Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

blastery z Bikerscrownu

#21 28.09.2013 22:31:52

Kubicheck
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: GS mastodont 1994
Věk: ... cet
0 0

Re: blastery z Bikerscrownu


Ataman:
aha ja si rikal.tak ted nevim zda to ma smysl. rozhodne to omrknu nekde na krame.
Jeste mrknu co ma Semis u nich v shopu. mam radsi kamenej kram nez eshopy.

Zatim drz porad mam a kdo vi jak bude. Hlavne ze je na cem jezdit a clovek se vraci celej tull 

jinak pises to vystizne ano 


To nemůžem jet po normální silnici...

 offline 

 

#22 28.09.2013 22:33:06

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: blastery z Bikerscrownu


honzaWR450F:

jasný, on ten model je v základu hodně jiný, proto to má takovou výdrž, ale pokud s tím chceš "něco" jezdit, je třeba ji otevřít gp 

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … WNI3aKrzR0

 offline 

 

#23 28.09.2013 22:42:05

Kubicheck
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: GS mastodont 1994
Věk: ... cet
0 0

Re: blastery z Bikerscrownu


Strejda-GC:
jen vypojit jeden kablik a valí se? gp 

Editoval Kubicheck (28.09.2013 22:42:33)


To nemůžem jet po normální silnici...

 offline 

 

#24 28.09.2013 22:46:40

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: blastery z Bikerscrownu


Strejda-GC napsal(a):

honzaWR450F:

jasný, on ten model je v základu hodně jiný, proto to má takovou výdrž, ale pokud s tím chceš "něco" jezdit, je třeba ji otevřít gp 

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … WNI3aKrzR0

Tak to je luxusní návod... ano  Jinak toho týpka jsem si hned vybavil....jak jsem si ho pouštěl před první výměnou oleje,krásně mi to předvedl na videu a já už to dělal jako profík.... usch Ta 250 je na výměnu myslím stejná jako 450,pokud si to vybavuji....Olej v rámu,model s ocelovým rámem 2004,olej v motoru,sítko v rámu,filtr v motoru a odvzdušnění na motoru.....
Jo,zítra dopoledne vyjíždka a pak mě to zase čeká....Ale u WR je to docela pohodovka,filtr neměním každou výměnu,je to tak myslím i psané a fakt je to čistý i na druhé výměně.
Už nemohu dospat zítra jak vstanu vyjíždím....přezuto a chci vyzkoušet...trakci.... gp  a14 


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#25 29.09.2013 09:07:03

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: blastery z Bikerscrownu


Taky jsem měl prvně Acerbis Rally Pro a fakt při "hrad" použití nic moc, nakonec dokonce po roce praskly.. Takže jsem dal na rady zdejších a koupil Cycry Probend CRM, v místním krámě mi kluci dali ještě slevu http://www.amtrade.cz/index.php?main_pa … =1&sort=3d a tyhle chrániče zatím vypadají tak, že je prostě nemožné je ohnout, od montáže a roce "padání" jsem na ně skutečně ještě ani jednou nesáhl. Acerbisy Rylly Pro jsem v podstatě po každé vyjížďce rovnal a už během vyjížďky několikrát dotahoval..

 offline 

 

#26 29.09.2013 10:33:40

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: blastery z Bikerscrownu


Na staré motce jsem měl Acerbis Rally Pro,podědila je po 2 letech ježdění z XT660 (a že se něco napadaly  heh2 ) a neměly problém. Po montáži na EXC to začlo,jak píše C.J. ,furt se povolovaly a když bylo uchycení volné tak se logicky ohýbala výztuha. Celý problém je v klemě,která vychází na konické místo na řídítkách,ty šikmé vložky jsou o ničem a vždycky vyjíždějí- prostě vypodložkovaná objímka je nesmysl  a31  . Takže tyhle klidně znovu,ale na řídítka bez konusu ,nebo jinou montážní sadu. Jeden místní člen má china kopii a drží to skvěle,ale jen díky tomu že že objímky mají origo to konické uchycení a jde to dorvat dost na tvrdo. Zase souruzi v číně neumí plast a ten se drobí ,řekl bych dost nebezpečně- do ostrých hran  a30 . Na Freeride jsem koupil RACETECH a to je teprve děs běs,Jak píše Ataman mají plastové objímky,takže dodělej doma. Bohužel je musíš vyměnit a předělat komplet,to propojení objímky s výztuhou pomocí kulatinky je nesmysl,je to nejslabší místo a tam se to vždy pohne a celá výztuha tím pokroutí. Vydržel jsem to skoro rok a teď jsem koupil CYCRA a jsou luxusní. Výztuhy jsou brutální,myslím že jsou kované nebo jinak zušlechtěné,takže pevnost neskutečná,poznáš už při montáži když budeš potřebovat dotvarovat  usch . Celá síla podle mne spočívá ale v tom,že jsou poměrně dlouhé a objímka se tedy chytá až na válcovou část řídítek a tam už fakt drží. Je pravda že se mi taky pohly,ale jen lehce a bylo to podle mě tím že jsem je nedorval na krev. Nějak nemám to srdce to brutálně rvát,nemám to bourání stromů,ale na ochranu páček a pumpy smile  Je to sice ranec ta cena,ale už asi nikdy nepůjdu do jiných.Jo a jsou hnusné ale už jsem si zvyknul lol .

 offline 

 

#27 29.09.2013 12:18:53

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: blastery z Bikerscrownu


taky jsme koupil cycra pro bend a než kupovat každy rok bastry a každou vyjíždku ladit tak ta cena je oproti tomu sranda. A s Jarynem jsme dostali zavaděcí cenu na novy sortiment tak super  tongue 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#28 02.10.2013 10:23:09

Kubicheck
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: GS mastodont 1994
Věk: ... cet
0 0

Re: blastery z Bikerscrownu


Jarynn:

tak v Praze jsem Cycra pro bend a ani Zety na kamenem obchodě nesehnal, v Razzo my nabízejí tyto:

http://www.motostar.cz/cz/eshop/12526-r … ard-rally/

napište prosim vás + - , kdo s nima máte zkušenost?
Díky moc!


To nemůžem jet po normální silnici...

 offline 

 

#29 02.10.2013 10:58:01

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: blastery z Bikerscrownu


Kubicheck:

Jak jsem psal výše, RACETECH bych si už nikdy nekoupil,vyhodíš prachy a budeš fakt zklamaný a2 . Klidně si CYCRA PROBEND vem někde z e- shopu,nemáš co zkazit,teda aspoň myslím smile 
Namátkově tady jsou skladem : Chrániče rukou Cycra Probend CRM černé [7402-12x-10] - 2990,- Kč :  http://www.amtrade.cz/index.php?main_pa … s_id=71655

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů