Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

EXTRÉM ENDURO ŠKOLA

#81 10.08.2013 20:46:46

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


benny:, Hugila, panthera

to hugila - opravdu skruž vyjet neumím a to proto že mi to nikdo neukázal a nerekl jak na to....a určitě se to potom zúročí i někde na kamenech....protože mam problem si předek jen malinko nadhodit a pres nej se odrazit dál...

dekuju...


To Janek - kdo se přihlásil jako první a je z moravy   - dva největší kvalifikační argunenty  - připadá mi že proti mě něco máš....a nevím proč nejspíš proto že si myslíš že neumím jezdit ale to soudíš jen z toho že nepíšu sem střelec co neuznává šlápnutí na zem........no ale to je spis proto, že proste nejsem z tech co se povyšujou a radši řeknu že umím mín než abych se vymlouval...protože už víckrat sem si třeba myslelže umím a zatím se mi pokažde ukazálo že spousta lidi jezdí líp než já...po zadním se tam učit nechci(i když zatačet moc neumim na pána), ale spíš jde  v první řadě o shlednutím někým kdo to opravdu umí  a nejdřív řekne...toto a toto delas spatne ....delej to tak atak.... a zjistí mou hranici a pokusi se mi ji o kus prekonat...

a jinak snad každý ví že je to reklama a myslím že vetsina s tím nemá problém....

 offline 

 

#82 10.08.2013 20:49:15

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


1flip1 napsal(a):

benny:, Hugila, panthera

to hugila - opravdu skruž vyjet neumím a to proto že mi to nikdo neukázal a nerekl jak na to....a určitě se to potom zúročí i někde na kamenech....protože mam problem si předek jen malinko nadhodit a pres nej se odrazit dál...

dekuju...


To Janek - kdo se přihlásil jako první a je z moravy   - dva největší kvalifikační argunenty  - připadá mi že proti mě něco máš....a nevím proč nejspíš proto že si myslíš že neumím jezdit ale to soudíš jen z toho že nepíšu sem střelec co neuznává šlápnutí na zem........no ale to je spis proto, že proste nejsem z tech co se povyšujou a radši řeknu že umím mín než abych se vymlouval...protože už víckrat sem si třeba myslelže umím a zatím se mi pokažde ukazálo že spousta lidi jezdí líp než já...po zadním se tam učit nechci(i když zatačet moc neumim na pána), ale spíš jde  v první řadě o shlednutím někým kdo to opravdu umí  a nejdřív řekne...toto a toto delas spatne ....delej to tak atak.... a zjistí mou hranici a pokusi se mi ji o kus prekonat...

a jinak snad každý ví že je to reklama a myslím že vetsina s tím nemá problém....

JJ všichni to pochopili až na.......

Jakou máš vlastně motorku?


Dej koním pít...

 offline 

 

#83 10.08.2013 20:54:01

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Semis:

Ktm 350 sx-f--- používám ji jen na enduro...ale na uterní technicke extrem enduro bych asi odpustil 1 dcl oleje z prednich tlumicu.... abych to mel mekci

 offline 

 

#84 10.08.2013 20:56:51

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Tak to by mohlo být zajímavé, třeba pokoří fámu, že na sx-f se enduro jezdit nedá ano 

 offline 

 

#85 10.08.2013 21:01:59

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


SX-F 350 se rádo zašlapává při podtočení, ale což, budeš tam holt sr..t hoodně plynu big_smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#86 10.08.2013 21:11:26

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Semis:

tak zrovna zaslapavani .. stim problem nemam protoze hodne pouzivam spojku takze se mi to nestava....protoze pokud ji ve vyjezdech nepouzivam tak sem vetsinou na zadnim u horizontu a casto sem se pak valel nekde dole a toto mi dost pomaha a1 a jediny co sem mel enduro bylo wr 450 a musim rict že na nem se mi jezdilo odost huř....možna i kvuli vaze motorky....jediny s cim mam problem na tehle motorce sou uz zminovane predni tlumice že me to kolikrat vyhodi tvrdej predek do vzduchu a pak musim ubrat a klukum na endurkach s mekcima tlumicema to krasne podvozek pobere....jinak pokud vydrzi motorove nevidim duvod menit..

EDIT:

Vlastne ted sem si vzpomel co na ni mam za problem protoze ji zrovna nkladam na zitrejsi vyjizdku....nedosahnu na ni poradne na zem a1  a1 

Editoval 1flip1 (10.08.2013 21:38:34)

 offline 

 

#87 10.08.2013 21:45:52

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Beldore, Vláďo -dík ano 


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#88 10.08.2013 22:17:08

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


1flip1 napsal(a):

jo a pro MikiberG( neber si to zle) a1  zase je tu narodní svár  - PRAŽÁCI proti zbytku republiky....jo jak sem nekde videl na nejakym srandovnim videu....vsak sou to prave prazaci co delaj na zbytek republiky od nevidim do nevidim ve vyhřátejch kancelařích a1  a1 


foxdive - presne tak

....vůbec si to neberu, naopak ti to přeju,.... jen jsem měl myšlenku to vytěžit víc ...
.....svár to žádný nepřinese, sme dospělí a pár jedinců tady má mozek a zlomek ho i používá  smile 


To Benny, Hu ... Fox... a další zlíňáci, moraváci...atd... mám dlouhý vedení a až teď mě došlo že naoplátku i Vy chcete pozvat nás, ukázat se, něco nás naučit .... tak to beru  ano  ano ... už se těším na podzim a blátíčko  heart   ano 

 offline 

 

#89 10.08.2013 22:17:31

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


tank:

tank +1 hlas (ano, je to částečně ze zištných důvodů - ti co znají, vědí  a1  , ale nic to nemění na tom, že by bylo zajímavé vidět, jaký to bude mít efekt a přínos)


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#90 10.08.2013 22:27:35

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


dávam hlas Mikagenovi  wink 


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#91 10.08.2013 22:31:44

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


MikiberG:

Ty jsi nato kapnul  ano   všechna moudra si nechame pro sebe  lol 

rad te uvidim  ano2 

 offline 

 

#92 10.08.2013 22:36:01

Helmut
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 242
Založená vlákna
Místo: Strážnice
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 88
Tel: chytřejší než já
1 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Pod nátlakem a hrozbou násilí dobrovolně dávám hlas 1flip1


Jedu. Doufám. Improvizuji. Padám.

 offline 

 

#93 10.08.2013 22:37:07

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


MikiberG:

prave ze my budem chtit aby nam to tady potom filip ukazal a neco nas priucil a az pak muzem k vam big_smile a potkal jsem se s nim osobne a je to sympatak,samo ze u alana by to bylo taky supr protoze je to uz profi strelec a objektivne by napsal co a jak ano a miky ty prece nejsi prazak smile 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#94 10.08.2013 22:39:49

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Proč jsou ty moje zkušenosti s tímto webem tak průhledné  heh2  Že by letitá zkušenost?  heh2   cool   ano  anebo  ne   sjuk 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#95 10.08.2013 22:42:53

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Raduz TT600r:

rade ty ses mel taky prihlasit nebo jestli to mas osefovane jinak tak me pak zajima i tvuj nazor ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#96 10.08.2013 22:47:29

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


foxdive: .... dobře ty ... lol pražák  lol .... těsně vedle ...asi 150Km   

.... ale mám je kluky rád nemaj to jednduchý  lol 

 offline 

 

#97 10.08.2013 22:54:03

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Helmut napsal(a):

Pod nátlakem a hrozbou násilí dobrovolně dávám hlas 1flip1

moc díky ale nemusel si to psat na plnou hubu...  lol 

foxdive - posledni dobou se ucim ujizdet myslivcum...pac ted(pred dvema tydny hooodne spatnou zkusenost, jinak zatim bylo vse bez problemu...

jeli jsme ve 2 od zdounek lesem na brdo k rozhledne a dal na salas a kudlovskou dolinu a v nejmenovanym useku sem uvidel u jednoho naseho vyjezdu myslivcovo auto(dost dobre toho cloveka zname a vsichni se mu vyhybaj velkym obloukem pro jeho lasku k lesu a nam off..) tak rikam tama nejedem a tak sme too vzali kousek dal jen po lesni ceste a ze tam najedem o kousek dal....a najednou sem si ho vsim za stromem ja ceka s cca 15cti cm prumerem klady dlouhe tak 3m do spice...(super pocit)a protoze sem nejel uplne pomalu tak neslo se hned nekde otocit...a jak uz sem byl kousek(byl z boku cesty)od nej videl sem jak naprahuje a chce me jako beranidlem shodit z boku.....ale protoze  to mel dost asi tezky ubral sem a akorat to zdvihl na zadek a zázracne to preskocil....sice sem mel co delat protoze jak letela z bokutak me tost hodilo bokem ale nejak sem to ustal a kamarad za mnou to uz v klidu prehoupl....

no takze foxdive ani me nepotrebuje zajed si k nam do lesa a naucis se preskakovat beranidla za letu a1  ano 

ale pokud tam pojedu na enduro skolu urcite co me nauci hned predam dal....---teda taky pod hrozbou nasilí a nátlaku smile 

 offline 

 

#98 10.08.2013 23:21:21

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Mikagen:
?co blaznis,ber to s nadhledem ano 
kazdy ma svuj duvod ze nekomu ten hlas dal,pokud tu na foru neznas lidi tak co ti jinyho zbyde kdyz chces hlasovat-tak si proste duvod najdes treba ze se prihlasil prvni,ja ho dal filipovi protoze sem se s nim potkal a jsme kousek od sebe kdyby nebyl v moznostech tak ho dam alanovi protoze jezdi na KTM 3kilo:lol: 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#99 10.08.2013 23:23:57

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Mikagen:

Ty woe a já čekal, že vytáhneš nějaký tajný eso z rukávu. Třeba v podobně sboru fanynek co ti daj hlas bo tak něco. smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#100 10.08.2013 23:30:44

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Neodpustím si takovou vsuvku ... Přijde to jen mě nebo poslední dobou se tu řeší samé kraviny a lidé se spíše dohadují a vzájemně slovně napadají..

Děláte tady z toho kovbojku jaká je to bůhvíjaká příležitost.. jako kdyby si to kdokoli, kdo o to bude tak stát nemohl dovolit a sám na vlastní triko se na takovou školu vydat.. . Nehledě na to, že z jednoho dnu si odnesete jeden dva postřehy a chce to minimálně několik dní... Byl jsem na MX soustředění takže vím jak to chodí je to fajn ale spíše o svezení v houfu lidi, na to aby se vám to dostalo pod kůži zdaleka nestačí pár hodin  wink 

Zpočátku mi to přišlo jako fajn nápad a vstřícná nabídka od p. Korbera potažmo Semise.. ale co se tu člověk dočte z toho jde hlava kolem ....

Nehledě na to, že sebelepší recenze bude stejně jen subjektivní pohled, který vám neřekne takřka nic... Dokud si to samotní nevyzkoušíte budou to jen dohady.


A dávám hlas pro 1flip1  pač byl první  tongue  

Editoval beachbitch (10.08.2013 23:38:41)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů