Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Moto vs CHKO

#41 19.06.2013 20:28:26

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Moto vs CHKO


Ale páánovéé my se tady přeme kde se mzuže jezdit a kde ne s ohjledem na přírodu ale takovy bordel jako je ve vedení LČR to bych Vám přal vidět na vlastní oči  a31  a31  a31  politika hadra takže dokud bude takovy bordel nahoře odmítam řešit a přít se jestli mužu jezdit nebo ne protože Lesy jsou jen skorumpovaný byznys továrna na peníze ty metody na předchazení kurovce jsou do nebe volající jen proto aby se uměle vytvořila těžba dřeva vyserte se řešení ježdění po lese jsou tam mnohem zavažnější činy ktere stojí za řešení. řešíte tu prasklou žarovku a stejně mate v hajzlu motor.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#42 19.06.2013 23:46:51

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Moto vs CHKO


Tristan napsal(a):

Ale páánovéé my se tady přeme kde se mzuže jezdit a kde ne s ohjledem na přírodu ale takovy bordel jako je ve vedení LČR to bych Vám přal vidět na vlastní oči  a31  a31  a31  politika hadra takže dokud bude takovy bordel nahoře odmítam řešit a přít se jestli mužu jezdit nebo ne protože Lesy jsou jen skorumpovaný byznys továrna na peníze ty metody na předchazení kurovce jsou do nebe volající jen proto aby se uměle vytvořila těžba dřeva vyserte se řešení ježdění po lese jsou tam mnohem zavažnější činy ktere stojí za řešení. řešíte tu prasklou žarovku a stejně mate v hajzlu motor.

 usch  usch  usch 

 offline 

 

#43 21.06.2013 12:52:02

d2ejazz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: KTM 250SX, KTM GS250 1983
Věk: zralý
Tel: mám
0 0

Re: Moto vs CHKO


NiMMiC napsal(a):

d2ejazz:

a kde že nám v okolí UH tato dohoda platí ? ano 

Malá nápověda, měli jsme nejmladšího starostu :-)


4stroke power please.
CRF 450 R .. nevím, proč jsem si ji tak dlouho odepíral!

 offline 

 

#44 21.06.2013 12:57:04

d2ejazz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: KTM 250SX, KTM GS250 1983
Věk: zralý
Tel: mám
0 0

Re: Moto vs CHKO


A co když se se zastupitelem obce nepůjde domluvit? to na sebe jen upozorníš a sám se tak trošku napráskáš a je po ježdění.. nebo ne?
No, silně pochybuji, že díky stěžovačům o Tobě už dávno neví ... a tím, že se s ním pokusíš udělat jakoukoliv dohodu, projevíš alespoň trochu slušnosti ... narozdíl od těch bonzáků. Rozhodně, když už na sebe upozorníš, tak jen pozitivně. Pokud máte ale starostu starého, protivného komunistu/myslivce, tak to potěš.
Všem hodně štěstí chlapi!!
Myslím, že slušným chováním si nikdo situaci ve svém okolí nezhorší...


4stroke power please.
CRF 450 R .. nevím, proč jsem si ji tak dlouho odepíral!

 offline 

 

#45 21.06.2013 13:07:19

d2ejazz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: KTM 250SX, KTM GS250 1983
Věk: zralý
Tel: mám
0 0

Re: Moto vs CHKO


carbous napsal(a):

d2ejazz: je dobré vědět že to jde i po dobrém. Tady u nás s tím asi ale neuspějem. Místní hajný je magor už jen když za nim přijdeš pro dřevo a městský úřad taky není moc pro. To už jsme kdysi zkoušeli ať nám povolí ježděni od do po bývalém vojenském prostoru. Zamítli to i když se tam celé roky nic neděje a navíc pro výstavbu domů je tam půda kontaminovaná. Prostě byrokracie, když z toho nic nekápne tak proč to povolovat že? Navíc tady máme slavného pana Cveka a to je s prominutím pěkný kokot.

No tak to je sranec úplně. Cvekovi taky každý týden zasírám ten jeho mega web svými argumenty, aby to kluci zas moc nepřeháněli. Nejsem aktivista, ale nesnáším tupá stáda! Navíc ovlivněná blbem.
Tvou situaci bych řešil tak, že pokud tam máte vojenský újezd, zjisti si na katastru, kdo je napsaný jako vlastník těch pozemků (.... ani tam nechoď. Na webu: www.cuzk.cz - oddíl nahlížení do katastru / vyhledat pozemkovou parcelu / zobrazit v mapě. Najdeš si ikonku "?" na kterou zmáčkneš a po opětovném kliku do mapy Ti to stručně vypíše list vlastnictví  = zjistíš, kdo je majitel) ... a s ním se můžeš pokusit udělat dohodu typu, "budeme tam jezdit, ale uklidíme to, nebo zasadíme 10 stromků, nebo cokoliv. Třeba ani to nebude potřeba. Pozor ale, pokud bude pozemek v újezdu (není to pravidlo) majezkem armády, nedomluvíš se s nikým absolutně na ničem.
Pokud všechno selže, jezdi tam normálně načerno, pokud to byl/je vojenský újezd, nesmí tam legálně ani myslivci, ani ochránci přírody.... (pokud Ti zasraní ekoteroristi nemají povolení od vojclů)


4stroke power please.
CRF 450 R .. nevím, proč jsem si ji tak dlouho odepíral!

 offline 

 

#46 21.06.2013 13:14:34

NiMMiC
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 400
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: HBG 300,450,550
Věk: 27
Web
1 0

Re: Moto vs CHKO


d2ejazz:

Tak to máme kousek, to by jsme se mohli za váma přijet sklouznout  ano  cool 

 offline 

 

#47 21.06.2013 13:25:35

d2ejazz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: KTM 250SX, KTM GS250 1983
Věk: zralý
Tel: mám
0 0

Re: Moto vs CHKO


mikkal napsal(a):

Bydlím po Lysou h., do CHKO to mám co by kamenem dohodil, v samotném CHKO, resp. u rezervací se vzhledem k fotografování krajiny Beskyd pohybuji poměrně často a musím konstatovat, že česká/slovenská demence v tomto ohledu nemá obdoby. Chlapi s cross mašinami a 4kolkama tady s poklidem drážkujou téměř vrcholy Ondřejníku, okolí Hamrů atd atd.  Lidi jsou naštvaní, revírníci si nevědí rady. I kdybych někoho vyfotil, bohužel bych horko těžko v tom našem kocourkově dotyčnému něco prokázal, natožpak jít ještě dále. Je škoda, že úřady nevyjdou vstříc tím, že by zřídili enduro tratě jako například v Rakousku a jiných zemích. Každopádně, dle mého mašina do CHKO rozhodně NEpatří a jakékoliv mudrování a ohánění se paragrafy v případě chycení v těchto končinách nepomůže...

ZÁSADNĚ S TEBOU SOUHLASÍM, ale jen v tom případě, že se v CHKO přestaně těžit a příroda se nechá žít. Jako fotograf naší krásné krajiny sis jistě všimnul, že když vjede do lesa cokoliv, co má na dveřích nápis LČR a podobně, je ten les po smrti do týdne. Nikdo nic nečistí, nikdo nic nesází, všichni to mají na salámu. Část mého lesa sázela moje babička za mlada ... ty "stromky" mají ještě dalších aspoň 50let před sebou, než z nich budou stromy...
Ale ... a teď se podrž, mám to kousek do Považské Bystrice a víš co tam najdeš v přírodě po třech pořádaných šestidenních? Nic, absolutně ani stopa po čemkoliv.
Příroda si s erozí od mašin poradí lehce, a ten hluk ... no je fakt, že vykuchanou rouru na čtyřtaktu nepřeslechne ani hluchý jezevec :-(
P


4stroke power please.
CRF 450 R .. nevím, proč jsem si ji tak dlouho odepíral!

 offline 

 

#48 21.06.2013 13:26:23

d2ejazz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: KTM 250SX, KTM GS250 1983
Věk: zralý
Tel: mám
0 0

Re: Moto vs CHKO


NiMMiC napsal(a):

d2ejazz:

Tak to máme kousek, to by jsme se mohli za váma přijet sklouznout  ano  cool 

Nejsem proti ...


4stroke power please.
CRF 450 R .. nevím, proč jsem si ji tak dlouho odepíral!

 offline 

 

#49 21.06.2013 13:35:28

NiMMiC
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 400
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: HBG 300,450,550
Věk: 27
Web
1 0

Re: Moto vs CHKO


d2ejazz:

super, píšu si  ano  jen co bude berg doma se ozvu ano 

 offline 

 

#50 21.06.2013 15:40:28

d2ejazz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: KTM 250SX, KTM GS250 1983
Věk: zralý
Tel: mám
0 0

Re: Moto vs CHKO


NiMMiC napsal(a):

d2ejazz:

super, píšu si  ano  jen co bude berg doma se ozvu ano 

Domluveno, SZ


4stroke power please.
CRF 450 R .. nevím, proč jsem si ji tak dlouho odepíral!

 offline 

 

#51 09.03.2020 10:58:48

Lubi
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 69
Založená vlákna
Místo: jižně skoro Prágl
Motorka: Aprilia Tuono 1000R, Drill One
0 0

Re: Moto vs CHKO


Motorky vlastně vaděj jen lidem, přírodě a zvířatům naopak pomáhaj,´viz:
https://www.idnes.cz/xman/styl/beleco-o … um=sharecm
mě by v lese mohli taky vadit různý lidi, štěkající psy bez náhubků, brečící děti, zelený udavači, bagry, pily, auta, ale jsem tolerantní smile.....


co je špatného na kypření půdy? voda se bude lépe vsakovat...
Ještě jsem neviděl, že by motorky zničily les...

 offline 

 

#52 17.09.2020 21:30:12

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Moto vs CHKO


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#53 20.09.2020 20:16:24

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Moto vs CHKO


Pitr napsal(a):

https://tv.idnes.cz/krimi/motorkari-se-prohaneli-po-chranenem-uzemi.V200917_083928_idnestv_jda

Diskuze pod videem, že by jeden  a31  a31 
Zvlášťní, že lidem nevadí třeba rychlá jízda na silnici, jízda pod vlivem, kde dochází ke zranění, úmrtí či škodě na majetku (většinou těch co za to nemohou..), ale vadí ježdění po nějaké svozové cestě, kde lesnící "nejezdí" s těžkou technikou, ale určo s koňmi... jasně jsou to blbci nemají tam co dělat, mají jezdit když je hnusně, to tam nepotkají živou duši a mají klid...ale kde v naší "krásné  a22 " zemičce chcete jezdit?
Lufťáci si postaví domky u MX tratě a tu vám zavřou..zastavíme ornou půdu jen, že se někdo napakuje atd.. prostě Masaryk se s Benešem na to měli vys*at, byl by tu německý nebo možná rakouský pořádek a lidi by si všímali podstatných věci a2 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů