Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Otevření a vyladění Yamahy WR

#21 20.01.2014 21:17:12

bagr12
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 126
Založená vlákna
Místo: BK a okolí
Motorka: Husaberg FE 650
Tel: DualSIM
0 0

Re: Otevření a vyladění Yamahy WR


Nutne to nemusi byt o know-how , jak uz nekdo psal,informaci je dnes spousta k sehnani.
Spis je to o tom,ze dve stejne veci udelane odbornikem a "odbornikem" maji vetsinou odlisny vysledek.
Aneb teorie a praxe neni totez.

 offline 

 

#22 20.01.2014 22:49:12

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Otevření a vyladění Yamahy WR


xfany napsal(a):

No a taky nektere postupy jsou neprenositelne, musis si je bud vydrit sam a pidit se aneb knowhow ti nikdo rikat nebude koor z rad servisaku.....a ani se nedivim ano 

... máš pravdu, v Čechách né. V Americe se s tím tolik neserou a ačkoli je nemám rád jako národ a jejich životní styl je mi protivný, tak tohle (že se se vším dělí nejlépe na 5 kanálech: FB, Youtube....) je ve skutečnosti posouvá dál, protože nikdo nespoléhá, že jenom pan jediný to umí a že tedy je nutné počkat až bude mít čas a nedej bůh co budeme teda dělat, když jedinej servisák co tomu rozumí umře??? a22 Naopak, konkurence je ku prospěchu věci, protože i ten super fachman musí na sobě pořád makat, jinak ho snadno doženou a předeženou. Mimochodem i kolegové z Rajchu se obnažili a taky nemají na webu napsáno: servis jedině u nás big_smile 
Jak jinak se to maj ty mladí kluci naučit, když jim budeme říkat ať do toho nešťouraj, že to stejně nesvedou cool Nebo kde se rodí super fachman, který rozumí všemu už v porodnici? Nějaká spešl porodnice? lol 
nějaké ukázky (samo, že to nezaručuje, že to uděláš podle videa správně, zkurvit jde všechno-vlastní zkušenost big_smile ):
http://www.youtube.com/watch?v=-FFIWtqU5Zc
http://www.youtube.com/watch?v=V2QxXOJHKHA
http://www.youtube.com/user/offroadschool?feature=watch

 offline 

 

#23 20.01.2014 23:32:00

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Otevření a vyladění Yamahy WR


xfany:

jo, máš pravdu, forum snese všechno, takže je asi potřeba si vybírat, co za rady budeš následovat. Každýho věc a svobodná volba. Ono je jasný, že při tom můžeš taky dost toho pokurvit a namísto toho fachman ti to udělá (nebo měl by) odborně a se zárukou za nějakej peníz. Já to myslel tak, že přístup k informacím je venku prostě lepší. Tady jsme v Čechách se vším všudy a tak si tady za pivo předáváme manuály na oficiálně prodávaný motorky  tongue a říkáme, že oficiální servis je nahovno a že ten a ten je super fachman. smile  Jo a podle Thumpertalku jsem natryskoval karbec na KTM EXC 200 a za cenu šoupěte koupil celej novej originál Keihin karbec v Holandsku s osazením dle výběru. To mi tady v Čechách nikdo neporadil... Tady mi nabízeli krásný nový fabricky osázený karburátor za 2 x tolik a přitom, když jsem se zeptal všech uživatelů, co jezdí více (i závody) tak to každý přetryskoval jinak oproti základu.... Po 60 MTH vše o.k. a funguje, nic se nezadřelo akorát na zimu jsme to přetryskovali. Já fandím každýmu, který má snahu se to naučit. Jsou mladí a jsou budoucnost. ano Je mi jasný, že v 16 nikdo nevěděl všechno, ale to neznamená, že to tak zůstane a že jednou nemůže být servisman závodního týmu třeba YAMAHA. ano 

 offline 

 

#24 20.01.2014 23:48:00

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Otevření a vyladění Yamahy WR


xfany napsal(a):

E: To je taky od tebe peknej kryci manevr lol  cituji: nějaké ukázky (samo, že to nezaručuje, že to uděláš podle videa správně, zkurvit jde všechno-vlastní zkušenost  lol 

to není krycí manévr, to je upozornění, že ačkoli ty videa jsou správně, tak nezaručují dobrý výsledek usch 
Videa jsem dal na ukázku, že venku prostě ty informace najdeš, v Čechách ne. Tady je to "tajem" cool 
jdu spinkat...

 offline 

 

#25 20.01.2014 23:59:26

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Otevření a vyladění Yamahy WR


xfany:
twl Fanyno, vždyť v těch videích ukazujou jaký přípravky máš použít. I když je budeš mít, tak to můžeš zkurvit. a8  To je stejný jak s opravářema aut. Dělá ve značkovým servisu, no a pak bokem dělá melouchy doma s těma přípravkama... Zaručí ti to něco? To jsou ty samý story: twl kdo se v tom autě před tím vrtal lol  lol  lol 
Ve skutečnosti si myslím, že na složitější věci je výhodnější vždy použít mechanika. A to pokud možno toho jednoho třeba po celou dobu co mám motorku...

 offline 

 

#26 21.01.2014 01:08:04

supermoto
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 63
Založená vlákna
Motorka: KTM 450 EXC
0 0

Re: Otevření a vyladění Yamahy WR


Já musím jen souhlasit s Motorsem !!
Shodu okolností jsem zrovna v tu středu co jsi mu WRko vezl, tak já jsem už kolem 2 odpoledne spokojeně své kompletně otevřené WRko od Rosti vezl domů  wink Motorku jsem jezdil zhruba rok zavřenou ale už když jsem jí kupoval tak jsem si trochu s RSWR psal co a jak dělat a počítal jsem s tím že to nechám jednou otevřít, ale jelikož jsem byl asi 3 roky bez moto, tak mi ta 450 připadala ze začátku že to letí jako prase i zavřený. Za ten rok už jsem něco najezdil a rozhodl jsem se že si to teda nechám od Rosti zkontrolovat a kompletně otevřít na další sezónu. Ještě pár dnů předtím než jsem mu to vezl jsem koupil nový výfuk (místo toho originálního) z motokrosové Kawasaki upravovaný na WRko na což jsem se později dozvěděl že už ten výfuk prošel rukama Rosti a prodával ho nějaký jeho kamarád  wink Mašinu jsem mu teda dovezl a řekl na co by se bylo potřeba podívat a co se mi zdá že je špatně a ať to radši všechno znova sám zkoukne. Mezi tím co jsem doma čekal než mi to všechno udělá mi posílal fotky co všechno na motorce dělá a nějaké informace k tomu. O několik dní později jsem si už pro motorku jel. Čekala na mě v jeho garáži, kde mi všechno znova řekl na co se díval, kontroloval a jak otvíral motorku na plný výkon (dodal že teď už to letí jako raket  big_smile ) a co by bylo třeba udělat a znova zkontrolovat po další sezóně jelikož spojkový koš už toho má celkem dost za sebou, tak se ho ještě Rosťa snažil dát trochu do kupy což se mu celkem povedlo a tu sezónu na něm ještě odjezdím. Potom už jsem se rozloučil a jel domů natěšenej (asi jako když mi bylo 5 a rodiče mě poprvé na Vánoce pustily ke stromečku  lol ) až to konečně projedu  cool  Druhý den už jsem nemohl dospat a běžel se konečné svézt a to co mi s tou motorkou provedl bylo až neuvěřitelný  a11 Obrovsky tomu narostl spodek kterej je teď fakt naprosto brutální !! Ve vrchu to jede taky znatelně lépe ale největší změnou je ten spodek masakr  a1 Motorka už se i tak strašně nedusí při rychlém přidáni plynu a není to tak celkově ucukaný. Zvuk z výfuku je taky mnohem hezčí ale to je asi dáno tou jinou koncovkou  wink Musím říct že RSWR je prostě jednička strašně mu děkuju že mi to tak parádně naladil  ano  ano  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů