Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Šestihodinovka Cech sv. Víta

#41 30.10.2013 10:43:48

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


MichalEXC:

drží hladovku, tak blouzní  a1 

 offline 

 

#42 30.10.2013 11:31:23

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


Janek napsal(a):

Michal EXC, ty se starej spíš o to, abys tam nejel jen s kamerou, ale i třeba s tvou už zazimovanou motorkou wink .

Asi Ti pár diskuzí uniklo, nebo jsi zapomněl, tak ti jen připomenu, že mám přetržené kolení vazy, takže tam můžu chvilku trajdat tak akorát s tou kamerou. Tak doufám že Tě tam uvidím, protože by mě zajímalo, jestli Ti jde ježdění stejně dobře, jako žvanění  ano   big_smile 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#43 30.10.2013 21:30:13

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


Janek napsal(a):

mart: Ahoj, jak je to prosím tě se startovným - cena + platba
jak startovní čísla - dostanu na místě, musím mít svoje předem, řeší se nějak barva podkladu tabulek, ...?
Řeší se nějaká zdravotní prohlídka, technická přejímka (nemám RZ, zadní světlo, ...)
Dík, propozice závodu jsem nikde nenašel a nějak nevím, jak to chodí.
Je možný, že pojedu do řiti, protože pořád nemám schválenou už 14 dní nahlášenou dovolenou a18 .
Taky ještě volím mezi tímto a celodenkou ve středních čechách, která měc láká víc.

dneska jsem mluvil s organizátorem a ještě budou upřesňovat detaily, ale platí:

- startovné 300,- kč (viz leták)
- kontrola tech. stavu strojů
- kontrola přileb, chráničů apod.
- neostrý endura jedou taky
- čísla navlíkací (kvůli předávání v rámci střídání členů družstva)


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#44 01.11.2013 07:36:55

demoncz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 464
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 SixDays 12
Věk: 27
0 1

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


mart:

cau to je primo v drmoulu??u marianek??

 offline 

 

#45 01.11.2013 07:57:58

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


demoncz:

je to kousek nad Drmoulem - odbočka vlevo na cestě (v lese) z Drmoulu do Tří Seker

GPS trať: 49°55'56.799"N, 12°38'26.560"E

http://www.mapy.cz/#!x=12.641430&y=49.9 … res%20Cheb


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#46 01.11.2013 10:00:57

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


Janek:

loni tam bylo totok:


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/865_cech.jpg


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#47 01.11.2013 11:15:40

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


Janek:  ano 

a kdybys potřeboval korigovat délku závodu, dej vědět a2 pro zarputilce, hladovkáře a jiný přízraky  a1 by se flek v lázeňský sekci ještě našel, možná i dva lol 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#48 01.11.2013 11:44:20

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


Janek:

OK ano uvidíme se na trati ano moje poznávavcí znamení bude TTR a lázeňský tempo, toho si určitě všimneš usch ale předjet mě bude sakra těžký a29  ee1  lol 

jinak mě vyhovuje spíš pravidelnej režim střídání jízdy a času na dobíjení baterek, poměr si nastavím asi až podle náročnosti trati...
no uvidíme big_smile každopádně to bude masakr usch 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#49 02.11.2013 14:13:06

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


No, tak klukům jsem to ráno opravdu nezáviděl. Zima, mlha, déšť, vítr.  Po dvou kolech jsem nepoznal kluky podle oblečení. Do konce jsem nemohl zůstat, tak jsem zvědav jestli to všichni přežijou ve zdraví. každopádně  ano  ano  ano  všem zůčastněným.


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#50 02.11.2013 18:28:47

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


Bylo to dobrý - jen díky skutečnosti, že se ke konci (asi tak okolo 15.hodiny) rozpršelo způsobem, že jsem měl mokré i trenky, pořadatel to o hodinku zkrátil. Což považuji za rozumné - opět se to rozmáčelo a začalo to zase víc klouzat.
Jinak Janek to dal celé sám a ještě skončil před námi - my začali ve třech, ale díky technickým problémům na jednom stroji jsme to dojížděli ve dvou. Parťák zahodil motorku tak šikovně, že ulomil spojkovou páčku a samozřejmě na nejvzdálenějším místě od depa lol - tak to nějak dotlačil do cíle, ale vyšťavilo ho to natolik, že už nepokračoval.

 offline 

 

#51 02.11.2013 19:38:07

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


...tak jsem to alespoň zkusil big_smile  dal jsem necelých pět kol a nebyl schopnej v tý bahenní lázni dál pokračovat a33 , ale zkušenost dobrá  ano 

ráno jsem jsem se krátce viděl s Jankem a pak už jen na trati ano 

a asi i s MichalemEXC s kamerou ano 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#52 02.11.2013 19:42:24

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


mart napsal(a):

...tak jsem to alespoň zkusil big_smile  dal jsem necelých pět kol a nebyl schopnej v tý bahenní lázni dál pokračovat a33 , ale zkušenost dobrá  ano 

ráno jsem jsem se krátce viděl s Jankem a pak už jen na trati ano 

a asi i s MichalemEXC s kamerou ano 

Jojo byl jsem to já. Marte ve Tvém případě se na kola nehraje. Na TTR s obudtím co jsi měl, se docela divím, že jsi dojel od depa do depa big_smile  ano  ano  gp 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#53 02.11.2013 19:59:00

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


mart:Viděl jsem tě okolo třetí, jak jsi přijížděl do depa po asfaltce na motorce, takže bylo jasné, že je to konečná. Ale jinak tvoje TTčko je škoda ničit v takových sračkách - nezničené, motor šeptal, startovat to také šlo - hezký kousek. Ono by se také jelo jinak za sucha - takhle když jezdec ztratil rychlost, kolečko se zalepilo a stroj se stával neřiditelný. Mluvím samozřejmě o nás, vlastivědných jezdcích - střelcům se nějak kolečka nestačila zalepovat lol 

 offline 

 

#54 02.11.2013 20:10:46

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


Janek:Co se tam objevovalo za stroje vědět nemůžeš - na trati se toho nemáš čas všímat a v depu si nezastavoval. To my, co jsme střídali máme startovní stroje zmáknutý lol 2x Číňan, 2x Portugalec (už vodník), hodně bergů, hodně oranžových, nějaká modrá, žlutých méně a zelená asi jen jedna.
A jako rarita jeden PITBIKE (a nejelo mu to špatně) a jeden asi ORION.......nebo něco podobného  usch 

 offline 

 

#55 02.11.2013 20:11:22

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


Janek:

Pět hodin sám. Ty až usneš, tak se vzbudíš až v pondělí  a29   ano  ano  Ale velké uznání Ti, protože to muselo bejt vyčerpávající. Počasí ubralo 1/3 sil jen když člověk viděl jak je hnusně. Trať měla údajně 5km. Docela by mě zajímal průměrný čas kola a celkový počet ujetých kol prvního a posledního družstva. Škoda že to nebylo o týden dřív. Počasí bylo luxusní. Ale tohle holt k Cechu sv. Víta patří.
Nepřijel jsi tam náhodou se stříbrnou Audi s motorkou na vleku téměř na začátku závodu ?


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#56 02.11.2013 20:12:44

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


Brůča:

Zelený tam byly minimálně 100% dvě, protože obě naše družstva měla po jedné  ano 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#57 02.11.2013 20:28:23

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


quix napsal(a):

MichalEXC: první tým ujel 37 kol, jaký měli průměrný čas na kolo netuším, poslední nevím, 5 kol??  naše dvojice ujela 33 kol a kola jsme jezdili okolo 8:20

Dík moc. Takže pokud se jezdilo 5 hodin tak museli mít průměrnej čas 8:10. To jste valili taky slušně. To jste byli na druhým ? Třetím ? Gratuluju  ano 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#58 02.11.2013 22:26:22

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


MichalEXC napsal(a):

mart napsal(a):

...tak jsem to alespoň zkusil big_smile  dal jsem necelých pět kol a nebyl schopnej v tý bahenní lázni dál pokračovat a33 , ale zkušenost dobrá  ano 

ráno jsem jsem se krátce viděl s Jankem a pak už jen na trati ano 

a asi i s MichalemEXC s kamerou ano 

Jojo byl jsem to já. Marte ve Tvém případě se na kola nehraje. Na TTR s obudtím co jsi měl, se docela divím, že jsi dojel od depa do depa big_smile  ano  ano  gp 

JJ sjetá přední guma a těžká motorka - alibi jak řemen usch ale je fakt, že TTRko, v kombinaci s gumou a "technikou" jezdce bylo prakticky neřiditelný a1 málokdy jsem se strefil do správný drážky a to samozřejmě bylo příčinou všech těch nespočetných tlam a chcípnutí motoru usch 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#59 02.11.2013 22:38:31

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


Janek napsal(a):

mart: Moc pěkný závody, fakt parádní, díky za pozvánku ano . Docela jsem si to užíval, chvílema to bylo na krev, ale tělo a hlava si s tím poradily ano . Rozhodně se mi bude dneska dobře spát a1 . Musím opět pochválit podvozek, šetří to moc sil, občas plnil i moje přání ano , bo nebyla schopnost motorku ovládat.
Měl jsem dva cíle, dojet zdravý a odjet to celý. Oba se splnily ano . Na to, že jsem jel od 3. kola bez popelníků, to dopadlo nakonec pěkně. Největší krize byla po cca 2,1/4 hodinách závodu, kdy jsem měl 3-4 pády za kolo a vzalo mi to moc sil. Vůbec jem nedokázal číst přední kolo, bylo to dost na pavoučka, každý odšlápnutí znamenalo kilo bláta na botě, ..... Po přestávce se to zlepšilo, ale už jsem se spíš vezl, pokud jsem se tedy neválel slíva  smile a to hlavně v nepochopitelných lehkých místech, ale kousnul jsem se věděl jsem, že to bude dobrý. Déšť mi paradoxně pomáhal, líp se mi jelo, a něměl jsem žízeň, bo voda došla brzy a druhou petku jsem nechal doma.
Měl jsem jeden vážný problém cca od 6. kola, a tím byla poměrně velká ztráta rovnováhy. To jsem ještě nikdy tak nezažil. Buď to bylo únavou, ale spíš bych to viděl v souvislosti, jak špatně vidím (6 a 71/2 dioptrií) a musel jsem jet bez brejlí. Ale což, hlavně že jsem živý a zdravý ano  ano .
Ještě jednou díky. Z offmota nás tam bylo celkem asi 5, jsem rád, že jsem viděl nový tváře ano 
Určitě by sis Marte dobře rozuměl s Ládínkem tady z offmota ano , taky takový nadšenec na TTR se zodpovědným přístupem.
Bil ses statečně ano  ano , ale s tou tvou přední gumou to muselo být opravdu marný.
Jinak na akci byly dva stroje VV450MX a asi jedno AJP250, možná i nějaký další exotický stroje, ale to nevím.
Super sobota ano 

...trať je na Cechu fakt pěkná, kluci mají tah na branku a každej rok přibývá nějaká zajímavost. Letos trať rozšířili za asfaltovou cyklostezku v jižní části svahu a přidali extrém test u věže ano 

jinak Janku klobouk dolu před tvým výkonem ano než jsem odjel, chtěl jsem tebou trochu pokecat a už mi je to jasný, byls pořád na trati...  ano  ano  ano 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#60 02.11.2013 22:55:30

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Šestihodinovka Cech sv. Víta


Brůča napsal(a):

mart:Viděl jsem tě okolo třetí, jak jsi přijížděl do depa po asfaltce na motorce, takže bylo jasné, že je to konečná. Ale jinak tvoje TTčko je škoda ničit v takových sračkách - nezničené, motor šeptal, startovat to také šlo - hezký kousek. Ono by se také jelo jinak za sucha - takhle když jezdec ztratil rychlost, kolečko se zalepilo a stroj se stával neřiditelný. Mluvím samozřejmě o nás, vlastivědných jezdcích - střelcům se nějak kolečka nestačila zalepovat lol 

JJ zabalil jsem to, když jsem ve spodní části trati nebyl schopnej jet rovně ani po rovince, natož řídit motorku v těch zákopech pro stojící tanky, nebo co to bylo, ale naštěstí to tam trochu znám a1 , takže jsem si z toho sajrajtu našel únikovou cestu lol 

nicméně začínám uvažovat o něčem lehčím, ale řílám si, když nemám čas na TTRko, tak s lehkou hopsandou to určitě nebude o moc lepší, jen se snad bude o trochu líp zvedat a1 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů