Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

EXTRÉM ENDURO ŠKOLA

#101 10.08.2013 23:45:42

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Mikagen napsal(a):

Dekuji kluci za hlas, ale ODSTUPUJI-PROSIM SMAZAT MOJE JMENO ZE SEZNAMU.Diky

Nechci se tehle frasky ucastnit.
Nazory tipu byl prvni dam mu hlas.
Hlavne, ze je z Moravy a podobne mi lezou krkem.

Proboha, proc se vsichni neprestehujete do Prahy??? Neplatite 13000kc najem +3000 za garaz, nebo nekoupite 2+1 40m2 v panelaku za 2,5mio a nejezdite si zajezdit vzdy min 100km jednu cestu?!

To si to radeji zaplatim a pojedu s klukama.

Díky, že jsem to nemusel psát já.
Jak ty a středa?  ee1 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#102 10.08.2013 23:47:25

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


beachbitch napsal(a):

Neodpustím si takovou vsuvku ... Přijde to jen mě nebo poslední dobou se tu řeší samé kraviny a lidé se spíše dohadují a vzájemně slovně napadají..

Děláte tady z toho kovbojku jaká je to bůhvíjaká příležitost.. jako kdyby si to kdokoli, kdo o to bude tak stát nemohl dovolit a sám na vlastní triko se na takovou školu vydat.. . Nehledě na to, že z jednoho dnu si odnesete jeden dva postřehy a chce to minimálně několik dní... Byl jsem na MX soustředění takže vím jak to chodí je to fajn ale spíše o svezení v houfu lidi, na to aby se vám to dostalo pod kůži zdaleka nestačí pár hodin  wink 

Zpočátku mi to přišlo jako fajn nápad a vstřícná nabídka od p. Korbera potažmo Semise.. ale co se tu člověk dočte z toho jde hlava kolem ....

Nehledě na to, že sebelepší recenze bude stejně jen subjektivní pohled, který vám neřekne takřka nic... Dokud si to samotní nevyzkoušíte budou to jen dohady.

Děkuji  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#103 10.08.2013 23:54:45

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Jen stroze:

1. pokud jde o výběr "já byl první", tak se na me klidně i zlobte, ale to není kritérium, za kterého by se mělo vybírat.
2. pokud Roman školu běžně provozuje a on ji provozuje, není problém tam kohokoliv kdykoliv přihlásit.
3. jestli jde o nynější nabídku ZADARA, tak je to jak píše beachbitch. Pokud se vám to zalíbí, určitě to nebude na 2h.
4. tohle je akce spíše reklamní/reprezentativní. Zvládne reprezentovat tyto stránky každý? Kdo pak jeho zvládnutí posoudí?

Přeju zdar celé akci, ať už dopadne jakkoliv.  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#104 11.08.2013 00:00:18

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


foxdive napsal(a):

Raduz TT600r:

rade ty ses mel taky prihlasit nebo jestli to mas osefovane jinak tak me pak zajima i tvuj nazor ano 

Sice jsem o sobě dal vědět včas, na seznamu nejsem a nevypadá to, že bych tedy účast měl potvrdit. Jedu ale i tak v tomto termínu tímto směrem a jestli dopoledne včetně této akce nebo odpoledne bez...  cool  .. se to přece celé nepoloží, ne? Chleba bude drahej i tak  heh2 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#105 11.08.2013 00:05:50

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Raduz TT600r napsal(a):

Jen stroze:

1. pokud jde o výběr "já byl první", tak se na me klidně i zlobte, ale to není kritérium, za kterého by se mělo vybírat.
2. pokud Roman školu běžně provozuje a on ji provozuje, není problém tam kohokoliv kdykoliv přihlásit.
3. jestli jde o nynější nabídku ZADARA, tak je to jak píše beachbitch. Pokud se vám to zalíbí, určitě to nebude na 2h.
4. tohle je akce spíše reklamní/reprezentativní. Zvládne reprezentovat tyto stránky každý? Kdo pak jeho zvládnutí posoudí?

Přeju zdar celé akci, ať už dopadne jakkoliv.  cool   ano 

nerozumim proc ti lezim v zaludku

ja nikde nenapsal davejte hlasy me protoze ja tu byl prvni!!!

nevim proc se to tu tak resi...na rovinu kdybych tu mel byt ja jako hlasujici tak napisu davam hlas.... a dal to nerozibaram...to by bylo taky spatne???

 offline 

 

#106 11.08.2013 00:06:05

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Raduz TT600r:

rade a jak chces vybirat-hlasovat kdyz ty lidi neznas a nevis jak jezdi atd.navic se pise ze se muzou ucastnit i mrdalove.semis udelal hlasovani a najednou je problem-proc to teda vzniklo?vdyt o nic nejde,roman umoznil jednomu z nas to zadarmo absolvovat a semis to udelal hlasovanim tak vo co go?jestli to beres jako prezentaci offmoto tak to mels strihnou na zacatku a nasadit tam sveho kone na prezentaci offmoto abys byl spokojeny ty,nechapu proc to ted nazyvas fraskou a30 at uz ma nekdo duvod jakykoli je to jeho volba komu da hlas a z jakyho duvodu je podle me jedno ano a mikagen se nasral proc?ze mu dali dva hlasy?to je podle me fraska,sory ale musel sem


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#107 11.08.2013 00:09:44

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


foxdive napsal(a):

Raduz TT600r:

rade a jak chces vybirat-hlasovat kdyz ty lidi neznas a nevis jak jezdi atd.navic se pise ze se muzou ucastnit i mrdalove.semis udelal hlasovani a najednou je problem-proc to teda vzniklo?vdyt o nic nejde,roman umoznil jednomu z nas to zadarmo absolvovat a semis to udelal hlasovanim tak vo co go?jestli to beres jako prezentaci offmoto tak to mels strihnou na zacatku a nasadit tam sveho kone na prezentaci offmoto abys byl spokojeny ty,nechapu proc to ted nazyvas fraskou a30 at uz ma nekdo duvod jakykoli je to jeho volba komu da hlas a z jakyho duvodu je podle me jedno ano a mikagen se nasral proc?ze mu dali dva hlasy?to je podle me fraska,sory ale musel sem

Hele, neomlouvej se.
Ono v tom totiž od začátku je lehkej zmatek a pak jsou i ostatní lidi zmatení apod...
Nech to plavat, to nějak dopadne. Tlakem taky nejde vše řešit  wink   cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#108 11.08.2013 00:11:13

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


semis i roman korber se budou asi cumet jak se tu dohadujem....nebudou asi verit svym ocim....i kdyz semis si z prvnich tri stran urcite zvykl

 offline 

 

#109 11.08.2013 00:13:15

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


1flip1 napsal(a):

nerozumim proc ti lezim v zaludku

ja nikde nenapsal davejte hlasy me protoze ja tu byl prvni!!!

nevim proc se to tu tak resi...na rovinu kdybych tu mel byt ja jako hlasujici tak napisu davam hlas.... a dal to nerozibaram...to by bylo taky spatne???

 heh2  Jéje, Fildo, to není nic proti tobě ani nic podobného. Opravu.
Omlovám se, nedošlo mi hned, že by se to mohlo dotknout toho, co zrovna takto hodnocen byl a nemůže za to... wink 
Fakt soráč, nespojuj si to s tvým jménem, tady jde o princip... O nic jiného.
Jinak klidně jeď, přeju ti to  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#110 11.08.2013 00:15:01

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


1flip1 napsal(a):

semis i roman korber se budou asi cumet jak se tu dohadujem....nebudou asi verit svym ocim....i kdyz semis si z prvnich tri stran urcite zvykl

Výborně. Jdeme k jádru. Ale nemusíme dál.
Taky bych se divil a nebylo by mi to příjemné  a26 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#111 11.08.2013 00:15:26

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Raduz TT600r:

jasny ano doufam ze to pak dotycnymu neco da ano beztak bych chtel videt jezdce jak jezdi extrem enduro na pullitrovym krosu a pulí tam ty klady usch  ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#112 11.08.2013 00:19:56

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


já se bavím a1 
http://replygif.net/i/187.gif

jojo, uražená ješitnost, ta umí divy lol 

 offline 

 

#113 11.08.2013 00:20:16

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


 lol  lol  lol  lol   cool   ano 
Nooo, to jsem právě taky vážil... Víš jak, každej na tebe hledí s kamerou a ... a pak to vysvětluj  heh2 
Ale beru to tak, že jsme jen lidi a ten umí to a ten zase tohle, jak pěl Werich  wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#114 11.08.2013 00:20:19

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Raduz TT600r:

SZ smile 

 offline 

 

#115 11.08.2013 00:33:04

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Mikagen:

v pohode ano ja su jenom vesnicky vidlák usch z toho si nesmis nic delat,a je me jasne zes neodstoupil kvuli tem dvom hlasom,ale kvuli ty praze,nechtel sem to zas rozvijet bo by se to zase zvrhlo v debatu o nesmrtelnosti brouka.vsechno dobry ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#116 11.08.2013 02:10:29

Roman Korber
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 7
Založená vlákna
Motorka: Gas Gas EC 300 Racing a ostatní...
Věk: 36
Tel: 775945439
0 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Ahoj všichni,
omlouvám se, že jsem rozpoutal diskuzi a kvůli odjezdu na dovolenou bez IT se jí nemohl řádně účastnit. Proto jsem dal plnou důvěru ke zmenežování semisovi a ten se toho zdatně zmocnil smile. Pravda, nečekal jsem, že diskuze u některých z Vás vyvolá takové emoce. Nechci teď hodnotit někoho názory, intelekt, názory na výběr jedince, vyvracet mu jeho pohled na školu, na délka výuky, jestli má cenu se jí účastnit, atd. Je zřejmé, že názory jedinců se liší...vždyť to vidíme u těch našich politiků sad . Co se týče výkonnosti zúčastněných, tak jeden z redaktorů je aktivní závodník, který se dokonce účastní extrémních enduro závodů, druhý je vášnivý motorkář, ale na soutěžní motorce spíše začátečník, plus jedinec od Vás, nevím jaké výkonnosti. Tak myslím, že je to ideální stav na posouzení toho, jaký vliv škola na každého z nich bude mít. Od každého vzejde nějaký pocit a už je jen na každém jak ho zpracuje a naloží s nim. Jsem rád, že se z Vašich řad někdo školy zúčastní, ale z již vyřčených důvodů může být pouze jeden. Ještě bych jen navrhoval, aby byl do hlasování zapojen Radúz a hlasování bude ukončeno zítra ve 22.00 hodin. Po té jen poprosím, aby mě zvolený poslal tel. nebo email a já mu sdělím podrobnosti.
Na Vaší účast se těší
Roman

 offline 

 

#117 11.08.2013 09:46:31

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Semis napsal(a):

Já spíš myslel, že by se všichni zájemci tady přihlásili a všeobecný dav by prostě vyhlasoval jednoho z nich. Přijel by už jen ten "vyvolený" big_smile
Jestli je termín do neděle, tak bych navrhoval do Soboty rána ať se přihlásí kdo chce a do neděle odpoledne třeba 20:00 by se hlasovalo.
Co vy na to Offmoťáci?

Stačí se řídit jen přáním Semise, je na tom snad něco složitého nebo nepochopitelného, proč tedy ty zbytečné komentáře a víření vášní. Moc času už nezbývá, že by offmoto přes víkend navštěvovalo tak málo členů a30 

 offline 

 

#118 11.08.2013 10:30:30

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Obávám se, že to tady ne ní o dvou názorech které jsou proti, ale že těch verzí jak to udělat je hned několik.
Bylo mi jasné, že se tenhle systém nebude líbit všem, ale že to někteří ponesou až tak osobně jsem fakt nečekal.
Roman vyslovil přání abychom tam zařadili i Raduze.
Raduzi snad chápu dobře, že bys tam rád jel, ale nikde jsem neviděl ani zmínku o tom že by ses hlásil.
Jestli teda někdo chce dát Raduzovi hlas, tak pište. Pokud se mu to nebude líbit, tak to není zas takový problém zrušit.
Věřím že tady je dost jeho příznivců, kteří jsou schopni kohokoli přehlasovat během pár hodin, takže bych v tom neviděl ani handicap.

Takže momentální stav jestli dobře počítám:

1filip1    13
Alan        3
tank        3
-
novej
Brisano
mart
jpour      1
Raduz


Dej koním pít...

 offline 

 

#119 11.08.2013 10:45:48

brisano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: Karlovy Vary
Motorka: Husaberg FE 450,Harley Davidson V- ROD
Věk: 27
Tel: 774576005
3 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Hezka komedie tady.
Ale ja se u toho nebavim. Jak se tu uz psalo, je to na  a31 

 offline 

 

#120 11.08.2013 11:39:41

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


brisano:

zrovna ty mas co rikat,proc ti to pripada jak komedie?to by me fakt zajimalo.pokud se nepletu tak tys tady kdysi zalozil neco o rumunsku a prodlouzenym vykendu a pak to normalne zmazals misto abys napsal neco k vysvetleni,par lidi se zacalo domlouvat a tys to proste smaznul a finito.tak byt tebou bych moc nepoucoval.pokud se pletu a byl to nekdo jiny tak sem si ted pekne nasral do gati a8 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů