Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Vyměnit WR450F ?

#21 20.12.2013 12:40:00

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Vyměnit WR450F ?


RSWR:

To beru. Sám nevim jestli mám moto správně nastavené. Přesedlal jsem z dr 650 , tak je to pro mě luxus. Třeba bych byl překvapenej co se s WR dá ještě dělat po správném poladění.


Co shoří neshnije

 offline 

 

#22 20.12.2013 13:24:15

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Vyměnit WR450F ?


Klasika napsal(a):

viteka 32: Pokud se někdo zeptá, zda vyměnit či nevyměnit, tak neřeším, jestli na to má nebo nemá. Ale odpovím na daný dotaz  wink Nehledě na to, že už v jiném vlákně svoji motorku na prodej nabízel  wink A nehledě na to, že když se takhle ptá, tak výměnu jako možnost přijímá wink Tohle nebyl dotaz o penězích...

Pokud by tohle byla Palova třetí motorka a pořád "by to nebylo ono", tak by byl ortel jinačí  usch Ale pokud si někdo koupí jako první motorku cokoli, co se mu zdá těžké a silné, pak ze mě chtě nechtě mluví vlastní zkušenost  hmm Ježdění je v první řadě o hlavě a pokud budu jezdit s pocitem, že na něčem jiném by se mi jelo líp, tak bych to něco jiného měl co nejrychleji zkusit (klidně si to jen půjčit, jak psali kluci).

Já jsem v opačné situaci, já sama sobě nadávám, že jsem si tuhle otázku před rokem nepoložila...  a7 

Dobře, jednoznačná odpověď pro mne je neměnit a řídit se poslední radou RWS ano 
Není to těžká DR 650, XT 600 a pod. Je to lehké ostré enduro, které se dá pro začátek naladit dle potřeby, dostatek výkonu mu dokáže pomoci v mnoha krizových situacích, kde se slabším obsahem by musel bojovat . Na rozjezd ze začátku asi ideální stroj, až se naučí jezdit a stane se z něj střelec, není pro něj problém přejít na něco lehčího. Sám si ale musí určit priority, co vlastně chce jezdit a tomu dále přizpůsobit třeba nový stroj. Hlavně ale musí jezdit a jezdit.
Už jsem to tu psal, sám jsem začínal po 20 letech na pionýru a v 39 letech na ostré motokrosové 380 dvoutaktu jako úplný amatér bez jakýchkoli rad, bez možnosti s někým jezdit a poradit se. Byl to neskutečný boj ve srovnání s tím, na čem nyní jezdím, ale chtěl jsem jezdit za každou cenu. ano 
Jsem sice stále jen lesní mrdal, ale vím, co chci jezdit a baví mě to smile 

 offline 

 

#23 20.12.2013 13:30:34

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Vyměnit WR450F ?


Palo7:
Z kterých Hustopečí jsi?

 offline 

 

#24 20.12.2013 13:39:34

Thomas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 415
Založená vlákna
Místo: Kuřim
Motorka: PW 50
Věk: 9
4 1

Re: Vyměnit WR450F ?


allanktm napsal(a):

viteka 32:

jednou sem byl na vyjíždce s čtyřkolkářem a říkal sem si že to bude vopruz,ale on ten hošík to fakt na tom uměl a všici sme čuměli co s tím všechno dával,s pár klukama na motorkách si normálně vytřel prdel  ano2 a nebyla to vyjíždka louky a lesní cesty lol dovolím si troufnout že by dal Rendovo peklo

Tak asfalt to je mimo téma a pálit to po lesní cestě velkou rychlostí a jezdit zatáčky šmérej, to je polovina toho, co se na 4-kolce dá dělat. A podle mně je to v lese nebo na nepřehledných polnačkách dost vo hubu. Když ju rozbiješ jen sám sobě, tak je to v pořádku, ale hlavně ne nikomu jinýmu ;-)

Editoval Thomas (20.12.2013 13:40:11)

 offline 

 

#25 20.12.2013 14:20:42

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: Vyměnit WR450F ?


viteka 32 napsal(a):

Palo7:
Z kterých Hustopečí jsi?

Dle mích detektivních schopností si myslím že z těch v okrese Břeclav  a12 


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#26 20.12.2013 15:10:58

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: Vyměnit WR450F ?


kick-start napsal(a):

allanktm napsal(a):

 lol možná pracanta do lesa a prd prd lol je na tom snad větší makačka než na motorce ano2 

kdyz uz pracanta prd prd tak Zetora.
ctyroklare jsem nikdy nevidel jinde nez na mistech vyjetych tezebni technikou. nejvyssi level je pustit se do nejake svaznice. cerstve, nebo stare zarostle, sem tam nejaka ta kaluz ci rozjezdeny brod z priblizovani, ale porad jen tam kde uz bylo v minulosti jezdeno necim velkym. jinak klasika polni lesni cesty a loukocross.
jsou jak ta zelena mys z reklamy na alza-shop. "polnacky na 4kolce, to je moje"  usch 

Palo7
takze to chce fakt vyrazit jen s motorkama. zadny ctyrkolky na krouzeni po lesnich cestach a obcasne vyplacni se v kaluzi.

Přesně  vyk! Hlavně přestaň jezdit s čtyřkolkářema, nečuchneš si k terénu a hlavně se nic nenaučíš. Občas je potřeba i nějakou tu techniku okoukat nebo si nechat poradit  big_smile 

Carlitos13: Já na čtyřkolce (sportovní) jel a přijde mi to o ničem a hlavně úplně něco jinýho než motór  a1  Nikam se nevlezeš a abys furt musel přemejšlet jestli ten krám když někam vjdeš dostaneš ven  lol 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#27 20.12.2013 15:26:31

Carlitos13
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 579
Založená vlákna
Místo: Ústí nad Labem
Motorka: 1090 adv r
Věk: 40
Tel: 731309504
0 0

Re: Vyměnit WR450F ?


peTTR napsal(a):

kick-start napsal(a):

allanktm napsal(a):

 lol možná pracanta do lesa a prd prd lol je na tom snad větší makačka než na motorce ano2 

kdyz uz pracanta prd prd tak Zetora.
ctyroklare jsem nikdy nevidel jinde nez na mistech vyjetych tezebni technikou. nejvyssi level je pustit se do nejake svaznice. cerstve, nebo stare zarostle, sem tam nejaka ta kaluz ci rozjezdeny brod z priblizovani, ale porad jen tam kde uz bylo v minulosti jezdeno necim velkym. jinak klasika polni lesni cesty a loukocross.
jsou jak ta zelena mys z reklamy na alza-shop. "polnacky na 4kolce, to je moje"  usch 

Palo7
takze to chce fakt vyrazit jen s motorkama. zadny ctyrkolky na krouzeni po lesnich cestach a obcasne vyplacni se v kaluzi.

Přesně  vyk! Hlavně přestaň jezdit s čtyřkolkářema, nečuchneš si k terénu a hlavně se nic nenaučíš. Občas je potřeba i nějakou tu techniku okoukat nebo si nechat poradit  big_smile 

Carlitos13: Já na čtyřkolce (sportovní) jel a přijde mi to o ničem a hlavně úplně něco jinýho než motór  a1  Nikam se nevlezeš a abys furt musel přemejšlet jestli ten krám když někam vjdeš dostaneš ven  lol 

 ano  anoa pořád vybíráš stopu a30  2kola jsou 2kola ale každý má své ano2 

 offline 

 

#28 20.12.2013 17:10:36

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Vyměnit WR450F ?


Janek: Ano, souhlasím, když se nechce je to horší, než když se nemůže  ano .

Ale řekni mi, co je špatného na tom, když chci jezdit, ale ne na motorce, která je na mě těžká a silná. Jakou mám povinnost naučit se jezdit na tom, co jsem si koupil? Když zjistím, že mi tenhle konkrétní typ nesedí, jsem proto zbabělec, když se s tím nechci trápit, ale vyberu si z desítek různých kubatur a typů něco, co mi bude sedět víc?
Polovina lidí tady utekla z mastodontů k lehkejm - taky jim řekneš, že to chtělo jen hledat způsob? Kdekdo tady už má svojí X-tou motorku - taky je budeš kamenovat za to, že nezůstali u té první a dostatečně se nesnažili? Že šli do modernějšího, lehčího, pohodlnějšího? Někdo potřebuje k prozření dva roky, někdo má jasno po tejdnu (viz VanDam  ano ). A co? Pořád nechápu, co je na tom špatného...  smile 
Palo7 jezdit CHCE... jen přemýšlel, jestli  má smysl učit se zrovna na WR. Zase na tom nevidím nic špatného.  smile 

Na WR 450 r.v. 2006 jsem jela. Ten konkrétní kus byl (a WeRkaři prominou) těžkopádný a neohrabaný rumpál...


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#29 20.12.2013 17:17:24

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Vyměnit WR450F ?


Klasika:

 ano 


...když mě motorka nesedí a nepasuje, tak si pořídím jinou, jednoduchésmile

To je to samý, jak kdybych si koupil malé trenýrky a někdo by mi tvrdil, že když už sem si je koupil, tak mám zatnout zuby a prostě se v nich naučit chodit:)

 offline 

 

#30 20.12.2013 17:29:56

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Vyměnit WR450F ?


Hugila napsal(a):

To je to samý, jak kdybych si koupil malé trenýrky a někdo by mi tvrdil, že když už sem si je koupil, tak mám zatnout zuby a prostě se v nich naučit chodit:)

na vojně nám to tak řikali a eště jsme v tom museli pobíhat s plnou polní big_smile, - se to zařezává, stahuje ti to zbraně z těla, prostě nahovno, ale válka se bez tohodle prej nedá vyhrát a11
Ale nejsme ve válce, jezdíme pro zábavu (většina), tak si to chceme užít. Je jen filozofická otázka jak poznat, že je to fakt nahovno nebo jsem se zatím nenaučil dost, abych měl radost z jízdy ee1 

 offline 

 

#31 20.12.2013 17:35:39

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Vyměnit WR450F ?


badyšot:

myslím, že když ti motorka  sedí, tak se dostaví radost z jízdy poměrně rychle, i když to ještě nemáš zdaleka v ruce:)

 offline 

 

#32 20.12.2013 18:20:53

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: Vyměnit WR450F ?


Hugila napsal(a):

badyšot:

myslím, že když ti motorka  sedí, tak se dostaví radost z jízdy poměrně rychle, i když to ještě nemáš zdaleka v ruce:)

 ano  ano  ano2 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#33 20.12.2013 18:50:56

Tomast33
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 235
Založená vlákna
Místo: Neznašov
Motorka: HUsqvarna 701 enduro
Věk: 43
0 0

Re: Vyměnit WR450F ?


Hugila napsal(a):

badyšot:

myslím, že když ti motorka  sedí, tak se dostaví radost z jízdy poměrně rychle, i když to ještě nemáš zdaleka v ruce:)

 ano  přesně to si myslím.
Jsem toho důkazem, během dvou let od CR 125, YZ 250, DRZ 400 a dneska lítám FE 390.
Ta mi sedne jakou litá a radost mám z každého výjezdu, nebo skoku přes kládu.
Na těch před tím to bylo trápení a tam kde jsem dneska bych se třeba nikdy nedostal.

Za mě vyměnit stroj.


"Znám zkratku, je to sice dál, ale zato horší cestou"

 offline 

 

#34 20.12.2013 19:29:49

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Vyměnit WR450F ?


Motors napsal(a):

viteka 32 napsal(a):

Palo7:
Z kterých Hustopečí jsi?

Dle mích detektivních schopností si myslím že z těch v okrese Břeclav  a12 

Správně detektive  ano 

 offline 

 

#35 20.12.2013 19:37:17

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Vyměnit WR450F ?


pro všechny co by chtěli měnit motku za jinou, ale nemají na to: Prosím neradit, jste neobjektivní!!!

Lidi s kterýma jezdím jsou 4kolkáři proto že nemají papíry na motorku a skoro ve 40 se jím nechcou dělat a učit se na motce, a jsem rád že mám aspoň s kým vyjet do terénu. Nebojí se i toho těžšího a bahna, tady jsem všude teď bzda já  sad 

Výkon mně ani až tak moc netrápí, (mám něco najeto na silnici) umím krotit pravou ruku, ale spíš asi ta hmotnost a velikost motky

 offline 

 

#36 20.12.2013 19:52:45

Re: Vyměnit WR450F ?


Palo7:

Když ti to nesedí, vyměnit. U mě se dá říct, že co rok to úplně něco jiného. heh2 
Každopádně poslední oranžáda je " a1 zatím a1 " to pravé ořechové ano 



http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2810_xj_900.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2810_img_4214.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2810_suzuki.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2810_crf_450.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2810_xr_600_2.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2810_img_20130401_181939.jpg

Editoval mkrata (20.12.2013 22:39:20)

 offline 

 

#37 20.12.2013 20:01:42

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Vyměnit WR450F ?


mkrata:
kua to xj je krasny.... zrovna pred chvili jsem tu po ocku koukal na mad maxe, to byli kua masiny a co jezdili na "silnickach" big_smile

 offline 

 

#38 20.12.2013 20:01:49

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Vyměnit WR450F ?


Palo7 napsal(a):

Výkon mně ani až tak moc netrápí, (mám něco najeto na silnici) umím krotit pravou ruku, ale spíš asi ta hmotnost a velikost motky

že máš najeto na silnici - to se ti bude fakt hodit  a1 

se divím, že to tak hrotíš, to prodej a kup 250 (4T) a hotové ano na 2T budeš ještě vetší jeliman než teď  nee1 
co chceš řešit přes internet, tě máme u monitoru naučit jezdit ? tím základem pokus - omyl - pád si musí projít každý cool 


a podle mě je i trochu blbost jezdit s partou 4kolek na moto..........

 offline 

 

#39 20.12.2013 20:07:29

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Vyměnit WR450F ?


Strejda-GC napsal(a):

Palo7 napsal(a):

Výkon mně ani až tak moc netrápí, (mám něco najeto na silnici) umím krotit pravou ruku, ale spíš asi ta hmotnost a velikost motky

že máš najeto na silnici - to se ti bude fakt hodit  a1 

se divím, že to tak hrotíš, to prodej a kup 250 (4T) a hotové ano na 2T budeš ještě vetší jeliman než teď  nee1 
co chceš řešit přes internet, tě máme u monitoru naučit jezdit ? tím základem pokus - omyl - pád si musí projít každý cool 


a podle mě je i trochu blbost jezdit s partou 4kolek na moto..........

tím sem myslel že aspoň umím rozjezd a řadit  a1 
a k těm 4kolkám, za mně lepší než jezdit sám a dostat se do průseru. Navíc to vypadá že aspoň někoho z nich dostanu na dvě kola  wink 

 offline 

 

#40 20.12.2013 20:09:18

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Vyměnit WR450F ?


Palo7:

no vidíš, hnedle lepší přístup  smile  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů