Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

POLICIÉÉ

#21 21.01.2013 15:57:09

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


Smrček:
Jak jsem ti říkal, nejsem plukovník a mám takovej dojem, že jsem se ani nějak nepřechválil a ani nijak nepovyšoval a ani tě nějak neurážel. Pouze jsem uvedl jak se tu práci snažim dělat. Taky jsem ti hned řekl, že nejsem a asi nebudu nikdy žádnej plukovník. Nikdy jsem nevypovídal proti nikomu, protože to nebylo za ty roky potřeba a nedělám spisovou práci. Jezdim jen po venku a pokud mě kdy někdo v práci praštil, jako že praštil, bo se s tím trochu počítá, vyřídil jsem si to mimo nějakej přiblblej soud. Toť celé. A záznam a diktafon jsem tady nikdy neviděl taková technika tady asi nepremává na malém městě  smile . A jak jsem říkal nevím co a jak jsi udělal. Víš to ty a oni. Akorát se to trošku koukám změnilo z poškozeného na obviněného ( dejchání bez debat dle tr. řádu). No máte tam nějaký divný mravy. Pražáci prominou, trošku pražský manýry. Píšeš tam o tom co všechno můžou dělat beztrestně, ale nikde to tak není. Stížnost jsi si mohl podat v tom nevidím žádnej problém.
Tím končím náš rozbor trestních věcí, bo je to tu o motorkách, tak nevim proč tu sprostě nadávat a nějak se tu dohadovat o věcech na kterých se stejně nikdy nemůžem dohodnout.  smile    gp 

Editoval Postmann (21.01.2013 16:21:45)

 offline 

 

#22 21.01.2013 15:57:39

mirbubak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 379
Založená vlákna
Motorka: ktm exc 200
Věk: 27
Web
3 1

Re: POLICIÉÉ


Smrček:
znám par chlapu policajtu všecko dobří lidi,ale šlo už na nich poznat že maju nějake postavení s toho plyne hodně známych a dlouhe prsty takže už sa nechovali jak my normalni smrtelníci...znám ale takej jednoho ktery ve svoji dědině kde bydlel chytal svoje susedy dyž jeli s hospody na kole a takto si budoval karieru. nee1 

 offline 

 

#23 21.01.2013 16:10:02

Ád'a123
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 44
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 SX
Věk: 35
0 0

Re: POLICIÉÉ


Hoši vy tu řešíte takový blbosti...  a7 vždyt' je to vlákno o motorkách.Já bych tohle téma  radši smazal..


Ready to race!!

 offline 

 

#24 21.01.2013 16:15:27

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


mirbubak:

A asi nevybudoval viď. Na tom se kariéra dneska nedělá. Buď máš tátu nebo známé. Jak u Policie tak i všude jinde. A proto lepší po službě pověsit uniformu na hřebík, zamknou a jít na pivko s klukama nebo si jít pročistit hlavu na trať. To máš všude známá účetní povýšila ve firmě na zástupkyni ředitele a taky se s ní nedá po roce ani mluvit  sad  Hold nikomu to vleze do hlavy.

 offline 

 

#25 21.01.2013 16:20:23

Ád'a123
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 44
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 SX
Věk: 35
0 0

Re: POLICIÉÉ


Mě jen příjde zbytečné tu něco takového řešit  neutral 


Ready to race!!

 offline 

 

#26 21.01.2013 16:26:27

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


Ád'a123:
Máš pravdu a je to tak. Sklouzlo to trošku jinam od vysvětlení účasti PČR na sprintu  sad 

Prďa1 : Nevim jak u tý Hondy, ale u Fazeru maj všechny krámy jako je radar, vysílačka a pod. vzadu v kufrech. Je to už tak z úpravy a hrozně váhy je na zadku. Fazer ztratil skoro vše ze své hravosti a ovladelnosti a hodně to pohanili.

 offline 

 

#27 21.01.2013 16:29:02

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


Janek:

Díkes. Mrzí mě, že jsou kluci co se snažej dělat tu práci v mezích možností dobře a kuli pár hlupákům to přijde nazmar  sad 

 offline 

 

#28 21.01.2013 18:26:01

Re: POLICIÉÉ


Samozřejmě že i policajt může být dobrý motorkář.Naštěstí ale žádného takového neznám.Eště že nemají motorku a neumí na ní tak jezdit jako Hajný co s náma jednou jezdil v terénu.S tou jeho obludou vyjel všo.Tuším měl Afriku.To by jsme mu skoro neujeli :-).

 offline 

 

#29 21.01.2013 22:07:34

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: POLICIÉÉ


Mě tak napadá, čim sis vyloužil jejich pozornost...


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#30 21.01.2013 23:03:25

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: POLICIÉÉ


slugger:

Až poznáš Smrčka osobně na nějakých akcích, tak ti to možná dojde hned usch 
Každý máme své mouchy, ale je zbytečné se tu navážet do lidí, které vůbec neznám.
U nás máme v dědině několik kluků policajtů, s kterými se normálně bavím, jeden s námi byl párkrát na vyjížďce a život jde dál. Když mne zastaví, tak klidně mu dýchnu, když překročím rychlost, tak si to holt odnesu. Je to jeho práce, jako kterákoliv jiná. Můj brácha je třeba taky u policie, dokonce major hospodářské kriminálky a nějak vůbec na něm nepozoruji, že by mu to vlezlo na mozek. Když jsem měl trochu malér s cyklistou, tak mi ani jeho známost nepomohla, musel jsem si najat právničku, za dvě hodiny kásla 5 litrů a já ani nemrkl. Bohužel neznám zákony a kvůli pitomému doložení k pojistce, že se to šetří, jsem málem přišel o řidičák a mohl dostat podmínku. Nakonec jsem z toho vyšel s čistým štítem, cyklista u soudu jen blekotal a musel uznat i svou chybu.
Můžu ale říct, že všechny složky policie se mnou jednaly velice slušně, což mne až překvapilo ano 

 offline 

 

#31 22.01.2013 06:02:39

Re: POLICIÉÉ


Nemusíme se bavit o tom že to sem nepatří.Stačí jen když to ukončím tím že to jsou u mě ubožáci i když třeba možná né úplně všichni.Nechtě jsem smázl i svůj článek  o úsměvném setkání s pražskými nadprůměrně inteligentními šmejdy-škoda.To ostatní se mi mazalo dobře a jsem rád že už to tu nevisí.Strašně mě zarazil ten Váš překrásný vztah k té naší "čestné" policii tak sem to chtěl podat z druhé strany.Měl jsem totiž obavy aby jste z toho plazení neměli odřené břicha.
Tondo jak píšeš že je Tvůj bratr major pracuje u hospodářské kriminálky tak to mě zajímá.Nepracuje náhodou na Vsetíně???Tam to není zrovna transparentní. big_smile
Jinak poježdění s Váma bylo dost dobré a že bych měl k někomu nějaké veliké výhrady se říct nedá.Až na tu dojebanou nohu to byla sranda.Jak vidím tak tu má skoro každý druhou tvář.
Mějte se a smějte se.

Editoval Smrček (22.01.2013 07:47:45)

 offline 

 

#32 22.01.2013 07:57:17

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: POLICIÉÉ


Smrček:
Jen mimo téma- na Vsetíně nepracuje, ale nemá to do Vsetína daleko smile 

 offline 

 

#33 22.01.2013 09:41:36

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: POLICIÉÉ


Smrček napsal(a):

Nemusíme se bavit o tom že to sem nepatří.Stačí jen když to ukončím tím že to jsou u mě ubožáci i když třeba možná né úplně všichni.Nechtě jsem smázl i svůj článek  o úsměvném setkání s pražskými nadprůměrně inteligentními šmejdy-škoda.To ostatní se mi mazalo dobře a jsem rád že už to tu nevisí.Strašně mě zarazil ten Váš překrásný vztah k té naší "čestné" policii tak sem to chtěl podat z druhé strany.Měl jsem totiž obavy aby jste z toho plazení neměli odřené břicha.
Tondo jak píšeš že je Tvůj bratr major pracuje u hospodářské kriminálky tak to mě zajímá.Nepracuje náhodou na Vsetíně???Tam to není zrovna transparentní. big_smile
Jinak poježdění s Váma bylo dost dobré a že bych měl k někomu nějaké veliké výhrady se říct nedá.Až na tu dojebanou nohu to byla sranda.Jak vidím tak tu má skoro každý druhou tvář.
Mějte se a smějte se.

Co tím chceš doboha říct, že jsou to ubožáci. Vzbuď se chlape. Nemíním tady nikohgo obhajovat nebo se někomu pochlebovat. Potřebujeme je k životu?. Potřebujeme vůbec nějakou represivní složku?
Tady je jediná odpověď. Ano, potřebujeme. Pokud se lidi budou chovat jako prasata, budou po sobě střílet, na stadionech ničit veřejný majetek a ohrožovat jiné, do alkoholu míchat metanol , jen aby vytřískali peníze a nehleděli na životy lidí,  jezdit po dálnicích jako hovada, tak tu represivní složku musíme mít a měli bychom se jí spíž snažit ulehčit práci a ne na ně nadávat.
Osobně je nemusím, při každé kontrole se mi svírají půlky, ale......

 offline 

 

#34 22.01.2013 10:41:40

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


Koukam ze Smrcek promazal svoje prispevky. A pak ze mu je smazu ja protoze se mi nezamouvaj  smile Myslim ze je to zbytecny se tady nejak na toto tema dohadovat. Proste potreba Pcr je a nekdo hold nema uplne dobre zkusenosti. To se muze stat v jakemkoliv oboru a kazdej ma svuj nahled na vec.

 offline 

 

#35 22.01.2013 12:22:24

adis
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 593
Založená vlákna
Motorka: beta 450RR
Věk: 31
2 0

Re: POLICIÉÉ


mam staatisticky dolozeno,ze nejvetsi koncentrace blbu v obcanskem povolani je u policajtu statnich i nestatnich oko1 

 offline 

 

#36 22.01.2013 12:42:29

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


adis:
To je jako kdyz ti reknu, ze spousta lidi co tu po okoli jezdej jsou kseftari, zlodeji a podvodnici.  A nejlepsi je kdyz si na zavodech prohlidnou tvoji motorku, v noci ti ji ukradnou a pak ji jeste nabidnou tvemu znamemu takze i idioti.
Statisticky to bude asi tim ze je tam pre 40 tis zamestnancu  big_smile 

 offline 

 

#37 22.01.2013 20:16:39

Re: POLICIÉÉ


Nemohl sem jinak než sem zase přispět.To sem se ale nasmál  smile 
http://www.youtube.com/watch?v=5d0lD7oQvcE
Hnedka se mi bude líp spát.
Tondo kdyby z nich byl každý připosraný tak by nebylo ani toto srandovní video.Teď mi můžeš kázat jak nezodpovědný a zločinný čin to byl.Teď si vem že by ho chytli,dali mu ruce za záda,klepeta a pak začali do něj kopat.To by byl pro Tebe opravdu famózní závěr.Jde vidět jak uvažuješ a komu fandíš.Neřekl bych do Tebe že jsi obdivovatel takových deviantů.
Hned jak uvidíš pana policistu tak zakruť nožku dozadu jako krypl,ukloň se,vykouzli pukrle a polib mu řiť.

Editoval Smrček (23.01.2013 06:16:18)

 offline 

 

#38 22.01.2013 23:34:26

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: POLICIÉÉ


Smrček:
Nevím kde jsi přišel na to, žen jsem jejich obdivovatel. V příspěvku jsem to snad napsal srozumitelně a každý normální člověk to pochopí. Jejich práce je pro ně stejná jako pro tebe pokrývání střech.
Je vidět, že se v lidech nevyznáš a nedokážeš je ani posoudit. Tu poslední větu doufám nemyslíš vážně.  heh11 

 offline 

 

#39 22.01.2013 23:44:03

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: POLICIÉÉ


xfany:
Tak to neznáš Smrčka smile 

 offline 

 

#40 22.01.2013 23:51:10

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: POLICIÉÉ


K nám do krámu jezdí celkem dost policajtů motorkářů. Občas mě docela dostane, když mi řeknou, že potřebujou koupit filtr a olej atd na firemního Fazera, ale že si to musej zaplatit ze svýho....  ou2 
Vedení je k tomu postavilo tak, že jestli chtěj jezdit, tak to maj vlastně jako koníčka.

Ty jízdní vlastnosti Fazerů se tim nákladem s radarem prý opravdu nechutně zhoršily. Spousta z nich to ani nevozí zapnuté, pač je s tím prý voser.

Mimochodem mám hodně kamarádů v řadách policie a většinou jsou to pohodoví lidi. Nicméně asi před rokem mě v praze v souběžném pruhu předjížděl policajt na motorce a když byl vedle mě, tak si všiml, že mám asi 20cm pavouka na čelním skle, kterej byl asi 3 dny starej.
Neváhal mě zastavit a napálit mi pokutu i přes to, že jsem měl na autě reklamu jako kráva o motoshopu. Když jsem poslouchal ty jeho kecy, tak jsem myslel že ho pošlu do prdele - tomu se fakt řiká hovado, ale takoví jsou mezi námi všemi.

Editoval Semis (22.01.2013 23:51:47)


Dej koním pít...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů