Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

POLICIÉÉ

#41 23.01.2013 06:20:31

Re: POLICIÉÉ


Proč by to nebyl originál dyť sem to sám pádloval na tom kole.Já sem měl vždycky podezření.Héj nejsi Ty  blonďák Xfany.Takto se člověk může snažit zbytečně. lol 

Editoval Smrček (23.01.2013 06:36:41)

 offline 

 

#42 23.01.2013 10:10:35

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


Jak s placenim za dily nevim, ale vim, ze praci si na tom delaj. Po odpolednach jako takovej pracovni konicek. Jinak cyklista slapal moc hezky. Skoda ze nespadnul nejaky pani s deckem pod auto vocas jeden mela by do konce zvota hezkej zazitek a par jistejch vyletu k soudu  a11 

 offline 

 

#43 23.01.2013 11:46:22

Re: POLICIÉÉ


Postmann:
Navrhuji všechny cyklisty,motorkáře  a pro jistotu i ostatní řidiče zavřít.Zamezí se tak nehodám a bachaři budou mít stále spoustu práce.Ono ale ve skutečnosti těch zranění a nehod neubude ale bude se jen do karty psát že uklouzli při sběru hub ve vaně jak pravil Maňas.
To mi tu někdo z enduro a motokrosových jezců chce tvrdit že nikdy bez technické a papírů nepřejel asfalt.To není výjimka to je pro drtivou většinu pravidlem.Já bych je zavřel.Co kdyby náhodou někoho ošpíchli vodou nebo bahnem.Nejlíp je rovnou zastřelit né?
Předpis je předpis-vůl zůstane volem-zákon je zákon a život jde kolem.

Zpět k tématu:Viděl sem na netu někde video týpka který fakt dobře jezdí na máničce a stírá  dev....ty.Točí si to na video.Na tom co jsem viděl nechal smějdy zapíchnuté na kruháči.
Kdyby jste na tyto videa narazili mohli by jste sem přispět.Hodně mu fandím ale určitě nechci motivovat ty co na to nemají a pak si narazí kokos.

Tondo:
Sám víš že i my jsme jezdili vždy jen na trati.V případě že jsme chtěli vyjet na cestu tak jsme si před jízdou zkontrolovali papíry,platnost technické,světla, blinkry,hustotu pneumatik dle doporučení výrobce,vyčistili jsme SPZ a když nám náhodou někdo stál v cestě sviňským krokem jsme ho objeli abychom mu náhodou nezpůsobili hlukem motoru trauma.
Nikdy jsme nejezdili po soukromých pozemcích,nezpůsobovali v lese erozi terénu či něco podobně nepřípustného.Především jsme nikdy před jízdou nepožili alkoholický nápoj tu hroznou metlu lidstva jak už říkávala i moje babička.Vždy jsme měli po ruce připravené doklady aby nás mohla hlídka kdykoliv legitimovat a hlavně abychom jim nepřidělávali další starosti.Já osobně jak mě znáš každý večer téměř až do svítání bdím a pročítám občanský zákoník včetně jeho ostatních odnoží abych se jen slůvkem neprovinil proti našemu milovanému pánu Bohu na četnické stanici ,který tak spravedlivě rozhodne kdo bude či nebude žít na svobodě.Nebo kdo může či nemůže  co a pod jakou pohrůžkou vypovědět do výpovědi.
AMEN.

Editoval Smrček (23.01.2013 12:56:25)

 offline 

 

#44 23.01.2013 12:51:20

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: POLICIÉÉ


 yikes  Co se to tu ku*wa zase děje? Člověk vás chvíli nehlídá a  a22 
Kluci, uklidníme se, dáme si pivko, panáka, na kolo ani za volant sedat pak nebudeme a když ráno potkáte na cestě do práce jako každý den kkty, tak si řekněte, že by bylo fjn, kdyby jim dekli napařili takových pokut, aby neměli na benál a raději nejezdili.
A až vás zastaví se zbytkáčem, tak..... tak jste v řiti a hold už se to s váma veze.

Ale buďme rádi za to, že přijedou, když je zavoláte stejně jako sanitka, požárníci apod.
Nepřímý člen rodiny dělá na kriminálce a pánové, nedivím se, že mu to kolikrát leze na palici - trošku do toho občas nahlídnu a je to hnus fialovej.

KKti jsou všude a fajnoví lidi taky, tak to neřešte.

A na závěr: nadáváme na korupci, ale když tě s tím zbytkáčem zastaví, tak bys za tu korupci byl ója rád... Takže vesměs sami kážeme o vodě a pijem víno


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#45 23.01.2013 12:59:11

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: POLICIÉÉ


a ve finale at si každy sahne do svědomí kolikrat se mu nechce v praci protože sam za sebe mužu říct byt policajt a mít den kdy se mi nechce a přišel by mi tam vylitej týpek že ztratil občanku tak ho pošlu do prdele.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#46 23.01.2013 13:02:08

Re: POLICIÉÉ


Přesně tak skoro každý tu kážeme vodu a pijeme víno.Raduzi já myslím že když tu vynecháme sprostá slova tak už by to mohlo fungovat né.Klidně to v jistých místech přepíšu.

 offline 

 

#47 23.01.2013 13:28:38

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


Smrček:
Tim jsem myslel, ze kdyz jede na kole takhle tak musi pocitat i s nasledky a taky to chce trochu ohleduplnosti vuci ostatnim. Prece taky jezdis posilnici tak vis co se tam obcas deje. A az zvejknes takovyho trorla budes koukat jak suva a uz to nebude pro tebe asi takovej hrdina  wink Stejne jako kdyz to mastis po lese a zvejknes babu se psem a tak podobne taky asi za to ta baba moc nemuze. Skoda ze svoje cyklisticke schopnosti nevyuzije treba nekde na cykl. zavodech.  Proste ma to vzdy dve strany mince. A ze obcas ujedes fizlum ... Tak to je jednou vyhrajes ty jednou oni  smile A tom, ze jsou tady vsichni svati ani nema cenu se rozepisovat. To totiz nejsme tady asi nikdo  big_smile Trocha ohleduplnosti a rozumu a nebude potreba nikoho nahanet po silnicich.

 offline 

 

#48 23.01.2013 13:31:11

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


Raduz TT600r:
Zadny strach, jen jsme trochu polemizovali a hodnotili pro a proti  big_smile 

 offline 

 

#49 23.01.2013 13:35:38

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: POLICIÉÉ


 a1 

Pohoda, jen žádné urážky prosím.

Vedle v dědině jsou už jen 2 dekli. Ten třetí sloužil podobně jako Postmann a pověsil to na hřebík a šel dělat do továrny - přesně jak P. popisuje, každodenní buzerace apod. A pánové, divím se, že ten drobek nikdy nikomu nenatáhl. Přitom Fakt kus pořádně udělanyho chlapa.
Ten jeden dopravák a jezdí litrový tuono a když ho potkám ve 3ráno na ulici ve městě, jak berou opilce za volantama, je jeho kontrola samozřejmě sranda a nemám strach projet ještě jednou. Ale to už na mě hrozí prstem, ať neprovokuju.
Druhej je u kriminálky a toho pracovní náplň ničí zevnitř - žádná sranda
= 3 pohodoví lidi a nemá/neměl to žádnej z nich jednoduché. Ale to já v práci taky ne.

A teď něco komického:
Opravdovej materiál: Obecní policista z nedaleké vsi.
Pánové, toho už tolikrát zřezali jak psa a on to ten "inteligent" nechápe a práší, buzeruje, obtěžuje, znepříjemňuje a ustavičně se hojí. Tomu dát opravdu co se do něj vleze.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#50 23.01.2013 13:44:03

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: POLICIÉÉ


Ovšem situace na cestách je fakt katastrofickáááááááááá
Řidičák dostane kdejaký neumětel, na sněhu neumí 90% řidičů a zbytek jezdí podle navigace trasu Brno-Praha roll  Jeden kolega vedle mě taky. Ten najede i do rybníka, když mu to ta bedýnka řekne.
A kamioňák se pustí s vlekem do zledovatělého kopce, ikdyž vedle vede vodorovná cesta a diví se, že se tam šprajcne a ucpe celý město - ty kráwo, to je na mě silné kafe. Být tím policajtem, tak mu seberu asi i rodný list, ale hlavně tu pos*anou NAVIGACI!!!!!!


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#51 23.01.2013 13:44:34

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: POLICIÉÉ


CIDavid napsal(a):

Hello
,

avec mon amis je suis tombé
sur ce vendeur
batterie hp pavilion dv5

je pense que je devrai commander
une batterie d'ordi pavilion hp dv5
on m'a offert mon portable
depuis pratiquement 1 an et
la batterie ne dure pas tres longtemp
es ce correct

merci.

Soso

Další kkt  roll 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#52 23.01.2013 17:34:57

Re: POLICIÉÉ


No už sem se sem bál podívat ale vidím že to už berete sportovně a tak to má být.Já nechtěl nic jiného jenom vyvážené zpravodajství.
Tady kousek byl taky jeden horlivec.Stopoval, buzeroval a když už fakt někomu ruply nervy tak skončil v kufru dostal kládu a pobyl si prý chvíli někde v tichém lese.Už mi bohužel neslouží paměť abych si vzpoměl kde a kdy to mělo být-nejspíš jen hospodské řeči :-).

Tondo doufám že sis to nevzal moc osobně.Já to pojal jako legraci a taky sem Ti musel vrátit ten kompliment o tom že kdo nezná smrčka .....
Ona ta kláda s klepety se jen tak rychle nezapomíná a vždy ve mě vře krev když padne toto téma.Já v tom mám jasno.Pro mě je jednotka křivosti 1FÍZL.

Život je pro smích a tak se tedy smějme.Mějte se a smějte se.

 offline 

 

#53 23.01.2013 18:08:53

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: POLICIÉÉ


Raduz TT600r napsal(a):

Ovšem situace na cestách je fakt katastrofickáááááááááá
Řidičák dostane kdejaký neumětel, na sněhu neumí 90% řidičů a zbytek jezdí podle navigace trasu Brno-Praha roll  Jeden kolega vedle mě taky. Ten najede i do rybníka, když mu to ta bedýnka řekne.
A kamioňák se pustí s vlekem do zledovatělého kopce, ikdyž vedle vede vodorovná cesta a diví se, že se tam šprajcne a ucpe celý město - ty kráwo, to je na mě silné kafe. Být tím policajtem, tak mu seberu asi i rodný list, ale hlavně tu pos*anou NAVIGACI!!!!!!

Chápu tvoje rozhořčení předsedo, ale já na navigacích nevidím vůbec nic špatnýho  neutral Krom toho, že při poslední návštěvě naší hlavní obce jsem měla zapnuté raději DVĚ a stejně mě musel XFany vyzvednout na náměstí, páč jsem nebyla schopná trefit k němu do vrat  a24
 
A co se policajtů týče - naši sousedé jsou mladí manželé, oba u MP, dostavují barák. Široko daleko už není jediný řemeslník, který by k nim šel dobrovolně něco dělat  a21 Mně neubližují, tak si jich nevšímám, ale historkám, které o nich kolují, se zasměju ráda  usch Naposledy té, jak vyhodili vodaře, že má drahé baterie. Koupili v Polsku  usch  usch A pak vodaře volali zase, že se můžou sprchovat jen ve dvou, protože jeden nad sebou drží sprchu a druhej drží čudlík, aby voda tekla do hadice  usch  usch 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#54 23.01.2013 18:39:39

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: POLICIÉÉ


Možná jsem měl dopsat, že jakkoliv dobrá navigace v autě, které řídí pako, jen zvyšuje riziko kolize a navíc všechny chyby řidiče jen násobí.
Naše poslední cesta do RO - pohádka. Cesta z5 opět ukázala, že musí řídit řidič ano2  a ne ta bedýnka a11 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#55 23.01.2013 18:53:50

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: POLICIÉÉ


Raduz TT600r napsal(a):

Možná jsem měl dopsat, že jakkoliv dobrá navigace v autě, které řídí pako, jen zvyšuje riziko kolize a navíc všechny chyby řidiče jen násobí.
Naše poslední cesta do RO - pohádka. Cesta z5 opět ukázala, že musí řídit řidič ano2  a ne ta bedýnka a11 

To tam je tam fakt zaludne místo by mě zajímalo jestli všem ty krabičky ukazovali směr na hovno nebo jen nam  a11 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#56 24.01.2013 20:04:53

Re: POLICIÉÉ


Tak sem si vzpoměl na jeden vtip:
Kamión se nějakou nadpřirozenou příčinou zasekne pod nízkým mostem.Jedou kolem šmejdi, zastaví, vylezou a zeptají se:Vy jste se tam jako nějak zasekl???
Né pič. . vezu most a došla mi nafta!!!

 offline 

 

#57 24.01.2013 20:55:05

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: POLICIÉÉ


Raduz TT600r napsal(a):

Ovšem situace na cestách je fakt katastrofickáááááááááá
Řidičák dostane kdejaký neumětel, na sněhu neumí 90% řidičů a zbytek jezdí podle navigace trasu Brno-Praha roll  Jeden kolega vedle mě taky. Ten najede i do rybníka, když mu to ta bedýnka řekne.
A kamioňák se pustí s vlekem do zledovatělého kopce, ikdyž vedle vede vodorovná cesta a diví se, že se tam šprajcne a ucpe celý město - ty kráwo, to je na mě silné kafe. Být tím policajtem, tak mu seberu asi i rodný list, ale hlavně tu pos*anou NAVIGACI!!!!!!

Teda ne ze bych se chtel zastavat kamionaku....
1.navigace neni spatna vec, ne kazda ovsem umi rozlisit, ze mas 4metrovy auto a tudiz je ti most 3,7m uplne k nicemu stop2 (Karlovy Varle a ja by mohly vypravet a5 ) a tak objizdis a hledas kudyma se dostat na druhou stranu...coz s 18metrovym hupcukem neni vzdy uplne jednoduchy...
2.kazdej den ses v jinym meste a bohuzel nevis, ze tadyma za dvouma blokama je sirsi, upravenejsi a vubec idealnejsi cesta k te a te vykladce...a pokazde zastavovat a odchytavat maminky s kocarky a duchodce a ptat se jich na cestu, kdyz nektere skupiny lidi netrefi ani k nejblizsi trafice taky nejde...a navic bys opet zustal stat v silnici coz si nekteri ridici osobaku berou skoro osobne ze jim prekazis schvalne, pac sis sel asi zrejme na gulas s osmi ja! a pritom miri do stejnyho velkoskladu kde si jedou vyzvednout svoji novou LCD(dosad cokoliv) kterou ty jim tam vezes...
3.a kdyz tam neprijedes, protoze je nekde o dve vesnice ci mesta dal ledovka a ty tam stojis jak hydrant a cekas az prijedou sypaci, tak taky rvou...
4.no neni to kolikrat jednoduchy(asi je malinko poznat, co delam, ze a10 )


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#58 24.01.2013 22:13:00

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: POLICIÉÉ


Raduz TT600r:

Můžu tě ubezpečit, že se žádnej řidič kamionu nebude pouštět do takových sraček pokud tam nemusí, nebo když ví, že je vedle jiná cesta, která je lepší. Jsou sice někteří inženýři, kteří moc nemyslí, ale to jsou buď věční pitomci, nebo začátečníci.A myslím, těhle je dost malý procento. To bych tu mohl posat 10stran příhod, když jsem se prodíral cestou ne cestou a když jsem se dohrabal na místo, tak jsem zjistil, že z druhý strany vede luxusní cesta a místní mi říkají "Ty vole,měl jsi jet tamtudy" Jak to má asi člověk vědět,když je tam poprvé? Příště už tam nepojede. Z mapy to v hodně případech vůbec nevyčteš. Cesta, která je značená jako hlavní, je šílená a bílá nitka je luxusní široká silnice, někdy je to zase naopak. Kolikrát si říkáš tudy nepojedu, to jsou samý šoustky, vezmu to okolo po týhle červený a ejhle ono je to v prdeli.
Když svážeme mlíko po Alpách, tak bysme asi nikam nedojeli, kdybysme odmítali jezdit po úzkých zasněžených horských silnicích.
To pomíjím případy, kdy dostaneš adresu ve městě, firma tam sice má kancelář, ale sklad je za městem. Vjedeš do města, doprava zkolabuje a debil řekne, že to zapoměl na objednávku napsat.Nebo to napsal, ale druhej debil kterej to přeposílá si neráčil všimnout.
Před nedávnem jsem se prodíral v Maďarsku vesnicí, hledám kravín, ptám se dědka co seděl na zápraží, jestli jedu dobře, že se mi ta cesta moc nezdá.Dědá povídá "Igen, igen három kilometer" Měl pravdu, ale jel jsem po polní cestě, zralý na mastodontenduro. Z druhý strany vede luxusní silnice.
Takových příhod mám 10 do roka. Tohle poslouchám od kámošů pořád jak jim tenhle a tenhle debil přijel tamtudy přes ten kopec a nevzal to spodem. Už ty jejich moudra ani nekomentuju, protože bych jim musel zafackovat uši do hlavy. Sami když jedou na dovolenou, tak na to mají přípravy jak na severní pól a stejně si vypráví příhody jak z hororu, ale situaci okolo chalupy umí komentovat bravurně.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#59 24.01.2013 23:34:09

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: POLICIÉÉ


Tak to je hustý, vodit ho ale umí luxusně, jen by své schopnosti měl projevovat jinde a né ve městě. Je to smutný.


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#60 26.01.2013 09:33:30

Re: POLICIÉÉ


Tak dobrý.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl … LRtticU6ZU

No a ten kokot s tím BMW už to fakt přehání.Není to náhodou kurýr?

Editoval Smrček (26.01.2013 09:34:40)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů