Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm

#101 01.11.2013 22:16:07

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


Jarynn: Ber to i z druhý strany, ... nikdo kdo něco jede a jel na tom tu o tom nic pozitivního nenapsal. Pak vem to, že kdo jezdí dálky a přejezdy a nebo hodně mth tak to asi nebude ono. Pak je tu ta "kindr" motorka ... to jak si řek na to musíš mít už srovnanou hlavu. Za další bum freeridů byl velký a do půl roku jich bylo 80% na inzerci... to je taky o  tom že to asi pro ty kluky nebyla trefa.

Hobíkovi pomůže pokročilého neohromí.  Bydlet pod alpama a nemít trialku....., na houbaření atd určitě... pro Storemana 100% bude si připadat jak na koloběžce oproti LC4  lol ono i oproti exc... ono to je taky tím že veškerý starší ktm jsou neohrabaný a těžký do ruky, vysoký sedla... modely 13/14 už jsou o kus jinde ale ty sedla jsou furt vysoký.

Dojem že bych ji za rok zničil z ní mám.

Teď nedávno jsem tu páchal jednu EXC350/13?? pán byl menší a začátečník... -2cm vzadu i vepředu(ne jen popustit ale regulérně snížit, upravit a naladit), trochu odladit motor, výfuk, páčky atd a z divný potvory se vyklubala nádherná poslušná tolerantní mrška smile taky teda už nevypadala tak 100% dospěle ale zábavná až až... i to je cesta přizpůsobit si "velkou".
.. a exc už má brzdy z motorky ne z kola, tlumiče co nemají kompromis ....atd atd

Editoval MikiberG (01.11.2013 22:25:45)

 offline 

 

#102 01.11.2013 22:55:31

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


MikiberG:
ty mu teda davas ou2 ja osobne jezdit vubec neumim a asi se nikdy nenaucim,ale treba freerida bych si nekoupil taky,mam rad motorky co maj koule a musi me ta motorka bavit,jako druhou motorku bych ho asi bral ikdyz bych si asi koupil trialku.ale je fakt ze sem na tom nejel,urcite je to dobra motorka ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#103 01.11.2013 23:02:36

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#104 01.11.2013 23:24:35

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


foxdive napsal(a):

Motors:

a co toto? http://www.motoinzerce.cz/motorky/ktm/7 … exc-f.html

To by mohlo byt zajímavé. Záleží jestli k tomu někdo něco neví???


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#105 01.11.2013 23:25:56

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


foxdive napsal(a):

MikiberG:
ty mu teda davas ou2 ja osobne jezdit vubec neumim a asi se nikdy nenaucim,ale treba freerida bych si nekoupil taky,mam rad motorky co maj koule a musi me ta motorka bavit,jako druhou motorku bych ho asi bral ikdyz bych si asi koupil trialku.ale je fakt ze sem na tom nejel,urcite je to dobra motorka ano 

že ta motorka není shit je jistý jen je specifická a má mouchy o to víc musí sednout... to je jasný, já osobně po ní netoužím vůbec  a1 už jen proto že je to oranžový  wink 

...a proč by ses nenaučil jezdit  smile  jen to chce vůli a trpělivost, cvičit, cvičit....enduro mě baví a tak se tomu věnuju a trochu to jde ... zase bych nedal dietu co Janek na to jsem měkkej nebo pohodlnej... nemotivovanej... co já vim smile

 offline 

 

#106 01.11.2013 23:27:01

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


MikiberG:

Toto je moje asi posledni reakce,nemam uz na to fakt silu usch 
Ja to fakt nikomu necpu,je mi burt co si kdo koupi,ale protirecis si jak hrom. To EXC po tve uprave uz taky neni EXC vyk!  Je to stejna pisnicka,jako dat na freride vetsi nadrz,silnejsi brzdy,pevnejsi vidlu,budes zase tam kde nechces byt a11 navic to beru tak ze jsi zaprisahly fanda husarskych kladiv,tak to asi tak budes vzdycky mit  wink  Ale tak to ma asi byt ne?  lol 

 offline 

 

#107 01.11.2013 23:37:27

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


Jarynn:
to tak nemuzes brat,kazdy jezdi na tom co mu sedi a bavi ho to ano kdyby se ti to nelibilo tak z ju davno nemas ano takze si spokojeny a votom to je ano nazory druhych ti muzou byt u zadku


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#108 01.11.2013 23:50:13

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


Jarynn: hele ale já to zase nikomu nerozmlouvám, chtěl slyšet názory... tak je tam má, stejně si musí vybrat sám , jezdit taky bude sám... vůbec jsem netvrdil že třeba pro tebe to není ideál... ani pro nikoho jinýho... ale jezdit s partou co ráda jezdí rychlý pasáže po lesních pěšinkách a cestách , stějně tak v zimě, stejně v těžkým bahně, stejně power výjezdy v písku... atd ... je s tím Free asi Out...

.. jo to jo úpravy mění podstatně vlastnosti motorek ale o tom to taky je umět si vybrat jestli chci tohle nebo tamto a jestli to pak chi mít takový a makový...  to je nakonec evoluce i samotnýho vývoje...

...jo to jsem Bergař ale mám doma i BMW, Sherco, Yamahu a Hondu.. KTM nemám ale byl jsem jeden okamžik asi hodinu od 950SER .... Bergař jsem asi proto že mám rád když z motorky cítím něco jinýho než marketing .

 offline 

 

#109 01.11.2013 23:59:46

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


MikiberG:

furt lepsi marketing nez komerce big_smile  ano ty ani berga nemuzes prodat protoze by to par lidi polozilo lol 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#110 02.11.2013 00:14:23

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


foxdive:  lol  to jo to máš recht... ono by to ani moc nešlo 3 bergy mám kompletní 2 jedu pravidelně a jednu záložku na půjčování atak jen pro radost že ji mám  a min. 2 v krabicích ... a je to jak psal JAnek ... každá je úplně jiná....

Editoval MikiberG (02.11.2013 00:15:54)

 offline 

 

#111 02.11.2013 06:59:29

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


Přidám svou trochu do mlýna:)

Problém, jaký ostrý 4T pořídit, sem řešil vcelku dlouho. Dost rychle a radikálně mně tento problém pomohl vyřešit modrý italský dvoutakt  heh2

 

 

 offline 

 

#112 02.11.2013 09:10:25

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


Presne tak panove, nejlepsi 4t je2t lol 
kdyz ji milujestak neni co resit gp 

 offline 

 

#113 02.11.2013 09:13:12

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


Jarynn:

pekne napsane jardo, stejne reakce jsou na vsechny ostatni motky mimo ktm lol 
a nejvic kecaji ti co na tom nikdy nejeli nebo pouze MYSLI ou2 

 offline 

 

#114 02.11.2013 09:47:51

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


Myslím že nejlíp tu moto vystihnul MikiberG  ano :Hobíkovi pomůže pokročilého neohromí...
Třeba jednou dorostu do toho ,abych ukrotil buchar,ale vzhledem k mému věku bude tendence asi sestupná,když jsem se to nenaučil dodnes lol  lol  lol Závodit nebudu protože a)to neumím
           b)nemám nikoho kdo by šel za mě do práce když se zrakvím...
           c) jen tím vypouštím páru,bavím se..
Mladý má doma dvácu a to je pro mně už fakt španělská vesnice,s mojí váhou to dole nejede a nemám gule na to ji držet furt pod plným.  Věřím tomu,že v rukách slušného jezdce to pojezdí většinu hobíků na 450 a2 Proto furt ani tak moc neřeším Freerida,ale spíš pro mně nepochopitelnou honbu za výkonem.Někdo výše psal o ježdění v písku,tam to bude určo málo a buchar se hodí,nebo pokud chceš sněžné pásy tak určo půllitra,malý obsah s tím asi ani nepohne z místa.Cílem tohoto vlákna bylo poradit,napsat svoje pocity  ,logicky z toho co mám ošahané a ne pocit z pohledu na foto),nepropagovat nějakou značku nebo model o němž si "myslím" Takže za mne jakákoliv lehká ,hodná motorka z dostačujícím výkonem,aby ho to neumlátilo.Berte v potaz že jezdil WR 250R a o svezení na Freeridu psal že se mu líbila obratnost a odezva na plyn ,nebo tak nějak. Pokud se mu teda zdá že to kolo jede dost,co s ním udělá 450? Jsem asi trochu staromódní,ale má pocit že moto vyměním až já převýším jeho limity a ne neumět a kupovat top závodní vercajk. Je to jak vzít  frajera po autoškole a posadit do F1 s tím,že se to časem doučí wink 

 offline 

 

#115 02.11.2013 09:59:35

Storeman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 528
Založená vlákna
Místo: Týn nad Vltavou
Motorka: KTM 350 Freeride a BMW F650 GS Dakar
Věk: 61
Tel: 728173269
Web
0 0

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


Díky kluci za reakce. Zatím jsem nepřečetl všechny příspěvky na této stránce, jsem v práci sad 

Ale jak ty kladné, tak argumenty proti Freeride mě přesvědčují v tom, že to bude motorka pro mě!  ano 

Teď už jen za slušnou cenu prodat LC4 a  ..   tongue  wink 


Ze silnice do terénu a zase zpátky.

 offline 

 

#116 02.11.2013 10:22:15

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


kazdopadne chce motors ostre enduro a to freeride neni,podle me by to nebyl krome vahy nejaky zasadni rozdil v tom co mel predtim,kup ostrou 450 kvuli vydrzi a namontuj rekluse a vyjedes to same co na freeride a v pridape potreby budes mit kladivo na prejezdy,jak se vyjezdis tak rekluse prodas ano nehlede na to ze 450 vydrzi vic ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#117 02.11.2013 10:35:14

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


foxdive napsal(a):

kazdopadne chce motors ostre enduro a to freeride neni,podle me by to nebyl krome vahy nejaky zasadni rozdil v tom co mel predtim,kup ostrou 450 kvuli vydrzi a namontuj rekluse a vyjedes to same co na freeride a v pridape potreby budes mit kladivo na prejezdy,jak se vyjezdis tak rekluse prodas ano nehlede na to ze 450 vydrzi vic ano 

Motors není žádný Rambo, aby potřeboval kladivo s velkým výkonem. V jeho rukou by to byl ideální stroj na styl ježdění, který se jezdí v zdejších kopcích. Když vidím Jaryna, co s tím všechno dokáže, tak určitě by to nebyl krok špatným směrem. V jeho případě bych určitě využil nabídky chemiků, není nic lepšího, než si to ošahat naživo. Takováto rady od stolu jsou tak akorát k .... ne 

 offline 

 

#118 02.11.2013 10:51:31

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


viteka 32:

nepotrebujes byt rambo na 450 je to vsechno o hlave a rukou,jednou sem byl s motorsem v brodku tak vim jak vypada,z jeho strany bych spis videl blok v hlave-strach,jezdim taky uplny hovno a pokud clovek nezkusi ruzny pasaze co mu nejdou nekolikrat po sobe tak ani nezjistil kde se to muze udelat jinak, tak ani freeride nepomuze pokud hlava nedovoli ano 

Editoval foxdive (02.11.2013 10:52:10)


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#119 02.11.2013 10:54:52

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


viteka 32 napsal(a):

V jeho případě bych určitě využil nabídky chemiků, není nic lepšího, než si to ošahat naživo. Takováto rady od stolu jsou tak akorát k .... ne 

Přesně tak.
Bavit se tu můžeme o čemkoliv, ale musí sám sednout na stroj a proje se/vyzkoušet. Bez toho nemá smys dělat závěry.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#120 02.11.2013 10:54:55

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Koupím ostré enduro 4T 250-300ccm


Jarynn napsal(a):

 Proto furt ani tak moc neřeším Freerida,ale spíš pro mně nepochopitelnou honbu za výkonem. 

Výkon je krásná věc. Půllitr ti totiž dává možnost volby, 250 už nikoliv.  Se silným motorem si můžeš zvolit, jestli ten výjezd vyletíš po zadním a nebo se necháš na pohodičku vyvést a ještě si stihneš prohlédnout krajinku. 250 musíš zkrátka držet pod krkem, jinak z ní nedostaneš nic. Dovolil bych si dokonce tvrdit, že ostrá 250 je podle mě lepší spíš jako závodní náčiní, než pro hobby ježdění.

Vždycky jde ale hlavně o umění jezdce, motorka je až druhořadá a má jen napomoci jednodušeji dosáhnout nějakýho požadovanýho výsledku. Co jsem si tak stačil všimnout na srazu, u Motorse zatím stejně nebude limitující žádná motorka, jelikož pořádne nevyužíval ani potenciál motoru WR 250R. Jde mu hlavně o váhu, což je logické, jelikož sám není žádnej hromotluk.  Mám ale dojem, že ostrou 250 si od WR250R, krom té váhy, moc nepomůže. Ten motor potřebuje taky vytočit, aby se něco dělo.  Ten Freeride by mohl svým motorem rozhodně pomoci, ale otázkou je jestli není lepší zdokonalit techniku jízdy, než přizpůsobovat techniku stroje.

Záleží tedy na tom, co by chtěl on, má z mého pohledu dvě možnosti:
1) Koupit ostrou 250 (případně 350) a jezdit, jezdit a zase jezdit dokud nevypiluje tu techniku jízdy a nebude se ji bát držet pořádně u krku. Pokud jde o sportovní vyžití, tak ta motorka už ho nebude limitovat v ničem, jelikož na to je dělaná.
2) Nebo koupit třeba Freeride, kterej mu pomůže nejspíš okamžitě, ale v budoucnu ho pak už nebude moc podporovat v tom, aby se zlepšoval jezdecky.

Já, i když jezdím od malička, opravdový enduro jsem začal jezdit až na XL 600. Proto jsem v sedle línej jako prase, a proto mi vyhovuje velkej objem kterej za mě vyřeší všechny problémy. Pokud se mi něco nelíbí, stačí většinou otočit plynem, a motorka překážku překoná tak nějak sama. Když jsem z XL přešel na EXC 520 na motorku jsem si nemusel vůbec zvykat, okamžitě jsem se cítil jako doma, avšak už jsem se nijak zvlášť v ježdění nezlepšoval. Proto taky plánuju, že na jaře koupím 2T. Očekávám totiž od něj, že mi vlije do žil takovou tu novou energii a chuť se zdokonalovat. Že bych se na dvoutaktu nějak trápil, toho se rozhodně nebojím, už jsem na tom něco málo odjezdil a oproti mé staré motorce to bude rozhodně krok kupředu. Jen už všechno nebude tak samozřejmý, ale budu se o to muset trochu přičinit.

Editoval Noend (02.11.2013 10:59:19)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů