Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

EXTRÉM ENDURO ŠKOLA

#201 15.08.2013 14:19:14

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Tohle vlákno mě od začátku utvrzuje v tom že na lidi se patří tak leda vysrat.  to už je lepší pohled na posranej hajzl než na to co tu člověk čte Kdyby vyšel článek na motoservrech tak se o to nikdo nebude zajímat a ted tu chcete zesměšňovat kluka kterého jsem ani ja ani většina z vás neviděla pokud se ježdění věnuje a jezdi pravidelně pak mu to přejte. kdyby tu napsal cokoliv tak stejně jedina možnost je vzít peníze motorku a domluvit si to s Romanem pokud někdo dosáhl lepších výsledku jako on pak je ta investice zbytečná. Počítám že ještě chvíli a dočtu se tu že Roman je vlastně nula.  a1 
Filipe prostě jim napiš jak maji jezdit jinak pokud ze skupinky 4 lidi to vychazí kolem 700 na hlavu jestli jsem to dobře pochopil tak jsem ochotný jednomu z nespokojenych zaplatit řadně se přihlasí všichni kterým filipuv report neposkytl dostatek informací a muže se znova hlasovat který z nich to bude amuže podat report ke vši spokojenosti  lol 

Editoval Tristan (15.08.2013 14:33:12)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#202 15.08.2013 14:35:05

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Poslední věc , kterou bych v reportu očekával, je popis "Jak na to" ...to je snad know-how páně Korberova a kdo to chce znát, at se ho zeptá, bude to mít přímo od zdorje usch 

 offline 

 

#203 15.08.2013 14:49:03

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


1flip1:

Je zbytečné cokoli doplňovat na reportu, stejně se nezavděčíš nikomu, stále tu budou nějací šťouralové. Pro tebe akce zadarmo určitě nebyla, cesta určitě stála kus peněz, obětoval jsi tomu čas přes týden.
Hlavní je, že akce splnila svůj účel, něco ti přinesla a je návodem pro ostatní. Důležité je vědět, že i za krátký čas se dá něčemu naučit a přehodnotit zažité stereotypy ano 
Každý sám moc dobře ví, že psaní a popisování něčeho je k ničemu, že to člověk misí vidět a zažít na vlastní kůži. Nyní je už na zvážení každého, zda bude mít do budoucna zájem o Romanovy služby a zda jich využije.

 offline 

 

#204 15.08.2013 16:12:50

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Tristan:
Ty mě udivuješ, je tu snad někdo kdo mu to nepřeje nebo nepřál ? 
Mindrák z lidí může pramenit z vysokýho smýšlení o svým charakteru. Vím že ho máš ale není trochu pod úroveň to takhle dávat najevo?

Já myslím, že to nikdo jako zesměšňování nemyslel a ani nebere (možná rejpnutí).

Vlastní zkušenost si udělám jen co budu mít čas..... a rád  ano .


Tristan napsal(a):

 
Filipe prostě jim napiš jak maji jezdit jinak pokud ze skupinky 4 lidi to vychazí kolem 700 na hlavu jestli jsem to dobře pochopil tak jsem ochotný jednomu z nespokojenych zaplatit řadně se přihlasí všichni kterým filipuv report neposkytl dostatek informací a muže se znova hlasovat který z nich to bude amuže podat report ke vši spokojenosti  lol 

Mám to chápat jako další hlasování ?  smile ... přidávám se teda k tobě a platím půlku  ano   s tím že se dohodnem na výběru adepta  heart  ty si hlavička .... nebudem trápit šťasnýho Filipa  ano 

Takže se může hlásit další adept .... sponzor je Tristan a MikiberG, podmínka je souvislej kvalitní report aby si mohli udělat obrázek i ti méně chápaví a ti co si nechtějí domýšlet.

Cílem je zhodnotit účelnost vynaložených prostředků, tak nějak osvětlit hrubý chyby běžnýho začátečníka, dát pár tipů ze svýho pohledu a doporučení pro ty co na tu školu nemají čas nebo peníze.
Je jasný, že na netu toho jsou kvanta vč. nepřeberných videí ale mám rád osobní postřehy myšlenky.  Tak je z toho taky jasný že se nebude jednat o krádež myšlenek protože ve škole jde právě o práci lektora s tím kterým "polenem", postřehnutí jeho chyb okamžitý tlak a masáž na správnost provedení atd.
A o to by mělo právě jít v tom reportu ... dělal jsem to a to ale má se to dělat tak a tak..... , páčky jsem měl moc vysoko, řidítka nízko.... a td.

Kdo teda má schopnost něco takovýho napsat a chce se zůčastnit hlašte se. Primárně mám zájem o střed až středně pokročilého... smile tzn.. 30cm kláda by neměla být problém a skok z 50cm výšky taky ne,... výjezdy se hodnotit nedají tak je to fuk. smile

Tak ještě jestli má požadavky Tristan ?

 offline 

 

#205 15.08.2013 16:32:00

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Otevřu vlákno s nadějí, že se snad nestalo to, co jsem čekal.  roll 

Formu "zvolení člověka z lidu" komentovat nechci a ani nic nijak už hodnotit.
Filda tam byl určitě hlavně za sebe, chtěl tam jet a na své náklady vážil cestu - nebylo to tedy zdarma a některé uživatele jeho závěr/výsledek zajímá.
Nebyl každý z nás tepán učitelkou ČJ a literatury v hodinách slohu, takže přijměte laskavě formu, kterou budou informace poskytnuty.
Prokažte tomuto webu ještě službu: je po akci a někteří čekají na hodnocení. Ne ironii a sarkasmus. Nevkládejte ji  stop2 . Děkuji.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#206 15.08.2013 17:25:23

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


koukám filipův report splnil účel, do enduroškoly už se hrnou lidi lol  lol  lol 

 offline 

 

#207 15.08.2013 17:26:24

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


allanktm napsal(a):

Raduz TT600r:

a já vul si myslel že se tam jede za offmoto a že to poslouží členum tohoto fora.asi sem z jinýho gangu,tak sorry že jsem se vubec na něco ptal

Ale chlapi, no tak.
Já to vše ani nečetl!!!
Žádal jsem jen o eliminaci zbytečné ironie.
Za koho jel Filipnechci nijakhodnotit, to nebylo účelem mého příspěvku!
Vlákno ztrácí zcela smysl, pokud se člověk po přečtení dvou stran nedobere kloudného výsledku.

Rád bych trochu klidu. Díky.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#208 15.08.2013 17:43:25

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Kdyz jsem videl ten pocet stranek, rikal jsem si ze to bude asi zajimavy tema a neco se dozvim. Misto toho jsem musel projit 12 stranek kecu...

Nejak nechapu o co vam tady jde. Nabidka od romana byla super, chovani vetsiny jedincu je celkem smutny...
Z reportu je naprosto jasne pochopitelny, ze v pripade akce zacnete zaklady, ktere si nasledne muzete pilovat dal doma, dal si zkusite nejaky novy figle a vsechno je pak uz na vas, jestli budete trenovat... pro strelce urcite bude mozny udelat nejaky tezi trenink (i kdyz tady je to hubou samej profik).
Evidentne to smysl ma a prumerny jezdec se muze hodne priucit a bude vedet na co se pak zamerit... Je to pekny, jestli se vratim k jezdeni a gasika neprodam, urcite bych tohle zvazil a zkusil se zucatnit...

Zacina to tu na offmotu byt jak u blbejch v hospode a nechapu, o co vetsine prudicu jde. Pokud chcete vic, tak proc si to nezkusite? Za ty penize to je relativne zadarmo, tak se tu nechovejte jako


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1430_0--hudba-soubor-kretenu-01304474742.jpg

 offline 

 

#209 15.08.2013 18:31:30

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Honzan napsal(a):

Kdyz jsem videl ten pocet stranek, rikal jsem si ze to bude asi zajimavy tema a neco se dozvim. Misto toho jsem musel projit 12 stranek kecu...

Nejak nechapu o co vam tady jde. Nabidka od romana byla super, chovani vetsiny jedincu je celkem smutny...
Z reportu je naprosto jasne pochopitelny, ze v pripade akce zacnete zaklady, ktere si nasledne muzete pilovat dal doma, dal si zkusite nejaky novy figle a vsechno je pak uz na vas, jestli budete trenovat... pro strelce urcite bude mozny udelat nejaky tezi trenink (i kdyz tady je to hubou samej profik).
Evidentne to smysl ma a prumerny jezdec se muze hodne priucit a bude vedet na co se pak zamerit... Je to pekny, jestli se vratim k jezdeni a gasika neprodam, urcite bych tohle zvazil a zkusil se zucatnit...


Zacina to tu na offmotu byt jak u blbejch v hospode a nechapu, o co vetsine prudicu jde. Pokud chcete vic, tak proc si to nezkusite? Za ty penize to je relativne zadarmo, tak se tu nechovejte jako


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1 … 474742.jpg

A jéje další co se neudržel a musel si přisadit  ee4 

.... prosimtě to tučně  si měl napsat dřív a nemusela se akce vůbec konat  a27 ... jako stručnej report by mě to uspokojilo.

..... je tu spousta lidí co mají svůj názor, nebojí se ho napsat, další tu diskutují, někdo se baví.... to je demokracie a veřejný forum..... nebaví tě to? ... nečti to....

.... a do kreténů si nadávejte doma, offmoťáci určitě kreténi nejsou,  mě osobně to uráží.

 offline 

 

#210 15.08.2013 19:11:12

brisano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: Karlovy Vary
Motorka: Husaberg FE 450,Harley Davidson V- ROD
Věk: 27
Tel: 774576005
3 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Ty vole, ten na tom Gasu je Roman?
Měl jsem možnost ho nedávno vidět na Trialu v Kyselce u Karlových Varů.
Přijeli jsme tam a první co jsme slyšeli bylo : běžte se podívat na toho typa, co to celé jede na enduru.
A von to byl tenhle týpek.
A jako musim říct, že byla krása se na něj dívat.
Dokonce koukám, že má na přední cedulce ještě číslo z toho trialu.

Ale abych neutíkal od tématu, ten report jsem čekal docela daleko víc obsáhlejší.
Nejde o hrubky ani o sloh, ale čekal jsem věty typu :

zjistil jsem, že mám nastavený nahovno páčky, že brzda by měla jít tak a tak, že spojka tohle a tohle.
že když budu stát na stupačkách na špičkách a pravím ukazováčkem se škrábat na levé půlce, tak mám dvakrát tak lepší balanc!!
atd.
prostě tak něco.
kdyby tam napsal pár takových vět, určitě by se roman nezlobil. Přece jen to není výrobní tajemství.

To je můj názor.

A hlavně prosím, neukamenujte mě  a1   ano 

 offline 

 

#211 15.08.2013 19:19:37

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


 ano  ano 

 offline 

 

#212 15.08.2013 19:25:10

brisano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: Karlovy Vary
Motorka: Husaberg FE 450,Harley Davidson V- ROD
Věk: 27
Tel: 774576005
3 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


 a1 

 offline 

 

#213 15.08.2013 19:49:26

kesy
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 162
Založená vlákna
Motorka: kawasaki kx250f
Věk: 36+
0 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


jsem rád že jsou tu i lidi kterým kvůli opačnému názoru druhýho nepraská žilka na čele a nežene reakce do absurdna
dyť je to jen diskuse

Mikiberg, Brisano, Raduz ano 

Na obranu filipa dejte mu čas každej nejni pořád na netu. Psal ať se ptáme a že se pokusí odpovídat tak uvidíme.

 offline 

 

#214 15.08.2013 20:05:15

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Takze ted ho jeste navic ceka napsat podrobny navod - jak se naucit jezdit na enduru ? big_smile
Kluci, nechte ho trosku dychat, prece jen nesedi kazdy x hodin denne u pc...  wink 
Pochopil jsem to tak, ze tam jel proto, aby podal report zda skola ma smysl. Ten uz imho podal...

Nebylo by jednodussi se ho zeptat na konkretni dotazy, co koho zajima? ono se to pak lip vyvrbi, nez aby smolil 3x opravne referaty podle kazdeho z vas jak ve skole?...

 offline 

 

#215 15.08.2013 20:11:17

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


chudák  flip - napřed si vyslechl svoje v hlasování a teď dostává sodu, že Vám nechce vypsat minutu po minutě co se dělo. Myslím si, že kdyby věděl jak se to vyvine, tak si to radši zaplatí sám a má od všech rejpalů svatý pokoj.  a33


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#216 15.08.2013 20:40:01

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Kluci, tady dochází k velkému nepochopení.

Máte třeba oba pravdu(např. Mikiberg i Honzan), jen si nerozumíte. Tohle je debata k pivku a k normálnímu hovoru.
Kdyby měl Filda i ostatní čas, stavte se v sobotu na srazu a pokecáme(rád bych).
Nerad bych, abyste tady do sebe řezali naprosto zbytečne. Vždyť přece o nic nejde!!!


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#217 15.08.2013 20:44:27

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


xfany napsal(a):

A jak maj bejt nastaveny packy?

na medium  usch 


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#218 15.08.2013 20:48:37

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Mám to chápat jako další hlasování ?  smile ... přidávám se teda k tobě a platím půlku  ano   s tím že se dohodnem na výběru adepta  heart  ty si hlavička .... nebudem trápit šťasnýho Filipa  ano

Takže se může hlásit další adept .... sponzor je Tristan a MikiberG, podmínka je souvislej kvalitní report aby si mohli udělat obrázek i ti méně chápaví a ti co si nechtějí domýšlet.

Cílem je zhodnotit účelnost vynaložených prostředků, tak nějak osvětlit hrubý chyby běžnýho začátečníka, dát pár tipů ze svýho pohledu a doporučení pro ty co na tu školu nemají čas nebo peníze.
Je jasný, že na netu toho jsou kvanta vč. nepřeberných videí ale mám rád osobní postřehy myšlenky.  Tak je z toho taky jasný že se nebude jednat o krádež myšlenek protože ve škole jde právě o práci lektora s tím kterým "polenem", postřehnutí jeho chyb okamžitý tlak a masáž na správnost provedení atd.
A o to by mělo právě jít v tom reportu ... dělal jsem to a to ale má se to dělat tak a tak..... , páčky jsem měl moc vysoko, řidítka nízko.... a td.

Kdo teda má schopnost něco takovýho napsat a chce se zůčastnit hlašte se. Primárně mám zájem o střed až středně pokročilého... smile tzn.. 30cm kláda by neměla být problém a skok z 50cm výšky taky ne,... výjezdy se hodnotit nedají tak je to fuk. smile

Tak ještě jestli má požadavky Tristan ?

Stojím si za svým takže klidně tam pošli Alana jak jsi chtěl na adeptovi mi nesejde jen jak už jsem napsal at je to člověk který ma čas se pravidelně věnovat ježdění a věřím že to bude pro něj přínos. Zpusob Výběr adepta je na Tobě . Co se týka nastavení motorky to ma přeci každy jine místo sezení na netu je lepší sedět na sve motorce v garaži na stojanku a hybat s pačkama s řiditkama aby si každy našel to sve myslím že na tuto odpověd budete čekat marně. Navíc jsem rad za každeho člověka co dokaže předat radu nebo zkušenost dal bez rozdilu jestli je to Filip nebo Roman ve formě školy.

Editoval Tristan (15.08.2013 20:49:07)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#219 15.08.2013 20:55:37

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


motoline.cz napsal(a):

xfany napsal(a):

A jak maj bejt nastaveny packy?

na medium  usch 

Rajs!  lol 


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#220 15.08.2013 20:57:50

brisano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: Karlovy Vary
Motorka: Husaberg FE 450,Harley Davidson V- ROD
Věk: 27
Tel: 774576005
3 0

Re: EXTRÉM ENDURO ŠKOLA


Vy to opravdu nechápete!
nikdo přece nechce minutu po minutě!
já jsem se ho neptal jak si mám nastavit páčky - jestli jste si nevšimli tak je to tam uvedený jen jako příklad, tak se prosím nechytejte píčovin.
Proboha.
Prostě jsem čekal víc než to, že to bylo přínosem. To bylo asi všem jasný, že to nějakým přínosem je.
To je pro mě každý ježdění s klukama co jezdí dýl.
soráč

Editoval brisano (15.08.2013 20:58:15)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů