Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

jaka firma na nikasil?

#141 06.01.2014 23:21:29

Re: jaka firma na nikasil?


1.Nicasil- vyvinula firma MAHLE v roce 1967

2. Nicasil čechy pouze Strakonice: Bohouš Staša má lázen a i brusku
                                                   Jirka Trojan má lázen ne brusku
                                                   Šterba brusič nemá lázen
                                                   Ještě je tam pan Procházka, ale stím jsem nikdy nespolupracoval a ani nevím jestli pořád dělá.

                                                   
JM moto, Klimeš, Oulehla, LN moto, Zloch ani nikdo jiný nemá nic společmého z nicasilem jen to že ho sprostředkují.
Tyhle lidé ho mají vždy o trochu rychleji a záleží kolik kdo za rok udělá válců, tak kněmu všichni přistupují.
Jen napíšu že pokud můj nejlepší zákazník přijde ve čtvrtek se zadřeným válcem v sobotu na 100% pojede závody tot k rychlosti nicasilu.
Jinak není problém s rychlostí nanášení na všechny válce v ČR by v podstatě stačila jedna lázen. Problém je v broušení píšete zde o rozdílných typech motorek a tam hledejte podstatu věci. Brusič totiž nemůže brousit např. KTM 505 průměr 100mm pak 125 průměr 54mm a pak 250 4-T průměr 78mm. V praxi se brousí série např 450cc pak 250 atd.
Záleží kdy se válec po nikasilu dostane k brusiči co zrovna jede za sérii. Kdyby bylo ve Strakonicích tak osm brusičů na ty dva nanašeče to by byla rychlost.Akorát by se asi postříleli kdo co bude brousit, že tamten si vydělá víc tamten by pomlouval toho atd.

3.Vložka místo nicasilu blbost dokud jde vařit, tak pořád lepší vařený válec s nicasilem než vložka.

4 To by jste koukali co odborníků z Vás vytáne peníze za kvlitní nicasil z venku a válec skončí ve Strakonicích.

5. Vy co měříte ovalitu a kuželovost válece po dodání od kohokoli, postupujete přesně tak jak se má a kontrola před smontováním je víc než dobrá. Vy ostatní bud měřte nebo pokud nemáte měřidla se do těchto oprav vůbec nepouštějte. To že si někdo najde firmu na nicasil na netu pošle tam válec oni mu přiřadí píst si myslí že rozbalí balík smontuje to a jede, je naivka co by se měl ještě učit a nespoléhat na ostatní že to udělali dobře. Ten co to montuje je odpovědný za výsledek. Většina špatných nicasilů jak píšete je neodborná montáž a následné zabíhání motoru.

6. ještě by mě zajímalo jak vypadají špatně "zapucované" kanály po nicasilu. Prosím dejte sem fotky.
nejvíc mě dostal ten co tu píše že po nicasilu měl nezačištěné kanály a tak je začistil. To je asi jako po nástřiku auta metalízou znova vybrušovat plnič.

Editoval pedro (06.01.2014 23:29:28)

 offline 

 

#142 06.01.2014 23:31:32

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: jaka firma na nikasil?


pedro:

jen doplním oulehla umí něčím brousit ale nejsem schopen říct čím jestli ma honovací hlavu nebo ma jen ty obyčejne kameny což si myslím že nema stím by na nicasilu moc neuspěl. ale je schopny přebroušení udělat na počkaní když to hoří. co mě jen zarazilo že rozměr nahoře a dole byl rozdílny asi o 0.02 mm což by ta honovací hlava měla udělat na stejny pruměr? nebo to vždy trochu ujede?


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#143 06.01.2014 23:43:43

Carlitos13
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 579
Založená vlákna
Místo: Ústí nad Labem
Motorka: 1090 adv r
Věk: 40
Tel: 731309504
0 0

Re: jaka firma na nikasil?


pedro napsal(a):

1.Nicasil- vyvinula firma MAHLE v roce 1967

2. Nicasil čechy pouze Strakonice: Bohouš Staša má lázen a i brusku
                                                   Jirka Trojan má lázen ne brusku
                                                   Šterba brusič nemá lázen
                                                   Ještě je tam pan Procházka, ale stím jsem nikdy nespolupracoval a ani nevím jestli pořád dělá.

                                                   
JM moto, Klimeš, Oulehla, LN moto, Zloch ani nikdo jiný nemá nic společmého z nicasilem jen to že ho sprostředkují.
Tyhle lidé ho mají vždy o trochu rychleji a záleží kolik kdo za rok udělá válců, tak kněmu všichni přistupují.
Jen napíšu že pokud můj nejlepší zákazník přijde ve čtvrtek se zadřeným válcem v sobotu na 100% pojede závody tot k rychlosti nicasilu.
Jinak není problém s rychlostí nanášení na všechny válce v ČR by v podstatě stačila jedna lázen. Problém je v broušení píšete zde o rozdílných typech motorek a tam hledejte podstatu věci. Brusič totiž nemůže brousit např. KTM 505 průměr 100mm pak 125 průměr 54mm a pak 250 4-T průměr 78mm. V praxi se brousí série např 450cc pak 250 atd.
Záleží kdy se válec po nikasilu dostane k brusiči co zrovna jede za sérii. Kdyby bylo ve Strakonicích tak osm brusičů na ty dva nanašeče to by byla rychlost.Akorát by se asi postříleli kdo co bude brousit, že tamten si vydělá víc tamten by pomlouval toho atd.

3.Vložka místo nicasilu blbost dokud jde vařit, tak pořád lepší vařený válec s nicasilem než vložka.

4 To by jste koukali co odborníků z Vás vytáne peníze za kvlitní nicasil z venku a válec skončí ve Strakonicích.

5. Vy co měříte ovalitu a kuželovost válece po dodání od kohokoli, postupujete přesně tak jak se má a kontrola před smontováním je víc než dobrá. Vy ostatní bud měřte nebo pokud nemáte měřidla se do těchto oprav vůbec nepouštějte. To že si někdo najde firmu na nicasil na netu pošle tam válec oni mu přiřadí píst si myslí že rozbalí balík smontuje to a jede, je naivka co by se měl ještě učit a nespoléhat na ostatní že to udělali dobře. Ten co to montuje je odpovědný za výsledek. Většina špatných nicasilů jak píšete je neodborná montáž a následné zabíhání motoru.

6. ještě by mě zajímalo jak vypadají špatně "zapucované" kanály po nicasilu. Prosím dejte sem fotky.
nejvíc mě dostal ten co tu píše že po nicasilu měl nezačištěné kanály a tak je začistil. To je asi jako po nástřiku auta metalízou znova vybrušovat plnič.

tento týden budu řešit nicasil,tak mi toto pomůže trochu v rozhodování ano ještě by mohla být pro členy nějaká slevička a je to úplně ano 

 offline 

 

#144 07.01.2014 11:07:54

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: jaka firma na nikasil?


pedro:
hezky shrnuto.  ano 
Edit: ještě by mě zajímalo jestli můžu:
- jak je to teda s těma bublinkama? Vadí/nevadí? Kolik jo/ kolik ne?
- jsou tedy oba nikasily (lázně) na srovnatelné úrovni?

Editoval badyšot (07.01.2014 12:16:23)

 offline 

 

#145 07.01.2014 12:57:27

Carlitos13
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 579
Založená vlákna
Místo: Ústí nad Labem
Motorka: 1090 adv r
Věk: 40
Tel: 731309504
0 0

Re: jaka firma na nikasil?


pedro napsal(a):

1.Nicasil- vyvinula firma MAHLE v roce 1967

2. Nicasil čechy pouze Strakonice: Bohouš Staša má lázen a i brusku
                                                   Jirka Trojan má lázen ne brusku
                                                   Šterba brusič nemá lázen
                                                   Ještě je tam pan Procházka, ale stím jsem nikdy nespolupracoval a ani nevím jestli pořád dělá.

                                                   
JM moto, Klimeš, Oulehla, LN moto, Zloch ani nikdo jiný nemá nic společmého z nicasilem jen to že ho sprostředkují.
Tyhle lidé ho mají vždy o trochu rychleji a záleží kolik kdo za rok udělá válců, tak kněmu všichni přistupují.
Jen napíšu že pokud můj nejlepší zákazník přijde ve čtvrtek se zadřeným válcem v sobotu na 100% pojede závody tot k rychlosti nicasilu.
Jinak není problém s rychlostí nanášení na všechny válce v ČR by v podstatě stačila jedna lázen. Problém je v broušení píšete zde o rozdílných typech motorek a tam hledejte podstatu věci. Brusič totiž nemůže brousit např. KTM 505 průměr 100mm pak 125 průměr 54mm a pak 250 4-T průměr 78mm. V praxi se brousí série např 450cc pak 250 atd.
Záleží kdy se válec po nikasilu dostane k brusiči co zrovna jede za sérii. Kdyby bylo ve Strakonicích tak osm brusičů na ty dva nanašeče to by byla rychlost.Akorát by se asi postříleli kdo co bude brousit, že tamten si vydělá víc tamten by pomlouval toho atd.

3.Vložka místo nicasilu blbost dokud jde vařit, tak pořád lepší vařený válec s nicasilem než vložka.

4 To by jste koukali co odborníků z Vás vytáne peníze za kvlitní nicasil z venku a válec skončí ve Strakonicích.

5. Vy co měříte ovalitu a kuželovost válece po dodání od kohokoli, postupujete přesně tak jak se má a kontrola před smontováním je víc než dobrá. Vy ostatní bud měřte nebo pokud nemáte měřidla se do těchto oprav vůbec nepouštějte. To že si někdo najde firmu na nicasil na netu pošle tam válec oni mu přiřadí píst si myslí že rozbalí balík smontuje to a jede, je naivka co by se měl ještě učit a nespoléhat na ostatní že to udělali dobře. Ten co to montuje je odpovědný za výsledek. Většina špatných nicasilů jak píšete je neodborná montáž a následné zabíhání motoru.

6. ještě by mě zajímalo jak vypadají špatně "zapucované" kanály po nicasilu. Prosím dejte sem fotky.
nejvíc mě dostal ten co tu píše že po nicasilu měl nezačištěné kanály a tak je začistil. To je asi jako po nástřiku auta metalízou znova vybrušovat plnič.

to co se píše je naprostá pravda,jedinej Bohouš Staša měl prachy aby zakoupil zařízení na nikasil a taky to byl tovární jezdec ČZ a měl možnost po revoluci získat prostory ve fabrice,ale někdy když maji fofr tak to taky dovedou odfláknout

 offline 

 

#146 09.01.2014 01:12:03

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: jaka firma na nikasil?


Nalezl jsem výrobce nikasilu z Holandska. key  geer  a15 

Dle info,by měli dělat i pro týmy z GP gp  ano,a další dvě zahraniční firmy.Základ čerpán zde:
http://translate.google.cz/translate?hl … &u=EMOT.NL ,sekce specials

Jsou to:
PowerSeal-Holandsko
http://translate.google.cz/translate?hl … 6bih%3D598 gp 

GILARDONI-Itálie
http://translate.google.cz/translate?hl … 6bih%3D598

AIRSAL-Španělsko
http://translate.google.cz/translate?hl … 6bih%3D598


Ještě přidám,třeba bude někoho zajímat Nickies

http://translate.google.cz/translate?hl … 6bih%3D598

a jrště jedno hodně zajímavé čtení¨

http://www.mmspektrum.com/clanek/opravy … otoru.html

Editoval MotoDriver (09.01.2014 02:20:04)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#147 09.01.2014 02:06:05

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: jaka firma na nikasil?


Hm 246€ za obsah nad 250ccm + doprava do holanska je tam i pekny video jak postupujou ano 


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#148 09.01.2014 09:13:16

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: jaka firma na nikasil?


xfany napsal(a):

Vsichni reknou vsecho ......

A špekulanti a přeprodejci maj po byznysu  smile  Ja to taky poznal u podlahovin jak je internet mocny velkoobchod je pase a ceny skorovšeho na minimu konečný spotřebitel vysmátej.


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#149 09.01.2014 09:27:54

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: jaka firma na nikasil?


Prochal11:
nemyslím si. Vždyť vidíš, že i tady v CZ jsou různé ceny od překupníků a přitom to dělá ten samý výrobce. A třeba u toho Holandskýho nikasilu je v ceníku na jejich stránkách za 125ccm cena 219 EUR bez poštovnýho (což je při starým kurzu cca 5 500,- Kč.). Já jsem za Holandský Nikasil dával 4300,- včetně pošty a kupoval to od Holandských překupníků tady v Čechách viz můj příspěvek #51 tady v tomhle vlákně. Asi tam bude dost velký prostor z oficiální katalogové ceny a ceny, na které se může dostat překupník, který je významný zákazník...

 offline 

 

#150 13.02.2014 21:02:05

Zajeci_kulky
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 46
Založená vlákna
Motorka: CRF450, Gas 300EC,KTM EXC
Věk: přes 30
Tel: nejni :-)
1 0

Re: jaka firma na nikasil?


nechávám dělám vložky, skoro do všeho a mám klid (za cenu čr nikasilu) . . . .  big_smile  big_smile 

 offline 

 

#151 14.02.2014 08:31:25

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: jaka firma na nikasil?


Zajeci_kulky napsal(a):

nechávám dělám vložky, skoro do všeho a mám klid (za cenu čr nikasilu) . . . .  big_smile  big_smile 

Máš nějaké bližší info,případně kontakt? Už 4 týden  !!!  se mi válí válec na 125 u p. Olehly a není hotov,prý bude v pondělí.Mám nutkání pro něj zajet a dát to někomu jinému pokud nebude hotovo jak slíbil (už asi po třetí). Smutné je že to řeší člověk který mi ten motor dělá a ten p. Oulehlu myslím docela zásobuje a on se s ním nějak nebaví, prý je velmi arogantní a že máme čekat až to bude tak to bude a neotravovat ho telefonama  heh11 . Nikdo by ho neotravoval kdyby při přijetí zakázky řekl že to bude za měsíc,ale dohoda byla týden až dva podle práce.Překvapuje mě to, s p.Oulehlou jsem jednou mluvil telefonem,byl velmi ochotný a vstřícný a teď slyším toto. Asi záleží jak se vyspí.
Nicméně dodací doba v mimosezónu je  a31 Chci vložku, né nikasil,jsou popraskané kanálky a svařovat to nechci.

 offline 

 

#152 14.02.2014 09:22:55

kawas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 201
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Věk: 53
0 0

Re: jaka firma na nikasil?


Jardo , ja se ptal technika v hlavni centrale KTM ve Vlasimi kdyz jsem objednaval  dily , jak to resi oni a rikal ze novemu valci se nikdy nic nevyrovna co se tyce nikasilu , oni to posilaji do nemecka je to pry overene a v CR pry tragedie. a8 
Origo nikasil mi rikal se dela v italii u Atheny jestli si pamatuju dobre  a pry to taky umi zaridit ale stoji to polovinu ceny noveho valce.
Jestli ta vlozka bude fungovat tak by to bylo ovsem super , je ale divne ze se to na 2T nedela..

 offline 

 

#153 14.02.2014 09:32:33

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: jaka firma na nikasil?


kawas napsal(a):

Jardo , ja se ptal technika v hlavni centrale KTM ve Vlasimi kdyz jsem objednaval  dily , jak to resi oni a rikal ze novemu valci se nikdy nic nevyrovna co se tyce nikasilu , oni to posilaji do nemecka je to pry overene a v CR pry tragedie. a8 
Origo nikasil mi rikal se dela v italii u Atheny jestli si pamatuju dobre  a pry to taky umi zaridit ale stoji to polovinu ceny noveho valce.
Jestli ta vlozka bude fungovat tak by to bylo ovsem super , je ale divne ze se to na 2T nedela..

?? ou2 ??
Vždyť ji dávám na 2T,funkčnost ověříme, cena není tragická.Jen ty temíny  a31 

 offline 

 

#154 14.02.2014 09:38:28

kawas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 201
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Věk: 53
0 0

Re: jaka firma na nikasil?


Ja myslel primo z vyroby nedela u 2T MX/endura , aspon jsem to jeste nevidel   a11  , na Honde XR jsem mel vlozku a vybrus stal 250 a bylo to skoro na pockani  ano 

 offline 

 

#155 14.02.2014 10:29:00

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: jaka firma na nikasil?


Jarynn:

Jardo ja to to v pondělí vyzvednu a dovezu pokud nebudu vyjety stavím se u vojty.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#156 14.02.2014 10:41:35

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: jaka firma na nikasil?


Jarynn napsal(a):

Zajeci_kulky napsal(a):

nechávám dělám vložky, skoro do všeho a mám klid (za cenu čr nikasilu) . . . .  big_smile  big_smile 

Máš nějaké bližší info,případně kontakt? Už 4 týden  !!!  se mi válí válec na 125 u p. Olehly a není hotov,prý bude v pondělí.Mám nutkání pro něj zajet a dát to někomu jinému pokud nebude hotovo jak slíbil (už asi po třetí). Smutné je že to řeší člověk který mi ten motor dělá a ten p. Oulehlu myslím docela zásobuje a on se s ním nějak nebaví, prý je velmi arogantní a že máme čekat až to bude tak to bude a neotravovat ho telefonama  heh11 . Nikdo by ho neotravoval kdyby při přijetí zakázky řekl že to bude za měsíc,ale dohoda byla týden až dva podle práce.Překvapuje mě to, s p.Oulehlou jsem jednou mluvil telefonem,byl velmi ochotný a vstřícný a teď slyším toto. Asi záleží jak se vyspí.
Nicméně dodací doba v mimosezónu je  a31 Chci vložku, né nikasil,jsou popraskané kanálky a svařovat to nechci.

Ahoj, teď jsme po sezóně otevřeli motory a preventivně měřili válec a písty. U nás zatím vše o.k., ale najeli jsme asi méně než ty. Když jsem to měl venku, tak jsem válec dovezl k jednomu bývalému závodníkovi, co teď opravuje motory a motorky a ptal se ho jestli má cenu dělat honování na starším Nikasilu (u 200) a on mi to rozmluvil, ale mimochodem jsme se bavili o Nikasilu. V předchozích příspěvcích to dobře shrnul "Pedro" a ještě to ve skutečnosti funguje tak, že lázeň v které se dělá Nicasil je nejkvalitnější na začátku a pak s dalšíma várkama válců ztrácí výsledný Nikasil na kvalitě. Takže ty nejkvalitnější jdou VIP zákazníkům a pak podle důležitosti. Staša by měl být to nejlepší v CZ a záleží na tom, od koho se tam ten válec dostane. I ten bývalý závodník řekl, že se se Stašou zná, posílá mu dost válců na Nikasil a stejně není v první vlně válců, co jdou do nové lázně smile Zavařuje se dost běžně, tak jestli prohlásí, že to jde zavařit, tak by to mělo být o.k. Pokud budeš dávat vložku, tak by mě zajímalo jak si to povede ve vysokootáčkovém 2T a budu rád, když se tu budeš dělit o zkušenosti. Kdybys chtěl přeci jen Nikasil, tak se můžu zeptat toho bývalého závodníka za jak dlouho by to bylo...

 offline 

 

#157 14.02.2014 10:57:50

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: jaka firma na nikasil?


badyšot:

zaleží cé myslíš honovaní jestli to vzít na frezu nebo jen kamínkama to zdrsnit frezu určitě ne kaminky jo.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#158 14.02.2014 11:31:22

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: jaka firma na nikasil?


Janek:
jukni sem. Mají tady popsaný celý technologický postup a je tam i video. Jestli neumíš dobře anglicky, tak si to přelož googlem a mělo by ti to dávat vše smysl. Je tam i video.
http://en.powerseal.nl/en/proces/proces.html

Tristan:
honováním mi šlo o obnovu povrchu, ne o úpravu rozměrů. Ten jetý válec už byl prostě vyhlazenej do hladka, tak jsem se zajímal, jestli má význam si nechat obnovit povrch, kvůli lepším mazacím schopnostem. Třeba před tím, než dáš nový píst a zase zmenšíš mezeru, tak jestli nehrozí, že to můžeš přidřít třeba. Bylo mi řečeno, že ve skutečnosti ty neoriginální Nikasily jsou tak měkký, že by to byl jen velice krátkodobý efekt, takže to nemá cenu.
Pokud na jetém válci dojde ke změně rozměrů - třeba se to někde propadne nebo opotřebí už hodně, tak honováním to zachránit nejde, protože tam není ta vrstva nikasilu dostatečně silná, abys mohl řešit rozměry co potřebuješ. Tohle mi bylo řečeno tím bývalým závodníkem. Ptal jsem se jeho, protože jezdil KTM 200, stejný moto co jezdí kluk a tímhle procesem si jako závodník prošel nespočetněkrát.

Dostal jsem k tomu ještě pár rad:
- když šetříš na pístu a jezdíš ho až do úplnýho konce (tedy v oblasti vyšší mezery válec-píst), zkracuješ si bohužel životnost nikasilu, protože právě tehdy dostává Nikasil nejvíc zabrat
- Origo je origo a tomu se žádný další Nikasil nevyrovná, nebo respektive to nikdo nechce zaplatit  big_smile . Tak měníme písty, ty bohužel pozdě a proto furt děláme Nikasily a24 Ty hovada, co si koupí novou motorku a jezdí na tom do mrtě na pístu by zasloužily na prdel a ne to pak prodávat jako "zánovní" stroj. a13 

 offline 

 

#159 14.02.2014 12:21:06

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: jaka firma na nikasil?


badyšot:

Mladý najel něco kolem   80Mth,od výměny pístu, nikasil je o.k.,ale bohužel praskl válec mezi kanálkama,proto vložku. Chci to zkusit,kdyby to zlobilo tak seženu jiný válec.Jasně dám vědět jak to funguje,ale myslím že pokud nebude přidírat, tak poznám prd,až jak to po nějakých hodinách rozdělám a přeměřím. a14 

 offline 

 

#160 14.02.2014 12:23:49

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: jaka firma na nikasil?


Tristan napsal(a):

Jarynn:

Jardo ja to to v pondělí vyzvednu a dovezu pokud nebudu vyjety stavím se u vojty.

Díkec,ale nechci do toho zatím zasahovat,posílal to tam náš mechoš,tak ať mu tam neudělám zbytečně zle heh11 ,pokud to př. týden nebude a14  tak to od něj vezmu,po domluvě s motorářem...
Edit : pokud pojedeš směr OV stav se na kafe,budu na dílně nebo v kanclu. wink 

Editoval Jarynn (14.02.2014 12:24:36)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů