Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Co za moto na zacatek?

#1 08.09.2013 12:35:58

Co za moto na zacatek?


Ahoj,

jeste ani nemam papiry a uz bych kupoval moto. Zajima me vas nazor na vhodne enduro (budouci prestavba na SM). Jsem uplny zacatecnik. Moc se mi libi DRZ 400 SM, ale to je otazka 60tis. + a to si nemuzu dovolit. Jako prijemnou variantu bych videl DR 650 SE s pozdejsi prestavbou na SM. Chci to na kazdodenni jezdeni do prace (Praha) a samozrejme pro radost. Hlavne se da sehnat kolem 30tis. coz je pro me prijatelnejsi. Myslite si, ze to je dobra volba? Co udrzba? Diky za nazory.

 offline 

 

#2 08.09.2013 16:33:51

Re: Co za moto na zacatek?


To je ale prave i to, cim bych si tak nejak chtel projit. Vzdycky jsem jako malej obdivoval starsi kamarady jak si koupili motku a komplet si ji udelali dle sebe. Nemusim z toho mit hned SM. Ale uz od malinka touzim po enduru, udelat si ji k obrazu svemu. Hlavne se s tou moto i zjizu a naucim se o motoru a co jak funguje. Cas a penize jsou hodnoty s kteryma zajiste pocitam. Misto sezeni u PC na internetu, budu radsi v garazi, ale to je mi jasny ze zenska bude prudit 2x vic smile Ale asi jsem jen dalsi zacinajici motorkar obklopen iluzi a za oponou plno driny ze?

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů