Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

jaka firma na nikasil?

#81 29.07.2013 21:13:18

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: jaka firma na nikasil?


Richichichi:

Ono i ta vlozka musi byt poradne udelana...

 offline 

 

#82 29.07.2013 21:30:34

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: jaka firma na nikasil?


Můj pohled na věc je takovej, že by chtěl každej jen jezdit. Ale to by si měl napřed rozmyslet, co chce vlastně za motorku. Když chce vymýšlet nesmysly s předěláním válce z nikasilu na vložku, ať si nekupuje  ostrou motorku. Kupuju si ostrou motorku s tím, že má nikasil, budu nucen dělat nikasil, budu nucen měnit pístní sadu atd, budu do ní investovat, protože tam neleju nejlevnější oleje co jdou sehnat a budu se o ní starat. Kupuju závodní motorku.  S tím do toho jdu. A jestli na to někdo nemá, a vymýšlí nesmysly jak ušetřit, tak ať si ji raději nekupuje. To je můj názor na tuhle problematiku.


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#83 29.07.2013 21:41:20

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: jaka firma na nikasil?


MichalEXC:

tak to je taky pekna blbost co napsals,pokud je u nas ten nikasil nekvalitni tak si ho prece nenecham udelat a dam si radsi vlozku kterou doporucuje clovek co tomu rozumi urcite vic nez ty ano jo a ten kdo na to ma si kupuje nove motorky co rok-dva,mas to taky tak?pokud ne tak na to taky nemas


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#84 29.07.2013 22:18:36

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: jaka firma na nikasil?


Zkušenosti nemám s nicasilem,ale našel jsem fa co necává dělat ncsl ve Španělsku,je to i s komplet ceníkem ano  key  geer http://www.vxmoto.sk/page.php?sek=NIKAS … bc=0&trd=?


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#85 29.07.2013 22:56:53

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: jaka firma na nikasil?


Dival jsem se na webovky a je to firma co se zabyva vyrobou valcu, cili tady bych se nebal....

 offline 

 

#86 30.07.2013 05:23:53

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: jaka firma na nikasil?


Nechci nikoho obhajovat nebo tvrdit že je Nikasil u nás nejlepší je mi to jedno ale co je na něm teda špatného???Je moc tvrdej,měkej nebo moc žlutej???Rozměrově,sražené kanály atd.jsem ho měl udělanej vždy dobře.Kvalitu jeho samotného(tvrdost,houževnatost atd) nepoznám ani nezměřím ale pokud se měněj písty jak maj tak drží.Co teda konkrétně je špatně???Připadá mi že většinou na něj nadává ten co nechá píst v motoru místo 50Mh 150Mh leje tam M2T a o motor se začne starat teprve když to nejede. a2  a2 Pak se to svede na Nikasil že je blbě udělanej a basta.

 

#87 30.07.2013 09:35:47

Martin993
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 763
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 24
0 0

Re: jaka firma na nikasil?


MichalEXC:

je vidět že tomu ještě moc nerozumíš, nejde o to že by chtěl někdo ušetřit ale jde o to že když je válec vlivem zadření nebo rozletením pístu na odpis že je nikasil vydřenej az na hliník nebo praskne třeba výfuková přepážka tak už se nikasil ani nedoporučuje dělat, navíc sám pan oulehla doporučuje lit. vložku, když už to má válec za sebou. Věc jiná je jestli máš 10 tis a vejš na novej válec, ale jsem zvědavej kterej blázen by to za 5 a let víc starou motorku dával.... a11 

 offline 

 

#88 30.07.2013 10:24:43

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: jaka firma na nikasil?


Martin993:
jo, to dává smysl, co říkáš. Já to vyřešil tak, že jsem koupil starší náhradní válec s udělaným Nikasilem i s přívěrou na KTM EXC 200 za 3500,-. Tak až odejde Nikasil na jednom válci, tak jen vyměním druhej a jede se dál než se udělá nový Nikasil na prvním. Jo, je v tom uloženo 3500 navíc, ale zas tu hodnotu to asi moc neztratí...

 offline 

 

#89 30.07.2013 14:35:59

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: jaka firma na nikasil?


babaexc napsal(a):

Nechci nikoho obhajovat nebo tvrdit že je Nikasil u nás nejlepší je mi to jedno ale co je na něm teda špatného???Je moc tvrdej,měkej nebo moc žlutej???Rozměrově,sražené kanály atd.jsem ho měl udělanej vždy dobře.Kvalitu jeho samotného(tvrdost,houževnatost atd) nepoznám ani nezměřím ale pokud se měněj písty jak maj tak drží.Co teda konkrétně je špatně???Připadá mi že většinou na něj nadává ten co nechá píst v motoru místo 50Mh 150Mh leje tam M2T a o motor se začne starat teprve když to nejede. a2  a2 Pak se to svede na Nikasil že je blbě udělanej a basta.

naprostý souhlas ...


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#90 30.07.2013 15:06:44

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: jaka firma na nikasil?


MichalEXC napsal(a):

Můj pohled na věc je takovej, že by chtěl každej jen jezdit. Ale to by si měl napřed rozmyslet, co chce vlastně za motorku. Když chce vymýšlet nesmysly s předěláním válce z nikasilu na vložku, ať si nekupuje  ostrou motorku. Kupuju si ostrou motorku s tím, že má nikasil, budu nucen dělat nikasil, budu nucen měnit pístní sadu atd, budu do ní investovat, protože tam neleju nejlevnější oleje co jdou sehnat a budu se o ní starat. Kupuju závodní motorku.  S tím do toho jdu. A jestli na to někdo nemá, a vymýšlí nesmysly jak ušetřit, tak ať si ji raději nekupuje. To je můj názor na tuhle problematiku.

jj mezitím co ty budeš čekat na nicasil tak všichni kolem tebe budou mít najeto 30hodin na novou vložku. pak ti přijde nicasil czechise bastl s ovalitou porama ktere určitě nejsou na škodu protože se v nich zachytava mazivo a líp to maže. to je to nejlepší co pro motorku mužeš udělat a pak si ještě objednat píst z husaberga specialně vyvinuty v NASA a mužeš jezdit 400mth na píst.

.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#91 30.07.2013 15:28:45

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: jaka firma na nikasil?


Tristan:

dík za tip  ano 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#92 30.07.2013 17:13:38

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: jaka firma na nikasil?


Janek:

Ja bych neřekl že se bavíme o obyčejne litinove vložce aspon ne Motohellrider a foxdive.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#93 30.07.2013 17:54:42

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: jaka firma na nikasil?


Tristan: A mohl by jsi přiblížit o jaké vložce se bavíte ? Z čeho je, máš jí ? Nějaká vlastní zkušenost ? atd...


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#94 30.07.2013 18:10:41

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: jaka firma na nikasil?


Janek: Jo kamarád na to kápnul. S vložkou to jede i jinak...


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#95 30.07.2013 18:25:40

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: jaka firma na nikasil?


MichalEXC napsal(a):

Můj pohled na věc je takovej, že by chtěl každej jen jezdit. Ale to by si měl napřed rozmyslet, co chce vlastně za motorku. Když chce vymýšlet nesmysly s předěláním válce z nikasilu na vložku, ať si nekupuje  ostrou motorku. Kupuju si ostrou motorku s tím, že má nikasil, budu nucen dělat nikasil, budu nucen měnit pístní sadu atd, budu do ní investovat, protože tam neleju nejlevnější oleje co jdou sehnat a budu se o ní starat. Kupuju závodní motorku.  S tím do toho jdu. A jestli na to někdo nemá, a vymýšlí nesmysly jak ušetřit, tak ať si ji raději nekupuje. To je můj názor na tuhle problematiku.

Můj pohled na věc je takovej že bych nikdy nechtěl pracovat, chtěl bych mít plno peněz a chtěl bych být furt ožralý  lol  lol  lol 

Jo a chtěl bych mít ty nejhezčí ženský


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#96 30.07.2013 19:06:12

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: jaka firma na nikasil?


Richichichi:

 big_smile  big_smile  big_smile 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#97 31.07.2013 19:55:53

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: jaka firma na nikasil?


Janek napsal(a):

Tristan napsal(a):

Janek:

Ja bych neřekl že se bavíme o obyčejne litinove vložce aspon ne Motohellrider a foxdive.

Tak to se trochu ztrácím. Měl jsem za to, že vložka je buď litinová, nebo nějaká slitina duralu+nikasil.

To bude nějaká objednaná vložka z husaberga specialně vyvinutá v NASA  big_smile 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#98 31.07.2013 19:56:54

cita29
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 18
0 0

Re: jaka firma na nikasil?


Nikasil jedině u Oulehlu.. Jinam bych to nedal


2 tempi prestazione cool

 offline 

 

#99 02.08.2013 11:47:36

Smudla
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 98
Založená vlákna
Místo: Rychvald
Motorka: TE 300,VS 1400
Věk: 53
1 0

Re: jaka firma na nikasil?


Tak dneska jsem poslal valec z KTM EXC 300 na  nicasil firme JM-Moto.Po tel. domluve mne bylo slibeno,ze vrtani mne udelaji 71.99mm misto originalniho 72.00mm.
Az valec dorazi,pisnu jak dlouho to trvalo a necham ho premerit.

 offline 

 

#100 02.08.2013 14:22:25

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: jaka firma na nikasil?


Smudla:
tak to jsem hodně zvědavej smile


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů