Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Rekluse-automaticka spojka

#141 17.01.2013 12:31:07

Thomas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 415
Založená vlákna
Místo: Kuřim
Motorka: PW 50
Věk: 9
4 1

Re: Rekluse-automaticka spojka


LadanYZ:

Nedělal se náhodou železnej rám do poloviny roku 2007?

 offline 

 

#142 17.01.2013 12:38:32

LadanYZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 214
Založená vlákna
Motorka: XT 600 Z TÉNÉRÉ, GSXR 1100 W
Věk: 42
0 0

Re: Rekluse-automaticka spojka


nejsem si jistej, odborník na wr nejsem, raději to zjistim od majitele  smile 

 offline 

 

#143 17.01.2013 13:12:52

volodaj
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 898
Založená vlákna
Místo: Martin
Motorka: žiadna, ex YMH WR 250f, ex HSB FE 400
Věk: 32
5 1

Re: Rekluse-automaticka spojka


Hliníkový deltabox začal od roku 2007. 2006 som mal a bola oceľova wink

 offline 

 

#144 17.01.2013 13:34:40

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Rekluse-automaticka spojka


Co to tu čtu ? . Jezdím také jen 99% mx tratě 1% depo, že bych měl pořídít spíše tu hustokrutější variantu, která už stojí randál.

Jak už tu Vencam666 zmínil také bohužel patřím k těm kteří musejí mít vše nejdražšejc ale v případě tohodle dát 20 ? nebo kolik za spojčičku to moje nadšení tak nějak opadá hmm Tak jak to tedy je.

Nejlépe kdyby se tu našel někdo kdo to jezdí vyloženě na tratích. Osobně mě nejvíce láká nemožnost si to zašlápnout  big_smile 

Jinak jak zde bylo zmíněno uvíznutí v kopci mi nějak netrápí to snad nehrozí a nemožnost motorku roztlačit už vůbec ne, tak jaké další úskalí to muže mít při použítí na MX.

Editoval beachbitch (17.01.2013 13:40:13)

 offline 

 

#145 17.01.2013 13:46:33

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Rekluse-automaticka spojka


beachbitch napsal(a):

Co to tu čtu ? . Jezdím také jen 99% mx tratě 1% depo, že bych měl pořídít spíše tu hustokrutější variantu, která už stojí randál.

Jak už tu Vencam666 zmínil také bohužel patřím k těm kteří musejí mít vše nejdražšejc ale v případě tohodle dát 20 ? nebo kolik za spojčičku to moje nadšení tak nějak opadá hmm Tak jak to tedy je.

Nejlépe kdyby se tu našel někdo kdo to jezdí vyloženě na tratích. Osobně mě nejvíce láká nemožnost si to zašlápnout  big_smile 

Jinak jak zde bylo zmíněno uvíznutí v kopci mi nějak netrápí to snad nehrozí a nemožnost motorku roztlačit už vůbec ne, tak jaké další úskalí to muže mít při použítí na MX.

To já nemusím mí vzdy to nejdražší , ale bohužel ta věc, kterou v tu chvíli nutně potřebuju big_smile  nebo se mi nejvíc líbí tak z pravidla tou dražší vždycky je sad 

 offline 

 

#146 17.01.2013 13:47:51

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Rekluse-automaticka spojka


Vencam666:

tak jsem to myslel.... zpravidla vec co se člověku jako jediná líbí je tou nejdražší smile

 offline 

 

#147 17.01.2013 13:52:11

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Rekluse-automaticka spojka


Jak se to chová když skočím lavici, letím a přidám si aby se mi trochu zvednul předek?
Jak se to chová když potřebuju rychle před dírou přizvednout předek?
Koukal jsem na motorky co jezděj supercross a tam to neměla žádná.
Jde mi o to abych nekoupil něco co stojí balík a pak to neleželo v garáži jako hafo dalšího "potřebného"  co už tam leží sad 

 offline 

 

#148 17.01.2013 13:53:49

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Rekluse-automaticka spojka


beachbitch napsal(a):

Vencam666:

tak jsem to myslel.... zpravidla vec co se člověku jako jediná líbí je tou nejdražší smile

A co v tu chvíli nejvíc potřebuje lol 
Občas bohužel pouze v tu chvíli lol 

 offline 

 

#149 17.01.2013 13:57:44

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: Rekluse-automaticka spojka


Vencam666:
Jéééé copak ti tam leží tě toho zbavíme  big_smile  No mělo by se to chovat stejně. Poctivě si to tady čtu ze zvědavosti. Je to v podstatě odstředivka. Přidáš roztočí to ve vzduchu zadek a přidzvedne předek. To samé před dírou. Pak to u vás všech tady omrknu koukám, že to tady bude mít asi každej v motorce. Kromě mě s bráchou tedy, jsme zastánci páček  big_smile 

 offline 

 

#150 17.01.2013 13:59:13

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Rekluse-automaticka spojka


Vencam666 napsal(a):

Jak se to chová když skočím lavici, letím a přidám si aby se mi trochu zvednul předek?
Jak se to chová když potřebuju rychle před dírou přizvednout předek?
Koukal jsem na motorky co jezděj supercross a tam to neměla žádná.
Jde mi o to abych nekoupil něco co stojí balík a pak to neleželo v garáži jako hafo dalšího "potřebného"  co už tam leží sad 

Přesně tak..  ano  Jenže většina lidí to tady chce asi na endůro? ....

S tou lavicí a přidáním obzvlášť někdy to člověk honí na poslední chvíli, že motorka kokrhá a pilot se jen modlí  lol 

 offline 

 

#151 17.01.2013 14:01:57

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: Rekluse-automaticka spojka


beachbitch:
Myslím taky, že asi na enduro. Na mx dobrý se zašlápnutím, jinak nevím. A možná ještě jedna výhoda, pokud jsem dobře pochopil funkčnost, při tlamě a zlomení spojkové páčky, možnost dojet  wink  A ne tlačit jako já posledně  big_smile 

 offline 

 

#152 17.01.2013 14:07:37

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Rekluse-automaticka spojka


Postmann:

tahle výhoda mi taky napadla... Ale bez spojky by to snad ještě nějak šlo. Ale při posledním mači jsem mel takovou smůlu že jsem v jednu chvíli zlomil spojkovou páčku a do toho přerval řetězbig_smile

Ale pro někoho ta nemožnost zašlápnutí se jeví asi jako drobnost ... ale já po odjetí několika kol vzhledem k netrénovanosti trnu kdy už mi to v tý zatačce zdechne jak mačkám spojku méně a méně big_smile

Takže tahle výhoda mě na tom láká hodně  big_smile  Na druhou stranu třeba se zíní příprava nějak projeví a tohle nebude potřeba big_smile

 offline 

 

#153 17.01.2013 14:09:18

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Rekluse-automaticka spojka


Postmann napsal(a):

beachbitch:
Myslím taky, že asi na enduro. Na mx dobrý se zašlápnutím, jinak nevím. A možná ještě jedna výhoda, pokud jsem dobře pochopil funkčnost, při tlamě a zlomení spojkové páčky, možnost dojet  wink  A ne tlačit jako já posledně  big_smile 

A když dáš páčku pryč tak nepříjdeš o nehet big_smile 

 offline 

 

#154 17.01.2013 14:13:28

Re: Rekluse-automaticka spojka


beachbitch napsal(a):

Vencam666 napsal(a):

Jak se to chová když skočím lavici, letím a přidám si aby se mi trochu zvednul předek?
Jak se to chová když potřebuju rychle před dírou přizvednout předek?
Koukal jsem na motorky co jezděj supercross a tam to neměla žádná.
Jde mi o to abych nekoupil něco co stojí balík a pak to neleželo v garáži jako hafo dalšího "potřebného"  co už tam leží sad 

Přesně tak..  ano  Jenže většina lidí to tady chce asi na endůro? ....

S tou lavicí a přidáním obzvlášť někdy to člověk honí na poslední chvíli, že motorka kokrhá a pilot se jen modlí  lol 

sice jsem na tom nejel, ale dost jsem si četl na Thumpertalku...

spojka se ti v letu nerozpojí, protože ti neklesnou otáčky natolik aby se ti rozpojila... naopak je to spíše bezpečnější, protože když si dupneš na brzdu nebo hodně ubereš, tak nepůjde tolik na předek...

když přidáš prudce plyn, tak jí zahodíš, když přidáš pomalu, tak se rozjede normálně... takže před dírou vemeš za plyn jako kdyby jsi měl normální spojku...

srovnávat jezde supercrossu a nás moc nejde... oni mají "reklus" od malíčku až k hlavě, u nich je možná reklus na obtíž... u nás ne...

 offline 

 

#155 17.01.2013 14:17:34

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Rekluse-automaticka spojka


Postmann napsal(a):

Vencam666:
Jéééé copak ti tam leží tě toho zbavíme  big_smile  No mělo by se to chovat stejně. Poctivě si to tady čtu ze zvědavosti. Je to v podstatě odstředivka. Přidáš roztočí to ve vzduchu zadek a přidzvedne předek. To samé před dírou. Pak to u vás všech tady omrknu koukám, že to tady bude mít asi každej v motorce. Kromě mě s bráchou tedy, jsme zastánci páček  big_smile 

Boty (FOX, Scott- genius, alpinestar tech 10- jeté asi 1 mh), chráničová vesta- (THOR, dainese), krunýř (fox, fly) kolene( alpinestár) , ortéza (od pana Mrázka na míru) , helma(Fox, HJC- karbonová), dost dresů, nějaký kalhoty (FOX, dcery FLY - jeté tak 5x- ĺbily se mě a byly pro dceru- ona to viďela jinak- nemá asi vkus big_smile ) brýle( SPy, sallica)
Ta brďo, já snad udělám nějakej bazar smile 

 offline 

 

#156 17.01.2013 14:21:51

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Rekluse-automaticka spojka


Williams napsal(a):

beachbitch napsal(a):

Vencam666 napsal(a):

Jak se to chová když skočím lavici, letím a přidám si aby se mi trochu zvednul předek?
Jak se to chová když potřebuju rychle před dírou přizvednout předek?
Koukal jsem na motorky co jezděj supercross a tam to neměla žádná.
Jde mi o to abych nekoupil něco co stojí balík a pak to neleželo v garáži jako hafo dalšího "potřebného"  co už tam leží sad 

Přesně tak..  ano  Jenže většina lidí to tady chce asi na endůro? ....

S tou lavicí a přidáním obzvlášť někdy to člověk honí na poslední chvíli, že motorka kokrhá a pilot se jen modlí  lol 

sice jsem na tom nejel, ale dost jsem si četl na Thumpertalku...

spojka se ti v letu nerozpojí, protože ti neklesnou otáčky natolik aby se ti rozpojila... naopak je to spíše bezpečnější, protože když si dupneš na brzdu nebo hodně ubereš, tak nepůjde tolik na předek...

když přidáš prudce plyn, tak jí zahodíš, když přidáš pomalu, tak se rozjede normálně... takže před dírou vemeš za plyn jako kdyby jsi měl normální spojku...

srovnávat jezde supercrossu a nás moc nejde... oni mají "reklus" od malíčku až k hlavě, u nich je možná reklus na obtíž... u nás ne...

U těch jezdců AMA bych řekl zě Stewart to má letos v hlavě poprvé, už druhý zavod a nikoho nesestřelil big_smile 

 offline 

 

#157 17.01.2013 14:22:33

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: Rekluse-automaticka spojka


Vencam666:
To nebylo páčkou, ale mou nešikovností. A tam nebyla potřeba, zařadil jsem dvojku a vyřadil až jsem dojezdil.  big_smile 

 offline 

 

#158 17.01.2013 14:24:42

Re: Rekluse-automaticka spojka


Vencam666: tady je pěkný videjko, který ti snad odpoví na otázky

http://www.youtube.com/watch?v=s2x7pu5Pyzw

 offline 

 

#159 17.01.2013 17:20:47

MTin
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 29
Založená vlákna
Místo: mezi N J a Hranicema na Moravě
Motorka: FE 650, EXC 300,
0 0

Re: Rekluse-automaticka spojka


Ladan YZ
Standa
Franta530
MratinEX
babaexc
badyšot
brisamo
Vencam666
Jarynn
King.Mambo
Skodavrs
Prochal11
Jax007
MTin


Na silnici již není bezpečno. Můžem o tom vést spory, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je asi tak vše co se proti tomu dá dělat.

 offline 

 

#160 17.01.2013 17:38:16

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Rekluse-automaticka spojka


xfany:
Ahoj koukam že se to pěkně rozrůstá.Ozval se ti nějaký prodejce ohledně hromadné obědnávky nabídnul něco a jak to máš v plánu uskutečnit?

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů