Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Castrol Power 1 - pančovaný olej?

#101 03.02.2014 20:04:54

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Castrol Power 1 - pančovaný olej?


Robinsson:

to víš v te době jedina KTM v okrese a každy to chtěl zkusit a z prolachovacího oleje na zaběh se stala celoroční napln po výměněn žadne špony nic. kromě sjezdovky šolichala

Editoval Tristan (03.02.2014 20:05:22)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#102 03.02.2014 20:13:21

Re: Castrol Power 1 - pančovaný olej?


Tristan: safra já si myslel, že si děláš srandu. Tak to je dobré  ano   smile 

 offline 

 

#103 03.02.2014 20:17:07

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Castrol Power 1 - pančovaný olej?


xoblih: Já jsem "mrdal" tak jedu 10W40 a měním mezi 15-20hod (někteří mrdalové u nás jedou občas i přes 20 hod ale na to já nemám koule) ... v zimě jsem "palič" a měním 12-15  smile .

V manuálech uvažujou pouze profi užívání a sichr pro ně jako pro výrobce - za předpokladu že to budeš servisovat dle jejich návodu tak se nemůže nic stát... jen je to dražší.

10W50 neříká nic o kvalitě , ani 10W60 ani 10W40 ... jsou to jen teplotní rozmezí použitelnosti - viskozity a startovatelnosti motoru .... v podstatě od jakýho mrazu olej ještě teče a je čerpatelný a od jakýho tepla neztratíš mazací tlak.

Od kdy a od jakýho tlaku nebo teploty se trhá olejový film, bod vzplanutí a další např.: jestli je základem recyklovaný olej nebo třída hydrokraku oleje  najdeš v tech. listech když je seženeš a umíš v tom číst.

 offline 

 

#104 03.02.2014 20:19:07

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Castrol Power 1 - pančovaný olej?


Tristan: M6AD není tak špatnej olej .. jen nemá přísady pro mokrou spojku a převodovku smile

 offline 

 

#105 25.04.2014 16:52:43

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Castrol Power 1 - pančovaný olej?


skodavrs napsal(a):

petronel napsal(a):

offroaderxrr:

Když jsem moto kupoval tak na počítadle bylo cca 230mth(nevím přesně papíry údržby mám doma).Prodávající,ale tvrdil,že předchozí majitel tam to počítadlo dal z jiného stroje a že má natočené míň (3000km) ale přístrojovka nefungovala, tudíž ani to jsem nemohl zkontrolovat. Teď mám 296mth (kolik je skutečnost teda fakt nevím jsem čtvrtý majitel) a odešla volnoběžka.Jinak motor táhl pěkně.Dal jsem to do servisu P. Bartko , Nový Jičín.(dělá Husqvarny tak snad ví kde sehnat díly) A domluvili jsme se,že když už to má na stole, ať zkontroluje i ventily, píst,ojnici. Jak to dopadlo jsem psal výše. Ještě mrkl na přepákování( vyměnil čepy, ložiska jsou prý OK) na spojce byly tři pružiny jiné,tak je vyměnil za originál, plus vata do výfuku. Tak snad jsem se s výběrem servisu nespálil a motorka bude zase šlapat.  smile Zatím věřím ,že to dobře dopadne a ještě s váma někdy vyjedu ať se něco přiučím big_smile a nejsem stále brzda lol 

tak to by odpovídalo, že moto má najeto min to co na počítadle a pak je to jasný. 250 - 300mth je motor zralý na GO.

chlapci - jak se pozná špatná funkce volnoběžky u el. startéru ?? Když mi to nechce moc startovat, např. když to zdechne ve výjezdu a startuju to přes spojku se zařazeným kvaltem....tak mi to chytne až na cca potřetí zmáčknutí, na ty první dvě tři to ani neprotočí motor...je to volnoběžkou nebo baterkou ??
baterku (Exide) mám vloni v srpnu novou, pravidelně dobíjenou inteligentní nabíječkou, v zimě byla ven z motorky, cca co 3 týdny dobíjena, v sezóně pravidelně preventivně dobíjena po každé vyjížďce  a11 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#106 25.04.2014 17:30:13

Kadett
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 99
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM LC4
Věk: 24
0 0

Re: Castrol Power 1 - pančovaný olej?


tak to je snad jasný ne?dělá to takovej rachtavej zvuk

 offline 

 

#107 25.04.2014 17:42:34

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Castrol Power 1 - pančovaný olej?


Kadett napsal(a):

tak to je snad jasný ne?dělá to takovej rachtavej zvuk

ten to nedělá, takže je to jasný, shit baterka  a2 

sorry že se ptám, ale já jezdil 7 let na XR 400 a tam žádnej startér nebyl  tongue 

Editoval offroaderxrr (25.04.2014 17:43:41)


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů