Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

EXTRÉM ENDURO ŠKOLA

#41 10.08.2013 09:32:40

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


hlasuju pro 1filip1 ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#42 10.08.2013 10:14:04

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


foxdive:

moc díky...sem ani necekal ze dostanu hlas.....uz se priblizuju k mojemu vysněnymu utery wink jinak  pro ostatni - mam ktm 350 a jsem z kromerize......pokud by to dopadlo mel bych vse i natoceno.....

 offline 

 

#43 10.08.2013 10:28:23

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


No, já ti člověče začínám z tvé strany cítit nějaký tlak věci posunout směrem tebou mířeným a tak se nikam cpát určitě nebudu.

1. Roman se domluvil po telefonu se mnou, že tady tento počin chce na stránkách realizovat.
2. Dostal ode mě zelenou, ikdyž se jedná o podporu cizího podnikání a stránky tím nezískají ani korunu.
3. Domluvili jsme se, že nabídne zdarma nějakou hodinu, domluví další lidi atd.
4. Domluvili jsme se, že v průběhu to nějak dopilujeme a dáme si vědět.

Pak se do toho obuješ ty (nepadlo o tobě v naše,m rozhvoru téměř ani slovo). Tak nevím. V dohodě mě a Romana nikde nefiguruješ, o ničem nejsem vyrozuměn, že budeš rozhodovat, ale činíš tak. Možná mi něco uniklo nebo jen o něčem nevím..
Na lidi se tady lehce utrhuješ, tlačíš to do jednoho bodu, jako by ti o něco šlo(jen osobní dojem) a to nemám úplně jistotu, že je ve prospěch věci (také osobní dojem).

Nicméně si udělej hlasování, vyber si lidi a pošli si je tam. Já uhnu, nebudu ti do toho zasahovat a nechám tě to dokončit. Určitě víš, co děláš a Roman o tvém počínání ví.
Zajisté bude Roman rád, když jsme se o mé účasti bavili, já jsem nastínil situaci popsal rizika, nicméně jsem si to zařídil a mohl bych jet včetně lidí, které si Roman přál, ale když tomu velíš...prosím.  wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#44 10.08.2013 10:46:36

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


hlasuju pro 1filip1  ano 
Hlásil se první, nic neokecával, proč by neměl mít šanci ano 

 offline 

 

#45 10.08.2013 11:27:22

BOLDA
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 205
Založená vlákna
Místo: Bučovice
Motorka: KTM EXC 250
2 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Taky hlasuju pro 1filip1 skočil do toho první a po hlavě.  a1 

 offline 

 

#46 10.08.2013 11:31:42

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


jak to tady čtu, tak tohle Roman trefil na začátku dobře lol  ano 

Roman Korber napsal(a):

Výběr nechám čistě na zúčastněných diskuze a ať si mezi sebou poperou a vyberou:)

jinak, vyberte někoho, kdo bude pak schopen o akci napsat podrobný elaborát a ne jen "fajně jsem si zajezdil, už umím jezdit po zadním - hurá"  a1 

 offline 

 

#47 10.08.2013 11:53:16

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Strejda-GC:
No tak snad tam nebude Roman vyučovat jízdu po zadním, jsou lepší možnosti zdokonalení, má to být enduro škola v terénu a ne na silnici a30 

 offline 

 

#48 10.08.2013 12:01:03

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Raduz TT600r:

No Raduzi já zas cítím od tebe že s tím začínáš mít nějaký osobní problém.

Roman ti nabídnul možnost to zorganizovat a ty si se toho neujal, tak jsem to udělal já a Roman to i odsouhlasil. Teď si zřejmě změnil názor, ale nevím proč najednou tam chceš jet ty s kámošema, když jsme našli možnost veřejného nestraného výběru.
Já osobně z toho nemám žádný zisk a vlastně ani Roman, kromě reference na fóru o kterém před krátkou dobou ještě ani nevěděl.
Ano mířím to jedním směrem a to tím aby se veřejně bez jakýchkoli mojich osobních pocitů vybral kdokoli odsud a ten tam jel. Proto se ani neúčastním hlasování. Nevím ani proč jsi se nepřihlásil ty, protože jsem tě tam čekal a čekal bych i že by tě pravděpodobně ostatní vybrali.

Tuto akci měl Roman původně určenou pouze pro novináře a na základě mého podnětu jí rozšířil i jednu osobu z místního fóra.
Chtěl jsem aby zde všichni měli možnost svobodně vybrat kohokoli (mimo mě), který by tam jel nehledě na jeho schopnostech udělal nějaký report. Vedli jsem tu o této škole dlouhé debaty, tak to je podle mě ideální možnost jak vše potvrdit nebo vyvrátit. Prostě tam mezi novináři může být "někdo z lidu".
Já tam nebudu a nic z toho, kromě v tuhle chvíli nervů nemám......


Dej koním pít...

 offline 

 

#49 10.08.2013 12:05:35

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Hlasuju pro Mikagena - ten report poda dobrej a videjko taky natoci.  ano 

 offline 

 

#50 10.08.2013 12:08:32

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


ok MIKAGEN  ano 

 offline 

 

#51 10.08.2013 12:15:27

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Clapci nechcete zvednout telefon, zavolat si a vyřikat si to po telefonu? Tohle bych tu nerozváděl, a Vaše začínající spory o převzetí iniciativy tu myslím nejsou na místě. Pitvá se tu věc která je od tématu. Nechápu, proč jste nenapsali jména zájemců, nespustili hlasování a zbytek prostě nemazali. Není to jednoduché ? Já myslim že je. Od začátku jste to měli vést jiným směrem. 1. jméno, bydliště, 2. motocykl, 3. dny, měsíce, či roky strávené na motorce, dosažené zkušenosti, v jakém terénu. Lidi by to napsali, a hurá na hlasování. Tenhle výběr mě přijde poněkud o ničem. Tohle mě přijde jako akce pro starousedlíky offmota a lidi co se mezi sebou navzájem znají. Ale je fakt, že možnost tu měl každý a kdo se nehlásil = jeho smůla. Já bych si to auto klidně i sehnal abych se tam dostal, ale pochybuju že bych to tu vyhrál, a za druhý mě vyhřezlá plotýnka poněkud neumožňuje jezdit a kdo ví kdy na moto sednu.  Takže na to pujdu formální cestou až budu ok, a Romana si zaplatím. A je mi jedno, jestli mě naučí vyjet 1,5 metrovou skálu, nebo jen jezdít po zadním a po předním. Jak jde o něco zadarmo, přijde mi, že se to zvrhne vždy směrem hádání se děcek o oplatku.  roll 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#52 10.08.2013 12:17:03

Beldor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 221
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: žádná
Věk: 33
0 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


hlasuji pro Tanka, myslím že by to bylo pro něj přínosné a určitě by to i dobře následně popsal  ano 

 offline 

 

#53 10.08.2013 12:44:51

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Hlas pro AllanaKTM  ano 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#54 10.08.2013 12:57:33

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Hlas pro Tanka
Sice se neznáme (stejně jako se neznám s nikým z fóra), ale protože je přibližně stejně mladý jako já, jsem zvědavý, jak se starý pes učí novým kouskům  a1 

 offline 

 

#55 10.08.2013 12:59:16

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Sally06 napsal(a):

Všichni kdo byli v pekle, viděli. Nevim proč pro tebe nehlasují. Z pokecu v pekle určitě podáš i super report a bude smysluplný co a jak ses naučil, popř. cos dělal špatně.. atd...  ano 

Přesně tak  ano 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#56 10.08.2013 13:01:18

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


heh2
Ne, osobní problém skutečně nemám - není důvod wink

Jak jsem napsal, tak to je. Z mého úhlu pohledu takový styl organizace takovéto akce vhodný není, o mě nejde a žádné rozhodnutí jsem nezměnil, protože jsem finální ihned neřekl - nechal jsem to otevřené a v pátek večer jej napsal dle instrukcí - to na vyjasnění pojmů.
Jsem dost vytížený člověk mající omezené možnosti a na rozhodnutí potřebuji někdy více času než 2h nebo 3 dny. Nemám vlastní dodávku, rozhodnutí o udělení dovolené trvá atp. Proto jsem nepsal, že se zůčastním, aby pak někdo při neúspěchu nepsal nějaké zbytečné řádky.

Má snaha se ale (jak tak tuším) ubírá někam do kytek a tak není nic jednoduššího, než v pondělí dovču odvolat, káru si nepůjčovat a nebo si požádat a o jeden den vše prodloužit a jet na jinou bombarďáckou akci  heh1   cool   ano 

Nejedná se o žádný osobní ani jiný spor - nemám na tyhle věci dávno čas, chuť ani náladu.

A když je Mikagen na mou milovanou Black Mary tak škaredý, tak mu dám BOD lol 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#57 10.08.2013 14:43:52

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Hlas pro AllanaKTM wink 

P.S. vzkaz pro Cibuse a Janka vaše hlasování bude mít zásadní vliv na profil trasy vyk!  a29   usch   lol 

   ...tento vzkaz samozřejmě platí i pro Hugilu, Bennyho, Xfanyho  usch  lol 

Editoval Krťa (10.08.2013 15:08:51)

 offline 

 

#58 10.08.2013 17:39:02

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


MichalEXC:
My si o tom pokecáme po SZ.

Jinak je jasné, že ti co jsou tu noví, asi budou mít méně čancí uspět. Nicméně místní banda taky bude brát víc na zřetel recenzi od někoho o kom vědí jak jezdí.

viteka 32:
Jízda po zadním se tam opravdu neřeší. To není freestyle, nebo stuntriding škola  wink 

No jsem docela zvědavej kdo to tady nakonec sečte smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#59 10.08.2013 17:52:28

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Krťa napsal(a):

Hlas pro AllanaKTM wink 

P.S. vzkaz pro Cibuse a Janka vaše hlasování bude mít zásadní vliv na profil trasy vyk!  a29   usch   lol 

   ...tento vzkaz samozřejmě platí i pro Hugilu, Bennyho, Xfanyho  usch  lol 

Měl by tam jet větší mrdal  tongue 

 offline 

 

#60 10.08.2013 17:53:52

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


viteka 32:

mooc, mooc dekuji,

BOLDA

mooc, mooc dekuji,

tajne doufam ze to vyhraju(i kdyz prave proto ze se tu moc neozivam a nemam tu moc pratel ktere znam osobne asi moc hlasu nedostanu, ale zatim jeste doufam....) protože asi v teto dobe bych si nemohl dovolit tuto vec zainvestovat ale to je asi situce tady vetsiny z nas....

takže opravdu cumim ze mi viteka32 a BOLDA dali hlas i kdyz sem s nima nikdy nic neresil takže kluci dekuju a doufam že vam to nekdy oplatim smile 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů