Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Enduro

#81 23.03.2014 19:58:19

Re: Enduro


Strejda-GC:

ne neznal.. doufal jsem v ostatní , zaslechl jsem že kluci od 4kol ... Zrovna jsem brouzdal po tomhle tématu a v televizi o něm.. tak jsem hned..

 offline 

 

#82 23.03.2014 20:00:51

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Enduro


a8  Z Vítkova je místní "Rohlík" s XR 400, ale ten 100% nejel, psal jsem mu, jestli nepojede někam na hoďku a má něco se zádama...

 offline 

 

#83 23.03.2014 20:09:21

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: Enduro


Strejda-GC napsal(a):

jinak to nechápu tahat nevybuchlou munici domů  a30 

Znám více takových potrefenců.. Kámoš ještě na gymplu sbíral steré patrony v pískovně v Závadě a doma je rozdělával. Samo že jednou mu to ve svěráku jeblo, ale naštěstí skončil jen se střepinama v ruce..

 offline 

 

#84 23.03.2014 20:35:33

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: Enduro


C.J.:

To nepochopis sjuk 

 offline 

 

#85 23.03.2014 21:17:35

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

 offline 

 

#86 23.03.2014 21:32:09

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Enduro


A na Libavou se ted nedostanete ani na kole. Vojaci asi dost zprisni dohled. . .

At je to kdokoliv,je mi tech kluku moc lito,je to tragedie,ale byl to strasne hloupy napad neco odtamtud brat domu.

Editoval jirka87 (23.03.2014 21:34:18)

 offline 

 

#87 23.03.2014 22:00:00

Re: Enduro


jirka87:

Nebyl to ten Peršing co sme viděli v potoku


Hrnečku vař!   .... a sakra, hrnečku DOST!!!!

 offline 

 

#88 23.03.2014 22:17:01

Rohlik
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 308
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: GG EC300R sixdays
Věk: 28
1 0

Re: Enduro


Chlapi je to obrovska tragedie. Vsechny jsem znal. Nechapu jak je tohle mohlo napadnout!! Takova picovina tahat to domu. Vsichni jsou to dobri kluci, zadni smejdi. Meli radi 4kolky a byli dobrovolni hasici, byl jsem s nimi u spoustu zasahu, kde jsme pomahali lidem. Stalo se to pri grilovacce. Nastesti tam nebyli jeste vsichni kteri meli dorazit( i s detmi). Nikdo nevi jak a je to vesmes uz asi jedno. Cas vratit nelze. Ti dva co dopadli nejhur jsou bratri s rodinama. Nemam slov

 offline 

 

#89 25.03.2014 00:44:58

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

 offline 

 

#90 25.03.2014 09:56:47

Rohlik
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 308
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: GG EC300R sixdays
Věk: 28
1 0

Re: Enduro


Strejda-GC:

ano vypada to blede ne  sad 
i ta holka co mela na tom byt nejlepe bojuje o zivot.
Preci jen ta munice je vytvorena k zabijeni a7 

 offline 

 

#91 25.03.2014 10:01:30

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Enduro


Rohlik:

je to tragedie, ale furt nechápu co je to napadlo tahat takovou věc někde do garáže roll 


jinak počítám, že s ježděním na Libavé MŮŽE BÝT po tomhle problém, je otázka, jestli jsou schopni tak velkou lokalitu uhlídat..............

 offline 

 

#92 25.03.2014 10:28:31

Re: Enduro


Nechtěl jsem do tohoto rozhovoru nijak zasahovat ale tohle nám potvrdilo důkaz o tom že výbušnin a jiných nebezpečných věcí je tam fůra . Takže tam opravdu není bezpečno pro obyč Oslíky na Endurech sad tím myslím sebe a další drtivou většinu  a33 

 offline 

 

#93 25.03.2014 10:33:05

YZ 450
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 697
Založená vlákna
Místo: VVP Libavá
Motorka: SV 1000S,KTM 525 EXC,KTM 990 Adventure
Věk: 41 let
Tel: 732 913 143
1 0

Re: Enduro


Strejda-GC napsal(a):

Rohlik:

je to tragedie, ale furt nechápu co je to napadlo tahat takovou věc někde do garáže roll 


jinak počítám, že s ježděním na Libavé MŮŽE BÝT po tomhle problém, je otázka, jestli jsou schopni tak velkou lokalitu uhlídat..............

Taky me nejak hlava nebere jak si muze prumerne inteligentni jedinec takovou vec vubec vzit do pazouru,natoz to tahat do garaze.  a11  dead 


Lepší být první v pekle,než druhej v nebi..
Vzít za plyn umí každý,ale ubrat ho jen ti nejlepší!

 offline 

 

#94 25.03.2014 10:39:26

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Enduro


Paradoxní na tomto celém je to, že hromada "profi" vojáků (jsem z města, které vyrostlo kolem kasáren a každý druhý chlap je tady voják, tak neplácám nesmysly) dělá naprosté hovno a Libavá je obrovský prostor. Místo toho sedí v kasínu, cvičí, chodí na bazén a jednou ročně prověrky. Neříkám, armáda být musí, ale toto je výsměch.

Je jedno jestli je to prostor ideální na enduro, nebo pro houbaře. Spousta lidí tam ráda chodí na procházky, na hřiby jsou to pak hotové nájezdy (včetně dětí, které rodiče vytáhnou od počítačů taky někdy ven)

Opravdu nemůžou zvednout prdel a jít to prohledat ? Proč by se tohle mělo někde válet a ignorovat to nebezpečí jen proto, že je to vojenský újezd a nikdo by tam teoreticky neměl chodit.

Až to CELÉ ! oplotí, tak prosím.

Pokud JÁ budu mít NEOPLOCENÝ soukromý pozemek a někdo tam šlápne na minu, bude to moje zodpovědnost a já jsem nesmírně zvědavej, jak tohle celé dopadne. Neměli to tahat domů, jenže stejně tak je to mohlo zranit nebo zabít přímo tam na Libavé. Je to tak ? Samozřejmě že je.

A kde není oploceno, tam je dovoleno. A kecy typu, že by to stálo peníze mě vůbec nezajímají. Cigáni berou takové dávky, že kdyby každé rodině na jeden měsíc sebrali 1500Kč, byl by plot raz dva a ani ti cigoši by hladem neumřeli. Akorát by si prostě zahráli trochu míň automaty a vyžrali méně piv.

Obrovský lesní prostor ve kterém by se mohlo realizovat jakkoliv mnoho lidí a oni si to střeží jen pro sebe a přitom o to ani nepečují. Měli by v tomto ohledu začít vyvíjet nějakou činnost.

Nejvíce promrhaných peněz v tomto státě nás přišla armáda (hodinky pro plukovníky za 20 000Kč, nevhodný výběr zbraní a techniky - i 4x předražené) a pak cypárny typu Skarta apod...Nevím na co jim takový prostor je. Jinak výborné chemiky tam asi moc cvičit nebudou, co...

Editoval jirka87 (25.03.2014 10:43:42)

 offline 

 

#95 25.03.2014 10:39:36

Rohlik
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 308
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: GG EC300R sixdays
Věk: 28
1 0

Re: Enduro


Nechapu proc to tahali, nechapu jak to prevezli, nevim jak s tim manipulovali. Jelikoz maji vsichni nohy v haji, mozna jim to spadlo na zem. V sobotu jdu na pohreb...
Davejte si vsichni bacha na takove veci vyk! 

 offline 

 

#96 25.03.2014 12:42:49

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Enduro


Rohlik napsal(a):

Nechapu proc to tahali, nechapu jak to prevezli, nevim jak s tim manipulovali. Jelikoz maji vsichni nohy v haji, mozna jim to spadlo na zem. V sobotu jdu na pohreb...
Davejte si vsichni bacha na takove veci vyk! 

me je z toho na NIC  vyk! 

 a31 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#97 26.03.2014 16:20:04

Re: Enduro


jirka87: Jde vidět, že o tom moc nevíš. Jestli to chceš změnit jdi do vlády (stejně neuspěješ), tohle s armádou ČR nic společného nemá, pouze využívá co od státu dostala. A to že vojáci sedí v kasárnách je sice pravda, ale kam jinam by taky mohli jít, když vyjdou peníze sotva na provoz budov v kterých sedí.

 offline 

 

#98 26.03.2014 16:40:41

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Enduro


Martin  :S temi penezi souhlas. Ale nemuzes treba oponovat v tom, ze neurekum penez prodrbali ti, co za armadu zodpovidaji od stolu z Prahy...

Nektere ty kluky to velice bavi a sli do armady s tim, ze budou delat to, co je jim tak nejak po chuti. Neverim, ze se splnila ocekavani vice, nez dvaceti procentum tech lidi...

A jinak si opravdu nemyslim, ze jsem zcela mimo. Odpovednost za odlozene hruzy co tam lezi by mit nekdo mel...Pokud vim, tak se tam nedavno v prostoru Libave ztratil vojak (paradoxne nejaky stopar nebo co big_smile ), takze co kdyby zranila nevybuchla munice jeho ? Armada je instituce sama o sobe, ale zamestnavatel je to taky...(stat..)

Meli by s tim neco delat...A pokud mas jiny nazor (nevim jak presne jsi to myslel) a treba je to mysleno tak, ze je to jejich pozemek a at tam maji co chteji, tak nesouhlasim. Meli by ten prostor i presto, ze jej jejich ucinit do doby, nez si jej uhlidaji proti vstupu bezpecnym.

 offline 

 

#99 26.03.2014 16:57:28

Re: Enduro


Plot, je docela choulostivá věc, ano je to zajímavé řešení ale nevyřeší vše. Nějaký houbař motorkář si tu cestu stejně najde. A myslíš že budou někoho posílat na kontrolu celistvosti plotu. To by nikdo nedělal. (Jedině nafasovat vojenskou krosku a projet  a1 ) Ne fakt na to nejsou peníze. Proto se to řeší plnohodnotně tabulkami, které každý ignoruje. Stejně jako že bílá čára na cestě není zed a tak všichni vesele předjíždí. Sám tuhle munici znám, pracuji s ní, takže vím co dokáže, nechtěl jsem tu psát a vířit vody. Ale když nabiju mašinu na střelby přece po mě nebudeš chtít abych si tu nevybuchlou šel někam do lesa hledat. Nejde to zaprvé dohledat, navíc v těch kvantech co vyletí za sekundu při střelbách. Čumět na zem která bouchne a která ne, je taky blbost, pilot ti to dělat nebude, neumí to a nemá na to čas. A pokud už se nějaká najde, volá se pyrotechnik, odpálí se to. Ale musíš k tomu přijít prozkoumat stav, vše může kdykoliv vybouchnout. Já bych to nedělal. Mi stačí dělat s inertní municí před odjištěním. Je to riziko, proto se vymezují prostory ke střelbám, dopadové plochy. Na těch je přísní zákaz vstupu. Je to pouze určitá část prostoru Libavá. Takže at jsem houbař nebo motorkář, pokud tam lezu tak na vlastní nebezpečí. A tohle se stávalo, stává a bude stávat, jen se to více rozmazává díky TV. How domluvil jsem a takový dlouhý příspěvek jsem tu snad ještě nenapsal. Mrtvých, zraněných je mi líto, ale věděli kde a kam jezdí. To že si to vzali domů, popř s tím jakkoliv manipulovali bez příslušných opatření a vybavení je jen jejich chyba. RIP

 offline 

 

#100 26.03.2014 17:12:19

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Enduro


Jirka87

Už jsem to tu jednou psal že prostor sranda není jsou tam dopadove plochy ve kterých je spoustu nevybuchle munice stejně tak spostu věcí po sovětech  armadní postup při nalezu teto munice je nastřikat značkovacím sprejem a jít dál co se týká likvidace a odpoalení nedělají to riziko a odpalíš jednu a pod tím vybuchne dalších 20 ktere jsou metr pod zemí po sovětech a tu šou si snad dovedeš představit stejně tak jako dráty natažene mezi stromama po řízených střelach taky sranda. Každy se tam pohybuje na vlastní triko stejně tak s manipulací věcí ktere se tam valí neříkám že jsem v tom svatý ale když jdeš do lesa a sežere tě medvěd tak sis měl taky uvědomit že by tam mohl být a ubližit ti stejne je to z prostorem.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů