Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Profese (musíme si pomáhat)

#361 03.02.2014 15:55:02

street-dog
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 41
Založená vlákna
Motorka: BMW R1100GS
Věk: 28
0 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


Zdravíčko nevíte o někom kdo by udělal dvě malé ozubené kolečka ? Jedná se o kolečka do mlýnku na nudle smile originál jsou plastový, ale může být i z hliníku atd.. rozměry dodám.
Díky smile


Koupím doklady ČZ 125/453

 offline 

 

#362 04.02.2014 07:01:52

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Profese (musíme si pomáhat)


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#363 04.02.2014 09:18:58

street-dog
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 41
Založená vlákna
Motorka: BMW R1100GS
Věk: 28
0 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


Suchman:

Díky  ano 


Koupím doklady ČZ 125/453

 offline 

 

#364 08.02.2014 22:29:04

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


MartinSparco napsal(a):

Vencam666:Narexu jsem měl párkrát v ruce a při výkonu 800W je neskutečně těžká. V jedné ruce skoro neudržitelná. Na druhou stranu je to kus materiálu který předpokládám že vydrží.  Sháním pouze 125mm. Metabo neznám a v malých 125 jsem ji snad ani neviděl.

Tak jak to dopadlo s těma Hiltkama?
Jinak 125mm kup Metabo ale ber Quick, to má tu ručně povolovací matku, mám jich několik a jsou suprový, hlavně to pokaždý povolíš bez klíče, fak to maká neskutečně. Uplně ta první (tenkrát mi stačila jedna) vydržela asi 12let bez jedniné opravy ! Zbytek souhalsím s vencou666 + u tý 230ky ještě Narex, taky jí mám stoletou a furt drží, jen vypínač se měnil.


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#365 08.02.2014 22:34:11

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


Není tu někdo kdo dělá klimatizace do objektů?
Budu předělávat podkroví (ložnice a 2x dětský pokoj) a chci pevnou klimatizaci, tak bych to potřeboval s někým normálním spáchat, popř aspoň probrat, abych se nespálil jak kámoš, co mu to premanentně nejde a když už jde, tak to zas smrdí, jak se mu ucpává odvod kondenzátu.


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#366 08.02.2014 22:44:09

Re: Profese (musíme si pomáhat)


kornout: Dopadlo to tak že jsem na bazoši vysmahl vysněnou Makitu 9558HNK za 1200 i s poštovným. Uplně novou zabalenou.
K tomu povolování, ti poradím jednu věc, nikdy to nedotahuj klíčem, nebo to jednou nepovolíš. Popř ti praskne ten zarážkový kolíček. Taky jsem to dělal, dokud jsem nedostal za uši od starších zkušenějších. Vždy jen zmáčknu ten kolík a ručně to dotáhnu, směr otáčení ti vždy jistí aby se to nepovolilo. Od té doby mám klid a vše si povolím rukou a zase dotáhnu rukou, a tahám sebou jen kotouče bez nářadí  a1 
Makitu jsem měl už odzkoušenou z práce, takže za mě 1A zpracování, tenké tělo a lehké do jedné ruky, klidně celý den. Doporučuje 9 z 10 svářečů.

 offline 

 

#367 08.02.2014 22:45:13

Re: Profese (musíme si pomáhat)


kornout: Jo a ty Hiltyny nedopadly nijak. Prostě Martin (motoline) nedal vědět. Tak asi nemá čas, neřeším, v tomhle směru mám splněno  a1 

 offline 

 

#368 08.02.2014 23:04:21

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


MartinSparco napsal(a):

kornout: Dopadlo to tak že jsem na bazoši vysmahl vysněnou Makitu 9558HNK za 1200 i s poštovným. Uplně novou zabalenou.
K tomu povolování, ti poradím jednu věc, nikdy to nedotahuj klíčem, nebo to jednou nepovolíš. Popř ti praskne ten zarážkový kolíček. Taky jsem to dělal, dokud jsem nedostal za uši od starších zkušenějších. Vždy jen zmáčknu ten kolík a ručně to dotáhnu, směr otáčení ti vždy jistí aby se to nepovolilo. Od té doby mám klid a vše si povolím rukou a zase dotáhnu rukou, a tahám sebou jen kotouče bez nářadí  a1 
Makitu jsem měl už odzkoušenou z práce, takže za mě 1A zpracování, tenké tělo a lehké do jedné ruky, klidně celý den. Doporučuje 9 z 10 svářečů.

Tak dotahuješ to jen rukou, to je jasný, ale když se ti rafne, tak to musíš povolit klíčem a právě ten Quick od Metaba ne, prostě chytneš za zbytek kotouče a povolíš to.
U 230ky už nepomůže nic, tam je to většinou v řiti, jak se to hodně rafne  ee5 


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#369 08.02.2014 23:52:14

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


kornout napsal(a):

MartinSparco napsal(a):

kornout: Dopadlo to tak že jsem na bazoši vysmahl vysněnou Makitu 9558HNK za 1200 i s poštovným. Uplně novou zabalenou.
K tomu povolování, ti poradím jednu věc, nikdy to nedotahuj klíčem, nebo to jednou nepovolíš. Popř ti praskne ten zarážkový kolíček. Taky jsem to dělal, dokud jsem nedostal za uši od starších zkušenějších. Vždy jen zmáčknu ten kolík a ručně to dotáhnu, směr otáčení ti vždy jistí aby se to nepovolilo. Od té doby mám klid a vše si povolím rukou a zase dotáhnu rukou, a tahám sebou jen kotouče bez nářadí  a1 
Makitu jsem měl už odzkoušenou z práce, takže za mě 1A zpracování, tenké tělo a lehké do jedné ruky, klidně celý den. Doporučuje 9 z 10 svářečů.

Tak dotahuješ to jen rukou, to je jasný, ale když se ti rafne, tak to musíš povolit klíčem a právě ten Quick od Metaba ne, prostě chytneš za zbytek kotouče a povolíš to.
U 230ky už nepomůže nic, tam je to většinou v řiti, jak se to hodně rafne  ee5 

U 230 už pomůže jen velkej hasák big_smile 

 offline 

 

#370 09.02.2014 00:03:34

Re: Profese (musíme si pomáhat)


kornout: Nevěděl jsem co máš na mysli s tím Quickem ale co jsem koukal na YT videa, tak Metabo asi objevilo objevené.
http://www.youtube.com/watch?v=LB7SzIk27EU
Podle videa je Quick jen kolík kterým zarazíš do toho převodu a tím sundáš kotouč. Ale to mají co já vím všechny normální brusky. Nebo aspon jsem se nesetkal s nějakou která by to neměla. Nebo jsem to nepochopil a pak mi tedy vysvětli co to ten Quick je  lol 
By mě zajímalo kolikrát tam ten kolík vrazí v té rychlosti až se mu zalomí. Na boschce to stejně lehce dotahuju jako stejně lehce povoluju.

 offline 

 

#371 09.02.2014 13:48:11

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Profese (musíme si pomáhat)


hosi dela tu nekdo do stavebnictvi?potrebuju poradit ohledne vaty na zatepleni kruhu,raduz?


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#372 10.02.2014 22:14:19

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


MartinSparco napsal(a):

kornout: Nevěděl jsem co máš na mysli s tím Quickem ale co jsem koukal na YT videa, tak Metabo asi objevilo objevené.
http://www.youtube.com/watch?v=LB7SzIk27EU
Podle videa je Quick jen kolík kterým zarazíš do toho převodu a tím sundáš kotouč. Ale to mají co já vím všechny normální brusky. Nebo aspon jsem se nesetkal s nějakou která by to neměla. Nebo jsem to nepochopil a pak mi tedy vysvětli co to ten Quick je  lol 
By mě zajímalo kolikrát tam ten kolík vrazí v té rychlosti až se mu zalomí. Na boschce to stejně lehce dotahuju jako stejně lehce povoluju.

Vše jinak než sy myslíš, ten Quick je hlavně matice na utahování, je uplně jiná a ani nemá otvory pro klíč, fakt to funguje suprově, jiný než tyto na malý brusky nechci. Tím kolíkem to nedělám při otáčení vůbez, nechám to doběhnout, zaaretuju a zaberu za zbytek kotouče a krásně to povolíš.
To Vencam666:jj, hasák a svěrák a stejně někdy máš co dělat, já na to mám dvoje veliký siky, aby to klucí povolily na stavbě. Čoveče a už se mi i stalo, že se mi protoočila i ta spodní podložka, co je pod kotoučem, při těch demontážích, kdy je to zkřížený to železo, to dostane občas hodně naprdel.

Editoval kornout (10.02.2014 22:15:43)


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#373 10.02.2014 22:34:41

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


kornout napsal(a):

MartinSparco napsal(a):

kornout: Nevěděl jsem co máš na mysli s tím Quickem ale co jsem koukal na YT videa, tak Metabo asi objevilo objevené.
http://www.youtube.com/watch?v=LB7SzIk27EU
Podle videa je Quick jen kolík kterým zarazíš do toho převodu a tím sundáš kotouč. Ale to mají co já vím všechny normální brusky. Nebo aspon jsem se nesetkal s nějakou která by to neměla. Nebo jsem to nepochopil a pak mi tedy vysvětli co to ten Quick je  lol 
By mě zajímalo kolikrát tam ten kolík vrazí v té rychlosti až se mu zalomí. Na boschce to stejně lehce dotahuju jako stejně lehce povoluju.

Vše jinak než sy myslíš, ten Quick je hlavně matice na utahování, je uplně jiná a ani nemá otvory pro klíč, fakt to funguje suprově, jiný než tyto na malý brusky nechci. Tím kolíkem to nedělám při otáčení vůbez, nechám to doběhnout, zaaretuju a zaberu za zbytek kotouče a krásně to povolíš.
To Vencam666:jj, hasák a svěrák a stejně někdy máš co dělat, já na to mám dvoje veliký siky, aby to klucí povolily na stavbě. Čoveče a už se mi i stalo, že se mi protoočila i ta spodní podložka, co je pod kotoučem, při těch demontážích, kdy je to zkřížený to železo, to dostane občas hodně naprdel.

Já už málem letěl z okna ven, když se kousla lol 

 offline 

 

#374 12.02.2014 11:20:29

emigrant
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 386
Založená vlákna
Místo: Uničov
Motorka: XTZ 750
Věk: 32
0 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


cau borci, nedela tady nekdo pojisteni? potrebuji ted pojistit motorku, co nejrychleji at muzu jeste dnes vyzvednout znacku


Jedu kdy chci

 offline 

 

#375 12.02.2014 11:37:00

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Profese (musíme si pomáhat)


emigrant:

tak pokud to chceš hned, tak si zajdi na pobočku Koperativy s velkym TP a oni to s tebou online sepíšou a dají ti do ruky i zelenou kartu... Koperativu doporučuju, protože mám dobré zkušenosti a jejich ceny jsou taky o.k.

 offline 

 

#376 12.02.2014 11:56:15

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Profese (musíme si pomáhat)


emigrant:

Nebo stačí po netu.Já třeba povinný dělám většinou u epojisteni.Všechno za 5minut hotový.Zelenou kartu si vytiskneš a je to ;-)


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#377 12.02.2014 12:00:47

emigrant
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 386
Založená vlákna
Místo: Uničov
Motorka: XTZ 750
Věk: 32
0 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


Carel:

jasne., uz jsme to sfoukl, takze dnes si jdu vyzvednouzt znacku a snad o vikendu vyjedu :-)


Jedu kdy chci

 offline 

 

#378 12.02.2014 15:32:36

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


Čaute, můžete mi vy, co jste z brna poradit nějakého dobrého zubaře? Plánuji že tu zůstanu a nějak bych chtěl konečně někoho kdo se mi opravdu postará o zuby, né jak ta moje zubařka, která je snad ještě komunistka.

Předem děkuji.


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

#379 12.02.2014 15:46:09

MartinXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 283
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


Bitrin:

Mudr Gottwald, ul bělohorská, kousek od dělnického domu

 offline 

 

#380 12.02.2014 15:53:48

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: Profese (musíme si pomáhat)


MartinXR:

moc děkuji zajdu si za ním a poptám se protože ono je těžké najít teď zubaře který nabere další lidi


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů