Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Jakou krosku?

#21 05.09.2013 09:25:04

macikcz
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Místo: F-M
Věk: 3X
0 0

Re: Jakou krosku?


Janek:

dík, konstruktivní odpověď  ano2, možná to přes zimu ještě přehodnotím..

k té zábavnosti, původně jsem chtěl enduro, ale právě kvůli zábavě chci mx  deb1, to je na každém co ho baví, navíc se mi nelíbí když někdo jezdí třeba po beskydech na enduru/krosce, to je prasárna a5, patří to na trať, max nějakou haldu nebo podobně hnusné místo..

 offline 

 

#22 05.09.2013 10:03:47

macikcz
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Místo: F-M
Věk: 3X
0 0

Re: Jakou krosku?


Janek:

chvíli jsem myslel, že to myslíš vážně  heh2.. nějaký lesík nebo pole doma za barákem bych neřešil, ale ježdění v národních parcích?  heh11  

 offline 

 

#23 05.09.2013 10:11:09

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Jakou krosku?


macikcz:

Neboj,svezení je dost i mimo chráněnky,ono ty Beskydy jsou hovadina sama o sobě už jen kvůli počtu pohybujících se osob.Nedokážu si představit ježdění mezi kolaři,turisty a houbaři.  a31 Holt je ta naše zemička dost zalidněná...

 offline 

 

#24 05.09.2013 11:29:11

d2ejazz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: KTM 250SX, KTM GS250 1983
Věk: zralý
Tel: mám
0 0

Re: Jakou krosku?


macikcz napsal(a):

Janek:

dík, konstruktivní odpověď  ano2, možná to přes zimu ještě přehodnotím..

k té zábavnosti, původně jsem chtěl enduro, ale právě kvůli zábavě chci mx  deb1, to je na každém co ho baví, navíc se mi nelíbí když někdo jezdí třeba po beskydech na enduru/krosce, to je prasárna a5, patří to na trať, max nějakou haldu nebo podobně hnusné místo..

Tuhle jsem zrovna při procházce po Beskydech pozoroval jednoho zeleného ochránce přírody, jak si tam nadoma narychlo těžil dřevo. A myslel to s ochranou přírody tak vážně, že při procházení po oficiální turistické stezce na nás začal řvát, ať vypadneme, že tam nemáme co dělat :-) ... mě se zdálo, že ty stromy nebyly ani jeden označený a že frajer ví, co dělá, když je podřezával asi 90 cm nad zemí (spěchal ....).

Takže kydy typu "mx na trať - enduro v lese je prasárna" nešiř prosím na stránkách offmoto.com, ale raději se vrať mezi paka na kelímkách (rozuměj rádoby silničních závodních motocyklů - čím víc samolepek, tím víc koní...). Ty totiž nemám rád já, protože díky jejich stupiditě a omezenosti, to na silnici pro všechny ostatní motocyklisty stojí pěkně za hovno..... Ano, nejezdím jen na enduru, vím o čem mluvím.


4stroke power please.
CRF 450 R .. nevím, proč jsem si ji tak dlouho odepíral!

 offline 

 

#25 05.09.2013 12:09:59

macikcz
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Místo: F-M
Věk: 3X
0 0

Re: Jakou krosku?


d2ejazz:

 lol 
proč bych nemohl na offmoto tvrdit, že ježdění na enduru/krosce v NP je prasárna? Dej si pohov, vše je jen o rozumu..

 offline 

 

#26 05.09.2013 13:05:39

d2ejazz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: KTM 250SX, KTM GS250 1983
Věk: zralý
Tel: mám
0 0

Re: Jakou krosku?


macikcz napsal(a):

d2ejazz:

 lol 
proč bych nemohl na offmoto tvrdit, že ježdění na enduru/krosce v NP je prasárna? Dej si pohov, vše je jen o rozumu..

Máš pravdu ... tvrdit můžeš zcela libovolně co chceš a kde chceš ...

Co se pohovu týká, něco málo jsem na moto opravdu najezdil. Ty píšeš, že po- té, co ses (ať už vlastní, či cizí vinou) vysekal na silniční moto, chceš něco jiného. Je to jen můj soukromý odhad a mluvím zcela sám za sebe. Myslím si, že jsi na něco zanevřel a raději jdeš zkusit něco jiného bez rozmyslu. Sám jsi psal, že s MX/enduro nemáš žádné zkušenosti.... Pak napíšeš, že enduro po Beskydech je prasárna... tak máš a nebo nemáš s endurem zkušenosti, když toto napíšeš ... víš, co to enduro vlastně je? Nevíš, že?!
Proto, když ty napíšeš, že enduro ("tzv.nevím cotosakraje") je prasárna, tak já píšu že ty (tzv"nevimkdosakrajsi") jsi například hloupý kelímkář. Oba myslím píšeme z nevědomosti hloupé věci se stejnou váhou ... zbytečně. POZOR! Pohov.

Já osobně mám na prasárny v kterémkoliv CHKP, CHKO apod. jiný názor. (Možná proto, že se můj les nachází na území CHKO Bílé Karpaty a věř, že to, co tam dovedou lesáci za jednu hodinu, já nezku..vím za deset let.)
Taktéž mám svůj názor, na některé cizí názory :-)
Lepší už nebudu...


4stroke power please.
CRF 450 R .. nevím, proč jsem si ji tak dlouho odepíral!

 offline 

 

#27 05.09.2013 13:22:51

macikcz
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Místo: F-M
Věk: 3X
0 0

Re: Jakou krosku?


d2ejazz:

proč bych nemohl, třeba i kdybych byl zarytý endurář, věděl bych o enduru první a poslední, tvrdit, že enduro na určitá místa prostě nepatří a ti co tam jezdí jen kazí jméno těm slušným???!!! na to přece nemusím mít na enduru odježděno 20 let, abych mohl mít na tuto věc objektivní názor!!! to, že jsou lesníci prasata je věc jiná, to, že jezdí na silnici hovada a kazí pověst ostatním je věc další, to tu netahejme.. a nehoda mě od silnice neodradila, pouze mě láká mx, toť vše, netvrdím, že se k silnici nevrátím.. okolnosti nehody zde také nebudeme řešit, ale zkrátka jsem s tím nemohl nic dělat a je mi fuk co si myslíš bez jakýchkoli informací.. předpokládám, že ty máš názor jen na věci se kterýmá máš zkušenosti tull, tvůj boj.. ať ti to jezdí ano 

edit. překlepy, atd..

Editoval macikcz (05.09.2013 15:09:33)

 offline 

 

#28 05.09.2013 20:52:38

Stefa99
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 127
Založená vlákna
Motorka: CR500
Věk: 30
0 0

Re: Jakou krosku?


KXF 250  ano   lépe by jsi nevybral.

 offline 

 

#29 06.09.2013 09:44:06

macikcz
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Místo: F-M
Věk: 3X
0 0

Re: Jakou krosku?


Znáte? Co si o tom myslíte cool?
http://motocrossactionmag.com/Main/News … f37eb.aspx

Nevím podle čeho to řadí...

 offline 

 

#30 06.09.2013 10:10:08

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Jakou krosku?


macikcz:

jo, MX trhu určitě vládne Kawa a Yamaha ano hlavně teda v 4T, když někdo jede 2T MX, tak většinou KTM smile 

 offline 

 

#31 06.09.2013 10:22:38

macikcz
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Místo: F-M
Věk: 3X
0 0

Re: Jakou krosku?


Strejda-GC:

proč? reklama nebo kvalita? (k těm 2t)

 offline 

 

#32 06.09.2013 10:47:56

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Jakou krosku?


macikcz:

jo, tak to nevím smile  to mám vypozorováno ze závodů na YT lol  ale asi jde určo o kvalitu ano2 

u nás to je spíše otázka peněz/sponzorů, protože Osička jezdí na Kawě a LR Kosmetic na KTM a Jirka Čepelák na Yamaze a1 

 offline 

 

#33 06.09.2013 11:19:08

macikcz
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Místo: F-M
Věk: 3X
0 0

Re: Jakou krosku?


ok ok, už mě pomalu lámete tongue, 07+ bude lepší? to bych mohl slušný kus bez nějakých závratných investic hned po koupi sehnat ne? jistě, že jsou všechny bez investic a po GO, ale reálně? třeba tu od gumera

edit: nebo cr250, kx teď moc není, ale přes zimu toho určo přibude

Editoval macikcz (06.09.2013 11:23:03)

 offline 

 

#34 06.09.2013 11:27:52

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Jakou krosku?


macikcz:

ber tady z OFFMOTO za 50 litrů ano  Foxdive toho kluka asi zná, tak to nebude žáden ojeb  ano 

 offline 

 

#35 06.09.2013 11:39:34

macikcz
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Místo: F-M
Věk: 3X
0 0

Re: Jakou krosku?


Strejda-GC:

teď mám sádru deb1, říkám, přes zimu budu kupovat, ale tedy asi 07+ po tom co čtu zkušenosti jiných..

 offline 

 

#36 06.09.2013 14:05:38

Re: Jakou krosku?


macikcz napsal(a):

Strejda-GC:

teď mám sádru deb1, říkám, přes zimu budu kupovat, ale tedy asi 07+ po tom co čtu zkušenosti jiných..

Je jedno aký kúpič ročník.Kámoš má crku 250 r.v. 2006 a stále dotoho sype peniaze.Ja som kúpil rmku 250 r.v. 2003, a max. co som dotoho dal je olej do benzinu +benzin a taka udrzba vsetko som po kontroloval a je to OK.Takze nepozeraj po roku ale po stave, proste bez sa odviezt ci neunika voda, olej atd.To zalezi cisto iba na predchadzajucom majitelovi na nicom inom, toz moj nazor.A za tym si stojim.

 offline 

 

#37 06.09.2013 16:03:15

Re: Jakou krosku?


Janek napsal(a):

Martinn napsal(a):

...max. co som dotoho dal je olej do benzinu +benzin a taka udrzba vsetko som po kontroloval a je to OK.....

Jsem zvědavý, co bude stát v inzerátu, až to budeš prodávat a1  a1 .

Někdo má prostě štěstí, že koupí dobře oservisovaný stroj, odjezdí ho jen s tím benzínem a olejem a potom prodá jako kontrolovaný a stav OK a do 14ti dnů se to novýmu majiteli rozesere a je v tom za 40 big_smile , protože dal na řeči - tohle myslím všeobecně, ne k tobě, tak se toho nechytej a nečerti se wink .

Prečo by som to mal predávať?Keď si kupujem motorku tak snád na vozenie a nie aby som ju za mesiac predal.

 offline 

 

#38 06.09.2013 17:03:15

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Jakou krosku?


quix napsal(a):

Janek: Napsal si to pěkně  ano ....taky jsem si tím prošel, v roce 2008 jsem koupil "pouze" 4 roky starou 250 exc za 67tis a hned to začalo, tekla magura - po několika pokusech opravy, koupě nové magury...poškozený kluzák za vidlích, po několika pokusech opravy, montáž nových vidlí (vyšlo nejlevněji)....a tak bych mohl psát dál a dál, během roka nebyla na té motorce jediná věc, která by neprošla rukama, nebyla zrepasována nebo vyměněna....když jsem to po roce sečetl, přesáhla cena oprav kupní cenu motorky, ve finále jsem za dva roky koupil zánovní 300 exc a vyšla na míň peněz, než ta stará past, kterou mám ovšem stále doma, neboť mi jí bylo líto prodávat, když jsem do ní nacpal takových peněz, další věcí je, že o nějakém zábavném ježdění pak nemůže být řeč, víc stojíš, než jezdíš, protože buď čekáš na díly, nebo šetříš prachy na opravu, po každé druhé vyjíždce něco montuješ...ale tím si musí opravdu projít každý sám  smile.......jinak si myslím, že koupě krosky za 25tis, se rovná tomu, vyhodit ty prachy do kanálu...to je lepší si najít jiného koníčka, nebo ty peníze poslat rovnou na charitu ano 

Ajaj...Tak k tomu se připojím.Koupil jsem CR250 1996 (mělo to být samozřejmě novější) a jela jako prase...myslel jsem si prvních pár dní.Pak to začlo...po čištění přívěry kterou jsem posléze nesložil dobře,cinkla o píst.A jak se to rozdělalo zjistil se stav šrotu všeho.Jen za servis motoru jsem vyhodil přes 25.000kč během 2 měsíců a k tomu ostatní spotřební věci...tlumiče,rozeta..atd,atd...snažím se zapomenout ale na 30.000kč jsem se asi lehce dostal,nejezdil jsem věčně,sháněl a motorku někam převážel,koupil kvůli tomu vozík,tažné...... a nakonec předemnou byla škaredá,stará motorka ve vynikajícím stavu a s podvozkem odpovídajícím roku 1996.Svezl jsem se na novějším modelu v nic moc stavu a spadla mi brada...Navíc se nebylo na motorce kde posunout....
Najel jsem tak 7 mth,už otrávený furtservisem a za 27.000kč ji prodal....
Jak jsem hledal další motorku,objel inzeráty,tak jsem koupil motorku která byla suverénně nejdražší ale byla nejvíce origo stav a vzhledově hezká,málo najeto,koupená v Čr,nic jsem na ní nenašel za vady.....hned odešlo gufero řetězového kolečka,haltry z.kola,gripy a přední vidle tekly.Ale s přihlášením,stk a tímhle prvním servisem,tedy plus 5.000kč jsem skončil investovat.Kdykoli si vzpomenu,třeba po 2 nebo 3 týdnech,obleču se,vytáhnu motorku,nakopnu a jedu......
Za mě tedy dlouho hledat a raději přišetřit na co nejlepší,protože ty prachy pravděpodobně stejně utopíš....
Přeji štěstí,to je třeba nejvíc....


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3675_fotografie0659.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3675_dsc_0193.jpg


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#39 06.09.2013 17:16:16

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Jakou krosku?


Rm od suzuki ma vyhodu hlavne v tom ze ma laditelnou priveru,pokud budes kupovat 4T tak asi ta kawa 250


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#40 06.09.2013 17:50:31

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: Jakou krosku?


macikcz napsal(a):

Strejda-GC:

teď mám sádru deb1, říkám, přes zimu budu kupovat, ale tedy asi 07+ po tom co čtu zkušenosti jiných..

Však to je ideální, ne? Kopíš, jezdit nemůžeš, tak to aspoň zgenerálkuješ  lol 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů