Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

EXTRÉM ENDURO ŠKOLA

#441 30.10.2016 20:00:56

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Strejda-GC:

super  vyk!  vyk!  vyk!  a jak s i tam z neho delali srandu ze ho natocili na husce  lol 


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#442 30.10.2016 21:04:36

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


seznam:

big_smile perfektní uvolněná atmosféra big_smile
Tak to má být  ano 

 offline 

 

#443 08.04.2017 02:05:37

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Kdyby někoho zajímalo.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#444 10.04.2017 09:14:09

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Chtěl bych se zeptat zdejších účastníků enduroškoly, jak to vidí po delším a14 ? Čtu jiné nastavení páček, zvykání si na to a na to atd. atd. Ve škole vám Roman něco ukázal a bez tréninku doma to asi nepůjde. Zkoušet to na vyjížďce je vopruz, že na to člověk musí myslet? Není lepší jet si podle svýho s čistou hlavou? Byli jste zapálení jen pár týdnů/měsíců po enduroškole, že jste zkoušeli co vám Roman řekl? A jestli někdo jezdí 1x týdně, tak se to určitě při takovém tempu muselo možná sprotivit, vyjet si jednou týdně a ještě myslet na to ať to dělám správně podle toho, jak se to má dělat a nebo si jednou za týden radši jet to svoje s čistou hlavou. Je to tak nebo si to maluju špatně? Dočetl jsem se, že každý kdo tam přijede, tak si zvyká na nové nastavení páček a tak a styl, který jezdil celou dobu špatně. Tak chci vysondovat, jestli po pár měsících/letech to ti lidé opravdu praktikují, tak, jak se to má dělat nebo se na to vybodli, tak jak píšu výše? Přemýšlím o tom zůčastnit se, ale nejsem přesvědčený o tom, že mi to přinese ovace, když si chci jednou za týden v klidu vyčistit hlavu vyjížďkou a ne myslet, ještě při vyjížďce na to, jak to mám dělat správně. Děkuji za odpovědi

 offline 

 

#445 10.04.2017 09:45:35

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Small:
Nechtěl jsem reagovat ale nedalo mi to . Chlape řeknu ti k tomu jen jednu věc. Pokud tě rodiče třeba učily bruslit nebo jezdit na kole určitě ti to ukázali a řekli ti co a jak . Nedali ti brusle do ruky a neřekli ti tak a uč se smile Je to stejný i v tomhle pokud chceš aby to za něco stálo je dobrý abys o tom něco věděl . Nikdy jsem v žádné škole nebyl a učil se vždy vše sám. To co mě stálo třeba rok ježdění než jsem na to sám přišel kamarád umí za týden jen tím že to uvidí jednou u mě nebo mu to stačí říct jak na to !! Chci ti říct že si možná ušetříš spoustu času a usilí . Sory za češtinu .

 offline 

 

#446 10.04.2017 13:09:48

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


jenda62:

zapoměl jsem napsat, že nejsem začátečník. Mám odjeté 2 roky na ostré, takže už sem cosik pochytil. Jako začátečníkovi bych to doporučil i když jsem tam nebyl to je jasné, ale já už nějaké blbé návyky mít budu a proto jsem se ptal, jestli takový jako já se jim to chtělo řešit při vyjížďce ať to dělají dobře atd. Ale diky za reakci

 offline 

 

#447 10.04.2017 13:20:23

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Small:

je to o tvy vuli a kolektivu se kterym jezdis. Jestli sotva stihas ostatni a mas blbej pocit, ze uz takhle na tebe vsichni cekaj, tak se ti asi tezko bude chtit pilovat otocku bez slapnuti, vyjet vyjezd ve stupackach, apod. Ideal, kdyz se k tomu "cviceni" budete dokopovat navzajem. Jinak si myslim, ze hrozi to co pises. Ja jezdim prevazne sam a i tak jsem se po enduroskole sotva dokopal k jizde ve stupackach. O vetsim progressu nemohu mluvit... ale osobne mam hodne spatnou vuli :-P

 offline 

 

#448 10.04.2017 16:31:17

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Small napsal(a):

Chtěl bych se zeptat zdejších účastníků enduroškoly, jak to vidí po delším a14 ? Čtu jiné nastavení páček, zvykání si na to a na to atd. atd. Ve škole vám Roman něco ukázal a bez tréninku doma to asi nepůjde. Zkoušet to na vyjížďce je vopruz, že na to člověk musí myslet? Není lepší jet si podle svýho s čistou hlavou? Byli jste zapálení jen pár týdnů/měsíců po enduroškole, že jste zkoušeli co vám Roman řekl? A jestli někdo jezdí 1x týdně, tak se to určitě při takovém tempu muselo možná sprotivit, vyjet si jednou týdně a ještě myslet na to ať to dělám správně podle toho, jak se to má dělat a nebo si jednou za týden radši jet to svoje s čistou hlavou. Je to tak nebo si to maluju špatně? Dočetl jsem se, že každý kdo tam přijede, tak si zvyká na nové nastavení páček a tak a styl, který jezdil celou dobu špatně. Tak chci vysondovat, jestli po pár měsících/letech to ti lidé opravdu praktikují, tak, jak se to má dělat nebo se na to vybodli, tak jak píšu výše? Přemýšlím o tom zůčastnit se, ale nejsem přesvědčený o tom, že mi to přinese ovace, když si chci jednou za týden v klidu vyčistit hlavu vyjížďkou a ne myslet, ještě při vyjížďce na to, jak to mám dělat správně. Děkuji za odpovědi

Když to beru zpětně, RK ani tak neučí ovládat motorku, ale učí tě "jinak", možná správně, přemýšlet. Když potom nejsi schopný tohle "myšlení" přenést do realu, je to podle mě jen o intelektu nebo to jednoduše nepotřebuješ a stačí ti to tvý.
Znám dost hobíků, co jezdí moc pěkně a taky si vystačili svépomocí. Dost se dá naučit i z dostupných videí ano 
Je možný, že na tvý ježdění žádnou enduroškolu nepotřebuješ - to ber jako realitu, každý jezdíme to svý.
Abych si dojel na kole do lesa nabo na zmrzlinu taky nepotřebuju bikeškolu a stačí mi, co jsem se naučil samozběrem  wink  
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 … f-dressler

 offline 

 

#449 11.04.2017 12:13:21

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


večer jak budu mít víc času se zkusím rozpesat.....ale za mě ano určitě se pojedu zdokonalit zase když to zdravot. stav dovolí...a to už za svoje  smile  a rozhodně to nejsou vyhozeny peníze....

 offline 

 

#450 12.04.2017 22:28:53

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Přípravy


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2815_fb_img_1492028678589.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2815_fb_img_1492028715240.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2815_fb_img_1492028697888.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2815_fb_img_1492028707327.jpg

 offline 

 

#451 13.04.2017 07:38:24

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Prosím nevíte někdo jaký je počet lidí? Jaká je cena? Kolik tam stojí zaplatit si flek na stan? Abych ušetřil Romana blbých otázek heh2  Psal jsem mu mail, ale nereaguje už 3 dny. Kde se dá zaregistrovat? děkuji

 offline 

 

#452 13.04.2017 09:53:17

lacer
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 17
Založená vlákna
Místo: Popůvky u Brna
Motorka: EXC350F + vozík na 3moto
Věk: 38
Tel: SZ
0 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Čau, tak nevím jestli hledám blbě, ale ani na stránkách šiklandu ani na romanových žádné info k akci Enduroškola 2017..  hmm 





MotoDriver napsal(a):

Kdyby někoho zajímalo.


Enduro Hobby

 offline 

 

#453 13.04.2017 10:48:06

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Nehledáš, taky jsem nic nenašel a ještě k tomu, když mi nereaguje na mail, tak mě to už odradilo ugh1  a14 

 offline 

 

#454 13.04.2017 12:27:04

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


omlouvam se že sem nenapsal včera....jinak několik let po enduroskole nejsem tam kde bych chtěl být...vždycky se vidím jak mi to jde a po treninku jinde je opět vystřízlivění..... ne .... ale věřím tomu, že kdybych tam nebyl tak bych byl o hooodne horší než ted...nejaky packy a nastavení není uplně to nejduležitější co ti roman dá...to je taková omáčka ale diky které ti to taky půjde o něco málo líp ale dá ti třeba u tohodle takovej základ od ceho se dá odpíchnout a nastavovat....to že nezlomíte po enduroskole packu jsou keci big_smile  big_smile  big_smile  bude to ještě horší protože pokud budes chtít tak se zlepšíš a budeš delat vetsi picoviny než dřív .....

Nic nového te nenanučí ale dá ti správnej základ a vysvětlí proc co a jak.....a pokud clovek bude chtít tak se výsledky dostaví....u me je to tak že to zhury dáno proste nemám...FAKT... a co umím je vydřený a pořád se držím rad , který jsem dostal.....osobne šikladnd me nelaka z duvodu asi moc lidí co tam bude a radsi zaplatím soukromou lekci o 3 lidech kde se ti povenuje individualně.....

tady jsou ty začátky



a tady jde nejakej posun snad videt...

 offline 

 

#455 13.04.2017 13:53:21

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Diky za názory a zkušenosti. Filip asi budeš mít pravdu, že individuélně to bude lepší  ano  Pěkně si to dáváš! Hodně velký pokrok ano 

Editoval Small (13.04.2017 13:54:15)

 offline 

 

#456 13.04.2017 14:12:49

lacer
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 17
Založená vlákna
Místo: Popůvky u Brna
Motorka: EXC350F + vozík na 3moto
Věk: 38
Tel: SZ
0 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Filip, pokrok tam určitě je vidět. Kolik let nebo hodin tréninku je mezi těma dvěma videama?


Enduro Hobby

 offline 

 

#457 13.04.2017 17:09:33

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Filip - SANDOKAAN:

čeče, nevím jestli videa ježdění na trialce a Romanova škola jdou do sebe ou2 



když jsem se bavil s Romanem po škole, tak jsem mu říkal, že velká výhoda je přijet do školy a něco umět, ale on mi to celé vyvrátil s tím, že se právě chce orientovat hlavně na začátečníky, kteří nemají těch zlozvyků tolik a prakticky jim je schopen vysvětlit základní principy, podle kterých se mají řídit, aby to ježdění měli lehčí/zábavnější a je jedno jestli přijedou na ostrém enduru nebo na třeba na DR

jinak, pokud chcete někam jet, tak zvednu telefon a zavolám, zjistím si info a mám jasno, nějaké vypisování-emaily-a další blbosti, na to vám sere Bílej tesák bliz2 

Editoval Strejda-GC (13.04.2017 17:27:17)

 offline 

 

#458 13.04.2017 18:19:16

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Strejda-GC napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:

čeče, nevím jestli videa ježdění na trialce a Romanova škola jdou do sebe ou2 



když jsem se bavil s Romanem po škole, tak jsem mu říkal, že velká výhoda je přijet do školy a něco umět, ale on mi to celé vyvrátil s tím, že se právě chce orientovat hlavně na začátečníky, kteří nemají těch zlozvyků tolik a prakticky jim je schopen vysvětlit základní principy, podle kterých se mají řídit, aby to ježdění měli lehčí/zábavnější a je jedno jestli přijedou na ostrém enduru nebo na třeba na DR

jinak, pokud chcete někam jet, tak zvednu telefon a zavolám, zjistím si info a mám jasno, nějaké vypisování-emaily-a další blbosti, na to vám sere Bílej tesák bliz2 

jj mas pravdu ale k trialce me stejně  dostal roman Korber :-) ...

 offline 

 

#459 31.05.2017 10:59:57

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Honza Baláš a jeho škola  gp 

https://youtu.be/X_Td6JTLnFE

 offline 

 

#460 31.05.2017 21:13:09

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Strejda-GC napsal(a):

Honza Baláš a jeho škola  gp 

https://youtu.be/X_Td6JTLnFE

Paráda ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů