Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

POLICIÉÉ

#1 08.10.2009 20:07:45

Jindra dr350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1483
Založená vlákna
Místo: hoštice-vodochody
Motorka: suzuki dr350s
Věk: na rozbití huby akorát
0 0

POLICIÉÉ


co na to říkáte?  http://www.youtube.com/watch?v=vjQ6_oabwuI

a ještě tohle

http://www.youtube.com/watch?v=HpE2-2BGVUc
docela nářez ano 

Editoval Jindra dr350 (08.10.2009 20:35:06)


a22 nevim co s tim??? a když vim tak stejně nevim a22
http://www.offmoto.com/uploads/908_bart_svlekaci.gif

 offline 

 

#2 08.10.2009 20:36:34

Jindra dr350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1483
Založená vlákna
Místo: hoštice-vodochody
Motorka: suzuki dr350s
Věk: na rozbití huby akorát
0 0

Re: POLICIÉÉ


OFFMOTO napsal(a):

Nóó pěkný, fízlové si z pěněz co odvádíme státu dělaj prdel a předváděj sílu vytuněných passatu.

týý vole to je trapárna, moc tomu nechybělo a mohli toho cajsta sbírat ze země i s polámanou motorkou  big_smile  je to fakt trapné, asi to měla být demonstrace PČR síly... nee1  má mně nějakej cajt buzerovat že jezdím po lese, ho odkážu na tohle video, ať si nejdřív zametou před svým prahem. ano

jo to je jasný! a hurá do lesa! yes a záda tuhle adresu okok


a22 nevim co s tim??? a když vim tak stejně nevim a22
http://www.offmoto.com/uploads/908_bart_svlekaci.gif

 offline 

 

#3 19.01.2013 21:34:50

Re: POLICIÉÉ


Co k tomu dodat.Snad jen přidat nějaký postřeh z vlastní zkušenosti."Policajti buzeranti".
Zatím sem eště nepotkal prolhanější,falešnější a křivější zmr.y.A to už sem potkal kur.v.

Editoval Smrček (19.01.2013 21:36:34)

 offline 

 

#4 19.01.2013 21:52:04

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: POLICIÉÉ


Mě se to líbí, každej cajt nemusí bejt kkt. A tohle je takový zajímací zpestření...
Za komanchů se policajtů lidi báli, dneska si z nich dělaj lidi prdel. Jako demokrtická země, musíme ještě lecos dopilovat. Podle mě je to dost o přísupu veřejnosti k nim a26 .


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#5 19.01.2013 21:57:23

mirbubak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 379
Založená vlákna
Motorka: ktm exc 200
Věk: 27
Web
3 1

Re: POLICIÉÉ


když jsme byli v ostravě na den NATO tak tam předváděli policajti taky pasaty,celníci tam měli psy jak hledaju drogy,zasahovka předvadala jak jdu do akce myslím že to bylo super. ano 

 offline 

 

#6 19.01.2013 22:02:06

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


Jsme v ČR. Nadávat na policajty je národní sport. Vím z vlastní zkušenosti nejdřív tomu chce trochu rozumět  wink  Předváděček se dělá spousta všude možně.

 offline 

 

#7 20.01.2013 00:43:51

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: POLICIÉÉ


Jak to myslíš, rozumět?


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#8 20.01.2013 09:25:51

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


slugger:

Myslim tomu systemu. Napr. Policie zajistuje BESIP v okoli kulturnich akci jako jsou srazy, sportovni podniky apod. dale ma program na plneni preventivni cinnosti, ktery zahrnuje predvadeci akce jak techniky, kterou disponuje tak ukazek treba zakroku, jak tu nekdo prezentoval ukazkou zasahovky. Samozrejme provoz techniky se plati z dani nas vsech tim padem i z dani platu policistu, kteri ale casto na tyto akce jdou zdarma, jelikoz je balicek 150 hodin, ktery je mozne naplnit praci za rok bez naroku na volno nebo plat. Tak jsem to myslel. Nehlede na to, ze co znam kluky napr. z dopravky ktera vlastni motrky skoro vsichni mimo praci jezdi a myslim, ze by si misto predvadecky vzali moto ze sve garaze a jeli se na sraz pobavit. tak jsem to nejak myslel. Reci umi vest kazdy, ale nikomu se nebrani aby ukazal jak se to u policie dela, pokud ma maturitu a splni prijimaci podminky a snese kazdy den urazky od lidi, kteri vetsinou neco malo treba na silnici provedli. Samozrejme vsichni jsme jen lide a blb se najde vsude i u policie  smile  ( pisu z telefonu tak je to peklo ) Jinak slouzim 12 let kdyby mel treba nekdo chut si zanadavat jsem mu k sluzbam  smile 

 offline 

 

#9 20.01.2013 09:40:02

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: POLICIÉÉ


Postmann:
 ano  ano 

 offline 

 

#10 20.01.2013 10:13:21

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: POLICIÉÉ


Postmann napsal(a):

slugger:

Myslim tomu systemu. Napr. Policie zajistuje BESIP v okoli kulturnich akci jako jsou srazy, sportovni podniky apod. dale ma program na plneni preventivni cinnosti, ktery zahrnuje predvadeci akce jak techniky, kterou disponuje tak ukazek treba zakroku, jak tu nekdo prezentoval ukazkou zasahovky. Samozrejme provoz techniky se plati z dani nas vsech tim padem i z dani platu policistu, kteri ale casto na tyto akce jdou zdarma, jelikoz je balicek 150 hodin, ktery je mozne naplnit praci za rok bez naroku na volno nebo plat. Tak jsem to myslel. Nehlede na to, ze co znam kluky napr. z dopravky ktera vlastni motrky skoro vsichni mimo praci jezdi a myslim, ze by si misto predvadecky vzali moto ze sve garaze a jeli se na sraz pobavit. tak jsem to nejak myslel. Reci umi vest kazdy, ale nikomu se nebrani aby ukazal jak se to u policie dela, pokud ma maturitu a splni prijimaci podminky a snese kazdy den urazky od lidi, kteri vetsinou neco malo treba na silnici provedli. Samozrejme vsichni jsme jen lide a blb se najde vsude i u policie  smile  ( pisu z telefonu tak je to peklo ) Jinak slouzim 12 let kdyby mel treba nekdo chut si zanadavat jsem mu k sluzbam  smile 

NAPROSTÝ SOUHLAS ano 

 offline 

 

#11 20.01.2013 10:14:44

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


Vencam666:
Ty aby jsi se neozval viď  big_smile 

 offline 

 

#12 20.01.2013 10:29:44

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: POLICIÉÉ


Postmann:

Jen mi přišlo že na tom videu to bylo zcela normální a že tam nikdo machry nedělal.
A s tím zě všude se najde nějakej blbec máš taky pravdu - to se najde všude.

 offline 

 

#13 20.01.2013 11:25:48

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: POLICIÉÉ


To je právě ono. Lidi hřeší a místo toho, aby se nad tím zamysleli, tak jsou rovnou cajti kurvy, protože je oflastrujou.


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#14 20.01.2013 11:31:33

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


slugger:
Tak to bude vždy. Policie je represivní složka  sad Je to tak se vším, když porušuji nějaká pravidla je možné, že přijde trest.

 offline 

 

#15 21.01.2013 12:29:52

Re: POLICIÉÉ


Postmann.Když porušuješ pravidla tak přijde trest.Škoda že to neplatí i pro ty zmrdy co těma paragrafama hýbou a pokřivujou je.Různí proručíčci,plukovníčci,podplukovníčci a kopa jiných blbů.

 offline 

 

#16 21.01.2013 12:50:51

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: POLICIÉÉ


je to o lidech a je jedno jestli je to policajt nebo prodavač všude narazíš na idiota.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#17 21.01.2013 14:15:52

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


Smrček:
   Neznám okolnosti tý tvojí zkušenosti. Zaprvé jsi jim klidně mohl sprostě vynadat. Dneska na to žádnej paragraf neni, tak tady ani nehodlám žádným paragrafem házet. Škoda. Proto to tady vypadá jak vypadá ( nemyslím tady ale v ČR  smile  ). Pak nevím v jaké situaci jsi to šel nahlásit. V určitých případech se dýchnout dává, a neni jich málo, jelikož jak u výpovědi tak u podání oznámení je jedna z podmínek být střízlívý. Pro upřesnění a př. Omladina na diskotéce, kde se většinou popíjí ( aspoň myslim já tam nechodim ), ukradená bunda. Oznámíš, dostaneš dýchnout, né za trest, ale protože se nedají dělat všechny úkony jako standartně. Nabere se věc na šetření, pokud jsi pil dostaneš předvolánku na druhý den k upřesnění podání oznámení. Proto to fouknutí, ne kuli zněvěrohodnění oznámení, ale z důvodů jestli není třeba například dobré k věci něco upřesnit druhý den za střízliva, nebo jestli bunda nezůstala vyset na vedlejším věšáku, což není vyjímka po dobře vydařené večerní zábavě.
   Dále mohl jsi podat stížnost. Myslím, že by to na Gibs nebylo, jelikož by to byl ve stropu kázeňskej přestupek, leda vtom, že jsi nebyl řádně poučen a nechovali se v rámci slušnosti.
   Za další do basy neposílá policajt, ale soudci, kteří tam zas tak moc lidí nepošlou a když jo tak je potom nějaký chytrák pustí a všechna práce začne od znova. Tak si zase ty doklady a tel. hlídej od 1.1. toho jen přibude wink O plukovníkách a pod. ti moc říct nemůžu, protože za 12 let služby jsem se na žádnou hodnost nedostal a asi nikdy nedostanu. A mám na ně svůj názor, který neni zrovna pozitivní.
   A na závěr kolektivní solidárnost byla tak možná po revoluci, protože dnes tě klidně odstíhá i kolega s vedlejšího města. O zbabělosti nic nevim protože celý ty roky jsem na ulici, žádnej kancl, tak pokud někdo zavolal nikdy jsem se necoural a byl tam v rámci možností včas. A kromě lidí vystříhaných z auta apod. jsem už dlouho žadného tzv. bezmocného člověka na kterého se hází špína v dnešní době mob. telefonů, právníku a médiíí dlouho neviděl. Dneska zná myslím každý svá práva dobře. S povinostma je to už horší.
   Skrývat tohle asi nikdo nebude. Já určitě ne. Samozřejmě jako fízl bych mohl, mám na to neuvěřitelné pravomoce, známé a nade mne v této zemi není big_smile 
   Jak jsi psal je to fórum a každý má vlastní názor. Nevnucuji ti žádný,  jen jsem ti chtěl dát pohled druhé strany.

Tristan:
Tak tak. Hold nejsme roboti.

Editoval Postmann (21.01.2013 14:23:00)

 offline 

 

#18 21.01.2013 14:45:46

grindcore69
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 151
Založená vlákna
Místo: morava
Motorka: Yamaha XT 600E, WR 450F, pincek
Tel: čiňan poškrabaná fólija, baterka na piču
3 0

Re: POLICIÉÉ


http://www.youtube.com/watch?v=cd7HZDzDZ80  Bohužel pravdivý text.... ano2 


Kill the fucking trends - Extreme enduro for extreme people

 offline 

 

#19 21.01.2013 14:59:28

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: POLICIÉÉ


grindcore69:
Znám. Mam dvě alba.  wink Stejně jako Zónu A, SPS, Úplně nové stroje a samozřejmě Visací zámek. Čistě známka punku, částečně pravdivý a dobrý směr v dnešní porevoluční době sklouzl do pozadí. Už tě za něj, snad kromě Ruska, nikdo nezavře tak trošku upadá v zapomnění. Není už tak rádoby protispolečenský. Jinak své kouzlo pořád celkem má.  smile 

 offline 

 

#20 21.01.2013 15:56:54

Prďa1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 416
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: TM300 EN (Daytona955i)
Věk: 30+
Tel: 777593176
Web
1 0

Re: POLICIÉÉ


To první video je tady od nás na akci sem byl a nevidím v tom problém že se účastní i benga aspon vidíš za co utratí státní rozpočet. Mimo to sou to normální borci jako kdokoli jiný.
Co se toho rozjezdu týče tak to poskakování tam předvádí asi tak padesát procent lidí včetně všech těch borců co jsou tady, mě samotnému se to na sprintech několkrát taky povedlo. Neni to tak snadné jak to vypadá chceš li udělat dobrý čas.!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů