Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Brýle s rolloffem

#1 14.06.2012 13:06:03

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Brýle s rolloffem


Zdravím.
Včera jsem si koupil nový brýle i s Rolloff systémem ( http://shop.razzo.cz/bryle-race/dospele … ff-zdarma/ )

Mam takovej (možná blbej dotaz) Když přetáhnu fólii přes brýle, tak jde normálně převinovat, ale jakmile se jí dotknu (například dostat sprchu bahna) tak se fólie jakoby přicucne a pak už nepřevinu. Je to jako ochranná fólie na telefon, dokud jí neotrhnu tak to nejde. Ošetřuje se sklo nějak aby se to nelepilo?

A další otázka. Byla k tomu taková samolepící "lišta". Na druhym obrázku s nápisem Smith. Jestli jsem to dobře pochopil, ta se lepí nad fólii. Aby jí jakoby vedla, a nemohl se za ní zezhora dostat bordel?

Používáte někdo rolloff systém? Zdá se mi to jako dobrá věc  smile 
Tyhle brýle jsem si kupoval kvůli dioptrickým, který nosim do helmy a jen tak nějaký do nich nenarvu  wink 



http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/996_smith-bryle-option-enduro-rolloff-zdarma.jpg

Editoval Carel (14.06.2012 13:41:51)


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#2 14.06.2012 13:23:31

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Brýle s rolloffem


Carel:

jo tu lištu nalep nahoře jinak s tím zalepením snad jen mít dobře umyté to sklo(odmaštěné) a mít tam správně danou tu folii ne obráceně... Mám asi ty same smithy  taky se mi to občas stalo, a chtělo za to víc zatáhnout.

Každopádně koupil jsem si ještě druhý brejle a strhávačky a ty mi přijdou lepsi jak ty rolfy, ono je to asi o zvyk ale nějak jsem těm rolfům nepřišel na chuť.

 offline 

 

#3 14.06.2012 13:30:12

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Brýle s rolloffem


beachbitch:

S tou fólií mě to taky napadlo ale je to z obou stran stejný. Právě že se za to docela bojim víc zatáhnout.

Zkusim to pocákata vodičkou co mam na dioptrický, jestli třeba neudělaj nějakej film na kterej se to lepit nebude

Zatim jsem v nich nejezdil, tak ani nevim jak moc to bude vadit.


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#4 14.06.2012 13:34:50

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Brýle s rolloffem


Carel:

hele není to jedno jak tam dáš tu folii ! Když se nad tím zamyslíš a koukneš na ten váleček jak se bude odvíjet tak když ho dáš špatně tak tím, že budeš tahat se jakoby ta folie bude více "přimačkávat" ke sklu. Nevím jak bych ti to lépe popsal sad Ono to dokonalé nebude nikdy ale furt lepší než poslepu smile

Hlavně má to podle mě smysl jen na závod někde .. Jinak když se jde člověk jen tak projet tak je lepší jen ta strhávačka kterou opláchnes a použiješ znova když si nechceš oplachovat brejle a riskovat tak poškrábání. Já jsem si původně myslel, že to budu mít i na jen tak ježdění ale říkám je to trochu jiný a nezvykl jsem si na to a koupil si další brejle...

Editoval beachbitch (14.06.2012 13:37:16)

 offline 

 

#5 14.06.2012 16:22:53

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Brýle s rolloffem


jezdil jsem smithy a hodně se to přilepovalo,tak jsem koupil scotty ty maji na skle takove vystupky a bylo po problemu akorat mi ze zacatku vadily ty tupky,ale jak zaprsi a voda se dostane pod folii tak stoji oboje za kokot,tak jsem koupil no fear,obycejne skolo vymenil za dvojite,nasadil strhavacku a je to parada,ale jak jedu v desti tak jsem opet v prdeli,to si clovek nevybere,za sucha jako ochrana proti vypichnuti oka,na to jsou bráýle dobre za mokra na cypa vsechny typy usch 

 offline 

 

#6 14.06.2012 22:11:55

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: Brýle s rolloffem


Já mám na Smithy druhé sklo, taky s výstupkama a lepí se to stejně, teď tam mám šouplý obyč a jen to čistím, ten roll s druhým sklem leží doma, ještě jsem s tím nejel,musím testnout, co to udělá, schválně.


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#7 14.06.2012 22:20:04

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Brýle s rolloffem


já jsem se byl schválně dnes projet v dešti a že tomu dám ještě šanci a i když byly suché po chvili to přilnulo a né vždy se mi podařilo to převinout. Ono holt stalo to nějakých 800 i s tím tak se nelze ničemu divit  smile 

 offline 

 

#8 15.06.2012 07:48:20

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Brýle s rolloffem


ale co mne nejvic sere tak je že na scottech s rollfem jezdim jedno sklo cely rok a na No fear kde mam trhacku na dvojitem skle tak je to dvojite sklo v prdeli začína být pěkně matné a připada mi jak kdybych jezdil v mlze,zřejmě nějaky kurevsky material na výrobu toho skla,na scmitech r.v.1995 mam ještě původní sklo a je pořád dobré,myslím tím pod folii ale mimo ni uz samozrejme skrabance jsou.Hojd posledni dobou se neděla nic pořádně hlavně aby se prodavalo o vydrž tady nějak nejde a30 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů