiče atd. opakovaně mě ujišťoval, že je vše OK i když jsem mu řekl, že pojedem celkem 550 km a budu si muset půjčit káru, znásilnit kamoše....Fotky nepošle, byl v práci, ale stejně to prý neumí s PC, musela by to poslat jeho panímáma, no neumět poslat fotky mailem..., ale   Na dotaz na papíry - prý to koupil od borca - čistopis TP a faktura. Na dotaz, jestli má doklad o nabití i on, nevěděl a26 Chtěl jsem alespoň VINko, než vyrazím k proklepnutí, to poslal a OK.
Moto opticky fakt hezká, nijak neobitá. Klasika - první co vidím najebanej chladič, ale ne žebírka, ale trubky pravého chladiče  a fest na dvou místech, chladič na koso - prý to je normál, na funkci nemá význam. Vyměnili jsme si pohledy. Ptám se jestli má kozu, že mrknu na kola. Nemám. Aha, tak já si dojdu do auta pro vlastní. Obě kola bočně dost házely. Airbox zamrdanej jak kráva, filtr to samo. Dotaz na údržbu - já na tom nic nedělám, jen leju benzín a olej, mě to dělá borec v Bavorově. Chci mrknout pod lízátko kyvky, zda není probroušená nad ložisky, potřebuju si tam posvítit - nemáš svítilnu? Ne! V celým baráku na lontě nemáš svítilnu? Ne! Nakonec mě půjčil mobil kde zapnul světlo, kyvka asi dobrá, nebylo nic moc vidět - olejová kašička od řetězu, ale myslím, že to bylo dobrý. Přední desky total v hajzlu, vzadu začínalo ložisko. Chytnu řidítka, zabrzdím, zatlačím, cvak cvak - ložiska v hajzlu  a to doslova - otázka, jestli by výměna pomohla. Na vrchní matici čerstvě osekaný zářezy po šroubováku nebo klíči, asi tam někdo koukal, nebo se snažil to prasácky dotáhnout. Vždyť si říkal, že na tom nic nedělá, však jo, nic jsem s tím nedělal, nic tomu není. Předek měkej jak kráva, zdálo se, že je tam málo oleje, ale to je moje domněnka, každopádně při zkušební jízdě kmitání řidítek při rozjezdu i brždění, při přejezdu koleje. Den předtím jsem jezdil na exc 250, kde byl podvozek luxusní i přes to, že to byl rok 2005 a tenhle gas 2010. Nesrovnatelné. Tvrdil, že za vidlice ručí, že s tím nic není, i když tomu teda vůbec nerozumí, tak spodek jedné vidle měl viditelně mokrý blatíčko. Řetězovka pěkná. Doposud vše tak nějak vše ok, spotřebák, co není tragický, šlo víceméně o cenu a hlavně, neustále z nás dělal ku.... Při kontrole vidlic jsem se podíval na prachovky, v každé minimálně dva záseky po šroubováku, jak je doloval někdo ven (gufera). Tys to dělal? Ne, na to nikdo nešahal, nebylo třeba, takhle jsem to koupil od chlápka.Vidlice jsou bez problému. Máš tady někde přístupný net? zavolal bych do Gasa na nacenění dílů na opravu. Nemám. ty nemáš v celém baráku internet? Ne. Ok, Jdu do auta, mám tam noťas, najdu si tam číslo a zavolám. Našel, zavolal, zjistil, ceny za repas vidlí i dalšího a zapsal. I přes fakt, že celou dobu kecal ve všem se mě motorka líbila, byl jsem ochoten to vzít, ale chtěl jsem slevu na díly, resp. nutnou opravu. Požádal jsem ho, jestli může přitvrdit předpětí pružin, abychom vyloučili vážnější závadu, on, že tomu nerozumí a my s tím nic dělat nemáme, jen pokud nám odborník v gasu řekne, jak to máme dělat. Pak si dal říct, dokonce půjčil šroubovák a dotáhli jsme to na krev o pět kliků. Trochu to pomohlo, vyžádal jsem si další projetí, ale bylo to větší blato, než standardní vidlice Showa v DRZ 400, na to si nebudu kupovat ostrou, abych se s tím pral v každé koleji . Zatímco jsem to zkoušel, majitel se rozpovídal kamošovi o tom, jak byl zrovna před dvěma nebo třema dny v Brně na aukci motorek a nic zajímavého na kšeft tam nesehnal. Takže překupník. Navíc mě upozorňoval, že tohle je 3kilo Gas, a že je to ostrý jak sviňa, tak jsem se raději rozjížděl jak dement v autoškole, abych za to náhodou nevzal, ale světe div se, ono pořád nic nepřicházelo. Připomínám, že den předtím jsem jezdil na 250 EXC a tam malé škubnutí plynem pěkně tahalo ručičky, resp. nezvyk proti 4T. Tady se to roztáčelo jak dvěpade z 56týho roku, pak teda něco přišlo, ale podle mě to buď měl dodrbaně natryskovaný, nebo byl motor v prdeli, každopádně to nijak extra nejelo - jezdil jsem po rovné louce, ale je fakt že 2 hovno rozumím, resp. nemám zkušenost. Zvuky z toho žádný nešly. Inzeroval 108mth za 4 roky provozu, i když je asi normál tak 80 hodin ročně při občasném víkendovém ježdění, ale... na dotaz, měřák neměl, prý si to píše na papír a předtím mu mth řekl původní majitel, takže už jsem mu nevěřil ani slovo. Při dotazu, zda můžem mrknout na tacho stav origo kiláků na přibližný přepočet sdělil, že  s tím neumí, musel by hledat manuál a to že nebude a my na to hrabat nemáme. I přes to všechno, jsem se chtěl domluvit na slevě a mašinu bych vzal. Odmítl slevit, jediné co uznal, že jsou v hajzlu ložiska. Na mou hlášku, že jen ty dvě ložiska krku řízení dělají v gasovi 2 litry už to nevydržel a začal startovat, že si to přece každej stáhne stahovákem a od dává obyčejný ložiska čezet, na hovno gas, že jsou drahý. ALe vy si na tom přece nic neděláte...... Tak jsme se tam trochu vzájemně trápili a nakonec jsem ho nevzal . Když pominu spotřebák jako ložiska do krku, desky na předek, ložiska do zadního kola, najebaný ráfky, najebanej chladič, který by při rovnání určitě praskl (a já bych ho rovnal, abych ho dal do pořádných chráničů, ne těch křivých sraček od Gasa), vyjebaných předních vidlic a hlavně motoru, který nejede, resp. nutné GO (mám rád vše ok, a gas předepisuje 80mth na výměnu, borec udával 108, ale kde to vzal......by byla celková investice 20 táců, takže jsme na stovce za 2010. MOžná bych i toto zkousnul, byla fakt hezká, ale...... borec se choval jak se choval, a to jsem ho dopředu upozornil, že pojedu takovou dálku, a´t mě nekecá, nebo že tam bude dost velká rutika, takže o vyhození nemůže být ani řeč... Evidentně si potřeboval porovnat své ego, tak právě ještě trousil, že takhle to prodá hned, že už má DALŠÍHO zájemce s Hradce....ale jen než to nastartuje a každej se sveze.  usch  Ale věřím, že se najde mladej kluk, co koupí hezkou tvářičku  a pak postupně bude koukat, co z toho leze....

Čekal že přijede blbeček, který uvidí origo silikonem naleštěný polepy, vysází prachy, nebude nic zkoumat, na nic šahat, nechá si to nastartovat, projet o majitele, pak mě na to teprve pustil a odjede do čtvrt hodiny bez smlouvy jak on? Nejsem magor a za 100 litrů jsem ho s tím poslal do hajzlu. celej den v pr...., resp,. dovolená a dva litry v hajzlu za cestu a kamoš najel 600 km. To jsem se mohl zajet vykoupat na Jadran.

Ještě mě to nedalo, tak jsem se na druhý den stavil v Gasovi a požádal prodejce, jestli se můžu trochu pohoupat na vystaveném kusu. Koukal na mě jak na debila, pak pochopil, že jsem mu volal den ped tím ohledně těch dílů a obyč, nikoli R EC má ve standardu stejný vidle sachs a bylo to nebe a dudy. Ty vidle byly totál i s ložiskama. Pokud by byl rozumný, mohli jsme si nepříjemnosti ušetřit a já mohl kolem komína už vrkat na rozjebaným, ale opravitelným stroji za normální love. Prostě kohoutí zápasy s testosteronem. Takže tak!

no a ty dvě hodiny byly včetně 30 minutového telefonování známým, do gasa, hledání svítilny, startování noťasu a dvou vyjížděk. Kdyby z nás nedělal ku..., pustil barvu, dohodli bychom se na ceně mohli jsme být za hodinu pryč. Hlavně že á jel k němu 4 hodiny a zpátky další 4. To mistra nezajímalo. Ještě teď bych  a31  a31 

když jsem viděl tvoje vlákno, že hledáš gase a odkud jsi, tak mě napadlo, že jsi to ty. No klidně můžeš napsat, co ti o mě panáček napovídal, by mě to celkem zajímalo, když neměl ty koule mě to říct na místě a blije ti to do telefonu, asi fakt karaktéééér ee4  usch Já neprodávám nekšeftuju s motorkama na aukcích, já si na ni musím vydělat a utrhnout rodině, takže si svoji investici hlídám bez ohledu na to, komu se to lí-nelíbí. Světu Mír!!! Kuwa to je elaborát jak prase heh2 

Editoval Ataman (02.07.2014 23:42:48)

 offline 

 

#36 03.07.2014 08:35:02

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: skutečně najeté hodiny


Ataman :  Doslova je mi tě líto...Asi bych se neudržel a toto jsou chvíle kdy nezáleží na hmotnosti, zkušenostech a výchově, ale to by mi naskočila na krku žíla tlustá jak penis asiata a řval bych tam po něm do doby, než by mě sundal k zemi on a nebo infarkt...

Sally : " píšu si sním třeba dva týdny den co den a když už je schopen odepisovat na totální píčoviny, tak vim, že chce prodat" - přesně takové dávam jedním kliknutím do "BLOKOVAT" - sorry, ale nebuď spamer vole  tull 

Lidi jsou kurvy a já jsem se už párkrát ubezpečil o jedné věci - už nikdy nepojedu pro motorku dál jak 100km. Prostě nepojedu. To už by muselo být nevím co. A taky jsem jednou zažil dohodu:

Já : Můžu přijet dnes v 18hod ? Mám to hodně daleko..etc..
On : Ano, přijeďte, vše je nachystané. Zájemců je hodně, ale není problém, nic závazného
Já : Jedu

Přijel jsem za 3h na místo a borec surově : je mi líto, před půl hodinou si to odvezli, fakt moc to chtěli a takhle jako vy mi volá každej, že jede a jak mám vědět, že to je pravda..

No prostě demence na totál

 offline 

 

#37 03.07.2014 08:52:54

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: skutečně najeté hodiny


No to jsem zvědav jak to me půjde s prodejem mojí TM  usch  usch 

Dneska každej hned píše kolik dá člověk slevu, přitom viděl zatím jen fotku, jakoby jsme byly v supermarketu.  ne 

Editoval Joraell (03.07.2014 08:53:42)


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#38 03.07.2014 09:34:45

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: skutečně najeté hodiny


Joraell napsal(a):

No to jsem zvědav jak to me půjde s prodejem mojí TM  usch  usch 

Dneska každej hned píše kolik dá člověk slevu, přitom viděl zatím jen fotku, jakoby jsme byly v supermarketu.  ne 

Sleva mě nepřekvapuje, ale vždycky koukám za co se mnou chcou lidi motorku vyměnit od aut na dálkový ovládání po vytuněnýho golfa  usch  usch 

 offline 

 

#39 03.07.2014 09:39:11

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: skutečně najeté hodiny


Rada od Haliny na závěr - cenu o 5 000Kč přestřelím na úroveň co za dotyčnou věc ani nechci, napíše inzerát do TOP na bazosi a napíšu sleva možná na místě nebo - po dohodě atd, pak o těch 5000Kč slevím a dostanu to, co jsem původně chtěl.

Lidem v 80% případů nejde o tu cenu jako takovou, když je v tolerancích, ale četnými výlety do Egypta na koupačku si sem přivezli návyk smlouvat. A mají pak radost, že dostali slevu.

Já osobně většinou vytrvám. Vždy se najde ten, co akceptuje plnou cenu a když ne, kontaktuju zpětně toho, který z těch žádajících slevu byl nejslušnější a nejnormálnější.

 offline 

 

#40 03.07.2014 09:41:27

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: skutečně najeté hodiny


jirka87 napsal(a):

Rada od Haliny na závěr - cenu o 5 000Kč přestřelím na úroveň co za dotyčnou věc ani nechci, napíše inzerát do TOP na bazosi a napíšu sleva možná na místě nebo - po dohodě atd, pak o těch 5000Kč slevím a dostanu to, co jsem původně chtěl.

Lidem v 80% případů nejde o tu cenu jako takovou, když je v tolerancích, ale četnými výlety do Egypta na koupačku si sem přivezli návyk smlouvat. A mají pak radost, že dostali slevu.

Já osobně většinou vytrvám. Vždy se najde ten, co akceptuje plnou cenu a když ne, kontaktuju zpětně toho, který z těch žádajících slevu byl nejslušnější a nejnormálnější.

tak takhle to dela asi každej, bych řekl smile


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů