Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

ISDE 2015 slovakia

#141 23.09.2015 14:09:05

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: ISDE 2015 slovakia


Strejda-GC:

já tam víceméně zabloudil, vyhodilo mě to z tratě hned u toho první velkého pařezu, motku jsem hodil bokem a běžel odklonit naše kluky aby tam zbytečně nenajížděli a drželi se mimo trať

Editoval offroaderTE (23.09.2015 14:09:27)


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#142 24.09.2015 13:43:23

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: ISDE 2015 slovakia


Všímálek napsal(a):

jojkoz napsal(a):

Na jednej strane je fakt ze v podstate si tym nic nepolepsili .....

Není to pravda, že si nepolepšili, co se píše v čmn, tak po první diskvalifikaci Frantíků, jeli Australani "údržbu" a nakonec prohráli o jednu minutu. Prostě počítali s tím, že Francie je jasně mimo a šetřili sebe a techniku. Kdyby se to jasně vědělo hned, že nebude postih, Australani by tahali víc a možná tak regulerně vyhráli nebo regulerně prohráli, pokud se vezme čistě sportovní výkon.
To je to, co je nakrklo a myslím, že naprosto právem.
TWL na Dakar se nedá koukat, jak mažou penalizace a protěžují, 6days to samé, ještě že mi zbývá plochá dráha s Emilem

PLNÝ SOUHLAS  a2 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#143 24.09.2015 14:37:29

jojkoz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 227
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 2010
1 0

Re: ISDE 2015 slovakia


Všímálek napsal(a):

jojkoz napsal(a):

Na jednej strane je fakt ze v podstate si tym nic nepolepsili .....

Není to pravda, že si nepolepšili, co se píše v čmn, tak po první diskvalifikaci Frantíků, jeli Australani "údržbu" a nakonec prohráli o jednu minutu. Prostě počítali s tím, že Francie je jasně mimo a šetřili sebe a techniku. Kdyby se to jasně vědělo hned, že nebude postih, Australani by tahali víc a možná tak regulerně vyhráli nebo regulerně prohráli, pokud se vezme čistě sportovní výkon.
To je to, co je nakrklo a myslím, že naprosto právem.
TWL na Dakar se nedá koukat, jak mažou penalizace a protěžují, 6days to samé, ještě že mi zbývá plochá dráha s Emilem

To bolo zle pochopene - ja som to myslel tak ze tym skratenim trate (vynechanim checkpointu) si nic nepolepsili. - to co sa dialo potom je jasne
Bolo to na margo toho ze to mali urobili naschval - a v tom ja nevidim u nich zmysel.

S tou "udrzbovou" jazdou Australanov to asi tiez nebude take jednoduche - uz len z toho principu ze im muselo byt jasne ze sa moze este vselico udiat - kedze vyluceni jazdci stale startovali a boli merani medzi ostatnimi - aj ked na konci dna pripisali 3H - Coz tiez neviem ci sa uz niekedy na 6D udialo wink - ja suhlasim s tym ze mali byt bezodkladne vyluceni pri takom jednoznacnom poruseni pravidiel.

Editoval jojkoz (24.09.2015 14:42:17)

 offline 

 

#144 24.09.2015 14:45:34

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: ISDE 2015 slovakia


ze zázemí fanoušků

- jak můžete vidět z přiložené fotky, fandění není žádná prdel, zejména když vás někdo s objektivem nachytá někde, kde vás neměl nikdo vidět  ou2 což je patrné z výrazu fanouška, který nahlásil doma, že bude jen jezdit, fandit a chlastu a jiných mámení se ani nedotkne  big_smile 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/1994_p1180898.jpg


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#145 24.09.2015 16:01:21

Re: ISDE 2015 slovakia


něco málo ode mě  smile  . https://www.youtube.com/watch?v=rNYSjruk6LA

 offline 

 

#146 25.09.2015 11:51:50

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: ISDE 2015 slovakia


FidoExc:

pěkné, ještě byli plni sil jak to dávali po zadním..a kojšovský výjezd to byla bombaaaa, nedovedu si to představit kdyby  poc 

dobré místo na filmování tam u pařezu se lámal chleba  ano 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#147 09.11.2015 08:52:52

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: ISDE 2015 slovakia


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#148 09.11.2015 12:47:18

Kukyn
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 514
Založená vlákna
Motorka: HUSQVARNA FE 450,KAWASAKI VN 1500,ČZ 175
Věk: 35let ofiko motorkářem
Tel: 603919262
6 0

Re: ISDE 2015 slovakia


Díky Rade,
super záběry, hned bych se tam vrátil...... NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK !!!!!!!


Jsme "TU" , abychom se bavili big_smile

 offline 

 

#149 09.11.2015 18:07:37

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: ISDE 2015 slovakia


Moooc pěkně strávená dovolená ano  ano  ano 

 offline 

 

#150 18.11.2015 23:15:12

Filip4
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 91
Založená vlákna
Motorka: exc-r 400
0 0

Re: ISDE 2015 slovakia


Tak nakonec je po rozhodnutí FIM, vítězem Austrálie.
http://www.enduro21.com/index.php/isde/ … de-winners

Editoval Filip4 (18.11.2015 23:15:32)

 offline 

 

#151 19.11.2015 07:10:19

jojkoz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 227
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 2010
1 0

Re: ISDE 2015 slovakia


JJ, ani som tomu uverit nemohol smile

http://www.countrycross.sk/clanky/2659- … e-austrlia


Este dobre ze to Australcania spravili na vyhlasovani takto

https://www.youtube.com/watch?v=2Pxvq3Y83v0

Inac by museli spravit toto big_smile

https://www.youtube.com/watch?v=tvyB4gOkUmI

Editoval jojkoz (19.11.2015 07:29:39)

 offline 

 

#152 19.11.2015 14:41:54

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: ISDE 2015 slovakia


jojkoz:

takže spravedlnost existuje  vyk!  vyk!  vyk!   ano  cool 

ČR trophy tým 5. místo - Slováci 7. místo - výborné výsledky - GRATULACE  a17 

převzato z RDRACING.CZ

ISDE 2015 Košice
Po dvou měsících jsou zde oficiální výsledky a World Trophy tým České republiky si připisuje sic pozdě, ale přeci to 5.místo!!!
A co se tehdy stalo? Třetí den byla trať naplánovaná opačným směrem, než první dva dny s dílčími změnami, které byly nakonec rozhodující. Jedna změna spočívala v tom, že v určitém úseku se nejelo po asfaltu, ale uhýbalo se do terénu. Tam byla umístěna průjezdní kontrola. Většina jezdců změnu akceptovala, jen osm jezdců ze 450 to neudělalo a jelo po asfaltu. Byli mezi nimi jezdci Francie, Španělska, USA a Anglie. Jezdci týmů, kteří byli na předních příčkách šestidenní. Byli vyloučeni ale odvolali se. Jury závodu odvolání zamítla avšak poškozené týmy se odvolaly přímo na vedení FIM do Ženevy. Tam jim odvolání uznali a vrátili je do závodu....
Pořadí, tak jak to mělo být již po závěrečném motokrose na ISDE 2015 12.9.v Košicích
1.místo Austrálie
2.místo Itálie
3,místo Finsko
4.místo Německo
5.místo Česká republika


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#153 24.11.2015 11:34:24

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: ISDE 2015 slovakia


nedá mi to, musím si postěžovat, a kde jinde než tady fóru  a8 

jedná se mi o naprostou ignoraci této motocyklové olympiády ze strany českých médií a to zejména České televize, která nebyla schopna za pár tisícovek vyslat na Slovensko  a5  tým (reportéra + kameramana) a reportáž pak odvysílat na ČT Sport, kde je pro motosporty vyhrazen speciální týdeník Svět motorů. Už je to sice nějaký pátek za námi, ale pořád čekám, že ČT něco vytáhne o ISDE z rukávu v zimních měsících, kdy motosport v našich končinách bude spát zimním spánkem...

ale sakra to by už měli sebou hodit páč v lednu začíná Dakar a o ISDE 2015 už se pak nikdo zajímat nebude

po skončení ISDE se ve Světě motorů neobjevilo o této soutěži vůbec NIC, tak jsem 1.10.2015 napsal hlavnímu redaktorovi SM Jiřímu Zítovi mail viz:

"pane redaktore,

chystáte prosím ve vašem pořadu SM reportáž z ISDE ze Slovenska ? Jsem pravidelným divákem SM a už je to skoro měsíc co se tato motocyklová olympiáda udála a nezachytil jsem o tom ve vašem pořadu zatím žádnou zmínku ani v části aktuálních novinek. Sleduji většinou SM na další den ze záznamu na ivysílání ČT. Byl jsem osobně na tomto závodě a můžu vám říct, že byl z hlediska slovenských organizátorů naprosto perfektně připraven. Jediný šrám byl vrácení diskvalifikovaných jezdců, s kterým jak jistě víte Jury závodu ani organizátoři neměli nic společného.

děkuji vám za vaši práci v oblasti motosportu

s pozdravem váš divák"

odpověď mi do dnes nepřišla, chápu že pan redaktor má dost práce a nemá čas na vyřizování pošty od diváků, to je v pohodě, stačilo by v pořadu zmínit, že se třeba něco chystá a že o reportáž nebudeme ochuzeni.

Osobně tomu věřím čím dál tím míň. Prskám vzteky u reportáže Rallye Panamerikana, kdy si pár bohatých šediváků koupilo drahé veterány a vyrazilo splnit si svůj sen do Mexika, dobrá OK, ale tohle je motosport co reprezentuje ČR ???? !!!  blee1 

CCa 2 týdny po ISDE dokonce v Rubrice aktuální odvysílali "Jarda Šíma vyráží na Opici do Afriky" hernajs Šíma, je dobrý borec,ale co to má tohle cestování společného s motosportem ??? vyk! 

tady se o našich médiích a ISDE taky něco píše

http://www.motorkari.cz/motosport/endur … 32496.html

http://www.enduro-jbr.cz/index.php/2-un … -na-to-acr

tak jsem to ze sebe dostal, tož tak  a31 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#154 24.11.2015 12:08:39

Re: ISDE 2015 slovakia


offroaderTE: Čím míň se bude o enduru mluvit, psát, točit, tím líp. Čím míň motorek v lese v televizi, tím líp ano .
Koho to zajímá, ten si informace najde. Jinak za mě je to problém FIM a organizátorů - smutný je, že nejvíc videí je od návštěvníků. Nic nevíme o vysílacích právech, smlouvách, zákulisí, politikaření ... proč kritizovat čt? Že neodpověděli na anonim? - s pozdravem váš divák.
FIM video - jinak docela dobrý kanál ano 

 offline 

 

#155 24.11.2015 12:12:13

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: ISDE 2015 slovakia


Husíbrk:  ano 

 offline 

 

#156 24.11.2015 12:23:32

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: ISDE 2015 slovakia


Možná taky proto neodvysílali protože nebylo co. Mám namysli že to nikoho nezvyditelni kromě těch kluku kteří si za sve koupily motorky aby mohly jet pod českou vlajkou a zviditelnilo by to tak maximalně je a nikdo z nich není nijak veřejnosti znám ani žádná celebrita takže komerční sdělení nula.
Smutné ale je to tak.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#157 24.11.2015 12:37:30

Re: ISDE 2015 slovakia


Tristan:  ano 
Slováci to třeba zmákli líp z pohledu komerčního ano 
Mimo téma ... i slovenský holky ví, co byla dobrá značka lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5072_isde3.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5072_isde.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5072_isde1.jpeg

 offline 

 

#158 24.11.2015 12:37:48

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: ISDE 2015 slovakia


Husíbrk:

já tam rozhodně nepsal anonymně, pod můj mail jsem se normálně podepsal, ale tady snad tohle uvádět nemusím. nemyslím si že je to chyba FIM, spíš Automotoklubu ČR a rozhodně je to chyba ČT, za humny takové závody a nikoho tam neposlali, já na SM koukám pravidelně a jsou tam kdejaké Baja závody v Polsku a kde všude, to nechci kritizovat,

štve mě že tam nebylo nic o ISDE

Tristan:

sákryš snad komerční sdělení není to hlavní nebo ano ? jaký je komerční sdělení že Šíma jede na nějaké m*dce do Afriky, nebo ze závodů do vrchu ?? SM je pořad o motosportu, a tom má informovat, o reprezentaci v cizině nemluvě, jinak ten SM není až tak špatný dávají tam sem tam i něco z endura a hodně motokros, prostě tu ISDE zazdili, někdo to tam pěkně posral

Editoval offroaderTE (24.11.2015 13:30:26)


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#159 24.11.2015 12:59:23

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: ISDE 2015 slovakia


ČT reportuje o Šestidenní dost nepravidelně, nesystematicky (eufemisticky řečeno), jak je vidět z výpisu programu... buch ví čím se vlastně řídí při výběru a22 

http://www.offmoto.com/uploads/865_sestidenni.jpg

Editoval mart (24.11.2015 13:01:43)


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#160 24.11.2015 13:27:07

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: ISDE 2015 slovakia


mart:

jj, právě proto, že jsem na ČT sport už v minulosti nějaké reportáže z ISDE viděl, přišlo mi a asi nejen mě divný, že ze Slovenska tam nic nedali, naše účast tam byla dost velká, českých klubů tam bylo myslím sedm a k tomu Slováci, prostě to furt nechápu  a11 

mají v SM teď celkem dobré reportáže z Offroad maratonů a to jsou jezdci  heart  jako my, ještě nedávno,   cool , někteří z nich s náma lítali po lesích, tam o žádnou komerci nejde, sem tam tam jede Pepa Macháček, nebo mladí Valtři, jinak tam žádné celebrity téměř nejsou, jsou to závody obyčejných offroaďáků a ty tam pravidelně dávají, letos tam byl myslím celý seriál, takže to jde proč to nešlo z ISDE bůhví


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů