Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nabíječka baterií - Lidl

#101 05.01.2017 11:03:03

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Zcela jednoduché vysvětlení,cena té nabíječky je dotovaná Lidlem,a při tom malém množství kusů se to vyplatí,lidé se ženou aby byli první,kdo si to koupí a samozřejmě,když tam jsou nakoupí i potraviny a ostatní,koho baví obíhat obchody  a1  Jednoduše řečeno,tak jak je to nastaveno je ten nejlepší způsob,bez debaty ano  Ten kdo chce něco za dobře,si holt musí přivstat,ti pohodlní si zas připlatí wink               Lidé by za chvíli mohli chtít,aby jim létali pečení holubi do huby  lol 

Editoval Svarog (05.01.2017 11:06:26)


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#102 06.01.2017 10:20:21

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Jen pro pobavení a1 na téma akce-lídl a1 ... ale tohle brzo smažou...

https://www.youtube.com/watch?v=DwIIDLXg_Us


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#103 06.01.2017 16:00:15

Re: Nabíječka baterií - Lidl


PETARDAK napsal(a):

Jen pro pobavení a1 na téma akce-lídl a1 ... ale tohle brzo smažou...

https://www.youtube.com/watch?v=DwIIDLXg_Us

U plynu v akci jsem se posral smíchy,  100% to sedí


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#104 08.01.2017 19:27:26

PETR TTRE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 190
Založená vlákna
Motorka: Yamaha 600TTRE
Věk: 32
Tel: 777219077
0 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


..je nabíječka s displejem lepší jak bez,nabíjí  i uplně vybitou baterku??

 offline 

 

#105 08.01.2017 20:19:30

Re: Nabíječka baterií - Lidl


PETR TTRE napsal(a):

..je nabíječka s displejem lepší jak bez,nabíjí  i uplně vybitou baterku??

Tak, když budou mít stejné parametry, budou stejně dobré,  displej je komfortnější, že ti ukazuje různé info, stav baterie, stav při nabíjení atd. a jasně, že nabije úplně vybitou baterii. Zítra maj  v akci tu s displejem v Lidlu.

Editoval jopr (08.01.2017 20:20:42)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#106 08.01.2017 20:19:37

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


PETR TTRE napsal(a):

..je nabíječka s displejem lepší jak bez,nabíjí  i uplně vybitou baterku??

Jestli je lepší s nebo bez neporadím , já mám bez . Uplně vybitou to nedá. Lehce někde oživit , pak se chytne.


Co shoří neshnije

 offline 

 

#107 08.01.2017 20:23:33

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Fireman napsal(a):

PETR TTRE napsal(a):

..je nabíječka s displejem lepší jak bez,nabíjí  i uplně vybitou baterku??

Jestli je lepší s nebo bez neporadím , já mám bez . Uplně vybitou to nedá. Lehce někde oživit , pak se chytne.

Mám CTEK (myslím,  do garáže už nejdu) a ta nabije i úplně vybitý, tak nevím co umí ty z Lidlu


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#108 08.01.2017 21:06:59

Re: Nabíječka baterií - Lidl


z lidlu to vymlacenou baterku nenabije..myslim ,ze jakmile je to pod 9V, tak ji to nevezme. Kdyz je baterka pod 6V tak to zkusi chvili nabijet jako 6V baterii ,ale pak zjisti, ze to moc nehraje, kdyz to tam pri zkusebnich pulzech lita moc nad 6V a taky to odpoji.
resenim je mit starou nabijecku, na ktere se takto vybita baterie ozivi a nebo tuto vybitou baterii spojit s nejakou druhou baterkou, nabijecka si testne, ze to ma treba 12,1V a zacne nabijet. Pak se prirazena baterie muze odpojit (ale bez preruseni nabijeni) a nabijecka uz to dal neresi a baterku naladuje. Po nejake dobe je dobre nabijeni prerusit a nechat nabijecku si baterii znovu osahat aby upravila nabijeci cyklus. Protoze diky te pripojene baterii to nabiji nejakym nesmyslem a ukazuje to nerealne hodnoty na display.


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#109 09.01.2017 07:30:26

Re: Nabíječka baterií - Lidl


cuir:

V tom případě nechápu, proč si tu sračku z Lidlu kluci kupujou


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#110 09.01.2017 07:35:05

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Tak ono úplně mrtvou baterku vám nenabije žádná procesorová nabíječka za pár stovek.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#111 09.01.2017 08:41:48

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


jezdit, jezdit .. jezdit a není třeba nabíjet   big_smile 


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#112 09.01.2017 08:57:06

Re: Nabíječka baterií - Lidl


tu mrtvou baterii stačí oživit z jiné, třeba z osobáku, nebo připojit na nabíječku tu špatnou a k ní zároveň připojit jinou, tím se zvedne napětí které nabíječka zaznamená a začne nabíjet, pak tu dobrou odpojit

 offline 

 

#113 09.01.2017 09:11:38

Re: Nabíječka baterií - Lidl


jees napsal(a):

tu mrtvou baterii stačí oživit z jiné, třeba z osobáku, nebo připojit na nabíječku tu špatnou a k ní zároveň připojit jinou, tím se zvedne napětí které nabíječka zaznamená a začne nabíjet, pak tu dobrou odpojit

To samé psal Cuir a já koukal, jako vůl. Tvl  kolik těch nabíječek doma máte,  tu logiku nechápu.  Mě stačí jedna pořádná a ne, abych obcházel půl republiky, kvůli nějaké jebce, která umí jen půl věci a navíc, když už máte doma tu pořádnou, co vás nutí kupovat, tu z Lidlu.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#114 09.01.2017 09:16:14

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Nabíječka baterií - Lidl


jopr napsal(a):

jees napsal(a):

tu mrtvou baterii stačí oživit z jiné, třeba z osobáku, nebo připojit na nabíječku tu špatnou a k ní zároveň připojit jinou, tím se zvedne napětí které nabíječka zaznamená a začne nabíjet, pak tu dobrou odpojit

To samé psal Cuir a já koukal, jako vůl. Tvl  kolik těch nabíječek doma máte,  tu logiku nechápu.  Mě stačí jedna pořádná a ne, abych obcházel půl republiky, kvůli nějaké jebce, která umí jen půl věci a navíc, když už máte doma tu pořádnou, co vás nutí kupovat, tu z Lidlu.

To není nabíječkou z lídlu, ale systémem nabíjení wink Nevím jak to máš na Cteku, ale tohle dělá hodně nabíječek. Je to prostě ochrana ať neláduješ mrtvolu která může být ve zkratu a nedojde k průseru. Pro takové oživení bývá možnost manuální volby oživování baterie,není to jen že nabíjí i od malého napětí baterky ale pere ji tuším pulzně většími proudy. Jestli píšu blbost tak mě někdo opravte,nejsem dráteník ,ale tak mi to bylo vysvětleno.  a1 

Editoval Jarynn (09.01.2017 09:22:30)

 offline 

 

#115 09.01.2017 09:20:16

Re: Nabíječka baterií - Lidl


jopr: já mám Optimate. Když chceš "inteligentní" nabíječku, musíš počítat s tím, že její "inteligence" bude občas fungovat jinak než tvoje, stejně jako třeba u automatického řazení, programů Microsoftu nebo politické reprezentace

 offline 

 

#116 09.01.2017 09:54:27

Re: Nabíječka baterií - Lidl


 

jees napsal(a):

jopr: já mám Optimate. Když chceš "inteligentní" nabíječku, musíš počítat s tím, že její "inteligence" bude občas fungovat jinak než tvoje, stejně jako třeba u automatického řazení, programů Microsoftu nebo politické reprezentace

 ano jak píše Jarynn, taky nejsem dráteník a o mé inteligenci se nemá cenu bavit, je to marný   ne  Když to teda vezmu všeobecně, proč tedy nekoupit rovnou nabíječku co umí vše,  abych neměl plnou garáž harampádí, protože každému se určitě jednou stane, že má baterii úplně ko.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#117 09.01.2017 10:07:56

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Nabíječka baterií - Lidl


jopr:

No protože nikdy ve finále nevíš co budeš potřebovat  a1 
Mám jednu klasickou Boschku na dílně, pak Optimatku a Geniusku a stejně kdybych v lídlu na tu jejich narazil tak ji vezmu  lol 
Ale cíleně bych se na to vybodnul, ta cena není zas tak luxusní abych pro ni jezdil..
Kdyžjsem koupil kdysi Optimatku tak jsem si říkal že mám vystaráno a pak za 2-3roky zjistíš že máš v motce Li baterku a ejhle ona to neumí. Pak chceš dotlačit autobaterku 110Ah a zjistíš že jsi marný. Tak sedneš do auta, zajedeš si 25km pro nabíječku ..
V té chvíli kdyby ležela v regálu lídlovská máš vyhráno,a pomalu za ty prachy co bys dal za naftu když si pro svoji druhou pojedeš  wink 

 offline 

 

#118 09.01.2017 10:23:10

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Nabíječka co používá processorové nabíjení a je "pro blbce" ti nikdy nebude nabíjet mrtvý baterky, protože nemá nastavitelný napěťový rozsah. Takže pokud tá tvá co to "udajně umí" nemá nějaký manuální režim, tak to neumí taky jen ty si myslíš opak smile Toď je veškerý problém.  Doma a po dílnách máme spoustu nabíječek (hodně techniky) ale kdybych si měl pořídit jednu, která pobere co největší rozsah baterii tak bych šel do modelářské nabíječky. Zvládně všechno  od PB až po Li-pol, samozřejmě že baterie z auta bude trvat dlouho, ale poradí si a poradí si i s úplně vyvařenýma baterkama, který pomalu nerožnou už ani 6v žárovku. (to, že je po baterce už nadobro je věc jiná)


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#119 09.01.2017 11:17:20

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Joraell napsal(a):

Nabíječka co používá processorové nabíjení a je "pro blbce" ti nikdy nebude nabíjet mrtvý baterky, protože nemá nastavitelný napěťový rozsah. Takže pokud tá tvá co to "udajně umí" nemá nějaký manuální režim, tak to neumí taky jen ty si myslíš opak smile Toď je veškerý problém.  Doma a po dílnách máme spoustu nabíječek (hodně techniky) ale kdybych si měl pořídit jednu, která pobere co největší rozsah baterii tak bych šel do modelářské nabíječky. Zvládně všechno  od PB až po Li-pol, samozřejmě že baterie z auta bude trvat dlouho, ale poradí si a poradí si i s úplně vyvařenýma baterkama, který pomalu nerožnou už ani 6v žárovku. (to, že je po baterce už nadobro je věc jiná)

Přesně tak . Aby jsi mohl nabíjet mrtvoly musí mít nabíječka možnost vypnutí ochran. To už se pak dostáváš do jiných peněz a rozměrů.


Co shoří neshnije

 offline 

 

#120 09.01.2017 11:27:03

Re: Nabíječka baterií - Lidl


jopr: to nebylo nic na tvou inteligenci, ale inteligenci předprogramovaných zařízení. Baterku na zahájení dobíjení máš třeba v osobáku, jestli nejsi lesní muž, takže kromě nějakého drátu už nic dalšího nepotřebuješ. Jinak Optimatem 6 jsem zatím zvládnul vše od moto až po asi 160 Ah

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů